Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Czego kobiety szukaja u su******ow?

Postautor: krackowiaczek » 19 paź 2006, 21:43

Co sprawia ze kobieta angazuje sie w zwiazki z su******ami? Dlaczego czesto nie potrafi zauwazyc prostego faktu ze facet z jaka sie spotyka jest su*****nem? nie zalezy mu na niej, bawi sie nia...?
Jakie moga byc tego konsekwencje? Jak to sie moze odbic na jej psychce?

Mam na mysli glownie mlode kobiety; juz nie nastki. Takie ktore conieco wiedza o zyciu.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2006, 21:47 przez krackowiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 paź 2006, 21:47

Subiektywna opinia, kto jest sku*****em... <mlotek>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 paź 2006, 21:47

krackowiaczek, Andrew Ci ladnie na to pewnie odpisze.
Ja sama nie wiem. Kobieta imponuje sila, wladza, moc, stanowczosc, konkretnosc i czasem tez szorstkosc. I po prostu wola "zimnych drani" od dobrego kochanego chlopaka.
Ot taka slabosc.

[ Dodano: 2006-10-19, 21:48 ]
krackowiaczek pisze:Jakie moga byc tego konsekwencje? Jak to sie moze odbic na jej psychce?
MOze po kopie si epodniesc albo nie.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 19 paź 2006, 22:03

moon pisze:krackowiaczek, Andrew Ci ladnie na to pewnie odpisze.


Powie że są głupie, to jego uniwesalna odpowiedz na większość pytań egzystencjalnych...

krackowiaczek napisał/a:
Jakie moga byc tego konsekwencje? Jak to sie moze odbic na jej psychce?


Konsekwencje?? Każdy wie jakie są tego konsekwencje dużo było tematów na ten temat...
Ostatnio zmieniony 19 paź 2006, 22:06 przez paula19, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 paź 2006, 22:03

Niektórym kobietom mało wrażeń. Bo przy spokojnym, ułożonym facecie wieje im nudą. A tak mają trochę adrenaliny...
Mało to poważne i zrozumiałe, ale tak chyba jest. Życie jest szybkie, niespokojne. Niektóre kobiety szukają takich związków za mało ceniąc sobie spokój.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 paź 2006, 22:11

krackowiaczek pisze:Co sprawia ze kobieta angazuje sie w zwiazki z su******ami?
Bo tego nie widzą, albo nie chcą widzieć.... czesto probóją sk****two nazywać inaczej, tłumaczyć, usprawiedliwiać.... Na etapie zauroczenia, można całkiem przypadkowo ominąć kilka wad... <pijak>
krackowiaczek pisze:Dlaczego czesto nie potrafi zauwazyc prostego faktu ze facet z jaka sie spotyka jest su*****nem? nie zalezy mu na niej, bawi sie nia...?
Bo nie chce tego zauważyć. Po co ma się zadręczać, skoro łatwiej jest przemilczeć?? Zamiast uciekać gdzie pieprz rośnie brną w to dalej... i dalej i dalej. A później trudno się wrócić... szczególnie gdy mosty które mają za sobą, są już dawno spalone.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 19 paź 2006, 22:35

moon pisze:krackowiaczek, Andrew Ci ladnie na to pewnie odpisze.

mysiorek odpowiedziałby ładniej: draniem trzeba umieć być 8)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Postautor: Snowblind » 19 paź 2006, 22:36

Olivia pisze:Niektórym kobietom mało wrażeń. Bo przy spokojnym, ułożonym facecie wieje im nudą. A tak mają trochę adrenaliny...
Mało to poważne i zrozumiałe, ale tak chyba jest. Życie jest szybkie, niespokojne. Niektóre kobiety szukają takich związków za mało ceniąc sobie spokój.


:) trafiłaś w sedno Olivia.

Niewiele osób pamięta moje sercowe problemy ale jako Epilog tamtej przydługiej histori mogę wam nareszcie powiedzieć cóż takiego sprawiło że mojej "Jedynej" sie odmieniło.
Stwierdziła ostatnio na forum (temat był podobny do tego) że próbowała być z cichym/nijakim porządnym facetem który był taki odpowiedzialny i bla bla bla ( to pewnie zastąpiło cechy które we mnie jej napoczątku tak imponowały) ale co z tego jeśli nie potrafił szaleć, bawić się i nie miał za grosz spontaniczności
Zwracam uwagę choćby na zestawienie słów : cichy/nijaki-szaleć, bawić ( czyli chlać z jej znajomymi leserami niby intelektualistami ) i spontaniczny ( z tego co już wiem wystarczy kupowac jej "spontanicznie" kwiaty co tydzień :D).

I nie ma znaczenia czy jesteś censored (jak kobietę traktujesz) jeśli tylko potrafisz poruszyć właściwe struny i dostarczyć emocji :).
Uczmy się panowie od censored.

Jeśli jakaś kobieta poczuła się dotknięta to przepraszam, człowiek jest tylko zbiorem swoich doświadczeń ;).
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 paź 2006, 23:06

krackowiaczek pisze:Dlaczego czesto nie potrafi zauwazyc prostego faktu ze facet z jaka sie spotyka jest su*****nem?
Bo jak się ktoś zauroczy to nie widzi na początku wad drugiego człowieka.
krackowiaczek pisze:Jakie moga byc tego konsekwencje? Jak to sie moze odbic na jej psychce?
Sparzy się i będzie ostrożniejsza w relacjach damsko - męskich na przyszłość.

Myślę że to też działa w drugą stronę. Często panowie (na tym forum też) spotykają dziewczyny które się nimi bawią. Wiele było już tematów o zdradzie, lekceważeniu ich, podrywaniu innych, obrażaniu itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 19 paź 2006, 23:32

paula19 pisze:Konsekwencje?? Każdy wie jakie są tego konsekwencje dużo było tematów na ten temat...


takie podejscie podwaza ses istnienia forow internetowych, jesli o cos pytam to niekoniecznie musi to oznaczac ze nie znam odpowiedzi, ja chce sie dowiedziec czegos wiecej ponad to co juz wiem.

Bash pisze:Subiektywna opinia, kto jest sku*****em...


su*******two jest obiektywne, przeczytaj jeszcze raz pierwszego posta.

moon pisze:Ja sama nie wiem. Kobieta imponuje sila, wladza, moc, stanowczosc, konkretnosc i czasem tez szorstkosc. I po prostu wola "zimnych drani" od dobrego kochanego chlopaka.
Ot taka slabosc.


Olivia pisze:Niektórym kobietom mało wrażeń. Bo przy spokojnym, ułożonym facecie wieje im nudą. A tak mają trochę adrenaliny...


dziewczeta, nie oto mi chodzilo ... to zadna slabosc, wymienilyscie cechy typowo meskie ktore z zasady powinny przyciagac kobiety. pytalem o swiadome angazowanie sie w zwiazki bez przyszlosci, bez szacunku, zaangazowania, bez uczucia z drugiej strony.

Zadnej z was nie zycze "dobrego kochanego chlopaka" albo zycia "przy spokojnym, ułożonym" :).

Jawka i Joasia zlapaly o co mi chodzi <browar> . :] :] :]
Ostatnio zmieniony 19 paź 2006, 23:38 przez krackowiaczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 19 paź 2006, 23:36

krackowiaczek pisze:pytalem o swiadome angazowanie sie w zwiazki bez przyszlosci, bez szacunku, zaangazowania, bez uczucia z drugiej strony.

A czy to co ja napisałam, wyklucza Twoje założenie?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 19 paź 2006, 23:41

Olivia pisze:A czy to co ja napisałam, wyklucza Twoje założenie?


nie wyklucza, mozna by pod to nagiac, ale polozylas akcenty na: spokoj, ulozenie... nie o tym pisalem.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 paź 2006, 23:41

Krotko i na temat: wrazen.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 paź 2006, 00:55

krackowiaczek pisze:takie podejscie podwaza ses istnienia forow internetowych, jesli o cos pytam to niekoniecznie musi to oznaczac ze nie znam odpowiedzi, ja chce sie dowiedziec czegos wiecej ponad to co juz wiem.


nie chce mi się, nie mam nastroju... ale napisze

konsekwencje:

złamane serce
niskie poczucie własnej wartości
zawód
trudość w tworzeniu nowych związków
zranienie
depresja
złość
niechęć
żal
bezradność
wstyd
poczucie winy
utrata wiary
rezygnacja
załamanie
odizolowanie od społeczeństwa
smutek
apatia
flustracja
osamotnienie
bierność
zaniedbywanie swoich obowiązków
itd....
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 paź 2006, 07:09

krackowiaczek pisze:pytalem o swiadome angazowanie sie w zwiazki bez przyszlosci, bez szacunku, zaangazowania, bez uczucia z drugiej strony.
A ja Ci odpowiedziała co oni maja ze dziewczyny na nich leca.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 paź 2006, 08:57

analogicznie ! jak bym mial wybierac córeczke mamusi , to wole "zdzire" ale w moim pojeciu tego słowa , bo rozumiem iż Tedi ma bardzo waski zakres w tej kwesti , ja zas nie! <aniolek>
słowem - swój ciagnie do swego !
I to co dla ciebie dobre i normalne, wcale dla innych byc nie musi -to po pierwsze !
Po drugie - wole miec złamane serce ale poszalec , niz utknac w jakims marazmie .
chodzenia za raczke po parku , wczesnego wracania do domu , bywania w miesjcach nadzwyczaj kulturalnych , bez szalenstw , z góry pzrewidywalnych zachowan itd.
po co mi to ?? ja dziekuję ! i najwazniejsze ....WOLNO MI <aniolek>

KTO TO JEST censored ?? i pamietaj to twoje zdanie tys zas mozesz byc makową panienką <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 20 paź 2006, 11:20

Andrew, przeczytaj raz jeszcze moj drugi post, nie o to mi chodzilo.

Andrew pisze:KTO TO JEST censored ??


ktos kto bieze ale nic nie daje, oszukuje, wykozystuje naiwnosc...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 paź 2006, 11:40

Andrew pisze:i pamietaj to twoje zdanie tys zas mozesz byc makową panienką

Analogicznie dla kogoś i morderca może być makową panienką.
Są jakieś reguły i normy w życiu, a którą z nich wybierzemy, to zależy od nas.
krackowiaczek - Myślę, że niektórzy potrafią bardzo dobrze ukrywać się, ale gdy kobieta odkryje ich prawdziwą twarz, to ucieka, a jeśli nie, to widocznie jej to pasuje. Czego szukają... Chyba niczego. Po prostu lubią s.censored i pewnie takie kobiety są typem masochistycznym.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 paź 2006, 11:55

krackowiaczek pisze:pytalem o swiadome angazowanie sie w zwiazki bez przyszlosci, bez szacunku, zaangazowania, bez uczucia z drugiej strony.

w takim przypadku to ja nie wiem. byłam z takim typowym skur** ale to wszystko wyszło w takiej formie po czasie, chociaz wiedziałam ze w stosunku do innych ( nie mnie na poczatku) bywa porywczy i nawet bezwzgledny, ale tłumaczyłam sobie to tym, ze takie czasy, ze musi swego bronic. Mnie na poczatku szanował, rozpieszczał i imponował siła, wszystko zaczełao sie z czasem zmieniac.
Ale nigdy nie była bym z kims kto mnie nie szanuje od poczatku
TFA pisze:Krotko i na temat: wrazen.

wrazen to ja szukam zawsze i wszedzie, nie chodzi tu o mocne wrażenia, ale o przezycia wszelkiego rodzaju. ale wrazeni w twoim rozumieniu szukałam w wolnych zwiazkach
Andrew pisze:bywania w miesjcach nadzwyczaj kulturalnych , bez szalenstw

a ja tam lubie bywac w takich miejscach, co nie znaczy, ze tylko w takich miejscach, wazna jest róznorodnośc
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 20 paź 2006, 13:53

Andrew pisze:słowem - swój ciagnie do swego !
nie. Ja wole spokojnych nie-sk*****ow, a jak mi sie przydarzy pomylic to uciekam
Mona pisze:ale gdy kobieta odkryje ich prawdziwą twarz, to ucieka
krackowiaczek pisze:Zadnej z was nie zycze "dobrego kochanego chlopaka" albo zycia "przy spokojnym, ułożonym" .
a ja bym takiego wlasnie chciala... <foch>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 20 paź 2006, 14:38

unlucky_sink pisze:Zadnej z was nie zycze "dobrego kochanego chlopaka" albo zycia "przy spokojnym, ułożonym" .
a ja bym takiego wlasnie chciala... <foch>


Ja też. jednego s...już przerobiłam. starczy. teraz jest dla mnie najważniejszy spokój i stabilizacja chodzi mi tu o taką emocjonalną, bo uwielbiam się bawić i szaleć) a nie ciągłe 'wyskoki'...wydaje mi się, że s...ma więcej zalet jako partner, że tak powiem, tymczasowy. ale wolałabym, żeby mój mąż miał z nim jak najmniej cech wspólnych

co widziałam w tamtym: nie wiem...chyba to, że rozbrajająco przepraszał za całe swoje sku...ństwo. dla mnie s.. to człowiek, który nie szanuje innych i myśli, że nigdy nie poniesie tego konsekw. jest tak pewny siebie, że nie bierze pod uwagę tego, że ktoś może mieć go dość...
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 paź 2006, 09:00

krackowiaczek pisze:pytalem o swiadome angazowanie sie w zwiazki bez przyszlosci, bez szacunku, zaangazowania, bez uczucia z drugiej strony.

Jeszcze raz to zacytuję, bo... Ja się wpakowałam w taki durny układ bez przyszłości. <No może słowo su***** nie do końca pasuje.> Dlaczego?
Bo może liczyłam, że coś z tego będzie. I myślę, że sporo kobiet tak robi. Taki mężczyzna jest dla Niej ideałem, więc lgnie do Niego. Chciałaby, by coś z tego było, a On się dobrze bawi. A potem zostaje zwichnięta psychika.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 22 paź 2006, 11:37

no patrzcie Państwo, same bidulki co oczu nie miały <diabel> A jaka jest różnica między "nie-badboy" a "ciepłą kluchą" ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 22 paź 2006, 11:40

Blazej30 pisze:no patrzcie Państwo, same bidulki co oczu nie miały
wypraszam sobie, ja tam zawsze wiedzialam w co sie pakuje.
Lina pisze:to człowiek, który nie szanuje innych i myśli, że nigdy nie poniesie tego konsekw. jest tak pewny siebie, że nie bierze pod uwagę tego, że ktoś może mieć go dość...
to ja chyba takiego nigdy nie spotkalam :)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 22 paź 2006, 12:11

Lina pisze:wydaje mi się, że s...ma więcej zalet jako partner, że tak powiem, tymczasowy. ale wolałabym, żeby mój mąż miał z nim jak najmniej cech wspólnych


I to jest bilogicznie normalne. Macho ma z reguły lepsze geny, spokojny facet zapewni kobiecie bezpieczeństwo i stabilizację.

Kolejny smutny przykład na to, że kobieta ma w głowie kalkulator.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 22 paź 2006, 12:13

Macho ma z reguły lepsze geny, spokojny facet zapewni kobiecie bezpieczeństwo i stabilizację.

Kolejny smutny przykład na to, że kobieta ma w głowie kalkulator.

Nie kalkulator, tylko ją rozwój cywlizacji rozerwał. Testy na ojcostwo itp...

[ Dodano: 2006-10-22, 12:15 ]
Sorry wszystkie kobiety za mój cynizm.. :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
anika
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 167
Rejestracja: 22 paź 2006, 12:29
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: anika » 22 paź 2006, 12:55

Niektórzy faceci okazują się sk... dopiero po jakimś czasie, gdy kobieta kocha i jest tak bardzo przywiązana że boi sie odejść i zaczynać wszystko na nowo. Często tez nie wierzy, że inny mógłbybyc lepszy, bo przejeachała się juz na zbyt wielu. Wiele kobiet nie ma wyjścia, bo brakuje wsparcia w otoczeniu. Jesli to on jest jedynym żywicielem rodziny, a jej nie ma kto pomóc, to trudno żeby pozbawiła się środków do życia.
Często kobiety nie chcą dostrzegac wad swoich jedynych, bo tak jets latwiej. Udawać, że nic się nie stało i łudzić się, że może kiedyś będzie lepiej.
"Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz.
Dzisiaj mnie pragniesz, jutro się wstydzisz"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 paź 2006, 13:07

Blazej30 pisze:A jaka jest różnica między "nie-badboy" a "ciepłą kluchą" ??
Jeden jest mezczyzna drugi to gniot?
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 22 paź 2006, 16:00

unlucky_sink pisze:a ja bym takiego wlasnie chciala... <foch>


dobra dobra, nie dasaj sie <glaszcze>, ciekawe ile bys przy takim wytrzymala!?

Lina pisze:wydaje mi się, że s...ma więcej zalet jako partner, że tak powiem, tymczasowy. ale wolałabym, żeby mój mąż miał z nim jak najmniej cech wspólnych


rozmowa generalnie idzie w kierunku takim jakiego chcialem, ale
chyba czas na ponowne zdefiniowanie su****na.
"moj" su****yn objawia sie w sytuacji gdy nastepuje celowe wykozystywanie, oszukiwanie.

kolejne pytanie, czy "moj" su****yn nada sie kiedykolwiek na partnera a chocby tego tymczasowego?

kto to jest partner tymczasowy? partner dla sexu? rozrywki?
moj su****yn pojawia sie gdy kobiecie juz przestaje chodzic o rozrywke
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 22 paź 2006, 16:03

krackowiaczek pisze:dobra dobra, nie dasaj sie , ciekawe ile bys przy takim wytrzymala!?
<wazne> dlugo <foch>
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości