co sądzicie o związkach opartych tylko na sexie ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Aneczka22

co sądzicie o związkach opartych tylko na sexie ?

Postautor: Aneczka22 » 17 kwie 2004, 11:09

mam problem mianowicie zwiazalam sie z chlopakiem i mal nas laczyc tylko czysty sex i po jakims czasie ja sie w nim zakochal;am a on we mnie nie on sie dowiedzial o tym ze ja go kocham i to wykorzystuje , ma mnie w jednym paluszku wezcie mi doradzcie co mam zrobic i co mam czynic bo nie wyobrazam sobei zycia bez niego
Awatar użytkownika
broken
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 23 mar 2004, 23:16
Płeć:

Postautor: broken » 17 kwie 2004, 13:06

Zle o tym sadze. Bo nie mozna na tym niczego sensownego zbudowac. Hymm. Poradzi Mi trudno - odkochaj sie jakos!!!bo to sie moze skonczyc bardzo przykro.
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 17 kwie 2004, 13:26

W tym przypadku moge dać Ci tyko jedno rade, zrob mu to samo to co on Ci zrobił, mianowicie wykorzystuj Go tylko i wylacznie do ceów czysto zwiazanych z sex-em(oczywiscie jesli jeszcze tego chcesz?) Przypomnij sobie jak to było Ci dobrze jaki sie spotykałas z nim tylko w tych celach, bez zadnego zaangazowania. I tak jak to powiedział Broken "odkochaj sie" bo w taki zwiazek nie warto sie wkładać jaką kolwiek nadzieje, wiem że łatwo sie mówi"odkochaj sie" ale zrozum nie warto- a poza tym "Czas leczy rany"
Trzymaj sie, Pozdrawiam!
What can you see
on the horizon?
Why do the white gulls call?
Across the sea
a pale moon rises
The ships have come to carry you home.
Aneczka22

Postautor: Aneczka22 » 17 kwie 2004, 14:28

to zescie mnie pocieszyli ale zrozumcie mnie ten czlowiek ma serce to w glebi duszy to dobry czlowiek ja go rozumiem w 100% bo on tez ma problemy i nie chce go zostawc no bo juz pisalam wczesniej ze nie wyobrazam sobie zycia bez niego
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 17 kwie 2004, 14:42

Moim zdaniem bardzo żadko się zdaża by zbudować trwały i udany związek na sexie.
W momencie gdy się na coś takiego decydujemy powinniśmy zdawać sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji.
Na prawdę trudno mi doradzić coś konkretnego. Ale uważam że zaden człowiek nie powinien nikogo wykorzystywać. A ty jako osoba wykorzystywana wiedząc jeszcze o tym powinnaś zdawać sobię z tego sprawę.
Nie znam was, ale prawdopodobnie zasługujesz na lepszego faceta. Zastanów się dokładnie czy go na pewno kochasz? Może jeszcze nie jest za późno by się wycofać.

pozdrawiam...
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 17 kwie 2004, 18:16

hmmm związek oparty tylko na seksie?? ja mówie temu NIE!! fizycznosc jest wazna ale co potem??? musisz dokonac bardzo trudnego wyboru, albo bedziesz sie dawac wykorzystywac albo odejdziesz (choc bedzie bolalo) i znajdziesz kogos kto bedzie dla ciebie odpowiedni a ty dla niego nie bedziesz zabawka!
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 17 kwie 2004, 18:33

A moim zdaniem to nie jest żadna miłość... no bo jak można się zakochać w kimś, z kim się tylko sypia? No chyba, że wy robicie też inne rzeczy...
A zresztą jaki jest sens ciągnięcia tego dalej, skoro on wie o tym co "czujesz" do niego i jeszcze wykorzystuje to przeciwko Tobie? Troszkę to bez sensu....
Aneczka22

Postautor: Aneczka22 » 17 kwie 2004, 20:43

MARJUSZ -wiem ze Go kocham i nie wydaje mi sie to jestem tego pewna.
a tak pozatym to serce nie wybiera i nie tylko z nim sypiam robimy tez rozne inne rzeczy np. chodzimy na spacery itp a piszac ze on o tym wie i to wykorzystuje mialam na mysli to ze wie ze od niego nie odejde bo go KOCHAM!!!!
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 17 kwie 2004, 21:03

A w jaki sposób Cie wykorzystije?
What can you see

on the horizon?

Why do the white gulls call?

Across the sea

a pale moon rises

The ships have come to carry you home.
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 17 kwie 2004, 21:04

No dobrze... wie, że go kochasz i mimo wszystko pozwala Ci się tak męczyć? Zdaje się, że to na jedno wychodzi... bo Ty się wcale dobrze z tym nie czujesz, a jemu to zdaje się nie przeszkadzać.
Aneczka22

Postautor: Aneczka22 » 18 kwie 2004, 11:16

on mnie nie wykorzystuje tylko wykorzystuje to ze ja Go kocham a okazuje to w sposob taki ze jak ja chce i mam czas zeby sie spotkac to on n igdy nie ma (przynajmniej tak mowi)i on wie ze ja od niego nie odejde bo on mi jesst potrzebny w zyciu a nawet jak odeszlabym to on wie ze mi bedzie bardzo ciezko ale mowie to jest dobry czlowiek i ja bede z nim pomimo tego ze on jest egoista
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 18 kwie 2004, 13:05

to ja juz sie zaczynam gubic. niby cie wykorzystuje ale cie nie wykorzystuje. pytasz co masz zrobic zeby cie nie wykorzystywał ale mówisz ze nie odejdziesz. on jest dobty ale jest egiosta....... sorry bardzo ale kazde rozstania bola i wydaje mi sie ze ty jestes troche naiwna i sama dajesz mu przyzwolenie na to by cie tak traktował
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 kwie 2004, 14:44

Aneczka22 pisze:on mnie nie wykorzystuje tylko wykorzystuje to ze ja Go kocham a okazuje to w sposob taki ze jak ja chce i mam czas zeby sie spotkac to on n igdy nie ma (przynajmniej tak mowi)i on wie ze ja od niego nie odejde bo on mi jesst potrzebny w zyciu a nawet jak odeszlabym to on wie ze mi bedzie bardzo ciezko ale mowie to jest dobry czlowiek i ja bede z nim pomimo tego ze on jest egoista


Kazdy człowiek jest troche egoista , tak samo jak i TY !
masz to na co sobie zasłuzyłaś !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Meliana
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2004, 00:09
Skąd: Opole
Płeć:

Postautor: Meliana » 18 kwie 2004, 18:09

Ja juz nie wiem czego mogłabym Ci radzić bo szczeze mowiac tez sie pogubiłam ...powodzenia!
What can you see

on the horizon?

Why do the white gulls call?

Across the sea

a pale moon rises

The ships have come to carry you home.
Aneczka22

Postautor: Aneczka22 » 18 kwie 2004, 21:46

wiesz co krzysiu ?? wielkie dzieki nie znasz mnie i nie wiesz czy ja jestem egoista czy nie to po pierwsze a po drugie to nie wiesz na co ja sobie zasluzylam a na co nie , piszac tu o tej sprawie myslalam ze ktos mi pomoze ale widze ze sama se musze radzic bo tylko dookola slysze zebym go zostawila i myslalam ze tu cos innego uslysz/zobacze ale jednak nic nowego sie nie dowiedzialam ciekawa jestem jak by tak kazdy rzucal sie nawzajem ile by wtedy ppar na swiecie bylo. po slubie tez maz/zona powie cos nie fortunnie czy cos zrobi i co pewnie rozwod trzeba brac jaasne wezcie sie troche zastanowcie co mowicie
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 18 kwie 2004, 22:56

Piszesz o tej sprawie tak mało, zdradzasz niewiele szczegółów i spodziewasz się cudów?

Nikt z tutaj obecnych nie jest w stanie poradzić Ci niczego innego, jak zostawić tego pana bo po prostu nie znamy tak dobrze tej sytuacji. A z tego co napisałaś to wynika raczej jednoznaczenie jaki on ma stosunek do Ciebie.

I tyle...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 kwie 2004, 14:11

Nie mam netu w tej chwili wiec Ci nie pomoge.Jedno jest pewne zwiazek oparty naseksie i tylko i wylacznie na tym polegajacy nie jest dobrym pomyslem. Rozmawialas z tym kolesiem? On w ogóle nie jest do Ciebie przywiazany nawet po samym seksie? Dziwne ja bym na pewno byl...
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Greyangel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2004, 07:23
Skąd: Zgierz
Płeć:

odp.

Postautor: Greyangel » 19 kwie 2004, 14:57

Aneczka ... każdy kij ma dwa końce i należy zawsze przewidywać ten w sumie dość częsty scenariusz. Łóżko ... fajnie, lecz co gdy pojawi się więcej ? Też bywałem w takich tarapatach i to wielokrotnie. Najpierw to ja się nieszczęśliwie zakochałem i to moją miłość haniebnie wykorzystano, potem było kilkanaście miesięcy chorowania, musiałem przetrwać ... przeczekać. Potem ... potem to już tylko (przepraszam za nieskromność) zakochiwały się we mnie moje partnerki. Ale ja nigdy nie patrzyłem na to zjawisko jak na odwet. Żal mi było tych kobiet. W takim stopniu że od niedawna zrezygnowałem z rozpustnego trybu życia którym raniłem kobiety. Ciężko jest zerwać z rozpustą, perwersją, sportowym seksem w ilościach bez opamiętania bo to najsilniejszy z nałogów, mój jedyny ale robiący za wszystkie ludzkie urzywki. W Twoim przypadku nie ma rady ... nieuchronnym jest nuklearna zima uczuć. Ten mężczyzna nie przestanie Cię wykorzystywać i ranić.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 kwie 2004, 15:47

aneczka a czego sie spodziewałas?? wychodzi no to ze przyszłas tu po usprawiedliwienie dla jego zachowania a nie po rade co powinnas zrobic!!

a poza tym napisałas o sprawie tak ogólnikowo ze my sie mozemy tylko domyslac co naprawde jest miedzy wami i jak to wyglada.

i jeszcze jedno wynikajace z poprzedniego to jest forum i luzie tu pisza co mysla o danej sprawie a ze ty napisałas o niej tak ogólnie to my sobie dopowiadamy jak jest. i tak powstaje obraz nieciekawy dla ciebie ale zauwaz ze nie tylko krzys mówi ze cos tu jets nie tak!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 kwie 2004, 19:50

Aneczka22 pisze:wiesz co krzysiu ?? wielkie dzieki nie znasz mnie i nie wiesz czy ja jestem egoista czy nie to po pierwsze a po drugie to nie wiesz na co ja sobie zasluzylam a na co nie , piszac tu o tej sprawie myslalam ze ktos mi pomoze ale widze ze sama se musze radzic bo tylko dookola slysze zebym go zostawila i myslalam ze tu cos innego uslysz/zobacze ale jednak nic nowego sie nie dowiedzialam ciekawa jestem jak by tak kazdy rzucal sie nawzajem ile by wtedy ppar na swiecie bylo. po slubie tez maz/zona powie cos nie fortunnie czy cos zrobi i co pewnie rozwod trzeba brac jaasne wezcie sie troche zastanowcie co mowicie


Po pierwsze kazdy jest egoistą !!
po drugie bez urazy , ale własnie na to sobie zasłuzyłąś i nie potrzebnie sie unosisz !
Mówia Ci zebys go zostawiła ? no to dlaczego tego nie robiosz ?
To TY sie zastanów co mówisz aa raczej piszesz!
Mam wrazenie ze chcesz usłyszec całkiem cos innego od forumowisczów , cos co by było tyak jak TY chcesz !
Nie ma sprawy ! zaraz mogę napisać dłłługgi post , taki co Cię zadowoli , tylko czy to o to tu chodzi ????
Dostałas juz swą radę- brzmi ona ---ZOSTAW GO--- jesli sie z nia nie zgadzasz , no to trudno , ale po co ta krytyka ??? ;)
pozdrawiam
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
ziomal
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2004, 12:13
Płeć:

Postautor: ziomal » 29 kwie 2004, 12:22

A ja związki oparte na seksie polecam. A może nie związki ale chociaż jeden związek. Byłem w takim związku przez prawie rok - żadne z nas nie oczsekiwało, że będzie to trwało wiecznie. Niedługo minie rok odkąd się rozstaliśmy - jesteśmy w kontakcie. Nikt nie ma do nikogo pretensji. Czy zrobiłbym to jeszcze raz? Nie. Czy żałuję? Stanowczo nie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 kwie 2004, 14:39

Nie ma to jak wszystko z góry jest ustalone nie !???? ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 29 kwie 2004, 15:33

Byłem w takim związku przez prawie rok - żadne z nas nie oczsekiwało, że będzie to trwało wiecznie.


no to wam sie udało,ale nigdy nie wiadomo kiedy któras ze stron poczuje ze nie chce tylko seksu,ale ze z tą osoba,z która jest chciałaby stworzyc trwały związek :) a jak wiadomo serce nie sługa :)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 29 kwie 2004, 15:40

Związek tylko dla sexu?! Moze byc ALBO seks ALBO zwiazek... sa to 2 zupelnie inne sprawy... A przypadek o ktorym opowiadasz przypomina bardziej hmmm... wymiane handlowa, gdzie towarem jest cialo i przyjemnosc. Przykro mi, ale to tak jakbys szla do sklepu po czekolade i zakochala sie w sprzedawcy a potem wymagala od niego, aby odwzajemnial twoje uczucie, bo przeciez wybralas wlasnie jego sklep... sposrod tak wielu na rynku...

Zaluje, ze nie napisze czegos co cie podniesie na duchu, szczegolnie, ze jestes z moich okolic.
ziomal
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2004, 12:13
Płeć:

Postautor: ziomal » 30 kwie 2004, 10:53

amazonka pisze:Moze byc ALBO seks ALBO zwiazek... sa to 2 zupelnie inne sprawy


??????????????
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 30 kwie 2004, 13:43

Moze byc ALBO seks ALBO zwiazek... sa to 2 zupelnie inne sprawy...


hmmm no tu bym sie nie zgodziła. przeciez nie ukrywajmy seks-wogóle bliskosc fizyczna odgrywa bardzo duza role w związku dwóch ludzi!!!!i to jest naturlane ze jak dwoje ludzi sie kocha to jest tto nie tylko miłosc duchowa ale i fizyczna!!!!


a jezeli chodzi o temat topicu to moim zdaniem nie ma czegos takiego jak zwiazek dla seksu bo tutaj nie ma zadnej wiezi miedzy ludźmi ot co dwoje ludzi ma ochote na seks wiec umawiaja sie na spotkanie a po sprawie ida kazdy w swoja strone
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 30 kwie 2004, 14:25

nie ma czegos takiego jak zwiazek dla seksu bo tutaj nie ma zadnej wiezi miedzy ludźmi ot co dwoje ludzi ma ochote na seks wiec umawiaja sie na spotkanie a po sprawie ida kazdy w swoja strone
noi tutaj mamy mały problemik ;) może faktycznie nazwa zwiazek nie jest tutaj odpowiednia...ale jesli dwoje ludzi spotyka sie częściej tylko i wyłacznie w sprawie sexu??? Sprawia im to przyjemnośc, ale nie sa związani uczuciowo i co wtedy? jak to nazwać?
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 01 maja 2004, 13:29

jesli dwoje ludzi spotyka sie częściej tylko i wyłacznie w sprawie sexu???


jak to nazwać?


no nie wiem moze hmmm pseudozwiązek? bo moim zdaniem to tak troche wygląda. dla mnie związek jest wtedy gdy poza wiezia fizyczna jest przede wszystkim wiez psychiczna, wiec moze dlatego to słowo tak bardzo mi nie pasuje w tej sytuacji :)
Awatar użytkownika
amazonka
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2004, 15:06
Płeć:

Postautor: amazonka » 06 maja 2004, 19:27

ziomal pisze:
amazonka pisze:Moze byc ALBO seks ALBO zwiazek... sa to 2 zupelnie inne sprawy


??????????????


Juz wyjasniam.
Faktycznie w PRAWDZIWYM zwiazku jest (lub bywa) seks, ale sam seks nie daje od razu związku a idac za propozycją moze jest to pseudozwiazek?? Maslo maslane. Zaplatalam sie troszeczke, ale wiecie o co chodzi...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 maja 2004, 21:44

EEEEEE tam gadanie !! zwiazki dla sexu jak juz istnieja to najlepsze ze zwiazków , czemu?? nie czas na odpowiedz !!
Widzieliscie film NIEWIERNA?
I założe sie o wiele ze zakładając teoretycznie taka historie :
jedziecie w windzie na 105 pietro , na 20 pietrze wchodzi bardzo przystojny facet elegancki itd. i nagle zaczyna rozmowe, przy czym was podrywa , juz wiecie Pnie me miłe ze dązy do jednego , a ze robi to bardzo dobrze wiec ulegacie bo on ma w sobie to coś , przezywacie bardzo namietny i cudowny sex jakiego jeszcze scie nigdy nie miały !! winda dojezdza na 105 pietro i rozstajecie sie . Nie wierze ze nie chciałybyscie go ponowinie spotkac ! nie wierze ze nie myslały byscie po nocach o nim ! A nawet wrecz sadzę iz pojechały byscie nie jeden raz na to 105 pietro z nadzieja iz go tam spotkacie !!
Odwracając osoby Panowie też sie was to tyczy !
wiec darujmy sobie gadanie o sexie w stałych zwiazkach bo tak naprawde przygody to najlepszy sex jaki mozecie miec !!! I choc teraz cała młodzierz sie rzuci na mnie ze nie mam racji to jednak ja mam w 80-90%
Tylko mi tu nie piszcie ze sex z nieznajomym nie wchodzi w rachubę - moze teraz !!.. ale kiedyś ????? wszak wszystko sie zmienia !!
;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 577 gości