Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 sie 2008, 09:45

Wujo Macias pisze:"Pelna chata".


i Wuj do kompletu, mamy czwóreczkę do brydża :D

Wujo Macias pisze:Ja z kolei wokol siebie widze sporo fajnych, wartosciowych kobiet- tych co to ich ponoc tak malo jest. To co, w nibylandii zyje?


mało je znasz? :) Prawdopodobnie. Widzisz to, co chcesz zobaczyć - prawdopodobnie. Propaganda sukcesu? Całkiem możliwe. Chociaż osobiście wolę określenie "być w mentalnym Matrixie".

Blazej30 pisze:i co mają zrobić ci rodzice? zamykać w piwnicy? muszą kształtować seksualność dziecka. a Polsce panuje trend - jeśli o tym ni rozmawiamy to tego niema.


i tym sposobem popełnią spory błąd. Jak nie potrafią się przemóc, niech postarają się umiejętnie podsuwać odpowiednią dla wieku literaturę.

Blazej30 pisze:a jest przecież jeszcze grupa rówieśnicza i środki przekazu.


które potrafią niezdrowo pobudzać ciekawość. Jednak nie można też rzec, że tylko zachęcą do złego. O ile dziecko umie filtrować treści w mediach i oddzielać szambo od wartościowych rzeczy, nie będzie to wielki problem.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 09:45 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 sie 2008, 09:50

Wujo Macias pisze:To co, w nibylandii zyje?

No chyba tak, Wujo, ale nie przejmuj się, bo ja też :D
eng , a skoro Ty potrafisz rozgladać się, to dlaczego jesteś wciąż nieszczęśliwy, bo przecież skrupulatne patrzenie dałoby efekt w postaci super związku? :>

.
księżycówka pisze:Z których wychwytuje to co chce właśnie, z czym się styka, co go razi po oczach, co potwierdza jego myśli i tezy.

Też, ale najbardziej razi to, co sami mamy w podświadomości 8)
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 09:54 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 09:55

eng , a skoro Ty potrafisz rozgladać się, to dlaczego jesteś wciąż nieszczęśliwy
Umiejętnośc obserwacji nie ma nic wspólnego ze szczęsciem.
bo przecież skrupulatne patrzenie dałoby efekt w postaci super związku?
A co to ma do rzeczy ?

[ Dodano: 2008-08-04, 10:16 ]
księżycówka pisze:Tu mówimy o tym, że pewną część kobiet do tych "złych" ciągnie, są dla nich atrakcyjniejsi przynajmniej w kwestii krótszej znajomości. I dochodzimy dlaczego.

Nie pewna część a większość, i nie na krótkie znajomości a na stałe związki, ty starasz się mówić o tym jako o marginesie a ja o całosciowej tendencji, proporcjonalnej do urody i warunków panny, im ładniejsza tym bardziej się "ceni" i tyle, a to że nie rozumiesz to widzę [:D]
księżycówka pisze:Ale kurna nie zależy tu nic od jakiś "beemek" czy innych takich co śmiech budzi, nie mówimy o "macho" ani o Twoich szansach u płci przeciwnej.

Ja jestem tylko przykładem ... jednym z wielu. A skoro jest inaczej to myślę że wystarczyłoby pokazać wizerunki tych wielce zakochanych koleżanek z forum i ich facetów, prawda sama wyszła by na wierzch ...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 10:17 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 sie 2008, 10:16

TedBundy pisze:Widzisz to, co chcesz zobaczyć - prawdopodobnie.

Widzi tak, bo widocznie sam nie jest zły ;)
TedBundy pisze:Jak nie potrafią się przemóc, niech postarają się umiejętnie podsuwać odpowiednią dla wieku literaturę.

Znajdzie się może kilka trzynastolatek, które przeczytają i zastosują książkowe porady, a reszta posłucha koleżanek :>
TedBundy pisze:O ile dziecko umie filtrować treści w mediach i oddzielać szambo od wartościowych rzeczy, nie będzie to wielki problem.

To jak w lotto - przefiltruje albo nie :D Dlaczego ted sądzisz, że każdy musi być ten dobry? Nie przefiltruje, rodzice nie doradzą, bo coś tam, to będzie patologiczna jednostka z dziecka. Nie zbawisz świata, Ted, a bynajmniej nie cały <browar>
eng pisze:Umiejętnośc obserwacji nie ma nic wspólnego ze szczęsciem.

Acha, to z czym więc, bo na pewno nie z narzekaniem?
eng pisze:A co to ma do rzeczy ?

eng, naprawdę ciężko dogadać się z Tobą i nie wiem już, jak Ci odpowiedzieć :|
moon ma rację - jak chłop krowie na rowie <hmm> ...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 10:17 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 10:27

Mona pisze:Acha, to z czym więc, bo na pewno nie z narzekaniem?

Proszę mi nie wmawiać z jakichś wyższych powodów że nie mam racji, bo wiem że mam, od wielu lat obserwuję z kim prowadza się nasza "średnia krajowa", jakich facetów wybierają sobie panienki na ojców swoich dzieci, mężów.
Ja nie narzekam, przekazuję wnioski ze swoich obserwacji.
Nie widuję przeciętnych kolesi z interesującymi laskami, tacy łażą z grubymi, brzydkimi i nieciekawymi z wygladu panienkami. Co ładniejsze zaś mają kolesi w typie macho, nie widuję od lat nic innego tylko kolesie o wyglądzie "bandyckim" z ładniejszymi, szczuplejszymi, dobrze ubranymi i zadbanymi kobietami. Typ starego dziada z kasą plus młódka pomijam bo to kurestwo a nie związek, to sponsoring i układ a nie uczucia czy fascynacje emocjonalne ...

Przykre jest że kobiety zafascynowane tak su*****mi, nie umieją się do tego otwarcie przyznać i uzasadnić, co znajdują u takich typków spod ciemnej gwiazdy czego nie posiadają pozostali ...

Mona pisze:eng, naprawdę ciężko dogadać się z Tobą i nie wiem już, jak Ci odpowiedzieć
Prosto, najprościej jak się da, nie ogólnikami, konkretnie.
Co ma umiejętność wnikliwej obserwacji do szansy znalezienia partnerki i niemożnością trafienia na właściwą osobę przez lata bo takich już nie ma ? NIC.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 10:36 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 04 sie 2008, 10:40

eng pisze:Proszę mi nie wmawiać z jakichś wyższych powodów że nie mam racji, bo wiem że mam, od wielu lat obserwuję z kim prowadza się nasza "średnia krajowa", jakich facetów wybierają sobie panienki na ojców swoich dzieci, mężów.
Ja nie narzekam, przekazuję wnioski ze swoich obserwacji.

Też w tych wszystkich latach byłeś w związkach...
eng pisze:Przykre jest że kobiety zafascynowane tak su*****mi, nie umieją się do tego otwarcie przyznać i uzasadnić

Zaczepiłeś kiedyś taką i zapytałeś?
eng pisze:NIC.

Według Ciebie, eng :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 10:44

Mona pisze:Też w tych wszystkich latach byłeś w związkach...

Nie, w układach, o czym nie wiedziałem, więc to się nie liczy. Ale nie o mnie tu mowa ...
Mona pisze:Zaczepiłeś kiedyś taką i zapytałeś?

Podejrzewam że nawet tu takich nie brak ... cechy rozpoznawcze "mój misiaczek", albo "mój mężczyzna" z akcentem i tego typu teksty ... u kobiet a nie nastoletnich panienek ...
Mona pisze:Według Ciebie, eng

Ok Mona, idź szukać jednorożca, albo żywego dinozaura, życzę powodzenia bo to mniej więcej to samo prawdopodobieństwo.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 10:52 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 10:58

eng pisze:Zaczepiłeś kiedyś taką i zapytałeś?
ja znam parę <regulamin>
eng pisze:Przykre jest że kobiety zafascynowane tak su*****mi, nie umieją się do tego otwarcie przyznać i uzasadnić, co znajdują u takich typków spod ciemnej gwiazdy czego nie posiadają pozostali ...
no są jeszcze takie które MÓWIĄ że najbardziej u faceta cenią poczucie humoru szkoda że ich faceci nie są za to cenieni
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 sie 2008, 12:55

"Źli" mają dobrze. Dlatego "dobrzy" mają źle.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 sie 2008, 13:05

Mona pisze:Znajdzie się może kilka trzynastolatek, które przeczytają i zastosują książkowe porady, a reszta posłucha koleżanek


usłyszeć co mówią, usłyszy, jak najbardziej :) I dobrze, niech słyszy. I dzięki temu, co zostało wpojone niech uzna, że takie zachowania są durne, nieodpowiedzialne i żenujące. Z własnej woli powie nie. Bo rozumie. Bo kmiotom spod ogona nie wypadła, ale ma mądrych rodziców, którzy mieli to na uwadze i wychowują, nie chowają.
Zło i relatywizm są cholernie atrakcyjne, szczególnie dla młodzieży, która nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji takiego postępowania.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 sie 2008, 14:21

Blazej, odpisałeś mi o extremach, a to inna bajka jednak.

Szkoda ze KOLEJNY temat zamienia się w tę samą co zawsze przepychankę z engiem i Tedem. Bo topic ciekawy, tego akurat żal.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 14:41

shaman pisze:Blazej, odpisałeś mi o extremach, a to inna bajka jednak.
bo chciałem to łopatologicznie wyłożyć.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 15:57

shaman pisze:Szkoda ze KOLEJNY temat zamienia się w tę samą co zawsze przepychankę z engiem i Tedem.
To się przepychajcie sami, byle mocno.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 sie 2008, 18:59

Kobiety wybieraja takich mezczyzn nie dlatego, ze chca. Nikt normalny nie wybierze za partnera kogos zlego, kto je zle traktuje. Tu dziala pewien psychiczny przymus powtarzania, wybierania sobie kpogos podobnego do ojca, albo zastepowania sobie ojca jego wyobrazenie - kims silnym i kto bedzie chronil, nawet jesli to uluda.

Czlowiek w dziecinstwie sponiewierany psychicznie czy fizycznie, bedzie musial byc z kims, kto bedzie dzialal podobnie. Mozna sie od tego uwolnic, ale to jest ciezka praca.

Kobieta, ktora miala ojca wspierajacego, opiekunczego i darzacego ja szacunkiem, nie bedzie w stanie byc w zwiazku z kims, kto ja upadla, bije, traktuje zle. Moze sie pomylic i byc przez chwile, bo ktos dobrze udawal, ale nie bedzie to trwalo dlugo.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 sie 2008, 20:11

Miltonia pisze:Moze sie pomylic i byc przez chwile, bo ktos dobrze udawal, ale nie bedzie to trwalo dlugo.

I to właśnie kló mojego pytania "Dlaczego?"

Zaś pytanie stawiane przez topik to jak mniemam: "Dlaczego tak często?"


Od razu do głowy przychodzi najprostsze rozwiązanie: kiepska selekcja. I dalej: dlaczego? Bo kobiety uczuciami, bo impulsy, bo młode pokolenie takie durne. Ale dalej: dlaczego (tak często) również kobiety, którym nie można zarzucić nic z powyższych? Bo się zdarza, bo bywa, bo życie. Mnie osobiście odpowiedź na pytanie ostatnie nie satysfakcjonuje w pełni, ale chyba jest jedynym. Proszę poprawić jeśli ktoś ma inną tezę.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 04 sie 2008, 21:06

Zadna kobieta sie nie przyzna ze lgnie do sukinsynow, bo one nie robia tego swiadomie, tylko podswiadomie. Znalem jedna co sie przyznala i powiedziala, ze przeanalizowala sobie wszystkie poprzednie zwiazki i doszla do wniosku, ze najbardziej kochala i najbardziej podniecali ja ci, ktorzy najmniej ja szanowali i ja olewali, a ci ktorzy ja kochali to ona ich miala w dupie. Przyznala tez ze nie potrafi wytlumaczyc dlaczego tak jest. Takze to sa instynktowne, podswiadome wybory.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 sie 2008, 21:54

shaman pisze:"Dlaczego tak często?"

Bo za łatwo?
Bo wystarczy krzyknąć na placu, uśmiechnąć się i facet (z tych 15%) jest? Bo nie trzeba NIC z siebie dać, żeby mieć? Bo pawie są ciągle wokół, i tylko brać, wybierać? Bo 85% tak ma, a dopiero potem (po zerżnięciu i porzuceniu) zaczynają kumać?
Bo 85% to często?

