Tatuażowa Miłośc..:)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lip 2006, 18:01

Lagartija pisze:Slyszlas kiedys cos moze o żółtaczce wszczepiennej albo zółtaczce typu B? Albo potocznie WZW typu B? Przyczyną przenoszenia wirusa jest źle wysterylizowany sprzęt lub inne zaniedbania higieniczne;) Wiesz choroba nie jest okropna
Tylko moze sie zmutowac. A to szczepienie to zwykle i bezplatne przeciw zoltaczce ;)
Candy Killer pisze:ezeli wszystko jest sterylne i jednorazowe a takich igiel wlansie uzywaja w wiekszosc w studiach porzadnych to praktycznie nie ma mozliwosci zakazenia;)
Tez tak sadze.
Candy Killer pisze:a sie z nia zyc normalnie bo sa leki odpowiednie
A po co? :? Te leki znaczy sie. Mi w jednym z najlepszych polskich dzieciecych szpitali "sprzedali" tego wirusa. I jestem nosicielem. I ani lekow nie biore ani nic mi nie jest. :|
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 19 lip 2006, 18:09

no to dobrze ze nic Ci nie jest:) a moze o tych lekach to bylo o zoltaczce typu C....niepamietam juz :] zreeeszta...w porzadnym studiu nie powinno nic sie stac..predzej wlasnie w szpitalu czy u dentysty mozna zalatpac zoltaczke niestety
Awatar użytkownika
superman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2006, 09:03
Skąd: Krk
Płeć:

Re: Tatuażowa Miłośc..:)

Postautor: superman » 24 lip 2006, 00:03

hasan-beja pisze:Witam!:)
Czy waszym zdaniem umieszczenie skromnego, delikatnego acz stylowego tatuażu w formie serdeszka <małego - ale rzucająego się w oczy> z imieniem ukochanej jest niezłym pomysłem?
Osobiście już zdecydowałem że tak zrobię, i nikt mnie od tego pomysłu nie odwiedzie, ale jestem ciekawy opinii innych ludzi..;)
Jak drogie panie odebrałybyście taki czyn od swoich partnerów, których kochacie i którzy was kochają? Jako romantyczne poświęcenie godne odwzajemnienia czy może jako glupote i szaleńczą bezmyślnośc?:)
Pozdrawiam

POLISH KICZ <cisza> dla mnie to porazka.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Re: Tatuażowa Miłośc..:)

Postautor: ptaszek » 24 lip 2006, 00:09

hasan-beja pisze:Witam!:)
Czy waszym zdaniem umieszczenie skromnego, delikatnego acz stylowego tatuażu w formie serdeszka <małego - ale rzucająego się w oczy> z imieniem ukochanej jest niezłym pomysłem?
Osobiście już zdecydowałem że tak zrobię, i nikt mnie od tego pomysłu nie odwiedzie, ale jestem ciekawy opinii innych ludzi..;)


Gorzej będzie jak się rozstaniecie i zostanie Ci na ramieniu przykładowo taka "Mariola" oprawiona w serducho. Wtedy inne będą krzywo patrzeć, a Ty będziesz miał problem i powiesz sobie "byłem młody i głupi" :D

Jak drogie panie odebrałybyście taki czyn od swoich partnerów, których kochacie i którzy was kochają? Jako romantyczne poświęcenie godne odwzajemnienia czy może jako glupote i szaleńczą bezmyślnośc?:)
Pozdrawiam

Jakie poświęcenie? Raczej głupotę :) Nie potrzebuję takich "dowodów" miłości.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lip 2006, 16:55

hasan-beja pisze:Jak drogie panie odebrałybyście taki czyn od swoich partnerów, których kochacie i którzy was kochają? Jako romantyczne poświęcenie godne odwzajemnienia czy może jako glupote i szaleńczą bezmyślnośc?:)

zdecydowanie to drugie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 25 lip 2006, 08:33

hasan-beja pisze:Czy waszym zdaniem umieszczenie skromnego, delikatnego acz stylowego tatuażu w formie serdeszka <małego - ale rzucająego się w oczy> z imieniem ukochanej jest niezłym pomysłem?


No właśnie znam takiego Grześka, dla którego miłością życia była Agnieszka do tego stopnia, że sobie Piotrek jej imię wytatuował na ramieniu w środku "jebitnego" serduszka. A miłość to była z gatunku takich "na całe życie" :P.

No ale czas leci i Agnieszka już nie jest z Grzęskiem tylko z Tomkiem, i tak się zastanawiam, bo nie wiem, czy ta nowa dziewczyna Grzęska też jest Agnieszka?? Czy też szykuje sie jakaś "wypalanka" i w miejsce Agnieszki pojawi się np Ziuta <hahaha>
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Misia86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2006, 14:45
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Misia86 » 25 lip 2006, 12:36

Otoz mysle ze tatuaz z imieniem ukochanej osoby jest glupota i raczej bylabym zazenowana gdyby moj sobie cos takiego wytatuowal.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 25 lip 2006, 12:49

A tam zaraz głupota... jak ktoś chce ładnych parę lat z życia drugiemu oddać, to nie głupota, a jak chce 5 cm2 skóry poświęcić, to już afera :]
Chce? Niech robi :] Wspomnienia wartości uczuć, które do takiego ruchu doprowadziły, nikt mu nie zabierze. A tatuaż zawsze można usunąc, jak zacznie w życiu przeszkadzać.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 25 lip 2006, 14:00

para moich dość szalonych znajomych zrobiła sobie ostatnio kolczyki w indentycznych miejscach w wargach - zamiast pierścionka zaręczynowego - wyslądają słodko. ten pomysł o wiele bardziej mi się podoba niż tatuaż - dużo łatwiej się pozbyć kolczyka.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 25 lip 2006, 15:28

lollirot pisze:para moich dość szalonych znajomych zrobiła sobie ostatnio kolczyki w indentycznych miejscach w wargach - zamiast pierścionka zaręczynowego - wyslądają słodko. ten pomysł o wiele bardziej mi się podoba niż tatuaż - dużo łatwiej się pozbyć kolczyka.

nom rewelacja!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Teardrop
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 149
Rejestracja: 26 maja 2005, 18:51
Skąd: z oczka :)
Płeć:

Postautor: Teardrop » 25 lip 2006, 16:01

zakochany jest zdolny wiele zrobic,to kazdy wie.tak jak kazdy(oprocz zakochanych :P )wie ze taki tatuaz jest glupota i dziecinada. hasan-beja juz postanowil wiec nic tylko mu zyczyc wiecznej milosci <aniolek> . tak sobie wlasnie mysle,ze moj tatuaz jakby nie patrzac(ale tylko moimi paczalkami :P ) bedzie mi sie zawsze kojarzyl z Moim Ukochanym,mimo ze patrzac oczami innej osoby nie ma on nic z nim wspolnego. dla mnie sam fakt ze Moj pomogl mi go wybrac,ze jako jedyny spodobal sie nam obojgu,ze Moj byl przy mnie kiedy go robilam,ze patrzyl jak cierpie(tu przesadzam ciutke :D ;) ) znaczy o wiele wiele wiecej niz potrzeba uwiecznienia jego imienia.

lollirot pisze:para moich dość szalonych znajomych zrobiła sobie ostatnio kolczyki w indentycznych miejscach w wargach - zamiast pierścionka zaręczynowego - wyslądają słodko.

zrobilismy sobie tak wlasnie z Moim i dla mnie(!)wygladalismy rowniez slodko <aniolek> .niestety -bylo i sie skonczylo :(- Moj stracil cierpliwosc do uzerania sie z nim podczas jedzenia itp i po miesiacu go sciagnal :( :( a moglo byc tak pieknie ;)
W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 25 lip 2006, 17:21

laurki pisac a nie kolczyki robic cholibka <pijak>
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości