dziwna sytuacja

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

KontoUsuniete

dziwna sytuacja

Postautor: KontoUsuniete » 20 sty 2006, 16:54

Witam mam pytanie
Co byscie zrobili gdy podchodzi do ciebie kobieta twojego znajomego,no znajomy koles z osiedla, i zaczyna cie calowac i chce ta z toba zrobic(wiadomo co)
Jaka byla by wasza reakcja na takie cos??
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 20 sty 2006, 16:58

ja bym szmata sie brzydzila :P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 20 sty 2006, 16:59

widać ze to "kurewka" :)
"Czy Prezes był zadowolony...?"
landryna
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2005, 15:50
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: landryna » 20 sty 2006, 17:20

odepchnela, a poza tym to juz widac ze nie jest zbyt wartosciowa i bym sobie glowy nie zawracala na Twoim miejscu. No chyba , że Ci sie podoba i masz cisnienie to juz wiesz co robić:)
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 20 sty 2006, 17:59

W takiej chwili? W tył zwrot, bez słowa. Ale uwaga, tutaj haczyk: w zależności od sytuacji uczuciowej pomiędzy parą, której połówką jest owa Dama Szeroko Rozdawanego Afektu raczej nie wspominałbym niczego jej partnerowi. I tak by nie uwierzył, a wprost przeciwnie, zracjonalizowałby jej postępowanie i stwierdził, że to ty chciałeś ją uwieść. Tak to zwykle wygląda.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
megaziomek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 05 sie 2004, 17:56
Skąd: Prosto z PL
Płeć:

Postautor: megaziomek » 20 sty 2006, 18:14

tak pewnie by bylo
"Czy Prezes był zadowolony...?"
Pumaa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 24 gru 2005, 15:18
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: Pumaa » 20 sty 2006, 19:55

widac ze bardzo kocha swojego faceta i pewnie chodzi jej tylko o jedno <banan> haha
ja chyba bym wysmiala taka laske ;]
KontoUsuniete

Postautor: KontoUsuniete » 20 sty 2006, 23:02

HEHE czyli trafilem w dziesiatke bo przytrafila mi sie prawie taka sytuacja,prawie?bo po prostu nie skorzystalem z niej.
Pozdr
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 sty 2006, 23:38

Ja se na moja wersje płciowa przestawiłam i mówiąc szczerze by znów kolejny ode mnei po pysku dostał. A i temu bym w ramach rpomocji jeszcze bardzo głośna awanturke na pół osiedla zafundowała <aniolek>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 sty 2006, 10:17

To prawdziwa sytuacja, czy hipotetyczna? Ja bym tam ugryzła w język!!!
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 11:18

hmmm ........ jak ja consored nienawidze consored takich consored dziewczyn <aniolek>
ja bym nie skorzystal z okazji. a jesli jest to najlepszy kumpel to lepiej mu to powiedziec, zanim ona to zrobi (bo ona powie ze sie do niej dobierales) (dostala odmowe wiec sie bardzo odwdzieczy <evilbat> )
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
KontoUsuniete

Postautor: KontoUsuniete » 21 sty 2006, 12:12

No nie jest najlepszy kumpel tylko kolega z osiedla,najlepsze jest to ze on wie ze jego dziewczyna jest taka jakby to powiedziec przyjacielska do ludzi:)
No takie juz są typy dziewczyn co zrobic???:|:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 sty 2006, 12:29

grab pisze:co zrobic???

Nie zadawać się z nimi...
grab pisze:przyjacielska do ludzi:)

Nie no zaraz padnę ze śmiechu... <hahaha>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
rafii
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 145
Rejestracja: 09 sty 2006, 08:28
Skąd: Radomsko
Płeć:

Postautor: rafii » 21 sty 2006, 14:12

grab pisze:No takie juz są typy dziewczyn co zrobic?


<belt>


grab pisze:najlepsze jest to ze on wie ze jego dziewczyna jest taka jakby to powiedziec przyjacielska do ludzi:)


to juz wiemy dlaczego z nia "chodzi"
"polakom gratulujemy .... mnie ;)"
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 21 sty 2006, 15:17

Byłem kiedyś w (prawie) takiej sytuacji. Tylko, że wtedy dziewczyna była mocno censored.. a jej koleś już dawno odleciał. Zaczęła się do mnie łasić itp.

A że to był wyjazd integracyjny to..... wylądowaliśmy w łóżku <diabel> .... to znaczy ją tam zaniosłem i powiedziałem jej współlokatorką żeby raczej jej nie wypuszczały :)

Jeśli dziewczyna robi takie akcje na trzeźwo to dla mnie jest zwykłą k... a ja się z takimi nie lubię zadawać. Mówię grzecznie dowidzenia i odchodzę w swoją stronę. Co i Tobie zalecam.
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 sty 2006, 16:57

mrTea pisze:na trzeźwo

A jeśli nie na trzeźwo?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 21 sty 2006, 17:24

A jeśli nie na trzeźwo?


To zależy od tego czy dziewczyna robi takie akcje notorycznie, czy po raz pierwszy jej się przytrafi... To że ktoś jest pijany w niczym nie usprawiedliwia, ale jeśli ktoś się po raz pierwszy do takiego stanu doprowadził to nie oceniałbym go tak surowo.

Natomiast jeśli ktoś się spija na każdej imprezie i tak robi (a znam takie przypadki) to jego stan nie ma większego znaczenia i w niczym nie usprawiedliwia.

Chodziło mi jedynie o podkreślenie tego, że gdy się dziewczyna po raz pierwszy spije to nie wie czym to może grozić. Jeśli się wtedy przystawia do kolesi to nie oznacza, że taka normalnie jest.
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 21 sty 2006, 18:55

mrTea pisze:czy dziewczyna robi takie akcje notorycznie, czy po raz pierwszy jej się przytrafi...

Może być to pierwszy raz, który rozpocznie całą serię. Moja koleżanka się przekonała, że alohol niczego nie usprawiedliwia! Potrafiła się mimo wszystko pohamować...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 22 sty 2006, 00:56

Powiedział bym takiej pani żeby ********ała...bo ani w tym nic pociągającego ani śmiesznego nawet..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 22 sty 2006, 14:52

Pegaz pisze:bo ani w tym nic pociągającego ani śmiesznego nawet..


No nie, ale ciekawa jest w tym śmiałość i bezpośredniość tej dziewczyny. Wręcz takie zachowanie mogłoby mnie wprawić w podziw, o ile nie pomyliłbym go z aktem czystego desperactwa z jej strony, być może spowodowanego jakimiś zaburzeniami na tle psycho-fizycznym u tej dziewczyny tudzież dowartościowania się, czy zwrócenia uwagi na siebie (np. Jej chłopaka).

grab pisze:Co byscie zrobili gdy podchodzi do ciebie kobieta twojego znajomego,no znajomy koles z osiedla, i zaczyna cie calowac i chce ta z toba zrobic(wiadomo co)
Jaka byla by wasza reakcja na takie cos??


na pewno nie dałbym się całować, bo czułbym się wtedy jak przedmiot, a nie jak człowiek.
Na seks bym się nie zgodził, ale bym podziękował za miłą ofertę z Jej strony, bo co w tym złego zaproponować komuś czysty seks, co nie ?? ;) <browar>
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości