Znaleziona kaseta i utrata zaufania:(

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

grzesiu 23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2005, 21:44
Skąd: koszalin
Płeć:

Znaleziona kaseta i utrata zaufania:(

Postautor: grzesiu 23 » 13 sty 2006, 13:20

Jestesmy z moja dziewczyna juz sporo.Zawsze jej ufalem i nie bylo zadnych sytuacji to zaufanie podwazajacych.Jest moja pierwsza dziewczyna,z nia przezylem pierwszy raz,z tego co mowila to ja jestem jej pierwszym ,ze z nikim nawet sie nie calowala.Nigdy w to nie watpilem az do wczoraj <wsciekly> Wczoraj wieczorem bylem u niej w pokoju i zadzwonila kolezanka zeby do niej pojechala po kserowki do nauki.A ze sie razem uczylismy ,powiedziala zebym sobie nie przerywal(dzis mialem kolosa) i ze wroci za godzine.Pierwszy raz zostalem tak dlugo w jej pokoju-z reguly spotykamy sie u mnie.Cos mnie tknelo i zaczalem przegladac jej pokoj.Z ciekawosci otworzylem szafke i znalazlem jej zdjecia z jakims chlopakiem calujaca sie.Zakipialo we mnie wiec zaczalem szukac dalej i pod zdjeciami z tylu polki lezala kaseta.Z ciekawosci puscilem ja na video,ktore ma w pokoju i przezylem szok...Na tej kasecie byla nakrecona najpierw nago,a pozniej...pieprzaca sie z tym gosciem ze zdjec!I na dodatek robila mu dobrze ustami czego mi nigdy nie robila.Gdy wrocila bylem tak censored ... ze tyko puscilem przy niej film-zatkalo ja i zanim cos powiedziala trzassnalem dzrzwiami i wyszedlem.Biegla za mna ale wsiadlem do auta i odjechalem.Nie odbieram telefonu.Dzwoni co chwile.Wiec wylaczylem komorke.Moze zbiore sie wiecz na odwage na przeczytanie smsow.Na razie tego nie robie zeby nie odpisac czegos co bede zalowac..
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 13:22

Jestes kretynem ! szkoda pisana na ten temat mojego ! i co jeszce uwazasz iż dobrze zrobiłes ? <fuckoff> <brawo>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 13 sty 2006, 13:25

zdecydowanie... jestes kretynem... szkoda slow...
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 13:27

Jakoś nie wierzę w tę całą historię. No ale załóżmy.

Jest głupi i niefair, bo szperał. Ale znalazł i się nie odstanie. A ona kłamała.

Chyba trzeba poczekać, aż kurz opadnie. A potem coś robić. Bo na razie to jeszcze za dużo emocji.
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sty 2006, 13:28

Miałem podobną sytuację ale nie z kasetą a jakimś pamiętnikiem czy też dziennikiem. Do teraz żałuję, że to przeczytałem.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 13:30

"jestesmy juz z swoja dziewczyną juz sporo" , zaraz sie okaze ze to sporo to 1.5 roku <hahaha>

miała ci mówic wszystko o sobie ? widac nie byłeś az takim waznym w jej zyciu , tak mało sie starałes , itd. ze nie powiedziala , a miala prawo do tego ! to co zrobiles udowodniles iż miala rację ci nie mówiac
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sty 2006, 13:33

"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".... <evilbat>
Poza tym, z jakiej racji grzebałeś w jej prywatnych rzeczach w pokoju????
Faktem że skłamała - a to niedobrze
Trzeba poczekać aż wszelkie emocje opadną.....i postarać się na spokojnie to wyjaśnić :)

PS. Swoją drogą, kolejny raz widzę jak w poście powtarza się obsesyjna zazdrość na temat poprzednich partnerów....a po cholerę???? Historia.....nie ma jutra, nie ma wczoraj, jest tylko DZIŚ.......zapamiętaj, a dobrze na tym wyjdziesz :)
Ostatnio zmieniony 13 sty 2006, 13:37 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 13:34

Na miejscu dziewczyny niczego bym nie wyjasniał ...bo niby co ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
grzesiu 23
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2005, 21:44
Skąd: koszalin
Płeć:

Postautor: grzesiu 23 » 13 sty 2006, 13:39

Jak to co?klamstwo!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 13:42

grzesiu 23 pisze:Jak to co?klamstwo!

