Wpadka

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 11:47

NApisz tu tego maila bo trudno cos radzic jak sie nie wie. A moze byl taki ze poradzic sie nic nie da? Wiec czekamy :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 13:58

Z pewnoscia da sie cos zrobic. Czy da sie odkrecic? Raczej nie. Przeciez nie zapomni tego. Teraz musisz sie o nia starac i naprawde nie wiem co masz robic. Rob co uwazasz za sluszne...
A swoja droga to ja nigdy 12 A4 nie napisalem :)
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 20 lut 2004, 14:51

12 stron A4 ja tez nie napisalem ale udalo mi sie napisac najdluzszego SMSa w zyciu skladajacego sie z 12 czesci :mrgreen: niezle co moze ktos jest lepszy w smsowaniu??

pakuR naprawde trudno tu cos poradzic dlaczego??
Poniewaz to jest wasza sprawa teraz Ty i ona musiacie sobie z tym poradzic a wydaje mi sie ze nikt z forumowiczów niechcialby teraz tu co doradzac zeby niedoradzic zle.
I zebys sie niesugerowal naszymi postami i tym jak my bysmy to odkrecali, kazdy odkrecal by to na swoj sposob jak tylko potrafi, a wiadomo ze sa ludzie i ludziska.
Jeden zrobi tak i bedzie dobrze a inny tak samo i moze wszystko zepsuc albo sparto.ic.

Fakt teraz to sie dopiero zacznie wasza prawdziwa znajomosc kiedy sobie wszystkie te (przepraszam za wyrazenie) bzdetne zale powiedziane pod jakims tam katem wczesniej i zaczniecie sie przepraszac i tak moze, moze :) wpadniecie sobie w ramiona i wyznacie to naco tak dlugo czekalo kazde z Was.

I dopiero potem docenicie albo juz doceniacie to co tak naprawde do siebie czujecie, a wydaje mi sie ze i Ona czyje do Ciebie to samo co Ty doniej ale to jest tylko i wyłacznei moja opinia i NIE SUGEROWAC masz sie nia.

po prostu badz soba a zobaczysz wszystko sie ulozy.

Pozdrawiam Ciebie i "moze" przyszla Panią "pakuR" kto wie.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 15:40

Ja napisalem SMSa ktory skladal sie chyba z 14 czesci czyli max ile mozna bylo z gg wyslac :)
A tak odnosnie tematu:
czekamy na dalszy rozwoj wydarzen :)
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 20 lut 2004, 15:44

Topic do zamknięcia....pluszowa świnka załatwiła sprawę
poprostuon

Postautor: poprostuon » 29 lut 2004, 10:49

Po prostu trzymaj się....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości