róznice w doświadczeniu, jej silna miłość, moje zniesmaczeni

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 12 kwie 2004, 12:24

Cichy bob :D hyhyh a powiedz mi jak to zruchanie wyglada? Bo jak lapie ja za cipke i ja to zaczyna podniecac a potem sciaga jej majtki(i ona mowi ze nie chce) a on jej wklada i jej jest dobrze i nie probuje sie wyrwac to chyba nie dokonca gwalt? Chociaz tez nie jest to normalne... A moze to gwalt..juz sam nie wiem :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
cichy bob
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2004, 15:42
Płeć:

Postautor: cichy bob » 12 kwie 2004, 12:29

dobrze to jej nie bylo, wbrew woli to gwalt tak czy srak, typ juz moze sie cieszyc po swietach dostanie L4 na jakis tydzien, a pozniej znow i znow, az mi sie znudzi, taki bedzie tego efekt dla niego, buhaha a najlepsze, ze on juz o tym wie...
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 kwie 2004, 12:30

Ona sama by to musiala ocenic, bo tylko ona wie jak to bylo, co czula itd.
cichy bob
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2004, 15:42
Płeć:

Postautor: cichy bob » 12 kwie 2004, 12:35

no wiec po kilku miesiacach w koncu to z niej wycisnalem, bo podejrzewalem ze cos jest nie tak, opowiedziala mi wszystko i wcale nie bylo jej "fajnie"
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 12 kwie 2004, 12:47

tak ciągle mowa o tym biciu ów delikwenta, który gwałtu dokonał... to ja bym na jego miejscu zrobił wtedy obdukcje i oskarżył Cię o pobicie :D no i kto na tym lepiej wyjdzie?

bez sensu
cichy bob
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2004, 15:42
Płeć:

Postautor: cichy bob » 12 kwie 2004, 13:07

typ to margines, nic nie zrobi, no moze bedzie chcial wziac odwet jesli zbyt wiele razy dostanie wpierdol, ale po pierwsze i tak mnie nie znajdzie, a po drugie no coz licze sie z tym zycie to niejebajka
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 12 kwie 2004, 13:33

Heh ciekawe jaki jestes w rzeczywistosci :D z takiego jednego forum koles do mnie i do znajomego tez strasznie sie rzucal a jak przyszlo co do czego to ich 8 czy 9 a nas 3 bylo i bali sie na nas ruszyc :) fakt, ze jeden z nas byl za 5 :)

BTW mysle ze to Twoja sprawa czy mu cos zrobisz czy nie... ja bym na miejscu tej dziewczyny oskarzyl go o gwalt poszeedl z tym na policje i mialby koles w kiciu przepierdolone na maksa dupy by nie upilnowal a potem jakby wyszedl to bym go najebal :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 kwie 2004, 18:29

Czym jest według mnie gwałt??? To chyba nie istotne w tym momencie czym jest według mnie gwałt , a czym według CIEBIE !!
iSTOTNE JEST JAK DO TEGO DOSZŁO ?? Bo dziewczyna zawsze moze powiedziec ze została zgwałcona Ja tutaj nie znam okolicznosci do jakich albo raczej w jakich doszło do owego gwałtu ,czy oni sie znali , jak długo ? czy czesto przebywali ze soba , Ciezko o tym napisać jak sie nie zna szczegółów .Sadze jednak a przemawia za tym ten fakt iż ona była po tym gwałcie z nim jakis czas , ze cos tu nie pasuje !! KIedys tu ma czacie dziewczyna opisywała swoj przypadek gwałtu , historia zaczeła sie na czacie , znali sie pisywali do siebie listy erotyczne , ona do niego on do niej , po 2 latach nastąpiło spotkanie i doszło do gwałtu . Ona oddała sprawe do sadu , i ??? przegrała , sad albowiem uznał ze skoro pisywali do siebie listy erotyczne opisujac w nich co kto by zrobił jak by sie kochali itd. to była jakby ta dziewczyna sama sobie winna , nie znam sie na prawie , a;le pewnie to był czynnik zachęcający i do tego jak dodano dobrowolna chęc spotkania , no to wyszło jak wyszło .Ja tu nie mówie ze wyszło dobrze, w jej przypadku jak i Twej Pani !ALE WIELE DZIEWCZYN UWIELBIA WRECZ SEX NA SIŁĘ ,,PODNIECA JE STAWIANIE OPORU ITD. Co znowu nie znaczy ze Twa pani jest taka !!Ale skoro przy tym jak to piszesz gwałtcie nie doszło do ( juz tu moze drastycznie powiem , do pobicie ) a z tym zwiazanymi sladami po takowym . lub sincami po przemocy , a do tego doda sie ze była z nim po tym jeszcze !! no to wybacz ale dla mnie to nie był gwałt (ALE TO MOJE ZDANIE I TYLKO MOJE ) zGWAŁCIC KOBIETE JESLI ONA TEGO NIE CHCE NIE JEST WCALE TAK ŁATWO !!! jA CZASEM SIE WYGŁUPIAM Z MA ZONĄ , ONA NIE CHCE A JA CHCE , I NIGDY MI SIE NIE UDAŁO WZIASC JA NA SIŁĘ !!! MUSIAŁ BYM JĄ POBIĆ CHYBA , ALBO PODSTAWIC NUZ POD GARDŁO .WIEM, KAZDA KOBIETA JEST INNA , ALE KAZDA SIE BEDZIE BRONIĆ PRZED CZYMŚ TAKIM !! JEST JESZCZE ASPEKT ZE ONI SIE ZNALI , WIEC ONA JEGO TRAKTOWAŁA INACZEJ NIZLI NP . OBCEGO NAPASTNIKA !Ale jak tu sie wypowiedzieć jak nikt nie wie dokładnie co sie stało trzeba by jeszcze znac wersje tego chłopaka ! bo jesli to ma byc gwałt ! to dlaczego tego nie zgłosiła ??? i myslac tymi kategoriami gwałtu , to kazda zona jest w swym zyciu conajmniej kilka razy przez swego meża gwałcona.A tak w ogóle toTy masz jakąs fobie na tym punkcie , zapomnij i zyj tym co ma być !! i nie wierz nigdy do konca kobiecie , jak w piosence :D Pobijesz chłopaka i co dalej ??? bedziesz zadowolony ! nawet nie stac Cie by usłyszec jego wersję ?? i Takis pewnien ze nie odbije piłeczki ? kij zawsze ma dwa konce , a tak na marginesie co Cie to obchodzi , co było kiedyś , skoro ona nie zrobiła z tym porzadku ? to po co TY chcesz zrobić !?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 12 kwie 2004, 21:57

No tu krzys ma racje... gdybym byl takim chamem :D ze osmielilbym sie zgwalcic(jakkolwiek sobie to wyobrazicie) dziewczyne nawet jakbym ja znal i z nia byl, to potem jak jakis kolo by mi za cos takiego dojebal, ale chociaz sie przyplul, nie byloby przebacz juz ja bym go znalazl i poczestowal czekoladka :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
cichy bob
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2004, 15:42
Płeć:

Postautor: cichy bob » 14 kwie 2004, 20:56

krzys pisze: zGWAŁCIC KOBIETE JESLI ONA TEGO NIE CHCE NIE JEST WCALE TAK ŁATWO !!! jA CZASEM SIE WYGŁUPIAM Z MA ZONĄ , ONA NIE CHCE A JA CHCE , I NIGDY MI SIE NIE UDAŁO WZIASC JA NA SIŁĘ !!! MUSIAŁ BYM JĄ POBIĆ CHYBA , ALBO PODSTAWIC NUZ POD GARDŁO .WIEM, KAZDA KOBIETA JEST INNA , ALE KAZDA SIE BEDZIE BRONIĆ PRZED CZYMŚ TAKIM !! JEST JESZCZE ASPEKT ZE ONI SIE ZNALI , WIEC ONA JEGO TRAKTOWAŁA INACZEJ NIZLI NP . OBCEGO NAPASTNIKA !


doszlo do tego w dzien na odludziu prtaktycznie, to byl pierwszy dzien znajomsci, ona go nie znala, nie wiedziala co jest w stanie zrobic, od razu powqiem ze wg mnie rowniez powinna sie bronic, bic, gruysc itp, no ale nie wiem jak bym sie zachowal na miejscu kobiety w takiej sytuacji

do hyhy, nie wiem co ci tak do smiechu, masz jaki8es problemy emocjonalne? (pewnie powazniejsze niz moj, hyhy :))
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 15 kwie 2004, 16:59

ja bym na miejscu tej dziewczyny oskarzyl go o gwalt poszeedl z tym na policje i mialby koles w kiciu przepierdolone na maksa dupy by nie upilnowal a potem jakby wyszedl to bym go najebal
Czy Ty wiesz, ze zyjesz w POLSCE? W tym kraju, to ona by byla winna, ona by musiala to opowiadac milion razy, a skonczylo by sie na wyroku w zawiasach. Nie wiem czy wiesz, ale opowiadanie o tym sprawia bol i nie jest to latwe, zwlaszcza jak na jednej sali widzisz tego kolesia ktory smieje Ci sie w twarz. Prosciej od razu mu wpier***** :d
MUSIAŁ BYM JĄ POBIĆ CHYBA , ALBO PODSTAWIC NUZ POD GARDŁO
I tak przeciez wlasnie robia...
doszlo do tego w dzien na odludziu prtaktycznie, to byl pierwszy dzien znajomsci, ona go nie znala, nie wiedziala co jest w stanie zrobic, od razu powqiem ze wg mnie rowniez powinna sie bronic, bic, gruysc itp, no ale nie wiem jak bym sie zachowal na miejscu kobiety w takiej sytuacji
To ona musi ocenic czy to byl gwalt. Jak powie, ze nie to nie.
cichy bob
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2004, 15:42
Płeć:

Postautor: cichy bob » 15 kwie 2004, 17:07

no i wlasnie mi tak powiedziala, choc ciezko bylo z niej to wydusic, ale w sumie sie nie dziwie
cichy bob
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2004, 15:42
Płeć:

Postautor: cichy bob » 20 kwie 2004, 18:31

ok adecydowalem, jak tylko censored tamtą małpę w dresie, zostawie tą nieszczęśliwą dziewczyne, tak będzie chyba najlepiej dla nas obojga
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 20 kwie 2004, 20:14

Pewnie. Zatłucz tamtego i zostaw kobiete.

To chyba jedno z najbardziej bezsensownych posunięć jakie mógłbyś zrobić.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 kwie 2004, 20:31

Przeciez od poczatku był bezsensowny , emocjonalnie zakrecony i jakis niedowartosiowany , msciwy ! lepiej dla niej ze sie tak zdeklarował ! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 21 kwie 2004, 18:49

Z tej 3 to najwiekszy problem ma ze soba cichy bob i problem nie jest bynajmniej maly a nawet ogromny . Sposob twoich wypowiedzi jest na poziomie tego calego dresiarza jak i sposob traktowania tej kobiety . Bo czego sie spodziwac po tobie jesli potrafisz jej w taki sposob o tym przypominac . I czy myslisz ze pastwienie sie nad nia psychiczne jest mniej bolesne ?
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 22 kwie 2004, 20:39

czy myslisz ze pastwienie sie nad nia psychiczne jest mniej bolesne ?


ja sądzę, ze jest bardziej bolesne niż ten jej "gwałt" bo tamto wydarzyło się raz a to trwa i trwać będzie.. To Ona powinna przejrzeć na oczy i kopnąć Boba bo na nią nie zasługuje.. zachowuje się jak gówniarz, niedojrzały emocjonalnie z jakimiś kompleksami.. który wścieka się, że ktoś bawił się jego klockami

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości