Co mam zrobić ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tenc_ia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:16
Skąd: K :PP
Płeć:

Co mam zrobić ?

Postautor: tenc_ia » 19 maja 2006, 21:39

Jakieś 2 miesiące temu spodobał mi się przypadkowo chłopak. Jest nie wiele ode mnie starszy, więc to w niczym nie przeszkadza abyś my byli razem. Hymm jest duże, ale! Nie mam teraz do niego zaufania, bo nie dawno złamał mi serce i poszedł do innej wtedy miałam ochotę go udusić <walka>, ale mi przeszło po paru dniach, bo go olałam. Nom, ale on sobie o mnie przypomniał nie dawno, kiedy jeszcze był z tą dziewczyną i zaczął do mnie zarywać jest to fajne, bo teraz czasem się spotykamy po koleżeńsku, ale ja oczekuje czegoś więcej. I się to stało zerwał ze swoja dziewczyną i dalej ze mną kręci. Chyba zachciało się mu być ze mną. Ale teraz to ja już mam mętlik w głowie i nie wiem czy chcę z nim być.:/ Bo prze ciesz ostatnio to bardzo tego pragnęłam. Nom i teraz nie wiem czy nam się uda to wszystko odbudować, co straciliśmy. I plis poradźcie czy warto w ogóle to dalej ciągnąć, bo ja nie wiem sama, ale pamiętajcie, że mi cięgle w jakimś stopniu na nim zależy:) pozdrawiam:*:*:*
tenc_ia:*
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 19 maja 2006, 21:49

tenc_ia pisze: Nie mam teraz do niego zaufania, bo nie dawno złamał mi serce i poszedł do innej

ehe
tenc_ia pisze:kiedy jeszcze był z tą dziewczyną i zaczął do mnie zarywać

a kiedy bedzie z toba?
tenc_ia pisze:Chyba zachciało się mu być ze mną.

hmmm... my nie wiemy on wie...
tenc_ia pisze:ale ja oczekuje czegoś więcej

tenc_ia pisze:teraz to ja już mam mętlik w głowie i nie wiem czy chcę z nim być

to jak to jest? mi ten post zaczyna przypominac temat pewnej dziewczynki od cytatow.

Wczesniej byli chlopcy co podobaja sie im czyjes dzieczyny a teraz dziewczynki ktorymi bawia sie faceci :P <pijaki>
Awatar użytkownika
tenc_ia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:16
Skąd: K :PP
Płeć:

Postautor: tenc_ia » 19 maja 2006, 22:28

Zacznijmy od tego, że on jest znany a tacy lubię się bawić dziewczynami, choć wydaje mi się, że on jest inny. Nom i szkoda ze mój ideał chłopaka mnie tak olał, ale tak czasem bywa;p mówi się trudno i żyje się dalej.Ale nadaj nie wiem, co mam z nim zrobić.:(
tenc_ia:*
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 maja 2006, 22:35

Weź pod uwagę że skoro jest taki "znany" to równie szybko może się znudzić Tobą jak poprzednią dziewczyną.
Mój "ideał" też mnie kiedyś olał i naprawdę długo nie mogłam do siebie po tym dojść.
Dlatego radzę zaoszczędzić sobie nerwów i go sobie darować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 19 maja 2006, 22:44

tenc_ia pisze:Ale nadaj nie wiem, co mam z nim zrobić.:(

nie wiesz??? a moze?
tenc_ia pisze:tak olał
no zeby bylo gramtycznie olac...
tenc_ia pisze:on jest inny

na pewno?
tenc_ia pisze: choć wydaje mi

wlasnie ::P
ale zrpbisz jak zechcesz.... a moze wolny zwiazek :D <banan>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 maja 2006, 23:43

tenc_ia pisze:ie wiem czy nam się uda to wszystko odbudować
Poki co nie ma co odbudowywac bo po tym co napisalas nic zescie jeszcze nie zbudowali.

I moim zdaniem jestes kolejna naiwna u niego ;) Ale rob se co chcesz :]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 maja 2006, 23:59

tenc_ia pisze:złamał mi serce [...] , ale mi przeszło po paru dniach

<uklony2> mój guru :]
tenc_ia pisze:Jest nie wiele ode mnie starszy, więc to w niczym nie przeszkadza abyś my byli razem

Nie widzę logicznego związku między wiekiem delikwenta a jego "przydatnością" do związku.
tenc_ia pisze:czy warto w ogóle to dalej ciągnąć,

Nie. Jeśli tego nie widzisz, to poczekaj kolejne "parę dni". Albo nawet pochodźcie sobie trzymając się za łapki i udając związek, ale nie opowiadaj tutaj komunałów o odbudowywaniu czegoś i o "czymś więcej".
Lula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 maja 2006, 20:59
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Lula » 20 maja 2006, 01:00

eh mialam identyczna sytuacje, wrocil po jaims czasie blagac o mozliwosc powrotu i choc mi na nim zalezalo z przyjenoscia go ja tym razem olalam :] zemsta? <aniolek> nie rozsadek, troche wbrew sercu, ale ono to glupie bywa i sluchac nie warto :]
nie pozwol "zlamac sobie serca" po raz kolejny pewnie latwej przyjemnosci szuka poki nie znajdzie sobie kolejnej dziewczyny 8)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 maja 2006, 16:12

pani_minister pisze: mój guru

:D
Przypominają mi się listy do Bravo :P
tenc_ia pisze:Chyba zachciało się mu być ze mną.

A mi się chce teraz napić. Taka sama potrzeba.
Nie trawię ludzi, dla których związek jest zabawą. "A on rzuca tamtą dla mnie, a póżniej mnie rzucił dla innej" <mlotek>
Ile Wy macie lat? Podstawówka, gimnazjum ? Niektórzy z podstawowki są doroślejsi od Ciebie
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości