Samotnść

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Samotnść

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 11:51

Tak przeglądam tu tematy i widzę, że problemy tu obecnych dotyczą związków trwających, przeszłych lub sposobów ich zacieśniania. Czy nikt już nie jest sam?

Ja jestem sam, nigdy nikogo nie miałem. Zadna dziewczyna się nawet mną nie zainteresowała. Zdaje mi się, że mój problem leży w wyglądzie, ale są przecież gorsi ode mnie? Teraz zerwały mi się w ogóle znajomości i rzadko się ze znajomymi widzę. Teraz więc problemem jest nie tylko zainteresowanie jakiejś dziewczyny moją osobą, ale w ogóle poznanie jakiejs.

Problem ten zaczął mnie gnębić zwłaszcza od czasu od kiedy rzadziej widuję się ze znajomymi. Widząc jakąś parę na ulicy, albo słysząc o zwiążkach łapię doła.

Jak z tym walczyć? Jeżeli nie mam szans na związek, to chociaż jak zwalczyć uczucie osamotnienia?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 11:52

A ile masz lat?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 16 lip 2006, 11:53

Zanim zaczniesz myśleć o dziewczynie, pomyśl o znajomych :)

Dlaczego skończyły Ci się kontakty? I skąd jesteś, to może Ci coś pomożemy ;)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 16 lip 2006, 12:07

Hung pisze: Czy nikt już nie jest sam?
Hung pisze:Ja jestem sam, nigdy nikogo nie miałem. Zadna dziewczyna się nawet mną nie zainteresowała. Zdaje mi się, że mój problem leży w wyglądzie
witaj w klubie <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 12:24

A ja wiem, że są faceci niezbyt piękni, ale nigdy nie byli sami.
Problem to leży, ale w Twojej psychice, zachowaniu i podejściu do kobiet. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 13:13

Lat mam 21. Psychika to jedno, ale jeżeli chodzi o chęć samego poznania, zainteresowania się na początku, wtedy liczy się wygląd, prezencja i inne rzeczy widziane na pierwszy rzut oka, choćby dawały tylko złudne wrażenie. Psychika i podejście do kobiet liczą się potem, bo wtedy dopiero można je poznać.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 13:22

To może zmień sposób ubierania? I jakąś perfumą o miłym zapachu się spsikaj. I koniecznie trzeba myć zęby. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 13:33

WAMPIRzBYTOMIA pisze:a chłopak dobrze gada-nalać mu wódki

Nie jestem chłopakiem, to raz. <foch>
A dwa, zmień avatar. Bo już inna osoba go ma. :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 16 lip 2006, 13:49

Olivka pisze:WAMPIRzBYTOMIA napisał/a:
a chłopak dobrze gada-nalać mu wódki

Nie jestem chłopakiem, to raz.
A dwa, zmień avatar. Bo już inna osoba go ma.
Pewnie mu chodziło o poprzedni post...[
A co do tematu: Hung, może problem ten nie leży wcale w wyglądzie. Może musisz zmienić nastawienie.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2006, 14:20 przez *qbass*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WAMPIRzBYTOMIA
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2006, 21:42
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: WAMPIRzBYTOMIA » 16 lip 2006, 14:03

Olivia pisze:Nie jestem chłopakiem, to raz.

Chodziło mi o wypowiedź Hunga.
Olivia pisze:A dwa, zmień avatar. Bo już inna osoba go ma.

Nie jestem jakąś damulką - nie przeszkadza mi jak ktoś ma takie same ciuchy jak ja. Podobnie jest z avatarem.

Co do tematu, żeby nie być takim offtopicowym to powiem, że TO JEST KURDE CAŁKIEM NORMALNE, że zwraca się najpierw uwagę na wygląd. Niektórzy mimo, że nie odczuwają wzajemności w zaineteresowaniu drugą osobą są na tyle, nie wiem jak to dobrze określić...odważni, że potrafią coś z tym zrobić-podejść, pogadać i tak dalej. Inni nie, i to też jest normalne. Myślę jednak, że osoby z aparycją, która nie odpowiada normom Unii Europejskiej, mają mniejsze szanse na zainteresowanie sobą (wnętrzem) osoby płci przeciwnej. A to ze względu na to, że przyjemniej się rozmawia z kimś to jest "ładny" lub chociaż ma w sobie coś "ładnego" na czym można skupić uwagę (poza rozmową oczywiście)
Stara się człowiek mówić ambitnie, a przychodzi prostak i wszystko rozumie.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 16 lip 2006, 14:13

w promieniu kilometra od Twojego miejsca zamieszkania na pewno jest jakas fajna i chetna na zwiazek z Toba dziewczyna :D ja wychodze zawsze z ztakiego zalozenia i chodz zyje w malej miejscowosci, znalazlem juz 2 dziewczyny w ten sposob :D

WAMPIRzBYTOMIA, ale Twoj avatar moze sprawiac trudnosci starym wygom na forum :D ja jak np. patrze na avatar*qbass*, Blazej30, mrt, odrazu wiem kim sa (na forum :P ) i nawet nicka czytac nie musze :D

[ Dodano: 2006-07-16, 14:21 ]
Olivia pisze:I koniecznie trzeba myć zęby
czy to na pewno konieczne :P hehehe (chyba oczywiste :P )
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 14:47

Kermit pisze:w promieniu kilometra od Twojego miejsca zamieszkania na pewno jest jakas fajna i chetna na zwiazek z Toba dziewczyna


Może, ale jak poznać i w ogóle na taką trafić. Dziewczyny, które znam są już zajęte. Nawet jak gdzieś bywałem, to chętna się nie znalazła. Teraz jak pisałem rzadko mam okazję się spotkać ze znajomymi, tak więc szanse na poznanie kogoś nowego są mniejsze. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. Nie zmienia to jednak faktu, że z poznaniem chętnej dziewczyny będę mieć pewnie dalej problem. Co gorsza, im później tym gorzej, bo te wolne w szybkim tępie stają się zajęte. :P
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 14:49

Radzę więcej działać, mniej teoretyzować.

A jak masz problem, wejdź na czata. Tylko bądź ostrożny i uważny. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 16 lip 2006, 14:55

Olivia, czat to jest dla ludzi ograniczonych umysłowo - a autor tematu nie ma z tym problemu w odróżnieniu od niektórych forumowiczów.

Siła miłośći jest w stanie przezwyciężyć wszystko.
WAMPIRzBYTOMIA, rozwalony kręgosłup to jeszcze nie jest nic strasznego. Widać, nie jest tak tragiczie jesli chodzisz a nawet możesz pobiegać.
A co z kregosłupem jest nie tak? Miałeś operacje? To jest wada wrodzona - czy wypadek?
I ile stopni odbiega od normy?
Gorzej z tym, że pewnie nie możesz przez to normalnie pracować i pewnie z tego względu jakąś rente dostajesz - pieniądze tak jak wygląd najważniejsze nie są - ale mimo wszystko nie wiem czy byłbyś w stanie wspólnymi siłami z dziewczyną założyć rodzine, zapewnić godziwe warunki przyszłemu dziecku itd.
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 16 lip 2006, 14:59

betusia pisze:Olivia, czat to jest dla ludzi ograniczonych umysłowo

Dziękuję. Bo tak poznałam swojego ex, z którym byłam bardzo szczęśliwa, a moja siostra cioteczna wyszła za mąż za faceta tak poznanego. :]
I znam wiele innych takich par, szczęśliwych.
betusia pisze:a autor tematu nie ma z tym problemu w odróżnieniu od niektórych forumowiczów.

O wypraszam sobie, nie znamy Go i nie jesteśmy w stanie tego powiedzieć. Ale jak już odróżniamy od forumowiczów, to pierwsza jest betusia. :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 16 lip 2006, 15:00

betusia pisze:że pewnie nie możesz przez to normalnie pracować

Sądząc po zainteresowaniach wypisanych w profilu, może całkiem normalnie pracować :] Nie mówiąc już o tym, że ze wzglądów podatkowych każdy pracodawca będzie go wolał od Ciebie, betusiu :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 lip 2006, 15:07

betusia pisze:Gorzej z tym, że pewnie nie możesz przez to normalnie pracować i pewnie z tego względu jakąś rente dostajesz - pieniądze tak jak wygląd najważniejsze nie są - ale mimo wszystko nie wiem czy byłbyś w stanie wspólnymi siłami z dziewczyną założyć rodzine, zapewnić godziwe warunki przyszłemu dziecku itd


Chory kregoslup i wynikajace z tego problemy z praca, pieniedzmi i wygladem to pol biedy. Ale co to bedzie jak on z tym chorym kregoslupem nie bedzie mogl tanczyc ? <evilbat>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
jazevec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2006, 14:26
Skąd: znienacka
Płeć:

Re: Samotnść

Postautor: jazevec » 16 lip 2006, 16:17

Hung pisze:Jak z tym walczyć? Jeżeli nie mam szans na związek, to chociaż jak zwalczyć uczucie osamotnienia?


Nie chce wyrokowac o zwiazkach, ale na pewno niedobrze ciagle siedziec w domu. Wychodz gdzies - do kina, do biblioteki, poczytac do empiku, nie wiem co tam lubisz. Siedzenie w domu na dluzsza mete zabija.Zauwazylem, ze lepiej sie czuje idac nieprzygotowany na egzamin (chyba, ze poprawka poprawki i juz terminow nie bedzie) niz zostajac w domu.

Sluchaj muzyki. Malo rzeczy tak mi poprawia humor jak dobra, nowa muzyka. Polecam http://last.fm, mozesz zalozyc konto za darmo (nawet maila nie trzeba podawac) i masz swoja 'stacje' radiowo-internetowa, z ktora mozesz wydziwiac rozne rzeczy, np blokowac konkretne kawalkI (juz ich nie uslyszysz!), sluchac muzyki podobnej do czegos, itp.
Śmierć to zdrowie !
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 16 lip 2006, 16:23

Hung, mam dokładnie taki sam problem jak Ty.
Gdybym miał to opisać to wyszło by bardzo podobnie. Od kiedy skończyłem szkołę to jakoś popadłem w samotność. Kontakt z wieloma osobami urwał się. Jeszcze tylko z paroma utrzymuje kontakt, i to przeważnie na gg. Teraz jeszcze niektórzy wyjechali, inni są zajęci pracą, albo swoją drugą połówką, a ja z kolei pracuje i też nie mam zbyt wiele czasu.
A z kobietami to u mnie tak jak u Ciebie. Zero kontaktu, tylko w pracy.
Kobiety nie zwracają na mnie uwagi, sądzę że to z powodu wyglądu.
Nic Ci nie doradzę w tej kwestii, mogę się jedynie przyłączyć do dyskusji i czekać na jakieś rady jak z tym walczyć.
Samotność mi dokucza :( chcę z tym walczyć ale chyba brakuje mi odwagi, zwłaszcza żeby podejść do jakiejś kobiety i zacząć z nią rozmowę :(
Awatar użytkownika
jazevec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2006, 14:26
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: jazevec » 16 lip 2006, 16:36

Ja tez rzadko mam kontakt z dziewczynami poza praca. Ale chyba nie jest az tak zle. Nie wiem, jak wyglada twoja praca (my pracujemy przy kompach, po pare osob w pokoju), ale chyba mozesz w pracy po prostu do jakiejs zagadac nie wzbudzajac podejrzen. Szczegolnie, jezeli to nudna praca. Jesli masz opory, zeby zaczac rozmowe, to poczekaj az zrobi to ktos inny i sie podlacz - wyjdzie bardziej naturalnie. Zapomnij, ze to inna plec, traktuj wszystkich podobnie to troche sie rozruszasz.
Ja mam ten problem, ze za duzo mysle i kombinuje, a za malo robie... ale probuje z tym walczyc.
Śmierć to zdrowie !
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 lip 2006, 16:36

Arczi pisze:Od kiedy skończyłem szkołę to jakoś popadłem w samotność. Kontakt z wieloma osobami urwał się. Jeszcze tylko z paroma utrzymuje kontakt, i to przeważnie na gg. Teraz jeszcze niektórzy wyjechali, inni są zajęci pracą, albo swoją drugą połówką, a ja z kolei pracuje i też nie mam zbyt wiele czasu.
A z kobietami to u mnie tak jak u Ciebie. Zero kontaktu, tylko w pracy.
Kobiety nie zwracają na mnie uwagi, sądzę że to z powodu wyglądu.

Batem Cie teraz powinnam oblozyc draniu <pejcz> A na spotkanie to sie nie chcialo przyjsc i poznac jedyna niepowtarzalna tarantule <evilbat> A teraz to jeczec bedzie!Batem,batem po tylku! <pejcz>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 16 lip 2006, 17:34

pani_minister pisze:A ja notorycznie mylę Cię z Paulą, co sprawia, że co jakiś czas zaskakują mnie rozsądek i ortografia widoczne w postach i musze sprawdzać nicka nad obrazkiem


Jesteś wredna... przecież on ma 5 postów dopiero... wiem co Cię tak bardzo boli, gnębi i gryzie, że za każdym razem próbujesz mi dopiec... <evilbat>


Arczi pisze:Zero kontaktu, tylko w pracy.
Kobiety nie zwracają na mnie uwagi, sądzę że to z powodu wyglądu


Już chyba Olivia o tym pisała, ale może spróbuj zmienić styl, zacznij korzystać z jakiś orginalnych dodatków... próbuj np mankamenty urody nadrabiac fryzurą. Oczywiście nic z przesadą. Czasem mały szczegół może wiele zmienić.

Arczi pisze:Samotność mi dokucza chcę z tym walczyć ale chyba brakuje mi odwagi, zwłaszcza żeby podejść do jakiejś kobiety i zacząć z nią rozmowę


To najpierw spróbuj przez gg, albo inne komunikatory. Lub zagadaj do kogoś na forum. Zawsze to rozmowa. Jak coś polecam się na przyszłość.
Przy okazji pozdrowienia dla Marcina:)

WAMPIRzBYTOMIA znień avatar bo jak na niego patrze to wydaje mi sie ze to moje posty. Zauważyłam, że wszytskim to przeszkadza, więc uszanuj to... <pijak>
Ostatnio zmieniony 16 lip 2006, 17:39 przez paula19, łącznie zmieniany 1 raz.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 lip 2006, 17:38

paula19 pisze:To najpierw spróbuj przez gg, albo inne komunikatory. Lub zagadaj do kogoś na forum.

blablabla bylo spotkanie to pan biedny pokrzywdzony nie chcial sie pojawic i poznac pare nowych twarzy,teraz bedzie sie plakac...przelozyc przez kolano i kijem po pupie <foch>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 17:40

jazevec pisze:Wychodz gdzies - do kina, do biblioteki, poczytac do empiku, nie wiem co tam lubisz.


Samo wychodzenie to nie wszystko. Nie mam zwyczaju zaczepiać obcych ludzi.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 16 lip 2006, 17:43

Hung pisze:Samo wychodzenie to nie wszystko. Nie mam zwyczaju zaczepiać obcych ludzi.


Na koncertach łatwo kogoś poznać, zaczepić...

dziękuje za avatar..
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 16 lip 2006, 18:08

Ja, jako znany "quasimodo", co można zobaczyć na "pokaż swoją twarz" chcę powiedzieć, że pomimo swego strasznego wyglądu jakoś nie czuję się samotny. Więc teza o "brzydocie" utrudniającej kontakty raczej odpada.
Tak myślę...
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 16 lip 2006, 18:16

paula19 pisze:Czasem mały szczegół może wiele zmienić.

Dokładnie, bo "diabeł" tkwi w szczegółach!!
Nie wierze w to ze jesteście tacy brzydcy ze zadna dziewczyna nie zwraca na was uwagi... może za mało sie staracie:
1. Na pewno macie jakiś znajomych - musicie odnowić kontakty z nimi

2 Dbać o siebie, nieraz brzydka dziewczyna jak sie ubierze, umaluje wygląda bosko to samo tyczy se facetów dobrze dobrane ciuchy, fryzura, zadbane dłonie, białe zeby itd.

3. Nie siedzieć w domu wychodzić gdziekolwiek (np. ze znajomymi z punktu 1 )

Może dziewczyna nie zakocha sie w was od razu ale na pewno jakąś poznacie i zdąbędziecie ja swym wdziękiem, intelektem, poczuciem humoru...

WIĘCEJ WIARY W SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 lip 2006, 18:19

RedX pisze:Ja, jako znany "quasimodo", co można zobaczyć na "pokaż swoją twarz"

Teraz to palnoles z grubel rury chlopie <mlotek> Ze nie jestes w typie moon to nie znaczy zes zaraz quasi jest.
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 16 lip 2006, 18:25

tarantula pisze:
RedX pisze:Ja, jako znany "quasimodo", co można zobaczyć na "pokaż swoją twarz"

Teraz to palnoles z grubel rury chlopie <mlotek> Ze nie jestes w typie moon to nie znaczy zes zaraz quasi jest.


No weź mi nie odbieraj jedynego wytlumacznia, że mnie nikt nie chce... :>
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 16 lip 2006, 18:28

RedX pisze:że mnie nikt nie chce... :>

bo wygladasz jak facet z mafii i pewnie dlatego <evilbat>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 302 gości