ganja i dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

ganja i dziewczyna

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 18:02

witam mam pytanie...

Co sadzicie o zapaleniu sobie z dziewczyna ganjii????:)
Ostatnio tak zrobilem z przyjaciólka to puzniej nie szlo normalnie rozmawiac o powazniejszych sprawach...ale tak bylo fajowo...

Chcialbym to powtorzyc ale w innej sytuacji gdzies na jakies bibce albo cos...
Mial ktos takie sytuacje...jazda na maxa hehehe

3m cie sie i pozdro
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 18:06

matys20 pisze:Co sadzicie o zapaleniu sobie z dziewczyna ganjii????:)

Kobieta tez czlowiek. A zioło dla ludzi jest przecież.
jakos nie rozumiem tematu :) Było fajnie, będzie tez fajnie nastepnym razem :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 18:09

Bash, no co tu nie rozumiec...po prostu czy to tak wypada z dziwczyna...bo MARICHUANA to niby powazna sprawa,wiesz narkotyk...a ogolnie 70% ludzi pali...

Mnie sie zdaje ze jak dziewczyna nie odmawia to mozna zaszalec sobie z nia....ale z umiarem

Pozdro
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 20 kwie 2006, 18:09

Równie dobrze mogłeś zapytać co sądzimy o wypiciu browara z dziewczyną. Tylko nie bardzo wiem jaki jest cel tego pytania.
matys20 pisze:a ogolnie 70% ludzi pali

Noo tutaj to przesadziłeś
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2006, 18:17 przez Tyrese, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 kwie 2006, 18:12

matys20 pisze:Ostatnio tak zrobilem z przyjaciólka to puzniej nie szlo normalnie rozmawiac o powazniejszych sprawach...ale tak bylo fajowo...

Jurek Kowalski lat 14,5.
to co normalnie się wstydzisz rozmawiać o poważniejszych tematach? <chory>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 18:13

matys20 pisze:a ogolnie 70% ludzi pali...

na bank... Jakos nie widze, ze 3/4 osób w mojej klatce jara zioło.
matys20 pisze:Mnie sie zdaje ze jak dziewczyna nie odmawia to mozna zaszalec sobie z nia....ale z umiarem
jak lubisz, to sobie pal. Ja nie lubie - nie pale. Masz taki sposób na zycie - fajnie. Nie potępiam :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 18:21

Pegaz, nie tylko jak sie "spizgalismy" to wiesz zawieszka troszke i smiechy hihy...a jak jestes normalnie nawet nie po browarach to od razu inna gadka taka powazniejsza..

Bash,

no sorki ale ja widze ludzi w moim wieku to 3/4 pali ziolo..a nie mowie o innych uzywkach co nawet nie wiem


A takn ogolnie wole Ganje niz Alkochol
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 18:32

matys20 pisze:no sorki ale ja widze ludzi w moim wieku to 3/4 pali ziolo..a nie mowie o innych uzywkach co nawet nie wiem

To moze w Twoim środowisku. To ja nie wiem, ty w gettcie mieszkasz ?
Jakos nie wierze, ze 3 z 4 spotkanych przeze mnie osób w autobusie regularnie pali trawkę. Tak wysokiego współczynnika nawet nie masz wsród palaczy.
ile to masz lat ? :>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 18:46

Bash, mieszkam na osiedlu gdzie jest duzo mlodziezy...nie mieszkam w jakies barakach nie jestem jakims lumpem tylko zwyklym czlowiekiem uczacym sie w technikum.

mam 20 lat moji kumple raz mniej raz wiecej zalezy kto ale srednia to 19-20 lat...

Wiecej osob pali ziolo niz pije alkochol...alkochol to szalenstwo....zato tamto daje relaks

I zauwaz ze nikt ci sie nie przyzna ze pali trawke bo jest to nie legalne...a z piwkiem mozesz swiecic nawet po rynku:|:|

Popytaj sie kumpli to zobaczysz sam chyba ze obracasz sie w towazystwie np Sióstr selezjanek:):)...zartowalem...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 kwie 2006, 18:51

a ogolnie 70% ludzi pali...
Gume w butach

[ Dodano: 2006-04-20, 18:52 ]
matys20 pisze:Wiecej osob pali ziolo niz pije alkochol...alkochol to szalenstwo....zato tamto daje relaks
Odstaw to co bierzesz co by to nie było..i zapraszam do tematu o maryśce.Tutaj nie miejsce na promocje środków odurzających.W tym kraju to jest PRZESTĘPSTWO!

