Jak pocieszyć

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

ThefOne
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2006, 22:18
Skąd: z daleka
Płeć:

Jak pocieszyć

Postautor: ThefOne » 28 wrz 2006, 22:23

Mam problem :( moja dziewczyna ma poważne klopoty rodzinne i chodzi cały czas załamana i płacze:( nie wiem co zrobić jak do niej zagadać :( powiedzcie co mam w tej sytuacji zrobić
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 28 wrz 2006, 22:26

ThefOne pisze: nie wiem co zrobić jak do niej zagadać powiedzcie co mam w tej sytuacji zrobić
no to rzeczywiscie masz problem, skoro nie ptrafisz ze swoja dziewczyna rozmawiać... spotykacie sie teraz? tzn jak to wygląda? Ona ma problemy, placze caly czas, ale widujecie sie? czy jak?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
kociak
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 17 paź 2005, 20:34
Skąd: Lodz
Płeć:

Postautor: kociak » 28 wrz 2006, 23:05

Mocno przytul i wysłuchaj
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 28 wrz 2006, 23:08

Daj się jej wyżalić, wypłakać, niech pokrzyczy, i znoś te wszystkie jej humory i bądź cały czas przy niej. Jeśli będziesz widziała, że to nie pomaga, to spróbuj umilić jej czas, rozbawić ją, zabrać gdzieś gdzie choć na chwilkę zapomni o złej sytacji w domu.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 28 wrz 2006, 23:10

dodać do tego co mowily poprzedniczki mogę chyba tylko, zebys przy niej był, po prostu, czasem moze Ci sie wydawac, ze np nie warto sie spotykac na 15 min, ale mowie Ci- warto. Na prawde musisz byc przy niej i jej nie zostawiac samej z problemami
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 28 wrz 2006, 23:32

ThefOne pisze:moja dziewczyna ma poważne klopoty rodzinne i chodzi cały czas załamana i płacze:(

jakie ? powazne klopoty, bo nie chca jej na noc puszczac do Ciebie, czy powazne bo stary pije i matka sie puszcza ? W obecnych czasach pojecie klopotow i problemow jest mocno skrzywione. Znam baby dla ktorych przekladany termin poprawiania akrylowych pazurow to dramat.
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Sun
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 06 maja 2006, 14:49
Skąd: z bajki...
Płeć:

Postautor: Sun » 28 wrz 2006, 23:33

kociak pisze:Mocno przytul i wysłuchaj


<tak>
Bądź przy niej, pogadaj, daj się wyżalić. Przytulaj... tego smutnej dziewczynie brakuje. Mów często co czujesz... Pomaga, nawet jeśli nie możesz być przy niej :)[/i]
Po zachodzie bywa najprzyjemniej...
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 30 wrz 2006, 03:15

Jawka pisze:Daj się jej wyżalić, wypłakać, niech pokrzyczy, i znoś te wszystkie jej humory i bądź cały czas przy niej.
niektore kobiety nie chca sie zalic..nie chce sie wyplakiwac na ramieniu faceta...o krzyczeniu juz nie wspomne...Bycie caly czas przy niej moze byc trudne jesli ona caly czas spedza w domu placzac...uuu...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 30 wrz 2006, 09:30

unlucky_sink pisze:niektore kobiety nie chca sie zalic..nie chce sie wyplakiwac na ramieniu faceta...o krzyczeniu juz nie wspomne...Bycie caly czas przy niej moze byc trudne jesli ona caly czas spedza w domu placzac...uuu...
Dlatego podalam alternatywe....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości