Jak to jest z tymi spotkaniami

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tomek87
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Jak to jest z tymi spotkaniami

Postautor: tomek87 » 18 sty 2006, 00:03

Witam

Powiem krótko: jak to jest z tymi spotkaniami. Moze opowiem na swoim przykładzie. Jestem z moją dziewczyną już ok 3miesięcy i jest to szczęśliwy związek, nie potrafimy bez siebie dlugo wytrzymać itd. Ale ... jak wiemy jest zima i nie ma co za bardzo robić. Więc można chodzić sobie np do pubu ok rozumie. Można tez siedzieć w domu u laski. W czym problem pytacie ? Otóż odnosze wrażenie że to ja musze ciągle wychodzić z inicjatywą spotkania, zawsze to ja planuje co gdzie kiedy. po prostu luba nie powie wprost "spotkajmy sie" tylko kołuje. Albo np żebym wpadł pomóc jej w nauce ale naprawił komputer. I to jest taka gra "wpadaj ale po coś" a nie "wpadnij spotkamy sie". Co o tym sądzicie? Jak to jest w waszych zwiazkach? Kto bardziej aranżuje spotkania?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 01:16

Jak to jest w waszych zwiazkach? Kto bardziej aranżuje spotkania?

Cóz tez głwonie mój wpada. Dlatego, że ma wiecej czasu. Poniewaz kasy brak i zimno jest jak jasna cholera a jam wrazliwa na to to generalnie jak sie uda to gdzies wyskoczymy [jakies kino, zakupy, szama] a jak nie to w domu.
Z tym, ze tez nie jest tak ze wpadnij spotkajmy sie.
Zazwyczaj est "Wpadnij, bo mam chcice i chce CIe zerżnąć" , "Wpadnij, sie poprzytulać", "Wpadnij to sie przespimy razem" itp <aniolek>
Joke ;)

Ty swojej lubej powedz "Cholera jasna!Mam dosc tego "po coś"!Nie to nie łachy bez, ja złota rączka nie jestem i nie po to zeby cos takiego robic do Ciem jade. Skoro Ty sadzisz inaczej to Twoj problem i wex sie kobieto nad soba zastanów!Spójrz co robisz!Wiecej samokrytyki!Moze choc odrobine byś mi dała odczuć zę realnie chcesz zsie ze mna spotkac po to zeby razem spedzić czas?Nawet na tyle Cie choler anie stac?To co mi pitolisz ze Tobie zalezy!Jak na razie to widac, ze Ci robola brakuje, a ja mam wieksze ambicje niz bycie kims na posyłki!Znajdź se innego frajera albo sie wex za siebie, bo z kims takim nikt normalny nie wytrzyma!Aż sukces ze Cie rodzice jeszcze na ulice nie wywalili skoroś taka jest!"

Soły sie galopnęłam <aniolek>
Ale macie próbki jak Ania sie wkurzy jakiego słowotoku dostaje i jak z durnej rzeczy kolosa robi ;P
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 sty 2006, 12:28

moon pisze:Ty swojej lubej powedz(...)
Ty tak na trzeźwo? <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 17:26

Sir Charles pisze:Ty tak na trzeźwo?

No :D
Wyobraź sobie,że ja tak swojemu mogłam przez godzine kiedyś w tym stylu paplać :DDD
A teraz rozmawiam spokojnie i krotko :]
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 18 sty 2006, 18:01

tomek87 pisze:Kto bardziej aranżuje spotkania?

Hm... Jak kobieta ma sprawę, to na pewno o Tobie będzie pamiętać ;)
Pozatym kobiety mają to do siebie że w przeciwieństwie do facetów nie są bezpośrednie, tylko owijają w bawełne ;)
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 18 sty 2006, 20:43

mariusz pisze:tylko owijają w bawełne ;)


i to jest do cholery najgorsze. mam ten sam problem co autor topicu. no ale ehh zobaczymy co czas przyniesie
<3
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 18 sty 2006, 21:29

W gruncie rzeczy zwykle to facet powinien myśleć na takie tematy, aczkolwiek z drugiej strony.. czasem zaangażowanie kobiety też jest przyjemne, bo pokazuje, że ona też dba o związek. Ale w gruncie rzeczy punkt ciężkości na mężczyźnie spoczywa.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 18 sty 2006, 21:33

Nie mam tego problemu :) Na ogół inicjuję spotkania, ale zdarza się że i moja luba [hi, Charles] gdy nie mam pomysłu, proponuje coś :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 18 sty 2006, 22:17

Ciekawski pisze:Na ogół inicjuję spotkania, ale zdarza się że i moja luba [hi, Charles] gdy nie mam pomysłu, proponuje coś


Ciekawski, Ty i...Charlie...razem ?? Trochę jestem w szoku :P Miłość nie wybiera :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 18 sty 2006, 22:18

Eisenritter pisze:W gruncie rzeczy zwykle to facet powinien myśleć na takie tematy, aczkolwiek z drugiej strony.. czasem zaangażowanie kobiety też jest przyjemne, bo pokazuje, że ona też dba o związek. Ale w gruncie rzeczy punkt ciężkości na mężczyźnie spoczywa.


Zgadzam sie z Eisenritterem.
W moim bylym zwiazku najczesciej to ja inicjowałem spotkania. Ale moja luba stwierdziła, ze jej głupio, kiedy to ja cały czas zapraszam i Ona tez od czasu do czasu wychodziła z inicjatywą. To chyba najlepsze rozwiazanie :]
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 sty 2006, 22:24

mariusz pisze:Pozatym kobiety mają to do siebie że w przeciwieństwie do facetów nie są bezpośrednie, tylko owijają w bawełne

yyyyyyyyyy ? jakie kobiety <aniolek>
Orbital pisze:Ciekawski, Ty i...Charlie...razem Trochę jestem w szoku Miłość nie wybiera

podobnie zareagowalam, ale dlatego ze mialam nadzieje na szanse u Siraaaaaa <aniolek>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 18 sty 2006, 22:40

Ciekawski pisze:Na ogół inicjuję spotkania, ale zdarza się że i moja luba [hi, Charles] gdy nie mam pomysłu, proponuje coś

O co tutaj chodzi ? <hmm>


Wstreciucha pisze:podobnie zareagowalam, ale dlatego ze mialam nadzieje na szanse u Siraaaaaa

Musisz być grzeczna ;P
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 18 sty 2006, 22:49

Sir Charles pisze:Musisz być grzeczna

jak bede grzeczna - przestane byc soba :P

tomek87, dlaczego nie pogadasz z nia o tym ??
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
tomek87
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: tomek87 » 18 sty 2006, 23:39

Jakoś nie potrafie sie zebrać na rozmowe, ale to chyba nie o to chodzi. jak ktoś wyżej powiedział "zaangażowanie kobiety też jest przyjemne, bo pokazuje, że ona też dba o związek". Miałem kiedyś ochote na mały eksperyment: w ogóle nic nie aranżować i czekać na reakcje dziewczyny. Ale raczej to głupie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 sty 2006, 23:42

Ale raczej to głupie.

Fakt. :)
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 18 sty 2006, 23:52

Sir Charles pisze:
Ciekawski pisze:Na ogół inicjuję spotkania, ale zdarza się że i moja luba [hi, Charles] gdy nie mam pomysłu, proponuje coś

O co tutaj chodzi ? <hmm>

Ha! Mamy Cię! ;)

Odpowiedź dla was, drodzy forumowicze - chodzi o słowo 'luba', do którego Charles się przyczepił :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 sty 2006, 00:31

Ciekawski pisze:chodzi o słowo 'luba', do którego Charles się przyczepił

Piszesz magisterkę z mojej radosnej twórczości forumowej? <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Eisenritter
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 443
Rejestracja: 04 sty 2006, 11:21
Skąd: Berlin
Płeć:

Postautor: Eisenritter » 19 sty 2006, 22:37

Wstreciucha pisze:
Sir Charles pisze:Musisz być grzeczna

jak bede grzeczna - przestane byc soba :P


Czy stan zwany "grzecznością" jest w ogóle dla Ciebie możliwy, Wstręciucho? Bo ja mam wątpliwości. :P A co do propozycji pogadania, nie wiem, czy to aż taki dobry pomysł. Może ona oczekuje, że to on będzie się starał w tym temacie i uzna jakieś sugestie przeciwne za objaw braku zainteresowania? Nie wiem, choć doświadczenie podpowiada mi, że to może się zdarzyć.
Siła charakteru i hart ducha są czynnikami decydującymi. Na sile charakteru opiera się żołnierska pewność siebie.
Awatar użytkownika
marekkkkk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 131
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:34
Skąd: W-Wa
Płeć:

Postautor: marekkkkk » 19 sty 2006, 23:16

Hm... powiem tak. Mi zwisa to czy wali śnieg, czy jest mróz, do mojej dziewczyny chodze codziennie, chociaż na chwilke ( nie mam daleko, spacerkiem 40 minut ) W domu nie siedzimy ( chyba że ktoś ma wolną chatke ) za to chodzimy sie przejść, to do lasu, to nad staw itd. Ogólnie kręcimy sie po bezludnej okolicy i nie zamienił bym tego na cokolwiek innego :) No chyba że jest lato wtedy rowerki.

Co do tego kto aranżuje spotkanie, nikt nie aranżuje, bo wiadome jest że sie bedziemy widzieć. Jeżeli któreś z nas sie pyta to nie czy, tylko za ile idziemy ? I tak jest po prostu zawsze :) Kocham to.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 285 gości