[ Dodano: 2006-04-20, 18:53 ]
Był tu kiedyś krzych i coś nam ostatnio zniknął..miejmy nadzieje że nie przez maryśke.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 18:56

matys20 pisze:Bash, mieszkam na osiedlu gdzie jest duzo mlodziezy...nie mieszkam w jakies barakach nie jestem jakims lumpem tylko zwyklym czlowiekiem uczacym sie w technikum.

Tak jak ja. Tyle, ze ja sie ucze w liecum.
mam 20 lat moji kumple raz mniej raz wiecej zalezy kto ale srednia to 19-20 lat...

Ja mam 17.
Wiecej osob pali ziolo niz pije alkochol...alkochol to szalenstwo....zato tamto daje relaks

Widac, ze technikum. Ogólnie to nic nie mam. Alkohol.
matys20 pisze:I zauwaz ze nikt ci sie nie przyzna ze pali trawke bo jest to nie legalne...a z piwkiem mozesz swiecic nawet po rynku:|:|
Popytaj sie kumpli to zobaczysz sam chyba ze obracasz sie w towazystwie np Sióstr selezjanek:):)...zartowalem...

Picie na rynku masz też nielegalne.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Curly
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2006, 11:41
Skąd: z domku
Płeć:

Postautor: Curly » 20 kwie 2006, 19:04

Ja jarałam kiedyś, ale tylko 1 raz i o 1 raz za dużo i to ze znajomymi. Ale fajnie było hehe. Myślę , że nie powinienieś proponowac tego dziewczynie, nie wiadomo jak ona zareaguje na to. Może się przestraszyć. Jakby mi to zaproponował chłopak, to pewnie bym zaczęla do niego tracic zaufanie. Wiem jak to jest jak jarasz ze znajomymi... masz w dupie czy im to sie nie spodoba czy sie spodoba i beda namietnie jarac. Ale na kimś komu Ci zalezy... jest inaczej.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 19:13

Curly, jaka jestes kochana dokladnie o takie odpowiedzi mi chodzilo a nie szydera...wiara nie czaji a szydzą z innych....Własnie zalezy mi na tej osobie...dzieki:*


Bash, a ty nie czepiaj sie bledow bo na szybko pisze....

Pegaz, chcialbym zaznaczyc ze po ALKO bylo wiele przypadków smiertelnych nawet znalazlem kiedys takiego czlowieka w parku co niezył przez zachlanie....

A po paleniu Ganji "0"....chyba ze Bob Marley umarl na raka krtani ale jaral 30lat ponad duze ilosci...predzej od fajek umzesz
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 19:18

matys20 pisze:Bash, a ty nie czepiaj sie bledow bo na szybko pisze....

No tak, taki nawyk sie z gimnazjum wynosi, pisac alkohol przez "h". Nie mów, ze to przypadkiem już 3 raz (epcja edit, polecam:D).
Curly pisze:A po paleniu Ganji "0"....chyba ze Bob Marley umarl na raka krtani ale jaral 30lat ponad duze ilosci...predzej od fajek umzesz

Ty sobie jaraj z 70 % społeczeństwa, a nas zostaw w spokoju :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 20 kwie 2006, 19:28

Jak na moje oko Bash mądrze gada..ale to moje zdanie...

Mam 21 lat niecałe...na 100 moich znajomych...jara może z (góra) 10 osób...
Awatar użytkownika
Curly
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 72
Rejestracja: 18 kwie 2006, 11:41
Skąd: z domku
Płeć:

Postautor: Curly » 20 kwie 2006, 19:33

matys20 nie ma za co hehe
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 19:33

silence, no tak dobrze gada...ale wy LUDZIE juz myslicie ze jak zapaliłem sobie z dziewczyna trawy to jestem jakims narkomanem!!!

Ciekawe czy kazdy z was jest takie swiety...a nie gorsze zeczy pewnie robiliscie

Ale co tam...dla mnie ganja nie jest czyms czym dlaBasha to jest...uwazasz to kolego jako cos najgorszego,na marginesie pewnie....hehe
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 kwie 2006, 19:34

Nie mozna miec 20 lat i byc AZ TAK cofnietym. Wybacz, nie mozna, po prostu sie nie da. Ze niby gdzie wiecej ludzi jara niz pije alkohol? Z Jamaiki piszesz czy jak? Kazda uzywka jest ok, o ile nie przesadzisz i sie nie wciagniesz. Nie radze tez robienia tego typu rzeczy w okolicznosciach, ktore temu nie sprzyjaja. Laska od Ciebie ucieknie, chyba, ze ma Cie wiadomo w jak glebokim powazaniu albo sama jest rownie rozwinieta. Byl czas, ze ja tez palilam ale nudne sie w koncu zrobilo bo ile to mozna to samo? Przeszlam na "ciezsze", tez po jakims czasie nudno sie zrobilo.
A jak masz powazne tematy do rozmowy to nie zabieraj sie do nich schlany badz zcpany bo mozesz sie zesrac na tym i tyle z tego wyniknie. Wierz mi, jak kiedys pojdziesz do pracy i szef maryske wyczuje to polecisz na pysk. A jak zostaniesz stolarzem po technikum to se najwyzej pare paluszkow obetniesz po drodze.

Ale rozje*** mnie te 70% spoleczenstwa. Do tej pory sie smieje... <hahaha>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 19:38

matys20 pisze:Bash, no to lepiej ty sie nie wpierdalaj w moje posty!! szukasz zaczepki idz sobie na kurnik.pl tam sobie zjebuj ludzi i wysmiewaj sie ile chcesz..

Szukasz poklasku, to raczej nie tutaj go znajdzisz. To masz forum do wyrażania opinii, wiec i ja takową wyrażam. Licz się z krytyką !
silence pisze:Jak na moje oko Bash mądrze gada..ale to moje zdanie...

Tylko na jej oko...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 19:39

runeko, fajnie nastepna szydera....kolezanko ja zapalilem z 10 razy z tego raz z dziewczyna....ale innych zeczy nie bralem tak jak ty to robilas bo piszesz tak....widac łatwo cie namowic na cos mocniejszego....nie nie ja tam mowie STOP


MOZE PRZESADZILEM 70% ale na 20 osob,kolegow... z 4 nie mialo z tym nigdy nic wspolnego
Awatar użytkownika
maroon
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 04 lut 2006, 02:16
Skąd: de profundis
Płeć:

Postautor: maroon » 20 kwie 2006, 19:40

Argument, że od trawy się nie umiera można sobie wsadzić w dupę. Ja bym stracił sporo zaufania do kogoś kto pokazuje, że ma zrytą psychę i się jeszcze z tego cieszy.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2006, 19:52 przez maroon, łącznie zmieniany 1 raz.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 19:43

runeko, sama jestes zacofana....ja zapalilem tylko z 10 razy z tego raz z dziewczyna ,a z tego co ty piszesz to ładnie widze.....ja tam dalej nie wdrepnołem w to bagno i wiem ze nie wdrepne...bo mam troche w glowie

Z dziewczyna zapalilem raz dla odmiany zeby zobaczyc jak to bedzie,po prostu ciekawosc...i co zyje dalej i wszytsko jest looz....

No70% troche przesadzilem,przyznam...

Bash, sory ze tak pocislem ale opinie sie wyraza normalnie a nie po przez szydere..
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 19:46

Ale co tam...dla mnie ganja nie jest czyms czym dlaBasha to jest...uwazasz to kolego jako cos najgorszego,na marginesie pewnie....hehe

Nic Ci do tego jaki mam stosunkek do zioła. Palisz, pal dalej, zostaw innych w spokoju, Twoje życie, Twoje zdrowie.
matys20 pisze:runeko, sama jestes zacofana....ja zapalilem tylko z 10 razy z tego raz z dziewczyna ,a z tego co ty piszesz to ładnie widze.....ja tam dalej nie wdrepnołem w to bagno i wiem ze nie wdrepne...bo mam troche w glowie

Tak każdy mówi. Ważne, ze Ty nie jesteś zacofany i Twoj swiatopoglad jest ogólnie zajebisty :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 19:48

Bash,nawet mnie nie obchodzi twoj stosunek do zioła,pewnie poczytales ksiazek i wiesz swoje...hehe... mój swiatopoglad jest ogólnie zajebisty,dzieki:)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 19:50

matys20 pisze:Bash,nawet mnie nie obchodzi twoj stosunek do zioła,pewnie poczytales ksiazek i wiesz swoje...hehe...

Nie czytam ksiązek :)
Jak szukasz poklasku polecam fora ogólnotematyczne ze wzkazaniem na konopie :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 kwie 2006, 19:50

matys z całym szacunkiem ale:
Sam sobie przeczysz mówiac ile to razy nie paliłeś a potem stwierdzasz że masz to pod kontrolą.
matys20 pisze:runeko, sama jestes zacofana

co to ma być za wiocha?To już nie ma lepszych argumentów?

[ Dodano: 2006-04-20, 19:54 ]
matys20 pisze:Pegaz, nie tylko jak sie "spizgalismy" to wiesz zawieszka troszke i smiechy hihy...a jak jestes normalnie nawet nie po browarach to od razu inna gadka taka powazniejsza..

Raczej wyłącza się hamulec.Jeśli byś się postarał na trzeźwo porozmawiał byś równie szczerze i otwarcie.Ale najpierw należy sie pozbyć chorego wstydu co sobie inni pomyslą jeśli powiem coś mądrego.
matys20 pisze:Pegaz, chcialbym zaznaczyc ze po ALKO bylo wiele przypadków smiertelnych nawet znalazlem kiedys takiego czlowieka w parku co niezył przez zachlanie....

a to pewnie mialo przekonać nas że gandzia jest lepsza od alku?
Nie przepadam za zjaranymi sierotami nie mającymi władzy nad własnym umysłem.Żeby nie było podobnymi uczuciami daże nadużywających alkoholu.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 20 kwie 2006, 19:54

Bash, nie nie szukam poklasku....dzieki ogolnie za udzial w temacie:)

Pegaz, mniej wiecej wiem ile razy palilem....mało....

Wiem wiesniackie argumenty...ale przeczytaj kto pierwszy takie napisal..

[ Dodano: 2006-04-20, 19:57 ]
Pegaz, tak tu sie zgadzam sa ludzie co zapalą i mają swoj swiat....

Ja sie czuje normalnie...nie mam filmów w głowie tylko troche Jocker na twarzy...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 20 kwie 2006, 20:04

matys20 pisze:widac łatwo cie namowic na cos mocniejszego

Nikt nie namawial, sama chcialam i przez jakis czas bylo fajnie ale jak masz poziom inteligencji gdzies powyzej ameby to w koncu ci sie znudzi.
matys20 pisze:Wiem wiesniackie argumenty...ale przeczytaj kto pierwszy takie napisal..

W imieniu swoim i reszty wyzej postawionych w hierarchii myslowej dziekuje za przyznanie sie do bledu.
matys20 pisze:ja zapalilem tylko z 10 razy z tego raz z dziewczyna ,a z tego co ty piszesz to ładnie widze.....ja tam dalej nie wdrepnołem w to bagno i wiem ze nie wdrepne...bo mam troche w glowie

Nie wiem co to jest wdrepywanie ale ciesze sie, ze ladnie widzisz bo ja widze troszke gorzej (wada wzroku -1,75 i dalej leci) .
matys20 pisze:Bash, sory ze tak pocislem ale opinie sie wyraza normalnie a nie po przez szydere..

Ale niektorym to lopata trzeba wiec szydera jest w 100% dobrym rozwiazaniem. Jak przejrzysz forum to zobaczysz, ze Bash, ja i cala reszta ludzi, ktora Cie troszke "objechala" pisze bardzo normalnie. Ale to dla Twojego dobra wiec chlon poki mozesz.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 kwie 2006, 22:46

Prawde mowiac mysle, ze... co mnie to censored obchodzi ? :D

Ja bym nie chcial panienki ktora jara ziolo,ot tyle.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 kwie 2006, 22:56

Hyhy pisze:Ja bym nie chcial panienki ktora jara ziolo,ot tyle.


też nie :D Dosyć widoków snujących się jak zombie po ulicach :D zjaranych szczyli <diabel> Problem z używkami jest taki, że niektórzy traktują je jako podstawę swej egzystencji, a "granica" jest cieniutka....Z dragów wystarczy mi moja nikotyna <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 596 gości