Ty lepiej sie nad sobą zastanów , a potem sie czepiaj dziewczyny ! jakie kłamstwo ? , zeby komus prawde powiedzieć , otworzyc sie przed nim , trzeba miec do niego zaufanie , Ona go do cieboie nie miała , wiec i nie powiedziała , słusznie ! bos kretyn jak dalej nie rozumiesz ...do przedszkola <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 13:43

źle zrobił że szperal w nieswoich rzeczach .... ale to co ona tam wyprawiała to już nie do porównania ... dlatego nigdy nie ufam na 100% dziewczynie ... jak mówi HyHy .. nie wiem, ale zawsze czuje kuźwa jakies zło :D
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 13:46

Odwrotnie ! nie do porównania jest to ze on grzebał w jej rzeczach ! to co ona robiła to robiła miala do tego pełne prawo , jak i prawo do tego by zdecydować czy to powie i kiedy powie ! po co mówic cos kretynowi co potem pujdzie i powie kolesiam co widział itd. nic nie rozumiecie czy głupich udajecie ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 13 sty 2006, 13:49

Andrew pisze:Ona go do cieboie nie miała , wiec i nie powiedziała , słusznie ! bos kretyn jak dalej nie rozumiesz ...do przedszkola

No! Ona nie miala do niego zaufania, a On do niej, czyli są siebie warci :]
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 sty 2006, 13:55

Taaak, ufaj kobietom, otwieraj się szybko przed nimi, mów im wszystko, a w zimie będziesz w sandałach chodził ;) <hahaha> "Ograniczone zaufanie", jak pisałem w innym topicu <banan>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 14:00

grzesiu 23 pisze:Jak to co?klamstwo!

dlaczego od razu klamstwo ?? jesli to facet z przeszlosci to ona ma prawo posiadac tego typu "pamiatki". To czesc jej zycia, z ktorego niekoniecznie musi sie spowiadac . Jak to sobie wyobrazasz ?? przezyjesz kilka zwiazkow, bedziesz mial ze soba nie lada figle i usiadziesz z luba obgadujac to podczas godziny szczerosci?
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sty 2006, 14:06

Wstreciucha pisze:jesli to facet z przeszlosci to ona ma prawo posiadac tego typu "pamiatki"

Ale podobno nikogo przed Nim nie miała.

Ostatnio był program, że kobieta przeczytała niechcący smsa. Ja chyba wolałabym wiedzieć, ale nie uciekłabym, tylko pozwoliłabym wyjaśnić...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 14:08

No ale po co kłamała i bajki opowiadała, że pierwszy? 50% szoku, jaki przeżył, zafundowała mu ona - bo wyszło na jaw, że kłamała. A drugie 50% - że w ogóle to zobaczył. A wszystko przez to, że szperał. Tylko że znów mamy coś, co się stało i nie odstanie. I trzeba radzić, co teraz.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 13 sty 2006, 14:09

Olivia pisze:Ale podobno nikogo przed Nim nie miała.

jak zwykle po lebkach czytam, tak to jest jak gadule na gadulcu <wsciekly> nie zmienia to jednak faktu ze szperal w jej rzeczach a nie powinien, ona jest jednak tez nie fair - siebie warci . Na jego miejscu jak juz sie dowiedzialam to i tak "po ptokach", zrywam z dziewucha, cholera wie, moze ma cala videoteke, a jemu wciska kit za kitem
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 14:09

Fajna pamiątka .. to chyba nie jest normalne.

Ciekawe co by jeszcze mógł znaleźć, gdyby nie zatrzymał sie na kasiecie.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 14:12

Tak zwane grzechy przeszłości. Zastanawia mnie jednak czemu skłamała mówiac ci ze jestes dla niej pierwszym.
Może Ci tak powiedziała bo nchciała ciebie w ten sposób ośmielić. Wiadomo zawsze lepiej wszystko sie rozwija jak masz wrażenie ze masz do czynienia z osoba o podobnym doświadczeniu.
Niepotrzebnie grzebałeś. Z drugiej strony skoro juz znalazłeś to niepotrzebnie zrobiłeś taka awanture. Dziewczyna specjalnie skłamała bo chciała poczekac i nabrac do Ciebie zaufania. W jakiś tam sposob na pewno jej zależało.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 13 sty 2006, 14:13

Fajna pamiątka .. to chyba nie jest normalne.

Co nie jest normalne? Ze nie powiedziala? Ze ma taka kasete? Czy ze on grzebal? :>
Moim zdaniem, takie pamiatki, to nic zdroznego. Ale z drugiej strony, wciskanie drugiej osobie kitu, ze sie nikogo nie mialo, jest nie fair. A jeszcze z 3 strony :] grzebanie w cudzych rzeczach <wsciekly> Nie mam nic do ukrycia, ale bym sie conajmniej zle czula, gdyby moj mi zaczal grzebac po szafkach <walka>
Ostatnio zmieniony 13 sty 2006, 14:15 przez sophie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 sty 2006, 14:14

Robiła to kiedy nie była z Toba, potraktowałes ja jak szmate
doceń, że chce z toba rozmwaiac
dzieciaku szperałes w jej rzeczach, miałes zaufanie ??
gównop prawda z tym zaufaniem, jak sie ma zaufanie to sie nie grzebie jak . . .
szkoda słów
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 13 sty 2006, 14:16

Oj tam takie pieprzenie. Niby nie wiedział czy jest dziewicą? Skoro cnoty nie miała to jak mógł być jej pierwszym? Chciał się tu wybielić na forum ale o tym szczególe nie pomyślał.


Fajna pamiątka .. to chyba nie jest normalne.


To jest jak najbardziej normalne - reszta już mniej.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 sty 2006, 14:18

sophie pisze:Nie mam nic do ukrycia, ale zle bym sie czula, gdyby moj mi zaczal grzebac po szafkach

Chyba bym karczemną awanturę zrobiła. Trzeba szanować czyjąś prywatność.

A może nagadałeś Jej, że jesteś prawiczkiem i że chcesz dziewicy więc Ona skłamała, bo bała się, że powiesz, że jest puszczalska, że nie będziesz chciał się z Nią spotykać.

Odbierz telefon, jeśli Ci zależy, bo przyjdzie dzień, że przestanie dzwonić i będzie za późno...
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 13 sty 2006, 14:27

Pomijam juz wszystko , bo bym sie nie lada rozpisał , starsi łapią w mig o co biega <aniolek>
dodam , nie mówiła iz był ktos przed nim bo pewnie jak by powiedziala to by sie chłopak czepial tego , albo też uciakł odniej , jak zrobił to teraz <aniolek>
Mysle , ze dziewczyna wie komu i kiedy powiedziec takie rzeczy , tak jak i ja np. wiem ! komu powiedzieć , a komu skłamac
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 13 sty 2006, 14:30

A tak swoją drogą, to ja rozumiem jeszcze trzymać wspólne zdjęcia, ale takie cuda? No chyba że ktoś lubi mieć haki na ludzi, ale w innym przypadku to jestem zwolenniczką zamiatania. Skończył się związek - poszli won. A przynajmniej takie kasety. Pozamiatać i do przodu! :)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 sty 2006, 14:39

Przeszłość nalezy zostawić za soba i się nad nia niepotrzebnie nie rozdrabniać.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 13 sty 2006, 14:48

grzebanie w cudzych rzeczach po prostu mnie w...nerwia <mlotek> poza tym skoro znalazles zdjecie to mysle ze mogles sie spodziewac ze cos zwiazanego z tym facetem bedzie na kasecie, wiec... sam jestes sobie troche winien. Fakt - oklamala Cie ale moze nie umiala Ci jeszcze na tyle zaufac? Zastanowila bym sie troche glebej nad jej motywami ukrywania tego faktu - jesli juz chcesz to w jakis sposob rozwazac itd.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
M.A.T.
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 02 lip 2004, 21:19
Płeć:

Postautor: M.A.T. » 13 sty 2006, 14:49

no oglonie lipa wyszla.
ty dales dupy bo grzebales w jej rzeczach, ona bo cie oklamala.
powinienes odebrac tel, umowic sie z nia i powinniscie powaznie porozmawiac, ty jej wyjasnic/przeprosic za grzebanie w jej rzeczach a ona to klamstwo i ew. kasete.
bo mimo wszystko na co jej ona? zeby sobie powspominac?
w kazdym razie jak to sie dalej potoczy zalezy tylko od was.

p.s. jak czytam niektore posty wyzej to normalnie sie slabo robi. jak umiecie tylko kogos zbesztac to sie najlepiej nie wpisujcie w ogóle.
Awatar użytkownika
ernest
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 25 lip 2005, 21:37
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: ernest » 13 sty 2006, 14:51

Dla was to jest normalne :? Rozumiem jeszcze zdjęcia, dobra niech beda nawet rozbierane .. ale takie coś i to jeszcze z osoba która sie uważało z anioła ... błeeee

Co do zaufania ... nie ufać .. jak nigdy nie kontrolowałem, raz miałem tylko silne przeczucie ... sprawdziłem nie żałuje, przynajmniej wiedziałem na czym stoje (okazało się, że stoje w niezłym gównie) No tyle, ze moja sprawa odnosiła się do sytuacji podczas "naszego" nieistniejącego już związku. A to troche zmienia.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 311 gości