Samotność :?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tenc_ia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:16
Skąd: K :PP
Płeć:

Samotność :?

Postautor: tenc_ia » 05 sie 2006, 15:12

Jestem od niedawna sama jest mi z tym bardzo dobrze no, ale jest jedno i nie tylko jedno, ale... Moi przyjaciele chce mnie swatać z pewnym chłopakiem jest fajny dobrze mi się z nim gada, jest niczemu sobie. Ale ja wole wolność wczoraj spotkaliśmy się tak jak niedawno pare razy i powiedział mi, że bardzo mu się podobam i czy chciałabym z nim być. Hmm czy on ma problem ze słuchem od początku mu mówię, że bardzo dobrze mi samej i nie chce tego zmienić. Wolność jest cnota piękności. Ale z drugiej strony nie chce mu złamać serca może odrzucić wolność dla niego?? :?
tenc_ia:*
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 sie 2006, 15:19

Dziewczynko, ile Ty masz lat? Bo jakbyś była dojrzała emocjonalnie, to byś takich tematów nie zakładała.
Chcesz z Nim być, to bądź. A jak nie, to nie. Ja Ci radzę jak sobie uważasz.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 05 sie 2006, 15:22

Jak pięknie wzniosłaś na niebiosa tą wolność...
Chcesz z nim być, to bądź, bez wolności (co to za głupota :| ), a jak nie, to nie...
A swoją drogą w związku czujesz się przywiązana sznurkami i skrępowana :?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 05 sie 2006, 15:24

*qbass* pisze:A swoją drogą w związku czujesz się przywiązana sznurkami i skrępowana :?

Nie o to chodzi. Niektórzy po rozstaniu muszą po prostu odpocząć. Nie wiemy, jaki był i jak się skończył ostatni związek autorki tematu.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 05 sie 2006, 15:30

tenc_ia pisze:może odrzucić wolność dla niego?? :?


Zlamiesz mu serce jak z nim bedziesz, bo bedzie to wymuszone i wbrew Tobie, chcesz byc z nim z litosci ? :|
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 05 sie 2006, 16:26

nie o to chodzi ze chcesz byc sama - tylko nie chcesz byc z nim - proste
bzdety o wolnosci wybij sobie z glowy , jesli kiedys w przyszlosci chcesz stworzyc partnerski zwiazek . Piszesz , ze od niedawna jestes sama, wiec naciesz sie tym stanem, ale nie wierz w to, ze uda Ci sie w nim wytrwac. Potrzebujesz ochlonac po ostatnim zwiazku, a nie zyc samotnie .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 sie 2006, 16:40

tenciu a moze wymyślisz cos po srodu ?.. tzn poweidz Mu ze neich to bedzie inny zwiazek niz większość, żebyście oboje mieli duzo wolnosci, swobody, mozliwość spotykania sie z kim sie chce ALE pod warunkiem wiernosci, niech Wasz zwiazek bedzie mieszanką przyjaźni, namiętności a jednocześnie nie ogranicza Was, bez wiekszych zobowiazań, z jasnymi warunkami do zaakceptowania przez obie strony - ządnych wielkich słów, zazdorści o drobizgi itp. :)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Veni
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2006, 21:46
Skąd: wlkp
Płeć:

Postautor: Veni » 05 sie 2006, 18:04

na dłuższą metę nie można żyć samemu... czasem samotność jest potrzebna, ale na pewno przyjdzie taki dzień, kiedy pomyślisz, że masz już jej dość i nie chcesz tak żyć...
Fata viam invenient...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 05 sie 2006, 18:19

Blagam niech to forum bedzie dla ludzi powyzej powiedzmy 18-tego roku zycia ;DD
Co ty jezyka nie znasz? Tak sobie ponoc cenisz ta wolnosc ze nie umiesz o nia zadbac bo nie wiesz jak biednemu chlopaczkowi powiedziec zeby sie puknal w glowe i dal sobie spokoj...dziecinada...lopatka, foremki i do piaskownicy...ludzie litosci !!
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 06 sie 2006, 00:27

dobrze Ci samej to idz do zakonu wtedy Cie zostawią w spokoju (chyba) a tak swoją drogą to wiem sam po sobie ze bycie samemu wcale nie jest takie dobre, zawsze jes potrzebna ta druga osoba, przynajmniej mi jest potrzebna
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Jezebel
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 30 lip 2006, 20:53
Skąd: Wodzisław
Płeć:

Postautor: Jezebel » 06 sie 2006, 12:24

maro pisze:dobrze Ci samej to idz do zakonu wtedy Cie zostawią w spokoju (chyba) a tak swoją drogą to wiem sam po sobie ze bycie samemu wcale nie jest takie dobre, zawsze jes potrzebna ta druga osoba, przynajmniej mi jest potrzebna



no właśnie Tobie - o tym czy ona ma iść do zakonu to chyba też jest sprawa tenc_ia, i jak na razie się o rade w tej sprawie nie pyta.
tenc_ia - jeśli masz wątpliwości czego chcesz - to może po prostu zrób sobie wakacje od niego - jeśli zatęsknisz to wracaj do niego prędko;)
...bez planu w życie to cały mój plan...
Awatar użytkownika
Louie
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2006, 20:55
Skąd: Spychowo
Płeć:

Postautor: Louie » 06 sie 2006, 18:07

nie rob nic wbrew sobie, zranisz jego a sama bedziesz miala kaca moralnego.
Louie
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 06 sie 2006, 19:02

po1 to ogarnij sie, ile ty masz lat?
po2 z ta wolnoscia to bedzie ci dobrze do czasu...
po3 ile ten chlopak ma lat? bo to jest pewnie chlopak a nie facet bo jaki facet pyta sie kobiey czy chce z nim byc? nawet jesli macie po nascie lat to to sie po prostu wie i czuje.
ja bym na twoim miejscu uciekal od takiego jak najdalej.
po4 wiekszosc facetow nieslucha tego co do nich mowi plec piekna, po prostu udaja ze sluchaja; ) on jest zapatrzony w ciebie pewnie jak w obrazek wiec brnie do celu.

ale jak to ostatnio slyszalem: IDZ NA ZYWIOL
<3
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sie 2006, 20:46

Wstreciucha pisze:Piszesz , ze od niedawna jestes sama, wiec naciesz sie tym stanem, ale nie wierz w to, ze uda Ci sie w nim wytrwac

dokładnie. Teraz ciesz sie byciem ze soba. jednak kiedys pojawi sie ktos z kim zechcesz dzielic słodka niewole bycia razem.
a tak swoją drogą to wiem sam po sobie ze bycie samemu wcale nie jest takie dobre, zawsze jes potrzebna ta druga osoba

bycie samemu bywa super. alenie wieczne bycie samemu. miałam okresy kiedy nie miałam faceta, flirtowałam z kim chciałam, bawiłam sie swietnie. Ale to były tylko epizidy. Wiec samotnosc bywa potrzebna
teofil pisze:z ta wolnoscia to bedzie ci dobrze do czasu...

a w czym tu problem, znudzi jej sie bycie sama to sobie znajdzie kogos

skoro nie czujesz do tego chłopaka nic, nie kreci Cie, to nie wchodz w to
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 06 sie 2006, 21:21

Co to za pytanie:
Cze bedziesz ze mna i pochodne?
Iść przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały Cię
Awatar użytkownika
tenc_ia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:16
Skąd: K :PP
Płeć:

Postautor: tenc_ia » 12 sie 2006, 14:26

Ludzie ''chciałbym z tobą być'' przenośnia. On mi to okazuje. Chce ze mną być wiem o tym. Ostatnio sama doradzałam dziewczyna, co maja zrobić, bo ich chłopak robi tak i nagle poczułam, że w serduchu brakuje mi drugiej połowy. Chce dać mu szanse, na jaka zasługuje on i ja. ''Kobiety są zmienne'' ja też mogę w każdej chwili poczuć do kogoś bliskiego coś więcej niż przyjaźń i tak się stało. Dziękuje za rady i nie czepiajcie się wieku, bo chyba sami jesteście jak dzieci. Bye <przytul> <zakochany>
tenc_ia:*
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 12 sie 2006, 19:55

tenc_ia pisze:i nie czepiajcie się wieku, bo chyba sami jesteście jak dzieci.

No tu masz racje ;DD Kazdy jest gdzies w srodku dzieciakiem ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości