Co r0bic?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Bart
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2006, 12:49
Skąd: Łodz
Płeć:

Co r0bic?

Postautor: Bart » 17 kwie 2006, 14:01

Witam wszystkich.Od jakiegos juz czasu przegladam to forum,ale jeszcze nigdy nie pisalem.Przejde odrazu do sedna:wiec tak poznalem super dziewczyne, poznalismy sie na imprezie ktora organizowała. potem skołowałem jej numer gg. i tak sie zaczeło. rozmowy itd,wszystko spoko,puzniej sie spotkalismy.oboje stwierdzilismy ze moze cos z tego byc. Potem zaprosiłem ja na dyskoteke.cala droge zachowywalismy sie juz jakos inaczej(pocałunki,itd.no milusio) w srodku tak samo wszystko cacy.....ale do pewnego czasu.. po prostu zaczela mnie unikac,traktowac olewajaco no niewiem co sie stalo.podchodzilem muwie np.pujdziemy tam a ona jak chcesz to idz. chce zatanczyc ona odsuwa sie gdzies dalej.. z powrotem cala droge sie nieodzywalismy. odprowadzilem ja do domu. spytalem sie czy cos zrobilem ze sie tak zachowywala.ona nato ze nic.spytalem czy sie jeszcze spotkamy ? odpowiedziala a dlaczego nie.. a dodam ze na wtorek bylismy umuwieni na kino.zobaczmy jak to bedzie.!! Zupełnie niewiem co sie talo .niewiem czy dac zobie spokuj znia?czy zapomniec to co sie wydarzylo..prosze o rady.. pozdrawiam
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 kwie 2006, 14:13

Bart pisze:muwie

Bart pisze:pujdziemy

Bart pisze:umuwieni

Bart pisze:spokuj
Przez "ó" <zalamka>

Jaks schize moze dziewczyna miala. Bywa. Zobacz jak nastepne spotkania beda wygladac. Nie ma co po jednym panikowac, bo jej zmiana humoru moze nie byla Toba spowodowana?Cholera wie. Przekonaj sie.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 kwie 2006, 14:36

Jakby facet, który stara się o moje względy, robił takie błędy ortograficzne, jak Ty, też bym Go olała. :]
Co masz zrobić? Nic, bo jak Ciebie nie chce, to se możesz stawać na rzęsach, a Ona nawet nie spojrzy.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
gollum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 93
Rejestracja: 16 kwie 2006, 02:31
Skąd: Radom, Poland
Płeć:

Postautor: gollum » 17 kwie 2006, 14:53

Olivia pisze:Jakby facet, który stara się o moje względy, robił takie błędy ortograficzne, jak Ty, też bym Go olała.

Tyle, że podczas rozmowy tych błędów nie widać :)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 kwie 2006, 14:56

gollum pisze:Tyle, że podczas rozmowy tych błędów nie widać :)

Ale podczas rozmów na gg czy smsów owszem. :]
A związek to nie są tylko rozmowy słowne.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 17 kwie 2006, 15:08

Oj, przyczepiacie się tych błędów, jakby to było tematem wątku. Bart - nie panikuj, tylko poczekaj na rozwój wydarzeń. Poza tym możesz przecież z nią porozmawiać i zapytać czemu tak nagle zmieniła swój stosunek do Ciebie. Ciężko cokolwiek doradzić, jeśli nie zna się sytuacji. A tak w ogóle ile macie lat?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 17 kwie 2006, 17:09

Olivia pisze:Ale podczas rozmów na gg czy smsów owszem.

Ja ignorantki błedów za dziwczyne bym nie chciał :D
Ja mam wrażenie, ze nie znasz takiej litery jak "ó"...
A co do problemu, spotkaj się z nią jeszcze kilka razy, sam wyczujesz co jest grane.
Jak dalej bedzie Cie olweać, to daj sobie spokój.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
osek
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 28 paź 2005, 20:44
Skąd: szczecin
Płeć:

Postautor: osek » 17 kwie 2006, 17:19

No jak to ile maja lat? Oczywiscie, ze 11. Poczytal w bravo, ze wszyscy w 12 roku zycia juz sa po pierwszym razie i on tez chce byc... Wiek szacuje na podstawie bledow jakie robi :D. Ludzie to jednak maja problemy nie ma co eh.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 17 kwie 2006, 18:11

osek pisze:Wiek szacuje na podstawie bledow jakie robi

Zasze może się oznaczać słunną już literką "D", która załatwia wszystko, nawet zwalnia z obowiązku myślenia.
osek pisze: Ludzie to jednak maja problemy nie ma co eh.

Sa jakie są, kazdy ma inne, może te dla niego są wielkie.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 17 kwie 2006, 18:33

osek pisze:No jak to ile maja lat? Oczywiscie, ze 11.
<hahaha> <diabel>
Bart, porozmawiaj z Nią o tym... Bez rozmowy nic nie wskórasz, zapytaj, co się stało, czemu zmieniła swoj stosunek do Ciebie...
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 17 kwie 2006, 19:21

Olivia pisze:Jakby facet, który stara się o moje względy, robił takie błędy ortograficzne, jak Ty, też bym Go olała


Olivia pisze:gollum napisał/a:
Tyle, że podczas rozmowy tych błędów nie widać

Ale podczas rozmów na gg czy smsów owszem.
A związek to nie są tylko rozmowy słowne


Tez nie lubie bledow, potepiam, ale bez przesady :D To juz mi jakas arystokracja smierdzi :] pewnie uznasz to za komplement :P ale ja nie chce sie kłucic bron boze :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Bart
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2006, 12:49
Skąd: Łodz
Płeć:

Postautor: Bart » 18 kwie 2006, 14:33

[quote="osek"]No jak to ile maja lat? Oczywiscie, ze 11. '' Mamy po 17lat....sory za błedy jestem dyslektykiem! dzieki za rady.Postaram sie pogadac z nia zobaczymy narazie wyslalem esa ale nie odp.. <hmm> co wiecej moge zrobic??
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 18 kwie 2006, 17:11

Bart pisze:co wiecej moge zrobic??
Zadzwonić <aniolek>
eathons
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2006, 14:46
Skąd: US
Płeć:

Postautor: eathons » 21 kwie 2006, 15:43

Czcy ja jestem na forum pisowni polskiej - dajcie z tym spokoj, przeciez mozecie sie doczytac!!!
Jesli chodzio ciebie Bart to ja bym przestal o nia zabiegac. Nie pytaj o nic tylko idz sam - niech ona sie o tym dowie i zobaczymy co sie stanie. Laski robia to nagminnie, daja zasmakowac i potem chodz i zabiegaj. A ona prawdopodobnie wie ze ma cie na sznurku i tego typu odpowiedzi sa wg mnie dla faceta obrazliwe. zreszta jezeli ona wykazuje taki olewajacy stosunek na poczatku znajomosci to co bedzie dalej???????


Nie pytaj o nic (juz probowales)tylko niech widzi ze sobie dales spokoj i zaczynasz z innymi dziewczynami - wtedy sie jej lampka zapali. Jak pytasz to ona wie ze ci zalezy - musi byc nna odwrot)Wiem ze jest trudno odpuscic, ale zaapeluje do twojej dumy. Moze ona cie ma na pokaz, moze jest inny facet kroremu zagrywa pilke jak ja ci doradzam. Moze sie podsmiewa u kolezanek za ma takiego co za nia lata. A moze to taka ksiezniczka - to sobie daj spokoj na wieki - amen. Tlumacz to sobie tak i bedzie ci latwiej. My faceci myslimy inaczej a one lubia takie popaprane klimaty. Nie daj sie i odwroc role.

Jezeli zadziala i ona do ciebie przyjdzie badz cyniczny ale nie odpychajacy. NIe mysl ze cos osiagnoles. To nie koniec. Nawet buzi buzi jak sie da - ale pamietaj nie rzucaj sie na nia - tu zacznie sie nowy etap gry i ty musisz byc troszeczke olewajacy jak ona byla - niech ona przychodzi po miod do ciebie, a nie tak ze ty chodzisz po ten miod do niej. Nic tak nie daje po d... lasce jak fakt ze miala faceta na sznurku i ma wrazenie ze przegiela pale i facet odpuscil. po prostu nie do zaakceptowania i wtedy dziewczyna zaczyna dzialac nierozsadnie- na twoja kozysc oczywiscie!!!!!!!!!!
\podrawiam
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 kwie 2006, 16:05

eathons pisze:Czcy ja jestem na forum pisowni polskiej

nie, a przydałoby Ci się ;P
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 21 kwie 2006, 20:22

lollirot pisze:eathons napisał/a:
Czcy ja jestem na forum pisowni polskiej

nie, a przydałoby Ci się ;P

<hahaha> popieram Lolli, niestety bledy sa tragiczne.
Przechodzac do tematu - ja bym walczyla. Nie zapominala. Dzwonila.
No, zrob cos, facet jestes, nie?
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 09:01

eathons pisze:badz cyniczny ale nie odpychajacy.

Takim sposobem chcesz Ją zdobyć? Współczuję. Pewnie inny Cię wygryzie.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
eathons
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 20 kwie 2006, 14:46
Skąd: US
Płeć:

Postautor: eathons » 22 kwie 2006, 16:36

Pisze szybko i czasem wkradnie mi sie literowka. Co do pisowni to mieszkam w US i moja polska gramatyka jet tragiczna z czy rz to dla mnie prawie to samo - no i nie mam polkich znakow, bo nie chce mi sie nawet ustawic.

Do Olivia. Jak dziewczyna umawia sie z innym gosciem a do ciebie wydzwania, lub jak w tym przypadku, calkowicie cie olewa. To co masz robic???? Jak jestes taka madra to doradz prosze, bo ja osobiscie nie mam na to pomysly. Probowalem latac za nia i wlazilem jej w d.... co minute i tylko kpila ze mnie, teraz o dziwo jak ja mam w d.... co ona mi mowi na temat rzekomo jej uczuc do mnie i jeszcze w dodatku jestem grzeczny to widze ze ja to bardziej stymuluje niz moje zachowanie zakochanego i gotowego na wszystko by ja zdobyc z powrotem naiwniaka. Jak masz jakies inne pomysly na juz wygryzionego faceta i problem z byla dziewczyna ktora cos od ciebie chce - tylko co to wal smialo.
Tak samo, Bart sie stara i co z tego ma - olewa go jak psa bo ma go pod reka na kazde skinienie. Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i dziewczyna zacznie pozytywnie reagowac. Jak nie to co ma robic - latac za nia jak duren. Wiem ze to extra dla dziewczyny!!!!!!!!!!Chyba dziewczyna tez musi jakies sygnaly pozytywne wysylac.!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-04-22, 16:37 ]
polskich nie polkich - oczywiscie
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 23 kwie 2006, 12:02

Bo kobieta to taki traktorek, co musi orać ziemię nie do końca gładką i ułożoną. Nie może mieć pewności, że faceta ma na własność, bo zaczyna włazić Mu na głowę.
Więc nie właź Jej w dupę, nie narzucaj się! Miej resztki własnej godności. W tym wspomoże Cię picie mleka. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CarmelaCaw i 327 gości