I może tu pojawi się moje pytanie: czy tych 15% facetów to tacy mistrzowie w sztuce? Czy te 85% lasek to wszystkie skrzywione w dzieciństwie, przez ojca?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 22:55

Mysiorek pisze:Bo za łatwo?
a powiedzmy sobie szczerze - jeśli poznasz świetną kobietę i ona będzie skradać się, śledzić cię, ślinić się na twój widok czy będzie jeszcze coś do zdobycia?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 22:56 przez kot_schrodingera, łącznie zmieniany 1 raz.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 sie 2008, 22:57

Mysiorek pisze:Czy te 85% lasek to wszystkie skrzywione w dzieciństwie, przez ojca?


podrzucał je, usypiając. Sufit zapewne był za nisko :]

Mysiorek pisze:Bo 85% tak ma, a dopiero potem (po zerżnięciu i porzuceniu) zaczynają kumać?


trafiłeś w sedno :) Kop w dupę, nara i wykorzystanie pobudzają komórki mózgowe "pci żeńskiej" do wytężonej pracy i budowania związków przyczynowo-skutkowych. Swoją drogą, to bardzo zabawne. Tylko dlaczego porządni faceci na tym tracą? Paradoks.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 23:03

Proszę poprawić jeśli ktoś ma inną tezę.
na pewno powodem nie jest ich zło. bowiem niestraszne są im konsekwencje postępowania złych wobec nich. podnieca je ich obojętność, bezproblemowość, luz. a że co źli tacy są bo mają gdzieś konsekwencje...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 sie 2008, 23:14

Blazej30 pisze:podnieca je ich obojętność, bezproblemowość, luz. a że co źli tacy są bo mają gdzieś konsekwencje..


wątpię, czy mają gdzieś te konsekwencje. Po prostu te, co się tym zachwycają, są prozaicznie za głupie, by to objąć w pełni swym mikrym rozumkiem. Swój do swego ciągnie? ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 23:16

TedBundy pisze:wątpię, czy mają gdzieś te konsekwencje. Po prostu te, co się tym zachwycają, są prozaicznie za głupie, by to objąć w pełni swym mikrym rozumkiem. Swój do swego ciągnie? ;DD
raczej sądzą że oni użyją swej złej strony ku ich korzyści.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 04 sie 2008, 23:20

I nadal klepiecie, ze tak jest, tylko nie odpowiadacie na pytanie dlaczego? Swietna metodologia... .

Tak samo jak w przypadku tych 85%? Skad to wziete? Z badan naukowych przeprowadzonych poprzez obserwowanie dziewczyn w pubie i dorabianiu historyjki do wygladu ich biustow w zbyt malych stanikach i ich partnerow z zbyt malych podkoszulkach ? <hahaha>

A co, mezczyzni nie ucza sie na bledach, od razu sa madrzy? Jakos nie widac.

Tak, spora czesc ludzi jest zle przygotowana psychicznie do zycia i do radzenia sobie z klopotami, zgrzytami, przeciwnosciami losu. Kobiety czesto wychowywane sa na ofiary, a mezczyzni skawpliwie z tego korzystaja, bo taka jest w ogole ludzka natura. Jesli kobiety beda czesciej wychowywane w prawdziwym szacunku dla nich, beda niezalezne i wyksztalcone, to rzadziej beda sie dawaly nacinac na zwiazki z takimi mezczyznami.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 23:23

Miltonia pisze:Kobiety czesto wychowywane sa na ofiary, a mezczyzni skawpliwie z tego korzystaja, bo taka jest w ogole ludzka natura.
raczej taka jest natura części populacji męskiej - tej złej. wszak każdy oprawca ma swoją ofiarę.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 sie 2008, 23:26

Mysiorek udzielił prawidłowej, IMO, odpowiedzi :]

Mysiorek pisze:Bo 85% tak ma, a dopiero potem (po zerżnięciu i porzuceniu) zaczynają kumać?


[ Dodano: 2008-08-04, 23:26 ]
Miltonia pisze:A co, mezczyzni nie ucza sie na bledach, od razu sa madrzy?


w zupełnie innym, dużo niższym procencie. Nie zaobserwowałem podobieństw między płciami w tym akurat zagadnieniu.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 sie 2008, 23:51

TFA pisze:Takze to sa instynktowne, podswiadome wybory.

Nie jest to zgodne z logiką natury, która skłania do poszukiwania wychowawcy dzieci, nie jednonocnej przygody.

Mysiorek pisze:Bo za łatwo?
Bo wystarczy krzyknąć na placu, uśmiechnąć się i facet (z tych 15%) jest?

Mnie bardziej intryguje ciągota do zdobycia niezdobytego, czy chociaż przespania się z rasowym dymaczem (sic), nawet takim dystyngowanym (SIC!!)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 05 sie 2008, 00:11

shaman pisze:czy chociaż przespania się z rasowym dymaczem (sic)
wiesz towar wypróbowany i jest na niego popyt
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sie 2008, 00:22

Miltonia pisze:A co, mezczyzni nie ucza sie na bledach, od razu sa madrzy?

Tak. Meżczyźni wiedzą kogo chcą.
Tylko najczęściej dostają popłuczyny przechodzone po tych 15% kumplach. I wtedy zaczyna się "jazda związkowa". I takie tam skrzywienia i ciągnięcie w stronę: "moja dupa jest najmojsza", tamten miał większego, a gdzie bmka, nie chodź na piwo-przytul mnie, bo tamten nie przytulał, i takie tam pierdoły.
Zamiast budować coś od podstaw fajnego wespół, najpierw trza zaliczyć samca alfa. Potem ten fajny. Tylko to "potem", w następstwie, rzutuje na całość. Na związek.
Miltonia pisze:Jesli kobiety beda czesciej wychowywane w prawdziwym szacunku dla nich, beda niezalezne i wyksztalcone, to rzadziej beda sie dawaly nacinac na zwiazki z takimi mezczyznami.

No to zróbże wreszcie zakaz wychowywyanie dziewczynek przez ojców, tylko oddaj je lesbom. Będzie git!
Bo gdzieś ten łańcuch "maltretowania i wypaczania psychy dziewczynek", który ciągniesz za sobą tu z kagankiem, trzeba przerwać!
shaman pisze:Mnie bardziej intryguje ciągota do zdobycia niezdobytego, czy chociaż przespania się z rasowym dymaczem (sic), nawet takim dystyngowanym (SIC!!)

No jak nie, jak tak.
Zdobywcy zawsze byli w cenie! - szczególnie te 15% "wspaniałych", "najlepszych genów". Dopóki nie rzucą, jak szmatą. Potem jest jazda, na zasadzie - tera ja!
Dopiero potem jest szacunek strat. I myślenie o kimś...
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 05 sie 2008, 00:46

Mysiorek pisze:najczęściej dostają popłuczyny przechodzone po tych 15% kumplach.

kolejny Ted? <chory> co to ma byc? i dziwicie sie wszyscy, dlaczego Miltonia pisze tak krytycznie o stosunku mezczyzn do kobiet czy nawet kobiet do innych kobiet :| czasem az mi sie niedobrze robi od ilosci przeczytanych obrazliwych okreslen na drugiego czlowieka. Gdzie jest ten szacunek do drugiego czlowieka, he?

Mysiorek pisze:Miltonia napisał/a:
Jesli kobiety beda czesciej wychowywane w prawdziwym szacunku dla nich, beda niezalezne i wyksztalcone, to rzadziej beda sie dawaly nacinac na zwiazki z takimi mezczyznami.

No to zróbże wreszcie zakaz wychowywyanie dziewczynek przez ojców, tylko oddaj je lesbom. Będzie git!

to dowaliles z tymi lesbami <szczerbaty>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 sie 2008, 00:51

Nemezis pisze:i dziwicie sie wszyscy, dlaczego Miltonia pisze tak krytycznie o stosunku mezczyzn do kobiet

To nie dziwsz się czemu ja napisałem "taki" post, cytując Miltonię?
Nie bądź tak zapatrzona w kogokolwiek, tylko napisz coś od SIEBIE :)
Nemezis pisze:to dowaliles z tymi lesbami

Skrót myślowy, uproszczenie wytłuszczone. Skup się.
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ronaldannef i 408 gości