Chyba kolejna porażka!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Chyba kolejna porażka!!!

Postautor: Klepass » 24 mar 2006, 18:30

Siema!!poznalem fajna dziewczyne bardzo ladna mila i w ogóle super:DJezdzilem do niej spotkania codziennie bylo wszystko super milo!!Inne dziewczyny mi mowili ze wyraza jakies tam checi na bycie ze mna itp..Pozniej zrobila sie jakas dziwna przestała odbierac telefony w moim towarzystwie byla jakas wstydliwa i w ogóle byla calkiem inna niz na poczatku....około 3 dni temu zaczela mi puszczac syganly i to tak srednio co godzine:p Wiec pomyslalem ze pojade do niej pogadac wiec wczesniej chcialem zadzwonic i upewnic sie czy jest w domu otoz nie odbierala telefonow no to i tak pojechalem do niej!!!Nie bylo jej w domu...(tak jak myslalem) wracajac od niej zauwazylem ze siedzi na przystanku z kolezankami i 2 kolegami tylko sie na mnie spojrzala i nic wiecej pokrecilem sie tam troche no ale dalej nic nie zawolala mnie ani nic:/I nie wiem co robic czy probowac dalej ja podrywac czy dac sobie z nia spokoj???i znajac zycie jutro znow bedzie mu puszczala sygnaly:/Acha no i chcialem dodac ze na tych spotkaniach strasznie patrzyla mi sie prosto w oczy tak dlugo ze nawet czasami sie peszylem a co te patrzenie oznaczalo to tez nie wiem:/ Z Góry dzieki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 mar 2006, 18:36

Och to Ty Klepass...
Wróciłeś do nas - jak miło....
<pijak>
Dac sobie spokój ale wpierw szczerze pogadać o tym czemu sie tak dziwnie zachowuje wobec Ciebie. Wiem ze nie odbiera ni sie nie widujecie ale napisz jej smsa moze. Jak bedzie chciala to odpisze. Albo probuj dzwonic, umów sie i wyjasnijcie sobie to. A jak nie da rady to odpuść.
I to nie jest tamta co wcześniej pisałes prawda?
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 24 mar 2006, 18:52

Klepass pisze: tylko sie na mnie spojrzala

A jesteś pewien, że Cię widziała? :> Jesli przeszedłeś metr przed nią to powinna, ale 20 metrów niekoniecznie. Może Ci sie tylko zdawało, że patrzyła na Ciebie? :>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 24 mar 2006, 19:11

a może po prostu nieśmiała w stosunku do Ciebie jest.....
jak się jest nieśmiałym, to dziwne rzeczy się robi. Raz się człowiek odważy, innym razem zupełnie stchórzy (co może być odbierane jako olewactwo).
Może wtedy na przystanku udawała, że Cię nie poznała, albo naprawdę tak było :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 24 mar 2006, 19:41

moon nie to nie jest tamta co wczesniej tamta to juz przeszlosc ale najgorsze jest to ze nawet nie wiedzialem ze to jest jej jakas kolezanka i dzisiaj obydwie byly na tym przystanku:/ zauwazyc mnie musiala bo jezdzilem skuterem a tego sie nie da zauwazyc i bylem od niej jakies 20metrow gora!!Wydaje mi sie ze tamta wczesniejsza dziewczyna do ktorej swirowalem mogla jej cos nagadac... :? sprobuje sie moze z nia umowic i pogadac !w szkole zawsze jak mnie widzi to sie usmiecha z daleka a teraz nie wiem co sie stalo ze taka jest!!Albo tak jak PTASZEK mowi ze moze nie chciala przy kolegach i kolezankach mnie wolac bo sie wstydzila albo nie wiem co:/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 mar 2006, 20:04

Klepass, dojrzej wreszcie chłopie!! Z kobietami nie możesz posługiwac się sygnałami dymnymi !! Trzeba było podejść i chociaż powiedzieć "cześć". tak wychodzisz na dziwaka. Pogadaj z nia jak z człowiekiem. jeśli powie ci że nic z tego to odpuść sobie. Nie czekaj aż pogoni cię męska część jej rodziny...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 24 mar 2006, 20:15

BŁAZEJ30 czytaj uwaznie napisalem ze jechalem skuterem to co mialem zatrzymac sie i powiedziec "czesc " i jechac dalej no to by bylo wtedy takie troszkie dziwne:p pogoni mnie jej meska czesc rodziny czyli coooo???????Bedą mnie bic hahahaha niech bija:p
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 24 mar 2006, 20:34

Skoro mogles krazyc jak upior na tym swoim skuterze, to i mogles zatrzymac sie na przystanku. Nie wydziwiaj i zacznij zachowywac jak normalny chlopak (czyt. miej jaja!).
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 24 mar 2006, 20:38

spoko spoko tylko wiecie najgorsze jest to jak jedna strona sie boi i druga bo ja balem sie podjechac bo myslalem ze skoro mnie nie wola to znaczy ze mnie olewa a ona mogla pomyslec ze skoro nie podjezdza to znaczy ze ja ją olewam:D i tu jest pies pogrzebany musze cos z tym zrobic :D
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 24 mar 2006, 21:30

a cvo miała sie zrywac i leciec do ciebie ??
Wyszedłes na kretyna ktory nawet przywitac sie nie umie, tylko krazy jak ta natretna mucha.
Z dziewczyna popgadaj, jej sie pytaj o co chodzi a nie nas
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 24 mar 2006, 21:30

Klepass pisze: i tu jest pies pogrzebany musze cos z tym zrobic

Przestać się bac :P
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 24 mar 2006, 22:45

Klepass nie kombinuj tylko działaj :P
Dziewczyna Cię nie zawołała bo może myślała że jej nie usłyszysz. Różnie mogło być.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 mar 2006, 23:23

Klepass pisze:Siema!!poznalem fajna dziewczyne bardzo ladna mila i w ogóle super
Klepass pisze:siedzi na przystanku z kolezankami i 2 kolegami tylko sie na mnie spojrzala i nic

Jaja sobie z Nas robisz? :|
To co jest prawdą?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 mar 2006, 01:18

Musisz wyhcodzić z inicjatywa.
Ta jazda obok przystanku wyszła bardzo głupio.
I mogla jej cos nagadać.
Niesety powielasz swój błąd co z tamtą był. Tzn opierasz sie na własnych domysłach.
Nic sie nie zmieniłes :/
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 25 mar 2006, 08:50

No to w takim razie co mam robic pogadac z nia tylko ????? :?I Najgorsze jest to ze nie odbiera tych telefonów!!
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 mar 2006, 10:00

Klepass pisze:Acha no i chcialem dodac ze na tych spotkaniach strasznie patrzyla mi sie prosto w oczy tak dlugo ze nawet czasami sie peszylem a co te patrzenie oznaczalo to tez nie wiem:/

A Ona Bazyliszkiem sie nazywa? Stray, korzystaj z okazji jak sie nadaża.
moon pisze:Musisz wyhcodzić z inicjatywa.

Oj Moon, mam nadzieje, ze to tylko litrówka wychodzic :P

Niech inicjatywa leży trochę po Twojej stronie, nie narzucaj się ale spokojnie działaj.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 mar 2006, 10:31

Klepass, kup sobie owieczkę bo jak będziesz tak z kobietami postępował to tylko one ci zostaną. Wiesz co ona sobie pomyślała?? Przyjechałeś do niej, Dowiedziałeś że jej nie ma (pewnie od rodziny, która jak wróciła powiadomiła ją że byłeś) i nawet nie powiedziałeś cześć na przystanku. Dziwadło z ciebie. Masz z nia pogadać. Co jeszcze chcesz robić?? Ćwiczyć na batucie??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 25 mar 2006, 11:16

hehe oki oki dostosuje sie do waszych wypowiedzi:DWiedzialem ze mi pomozecie:D
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 mar 2006, 12:23

hehe oki oki dostosuje sie do waszych wypowiedzi:DWiedzialem ze mi pomozecie:D
kupujesz owieczkę?? <hahaha>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Ostatni_Centaur
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 22 mar 2006, 10:58
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Ostatni_Centaur » 25 mar 2006, 12:40

Ja bym odpuścił pannę, z którą komunikacja odbywa się za pomoca sygnałów z komórki. Myślę, że stać Cię na kogoś bardziej "inteligentnego". A z tego, co piszesz, hobby w postaci wysiadywania z kolesiami i kumpelami na ulicach też nie jest zbyt wysokich lotów. Chyba nie warto - tak mi się wydaje. Ale to nie jest Twoja porażka. Po prostu nie trafiłeś. Tak bywa. Nie przejmuj się, stać Cię na więcej.
Najpiękniejsze jest to, że najlepsze lata dopiero przed nami!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 mar 2006, 13:58

Bash pisze:Oj Moon, mam nadzieje, ze to tylko litrówka wychodzic :P
Pewnie ze tak. :)
Ostatni_Centaur pisze:z tego, co piszesz, hobby w postaci wysiadywania z kolesiami i kumpelami na ulicach też nie jest zbyt wysokich lotów.
Teraz tak wiekszosc robi. Niech sie bierze za to co los mu daje bo pamietajac posty Klepassa... <pijak>
Klepass, tak masz pogadać i podchodzic chocby nie wiadomo z kim byla i mówić "cześć".
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 mar 2006, 15:52

Ostatni_Centaur pisze:Myślę, że stać Cię na kogoś bardziej "inteligentnego"

nie sadze, by goscia który krazy a czesc nie powie na cos było stac
Ostatni_Centaur pisze:A z tego, co piszesz, hobby w postaci wysiadywania z kolesiami i kumpelami na ulicach też nie jest zbyt wysokich lotów

a gdzi napisał, że to jej hobby, to co juz na przystanku siedziec nie wolno, moze gadac, ze znajomymi tez nie.
Ostatni_Centaur pisze:stać Cię na więcej.

po czym to wnioskujesz ?? :]
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 25 mar 2006, 22:06

no i dalej telefonow nie odbiera ale puszcza sygnaly:/w szkole moze ja zlapie to z nia sie umowie i pogadam!!
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 25 mar 2006, 22:24

Dziwne zachowanie jest tej dziewczyny. Moze sie z Toba w cos bawi , niemozna powiedziec cos okims jak sie jego niezna proponuje rozmowe i tyle , bo inaczej z tego nie wybrniesz. skoro Ona bedzie tego unikala to widocznie bawi sie z toba w kotka i myszke .Niektóre kobiety sie tak zachowuja choc ja sama niewiem czemu i mimo zejestem kobieta nierozumiem takiego zachowania jak ktosniechche sie z kims spotykac . Życze powodzenia:)
Każdy ma prawo do orgazmu
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 mar 2006, 09:51

Klepass pisze:no i dalej telefonow nie odbiera ale puszcza sygnaly

Napisz sms-a, żeby odebrała :P
Klepass pisze:w szkole moze ja zlapie to z nia sie umowie i pogadam!!
Choćby z nie wiadomo kim stała! Nie rob z siebie dziecka, żeby nie podchodzić do dziewczyny jak z kimś stoi...
Powodzenia <browar>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 mar 2006, 11:36

Klepass, ile Ty masz lat?
"Puszcza sygnały, ale nie odbiera telefonów". Bosz, co za dziecinada. Weź zawracaj nam głowę poważnymi problemami, bo czuję się, jakbym oglądała "Beverly Hills 90210" (bez urazy dla Yas ;) ), albo i gorzej...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Grace

Postautor: Grace » 26 mar 2006, 12:06

Haro pisze:(czyt. miej jaja!).

albo przynajmniej jedno miej. Podejdz i porozmawiaj. Jedyna rada i już.
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 26 mar 2006, 12:07

Albo nieśmiała jest, albo Cię olewa.
Tak czy inaczej na Twoim miejscu odpuściłabym sobie.
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Klepass
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 31 sie 2005, 21:22
Skąd: Wyjebkowo:p
Płeć:

Postautor: Klepass » 06 kwie 2006, 18:28

Siema!!No i robilem tak jak mi mowiliscie mowilem jej zawsze "czesc" czy byla sama czy z kims ...podchodzilem do niej gadalem ale ona byla zawsze jakas dziwna...Puszczalem jej sygnaly to nie odpuszczala no czasami a czasami w ogóle nic zero odpisywania itp wczoraj puscilem jej sygnal odpuscila i to nawet dwa razy to napisalem 'czy konto doladowala?"a ona odpisuje "O co ci chodzi?!!!!!!"no to odpisalem ze o nic tylko tak pytalem i co slychac?nic nie odpisala nie odpuszcza sygnalow itp chyba musze sobie dac spokoj z nia bo chyba kolejny raz trafilem na ta co nie potrzeba:/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 kwie 2006, 20:08

Najwyrazniej tak. Jak nie ta to inna. :]

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości