druga wizyta//dziwna wydzielina

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

trash
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2007, 10:37
Skąd: localhost
Płeć:

druga wizyta//dziwna wydzielina

Postautor: trash » 02 sie 2007, 10:48

Ostatnio moja kobieta skarży się, że ma w majteczkach zbyt mokro. Ja jako jej samiec jestem z tego faktu strasznie szczęśliwy, lecz ona mówi że to jej przeszkadza i jest coś nie tak. Opisała mi problem i mówi, że po spotkaniach ze mną nie może dojść do siebie, mokro ma jeszcze przez 2, 3 dni po naszym spotkaniu, a wydzielina przypomina wodę (raz miała jej tyle że aż spływała jej po nogach). Zastanawiamy się czy to nie jakiś grzybek, bo mówi że raz wypłynęło jej coś ze środka i że w wydzielinie ciągle są jakieś małe elementy. Jak myślicie co to jest?

Drugie pytanie dotyczy samej wizyty, której zapewne nie ominiemy. Kiedy moja kobieta była u ginekologa kilka lat temu (jeszcze mnie nie znała) przeżyła zwyczajne badanie na to, czy jest dziewicą - pani dr. wsadziła jej palec do odbytu. Od tego momentu moja kobieta boi się wizyty u ginekologa. Czy moglibyście mi napisać jakich badań należy się spodziewać jeżeli pójdziemy do ginekologa z problemem opisanym powyżej?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sie 2007, 11:52

trash pisze:Czy moglibyście mi napisać jakich badań należy się spodziewać jeżeli pójdziemy do ginekologa z problemem opisanym powyżej?
Jakich? Zajrzy spojrzy, moze wymaz zrobi. To moze byc jakis grzybek jak najbardziej.
trash pisze:przeżyła zwyczajne badanie na to, czy jest dziewicą - pani dr. wsadziła jej palec do odbytu.
Ja nawet jako dziewica nie mialam od tej strony badania <uff>
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 02 sie 2007, 20:03

trash pisze:jakich badań należy się spodziewać jeżeli pójdziemy do ginekologa z problemem opisanym powyżej?


przeprowadzi tzw 'wywiad' czyli zada kilka pytań, potem porosi na fotelik i zbada, zaglądając z użyciem wziernika (jedyną nieprzyjemnością, ale bardzo krótką jest to, gdy owy wziernik jest stalowy-czyli zimny, jeśli plastikowy to ok) potem może włożyć palec i pogmerać tam po swojemu i pobrać wymaz. Myślę, że to tyle co może zrobić.
Przynajmniej ja za każdym razem tak mam :)

moon pisze:przeżyła zwyczajne badanie na to, czy jest dziewicą - pani dr. wsadziła jej palec do odbytu.
Ja nawet jako dziewica nie mialam od tej strony badania <uff>


ja na szczęście też nie...
caroline1011
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2007, 15:19
Skąd: Koszalin
Płeć:

Re: druga wizyta//dziwna wydzielina

Postautor: caroline1011 » 16 paź 2007, 12:09

No ona nie jest już dziewicą więc badanie będzie się odbywało z pewnyścią poprzez wziernik. Będzie musiała się wyluzować;) pzdr
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 16 paź 2007, 17:54

trash pisze:Opisała mi problem i mówi, że po spotkaniach ze mną nie może dojść do siebie, mokro ma jeszcze przez 2, 3 dni po naszym spotkaniu,

<hahaha> <hahaha> <hahaha> Alez Ona Ci pochlebia <hahaha> <hahaha> <hahaha>
trash pisze:Jak myślicie co to jest?

No coz, tak sobie mysle, ze Twojej kobiecie nie dolega nic innego jak najzwyklejszy w swiecie cykl :] Ale jesli sie niepokoi, to wizyta u ginekologa jak najbardziej wskazana.
Tego wersu z cieknaca wydzielina po nogach to nawet nie skomentuje - Twoj post ma specyficzny , podkoloryzowany charakter - strach ma wielkie oczy :)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
emmasam
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2014, 13:19
Skąd: djsisld
Płeć:

Postautor: emmasam » 29 wrz 2014, 13:27

ja znam dobrych w Gliwicach to w sumie okolice :) jak potrzebujesz namiarow napisz na priv
aha i to bzdury ;) ja bylam pierwszy raz w wieku chyba 16 lat i nie trzeba z rodzicami a lekarz nie ma prawa ich powiadomic o niczym co wydarzy sie w gabinecie albo czego sie dowie od ciebie.
emma

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości