znów singielka

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

lady.26

znów singielka

Postautor: lady.26 » 30 sie 2006, 19:26

Witajcie, pod 3 dni jestem na powrót singielką. Ci ktorzy jeszcze pamiętają moje topiki o miłości seksie , super facecie niech o nich zapomną. Jeśli bedę Wam ględzić na temat tego ,ze miłość nie istnieje, prawdziwych facetów nie ma i o tym, ze facetom sie nie ufa( a na pewno takie teksty z mojej strony sie pojawią), to błagam doprowadźcie mnie do pionu.
Mój facet okazał się totalnym pantoflażem uleglym mamusi, bez swojej woli i zdana, nie stanołby w mojej obronie(czego miałam definitywny dowód). Z kolei jego matka despotyczną, zakompleksioną, źle wszystkim życzącą, mszczącą sisę za swoje nieszczęście kobietą.
Moje pytanie jest takie, jakie znacie szybkie uśmierzenie bólu po rozstaniu?
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 sie 2006, 19:34

Antidotum - pomyśl, że to kolejne doświadczenie, które nauczyło Ciebie czegoś. Teraz, to już może być tylko lepiej. Nikogo nie obarczaj winą, tylko w myślach wybacz i podziękuj. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale działa :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 30 sie 2006, 19:34

ja znam.... mój numer telefonu ;) hehe
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 30 sie 2006, 19:35

meska czesc forum wspolczuje ale sie cieszy (przynajmniej ci wolni :D)

szybko zapomniec ? banalne to wino, sauna, jakuzi, cieple kraje, przystojniak :)

mniej banalnie - mialas fatlanego - teraz znajdziesz tylko lepszego ;)
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 30 sie 2006, 19:44

Widocznie nie był Ciebie wart.
Osobiście przetestowałem: Imprezy z kumplami, imprezy z kumplami, imprezy z kumplami i imprezy z kumplami z wódką :).
Czasem działa też narzekanie na Ex. - gadanie, jaki to osioł itp. - najlepiej z kumplami :D

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
lady.26

Postautor: lady.26 » 30 sie 2006, 19:50

Mona, postaram się, Twoja rada nie brzmi dziwnie- jest bardzo mądra,
ha ha ha Hardcore, może sie kiedyś zgłoszę
Wiesz Bender, problem w tym, ze z czasem mam do czynienia z coraz gorszymi facetami . Jednak mam nadzieje, ze Twoje słowa sie sprawdzą.
Zapowiada się weekend w Zakopanem, może takm troszę odreaguję.
* Wenus*

Postautor: * Wenus* » 30 sie 2006, 19:52

lady.26 pisze:jakie znacie szybkie uśmierzenie bólu po rozstaniu?

Zamknąć ten rozdział za sobą, pocieszyć się że teraz jakaś inna bedzie się męczyć z nim i jego zaborczą mamusią, czekać na tego "dużo lepszego",nareszcie mieć czas dlaznajomych, rodziny i siebie. ;)
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 30 sie 2006, 19:55

lady.26 pisze:ha ha ha Hardcore, może sie kiedyś zgłoszę

a myślałem, że napiszesz coś w stylu "to dawaj go na priv" <aniolek>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Piotr1976
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2006, 10:14
Skąd: Nie wiem :)
Płeć:

Postautor: Piotr1976 » 30 sie 2006, 20:33

Przykro mi że tak się zdarzyło Lady.26. Przyznam rację że są zaborcze mamusie, które uważają się za mądrzejsze od wszystkich. Moja ma taki podobny charakter, ale powiedziałem wprost do niej:

Nie będziesz mi mówić co mam robić, ani z kim żyć. Jak przyjdzie czas to wyjadę. (Miałem na myśli swoją ukochaną)

Z pewnych przyczyn na razie nie mogę wyjechać ale dążę do tego. A mnie nic nie zatrzyma, nawet zaborcza mamusia. Więc nie wszyscy faceci tańczą jak mamusia im radzi i każe.

A u mnie na ślubie nie będzie moich rodziców, bo tak postanowiłem ani rodzeństwa które okazało się zdrajcami, ale nie będę opisywał co i jak.

A Tobie radzę... wszystkiego aby jakoś się potoczyło, narzekaj na facetów ile chcesz, w końcu może trafisz na jakiegoś normalnego z własnym podejściem a nie pod dyktando. Trzymaj się Lady.26. <przytul>

A tego faceta nie rozumiem za Chiny Ludowe...
Możesz czekać, aż ukochana się pojawi,
Możesz sam poszukać, lub zostać starym ramolem. Wybór zawsze należy do Ciebie.
lady.26

Postautor: lady.26 » 30 sie 2006, 20:49

Piotr1976, że tez normalni faceci są już zajęci.
Właśnie podobnie powinien powiedzieć mój były...no ale to juz przeszłość. Mam nadzieje, ze ten koszmar szybko wywietrzeje mi z głowy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 30 sie 2006, 21:00

lady.26 pisze: miłość nie istnieje
fakt, nie istnieje miłość bezemnie <diabel>
lady.26 pisze: prawdziwych facetów nie ma
zbastuj, jeszcze nie poznałaś mnie
lady.26 pisze: facetom sie nie ufa
fakt, przy kobiecie sam sobie nie ufam. naładowany i niebezpieczny <aniolek>
lady.26 pisze: błagam doprowadźcie mnie do pionu.
wolimy kobiety horyzontalnie położone <diabel>
lady.26 pisze: jakie znacie szybkie uśmierzenie bólu po rozstaniu?
wdychanie testosteronu. Pójdź w moje ramiona <diabel> A poza tym przykro mi że tak się stało. Pomyśl że to tylko przejściowe i los ześle Ci tego właściwego faceta
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
lady.26

Postautor: lady.26 » 30 sie 2006, 21:14

Hmmm ha ha ha Blazej30, mam nadzieje, ze wybaczysz mi te niedopatrzenia. Jestem na etapie sprzatania pamiątek po eks. Całe szczęście niewiele tego, głównie w komputerze.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 30 sie 2006, 21:50

Mozesz napisac konkretnie co sie stalo ? Bo takie gadanie ... moze mial racje, ze posluchal mamy? Moze sam tak chcial a zwalil na mame?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Michalek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2006, 16:55
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Michalek » 30 sie 2006, 21:57

lady.26: ile masz lat? tylko nie mow ze 26... i napisz skad jestes :D
Awatar użytkownika
lukasek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:45
Skąd: z netu:)
Płeć:

Postautor: lukasek1983 » 30 sie 2006, 22:00

Najlepsze na zapomnienie sa imprezy z dobrymi znajomymi (w moim przypadku z kumplami). Wyjscie na miasto, podryw: minal tydzien po tym jak dostalem kosza, gdy przez przypadek poznalem swoja obecna dziewczyne:) Specjalnie mi nie zalezalo wtedy na nowej znajomosci ale widocznie najlepsze przychodzi nieoczekiwanie:) Pozdrawiam
WORLD HOLD ON :)
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 31 sie 2006, 10:39

Lady.26, współczuję, też przechodzę teraz to samo, zawiedzione nadzieje, gorycz porażki. No, ale trzeba do przodu. Ja się staram trzymać takich zasad:

1. To co napisała Mona bardzo mądrze - kolejne doświadczenie życiowe, dzięki któremu wybierzemy lepiej i mądrzej
2. Rytualne wyrzucenie z życia tej drugiej osoby - kasowanie i wyrzucenie zdjęć i pamiątek, może kiedys będę żałował, ale to dla mojego dobra teraz
3. Uświadamianie sobie, że są inne piękne i dobre kobiety na tym świecie (na razie z tym punktem jest najgorzej :P)
4. Praca (słabo pomaga), oddawanie się pasji (pomaga idealnie), spędzanie czasu z rodziną i ze znajomymi
5. Załatwienie kilku zaległych spraw dało satysfakcję
6. Sukces zawodowy dał mi niezłego kopa - choć na parę dni tylko
7. Czas najlepszym lekarstwem, ale to każdy wie

Nie wiem czy jeszcze kochasz, ja niestety mam ten problem, uważałem Ją za swój ideał i nie mam zaczepnych punktów negatywnych na których mógłbym się skupić - tak jak Ty

Pozdrawiam!

Singiel :)
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
jędza
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 24 sie 2006, 22:54
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: jędza » 31 sie 2006, 14:22

na ból po rozstaniu najlepszym lekiem jest kolejna milość- w moim przypadku pomogło <banan> albo spedzenie jak najwiecej czasu z kumplami/ kumpelami. ale nie martw sie - każdy nastepny facet jest lepszy od poprzedniego:)
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 31 sie 2006, 14:42

Byle nie za szybko ten lek, bo później będzie tak jak u mnie rrrwwaaa mać...:/
Zło w dłuższej perspektywie nie ma w ogóle mocy. Zło, które przeżywasz, ma wyłącznie za zadanie zwrócić Twoją uwagę na to, czego się jeszcze musisz nauczyć, aby móc widzieć i czcić dobro wokół siebie.
lady.26

Postautor: lady.26 » 31 sie 2006, 20:11

damian24, czy go jszcze kocham...cieżko mi to powiedzieć. Na pewno czuje niedowierzanie i złość. A. też wydawał mi sie idealnym partnerem, taki z którym chciałam budować wspólną przyszlość, ale przekonała sie , ze jest mamisinkiem, pantoflazem w dotatku ez charkteru. Najgorsze dopiero przyjdzie, przyjdzie moment kiedy będę siebie obwiniać, będę wspominać wspolne weekendy, noce itp itd.

No ale dzisiaj dostałam wiadomość na którą bardzo czekałam.Zakwalifokowałam sie do półfinału konkursu ogłoszonego przez pewna znana gazete i mam nadzieje, ze daleko zajde. To mi chwwilowo poprawilo humor.
damian24, sukses poprawia nastroj na krótko ale też pomaga się dowartościować..Głowa do góry, kiedyś będzie dobrze.
Pozdrawiam
Singielka.
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 31 sie 2006, 21:23

W kwestii formalnej - SINGIEL lub SINGIELKA jest sam bo tak chce a nie bo go sytuacja zmusza.
Awatar użytkownika
miś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 09 lut 2006, 08:05
Skąd: Gdańsk
Płeć:

Postautor: miś » 31 sie 2006, 22:12

Bo widzisz lady trzeba faceta dobrze dobrac i poznac zanim sie pojdzie z nim na całość.

Bo widzicie drogie panie. Tak idealnych facetów jak ja już nie ma. <aniolek> <hahaha>
"Polityczny Żołnierz może szanować swego wroga - lecz zdrajcą i dezerterem będzie tylko pogardzał."
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 19 wrz 2006, 21:23

Heh, posty niektórych panów naprawdę mnie rozbawiły, ta skromność :)
Lady.26: Od niedawna jestem w ponownej sytuacji- na powrót singielka i powiem Ci, że Mona faktycznie ma racje. Ciągłe narzekanie i zamartwianie nie ma sensu. Trzeba wybaczyć, zacząć myśleć pozytywniej o przeszłości, a przykre wspomnienia zaczną się zacierać.
Co do imprezowania ze znajomymi- to drugi etap... Z tego, co wiem, na początku nie ma sie ochoty nigdzie wychodzić, tylko cały czas chodzi w piżamie...:)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 wrz 2006, 21:27

Wszyscy pisza och ach, nie byl ciebie wart, nawet nei znajac fundamentow calej sprawy, trudno zeby ktos sie przyznal ze spierdolil zwiazek.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
katerina
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 182
Rejestracja: 10 kwie 2005, 17:35
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: katerina » 19 wrz 2006, 22:02

Trzeba wybaczyć, zacząć myśleć pozytywniej o przeszłości, a przykre wspomnienia zaczną się zacierać.


Nie wiem, jak z tym wybaczeniem, ale pozytywnie o przyszlosci to chyba sluszne podejscie. Ale od razu drugiej milosci to chyba bym nie polecala. Trzeba odpoczac, dojsc do siebie, zorientowac sie w sytuacji badz co badz nowej - nie ma nas dwoje, jestem sama. I byc konsekwentym: skoro sie stalo, to nie analizowac bron Boze, nie roztrzasac. Panta rei.
"Mój panie, na cóż tłumaczyć durniowi, że jest durniem. Przecież jego dureństwo na tym właśnie polega, że nie ma o nim pojęcia."
lady.26

Postautor: lady.26 » 20 wrz 2006, 11:03

Recepta, która najpeliej moim zdaniem się sprawdza w takiej sytuacji to duuuużo zajeć.
Już troszkę czasu mineło od rozstania...ale zawsze mam głupie mysli zaraz po przebudzeniu i gdy kładne się spać. Zastanaiałam się dla czego o tej porze, moze dla tego, ze w tych godzinach bliskość drugiej osoby jest najmilej widziana.
Całe szczęście mam masę obowiązków i nie mam czasu rostrząsać.

[ Dodano: 2006-09-20, 11:05 ]
TFA, jasne, ze zwiazek sie spierdolił... i całe szczęście, bo gdybym w nim wytrwała to zniszczyłabym nie tylko moje życie, ale róznież moich dzieci i najbliższych( np. moi rodzice).
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 wrz 2006, 17:45

TFA pisze:Wszyscy pisza och ach, nie byl ciebie wart, nawet nei znajac fundamentow calej sprawy, trudno zeby ktos sie przyznal ze spierdolil zwiazek.

Wiesz, to jasne, że wina zawsze leży po dwóch stronach. Dlatego też nie ma co użalać się, choćby było się stroną, która zawiniła mniej. Myślę, że jeśli coś skończyło się definitywnie, to teraz czas na to, aby przemyśleć też i swoje zachowanie i być może postarać się coś zmienić w sobie. Jak już kiedyś pisałam na forum - partner, to nasze lustro, więc wnioski nasuwają się same...
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
lady.26

Postautor: lady.26 » 20 wrz 2006, 17:57

Mona, wdzisz, między mną a moim eks układało się wszystko ok, do momentu gdy nie weszła w akcje jego matka. Chciała mi dyktować jak mam się zachowywać( bo podobnobrak mi podstawowych zasad wychowania), na jakich warunkach moge sptykać się z jej synem i pare innych rzeczy. Eks stanoł z boku, zwiesil głowe i wymyslił, ze skoro go kocham to mam się z jego mamuśką dogadać( czyli podkulić ogon i prosić o łaskę). Nad czym ja mam tu mysleć
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 wrz 2006, 07:57

lady.26 pisze:Nad czym ja mam tu mysleć

Nad niczym, bo przecież rozstaliście się.
lady.26 pisze:czyli podkulić ogon i prosić o łaskę

Nie sądzę, aby dokładnie chodziło o aż taką skrajność :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 21 wrz 2006, 09:23

Nie ma zadnego antidotum , to nie grypa i nie mija po tym , jak wezmiesz antybiotyk. To trzeba przejsc a szukanie na sile jakiegos zajecia , ktore pozwoli Ci zapomniec, jest z reguly oszukiwaniem uczuc i emocji . Co zrobic zeby nie dac sie zwariowac ? Olac - jeki i steki z reguly wywoluja tylko odrotny skutek, masz swoj czas , ktory sluzy Ci teraz do znalezienia w sobie sily, moment ktory pozwala Ci teraz spojrzec z dystansu na uczucie jakie dotychczas przeslanialo Ci rzeczywistosc - weryfikacja i wyciaganie wnioskow droga panno - a pozniej ? A pozniej z reguly pozostaje tylko chlodna refleksja "jaka ja bylam glupia" .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
lady.26

Postautor: lady.26 » 21 wrz 2006, 11:41

"Nie sądzę, aby dokładnie chodziło o aż taką skrajność "

Niestety tak, o taką skrajność chodziło i dano mi to wyraźnie do zrozumienia.
Mona, nie będę płakać nad rozlanym mlekiem, nie warto. Cała sytuacja była chora i nie mam co rozpamiętywać.Pewnie, że musiałam popełnić jakis błąd i jak większośc błędow mozna było go naprawić , ale nie z facetem, który stanoł z boku i zachował się tak, jakby go cała sprawa nie dotyczyła( pewnie mamusia tak mu kazała, bo przecież ona rządzi).

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości