Gdzie jest miejsce...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

facet

Gdzie jest miejsce...

Postautor: facet » 01 lut 2004, 05:09

Jak myśłicie gdzie na tym świecie jest miejsce dla pożądnych facetów????
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 08:12

Mozesz sprecyzowac o co ci chodzi? Bo waham sie nad skasowaniem topicu a przeniesieniem do dzialu "Wszystkie inne tematy"
Wydaje mi sie ze jest to pytanie retoryczne raczej... A poza tym miejsce dla nich jest wszedzie. Nie ma reguly.
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 01 lut 2004, 09:33

Co ty gadasz nie ma takich :!: a jesli są to moze pouciekali na bezludna wyspę, albo gdzieś na sahare. Tak tam pewnie musza byc pożądni faceci... :wink:
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Sabcio
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 23 gru 2003, 18:17
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Sabcio » 01 lut 2004, 13:01

Ja proponuje Nową Zelandię.... :D
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 01 lut 2004, 13:09

Większość dziewczyn powie to samo- gdzie są ci mężczyźni?

A jednak.

Dziewczyny wracają do większości z nas. Często nie trzeba się wyśilać.

Już czuję zimny oddech na moich plecach forumowiczek:)
Sorki za radykalne poglądy.
SueEllen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 417
Rejestracja: 22 lis 2003, 15:15
Płeć:

Postautor: SueEllen » 01 lut 2004, 14:36

Mój ukochany jest najporządniejszym facetem na świecie :lol: A blee, nie facetem, tylko mężczyzną! Bo mężczyzna może być tylko jeden, wszyscy pozostali to faceci...
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 01 lut 2004, 14:50

A właściwie ,,pożądny facet" co to znaczy? Mój to anioł, ale czy pożądny? Jak ktos rzuca hasło porzadny facet to odrazu widze jakiegos nudnego stwora, wiernego, spokojnego itp (przepraszam ,,pozadnych" :mrgreen: )
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 01 lut 2004, 16:01

Pozadny jest pojeciem tak samo wzglednym jak dobry, wspanialy, beznadziejny, okropny i jak wiekszosc przymiotnikow... ;) Nie idzie jasno okreslic, kazdy ma swoje wymagania jakie trzeba spelniac, by znalezc sie w jakiejs grupie.
Smoke

Postautor: Smoke » 01 lut 2004, 17:17

Bańka pisze:A właściwie ,,pożądny facet" co to znaczy? Mój to anioł, ale czy pożądny? Jak ktos rzuca hasło porzadny facet to odrazu widze jakiegos nudnego stwora, wiernego, spokojnego itp (przepraszam ,,pozadnych" :mrgreen: )


hmmm...........to ty niechcesz żeby twój facet był wierny tobie ? hyhz i tu jest odpowiedz pożądni faceci zostali zepchnięci na bok i są na wymarciu, a to dlatego że wiekszośc kobiet interesuje czysty sex i nic więcej, a to aby z nim można było porozmawiać na rozne tematy to już nejest ważne liczy się żeby był ogierem w łóżku.......a po 5 latach rozwód bo się z nim dogadać niemożemy hyhz......kobiety same przyczyniają się do tego iż ci pożądni są na wymarciu......mówią tylko że takiego by chciały a tak naprawde myślą inaczej :)
może niekażda kobieta taka jest ale 99% ;)
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 01 lut 2004, 19:46

Dzięki Smoke'u choć ty zareagowałeś na mój mały triczek, tak na prawde opisalam w negatywnym świetle (a przedstawiac w koncu mozna na rozne sposoby) cechy osoby która najbardziej kocham. Wokoło takiego zestawienia cech słysze wypowiedziraczej negatywne i szukalam potwierdzenia, ze raczej tak nie jest. Masz chyba racje, ze wiele kobiet pod wpływem młodości, żle ulokowuje swoje uczucia, wiem też, ze seks tez jest wazny, ale na początku na którym sie znajduje chyba nie, aż tak. Przynajmniej dla mnie. Mój mężczyzna jest przedewszystkim bratnia duszą. Jest inni niz większość facetów jakich znam. Smoke'u pamiętaj, ze nie tylko kobiety dokonują złych wyborów, chyba swoim zarzutem próbowałeśdrastycznie przełamać stereotyp, że to faceci głównie sugerują sie przy wyborze partnerki jej predyspozycjami seksualnymi. Chyba musiałes sie kiedys pożądnie zawieść, ale uwierz mi, że te 99% jest niezle przesadzone. Znam wielu pozadnychfacetowi pozadnych kobiet, ktore błakaja sie i nie mga na tego jednego trafic, ale zycze im aby dokonały słusznego wyboru i odnalazly tego jedynego z ktorym nie rozwioda sie po tych przez ciebie wrozonych 5 latach.
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 lut 2004, 08:32

Bańka pisze:...Znam wielu pozadnych facetow i pozadnych kobiet, ktore błakaja sie i nie mga na tego jednego trafic...


Do bańka....

Również sie błąkam i szukam sobie takiej pożądnej kobietki, tylko jesli one są to gdzie są? I jak taka poznać??? I ileż to można czekać???


Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 02 lut 2004, 14:41

"facet" wystukal:
Jak myśłicie gdzie na tym świecie jest miejsce dla pożądnych facetów????


Ja myślę ze niema, co tu rozgraniczać tego gdzie jest miejsce dla "porządnych".
Tylko trzeba po prostu wiedzieć, kogo kobiety uważają za pożądnych i jakich wartości poszukują w mężczyznach.

Czyli uważacie ze porządny facet albo jak to woli mężczyzna to człowiek wrażliwy, czuły, potrafiący rozmawiać i słuchać kobiet, jest bartnią dusza i dla niego także sex nie jest najważniejszy w życiu wkocu nie uprawia, sie sexu 24x7.... co nie??

A może nazwać go lepiej delikatnie mówiąc "ciapą".

Czy może to określenie porządnego powinniśmy przypiąć osobie, której tylko zależy na czystym seksie wie jak zaspokoić kobietę i tylko do tego sporowadzają się ich relacje, czyli tylko sex a po paru latach rozwód, bo nie potrafią się dogadać???

Co o tym myślicie??
Poprawcie mnie, jeśli cos przeoczyłem.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 lut 2004, 17:43

Ładnie to podsumowałeś :wink:

Uważam, że jestem czuły, wrazliwy, potrafie rozmawiać i słuchac kobiet, a sex nie jest dla mnie nzdrzędna rzeczą. Jestem więc porządnym meżczyzną. Pytanie tylko gdzie jest ta, która by chciała to dostrzec??
A ciapa nie jestem w 100%.
A tak mi sie zdaje, że kobiety często nie wiedzą, czego chcą... (oczywiście nie wszystkie)

pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Re: Gdzie jest miejsce...

Postautor: Student » 02 lut 2004, 17:51

facet pisze:Jak myśłicie gdzie na tym świecie jest miejsce dla pożądnych facetów????


W kanjpie przy piwie ::)))))))))
Awatar użytkownika
Bańka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 sty 2004, 14:57
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Bańka » 02 lut 2004, 19:15

mariusz pisze:Do bańka....
Również sie błąkam i szukam sobie takiej pożądnej kobietki, tylko jesli one są to gdzie są? I jak taka poznać??? I ileż to można czekać???



Juz cos o tym napomknęłam i ty sam tez zauwazyles, ze czesto mezczyzna ktory sie podoba kobiecie czesto nigdy sie o tym nie dowie, no wiec czy nie warto popytac tych tzw przyjaciołek nawet nie o to czy ktos moze mysli o tobie, ale czy nie kryje sie za nimi jakas wlasnie taka pozadna kobietka, ktora po prostu zawsze staly gdzies w cieniu tych bardziej przebojowych. Ja takich wokół siebie pare mam i wlasnie probuje je swatac, kobiety wiedza najlepiej czesto jaka druga kobieta byc potrafi, te to anioły tylko czesto mezczyzni sie boja, nawet nie widzac ich rezygnuja :| .
Chcesz przeczyć mój artykuł o poduszkach ortopedycznych? Zapraszam tutaj: http://www.sissel.com.pl/webpage/korzysci-ze-stosowania-poduszki-ortopedycznej.html.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 02 lut 2004, 21:25

Myślę że jest wiele pięknych, cudych kobiet, które gdzies się zaszyły w swoich domkach... i nie moga trafic na swoich aniołków :wink: Tylko jak na nie trafic...
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 03 lut 2004, 11:32

Uwazam siebie za porzadnego (skromny jestem nie?? :mrgreen: ) i poznalem jedna z tych kobiet szukajaca wrazliwego, czulego mezczyzne.
Choc moze z emblematu nie wygladam :mrgreen: na takiego. heheh.

Moge poczesci odpowiedziec na pytanie gdzie one sa??

Dziewczyny ktore szukaja takiego faceta zazwyczaj sa skryte w sobie bo zostaly dotkliwie zranione w wczesniejszym zwiazku i niecha miec z nami gatunkiem mezczyzn do czynienia. obawiaja sie (ja bym to nazwal ) "powtorki z rozrywki - czyli przeszlosci", po prostu niechca przechodzic przez to pieklo raz jeszcze.
Co z tego wynika:
1. Nie szukaja faceta - teraz my "porzadni" musimy sie wykazac.
2. Sa bardzo ostrozne w relacjach damsko-meskich.
3. Jesli sie juz zwiaza z facetem i mu zaufaja to kochaja prawdziwie i do samego konca.

Na swoim przykladzie.
Powiem wam wiecej ze zostala bardzo zraniona (z mojego punktu widzenia, niechce tu przytaczac co sie stalo ale wiezcie mi nie latwo jej bylo mi otym powiedziec) przez swojego bylego chlopaka i znalazla schronienie w moich ramionach.
Bardzo dlugo budowlem "most" pomiedzy nami, ale dzieki temu odzyskala wiare w siebie.
Jestesmy razem, ona i ja swiata nie widzimy poza soba.

Przepraszam jesli urazielm plec piekną swoja wypowiedzia.

Pozdrawiam
Napiszcie co sadzicie o tym co napisalem i czy tak samo myslicie jak ja.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 lut 2004, 16:48

Tomi....
Zgadzam się z tym, co mówisz. Wiem, ze takie kobietki kochaja najmocniej, tylko jak i gdzie na taką trafić...
Mam nadzieję, że prędko trafię i wykozystam swoja szansę, jaknajlepiej ;)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 03 lut 2004, 17:37

gdzie jest miejsce pozadnych facetow? przy pozadnych kobietach:)
a gdzie znalezc pozadna kobiete? kazda jest pozadna , tylko zalezy kto jak patrzy i co widzi.....
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 lut 2004, 19:12

No to jest fakt :wink: Tylko jeszcze trzeba sobie znalesć ta jedną... która będzie dla ciebie pożądna :wink:
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 04 lut 2004, 10:24

a gdzie znalezc pozadna kobiete? kazda jest pozadna , tylko zalezy kto jak patrzy i co widzi.....

Patrz watek 'latwe dziewczyny' :) kazda ? :) czy to co tam sie wyprawia uwazasz za PORZADNE ? :)

Pozadny jest pojeciem tak samo wzglednym jak dobry, wspanialy, beznadziejny, okropny i jak wiekszosc przymiotnikow...

klocilbym sie ;) porzadny i przystojny to dwa przymiotniki ktore w wiekszosci przypadku mozna stwierdzic i pewnie przy zapytaniu sie 100 osob ktore znaja dobrze danego osobnika, przynajmniej 90% opini by sie pokrywalo :)
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 04 lut 2004, 10:25

Life is brutal

To prawda nie wszystcy mezczyzni i kobiety sa porzadne.

A gdzie znalezc pozadna kobiete na to pytanie juz sobie odpowiedzieliscie sami pare postow wczesniej.

Pozdrowki dla Was
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 04 lut 2004, 10:46

Heheh :) kobiety bardzo zadko SAME chodza do teatru ;) szczerze mowiac bywam w teatrze dosc czesto, i chyba jeszcze nie widzialem kobiety siedzacej samej (usiadlbym kolo niej po prostu ;P) czasem spotyka sie dwie dziewczyny w teatrze, ale tak naprawde to albo ludzie powyzej 30 albo pary ;)
Awatar użytkownika
pakuR
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 02 lut 2004, 13:13
Skąd: Ruda Śląska
Płeć:

Postautor: pakuR » 04 lut 2004, 10:53

No właśnie.....Nie mówiłem że porządnych dziewczyn jest w teatrze, kinie, lub innym qulturalnym miejscu na kopy. W takich miejscach bywają pojedyńcze "owieczki", które można tam złapać. Mówię.....bo widziałem i wiem że tak jest. Takie dziewczyny też przychodzą tam czasami aby poznać "kogoś". Wiedzą że "menel" do teatru nie przyjdzie. Sorki za wyrażenia, ale już mnie to rozśmieszyło. Pozdrawiam i narazie."pakuR"
Ostatnio zmieniony 21 lut 2004, 01:18 przez pakuR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 04 lut 2004, 10:54

pakuR masz racje.

Zgadzam się z TOMI, co do miejsca gdzie sa porządne dziewczyny. Chciałbym jeszcze dodać że porządne dziewczyny to takie które nie pokazują się publicznie, to znaczy nie wychodza na dyskoteki i imprezy, a raczej do kin, albo teatrów. Nie stroją się specjalnie "na pokaz". Niektóre nawet się nie malują, bo uważają że jakie są takie są a może je ktos kiedyś pokocha?


Dodam tylko ze takim miejscem moze byc biblioteka a najczesciej sa w swoich domkach w swoim swiecie.
Nie maluja sie to tez sie zgada, chca abysmy je dostrzegli z "szarego" tlumu.
Czyli dziewczyne ktora sie niczym nie wyroznia i jest po prostu soba.
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 04 lut 2004, 11:04

Hehe ;) co do malowania sie... znalem pewna dosc brzydka dziewczyne... to bylo dawno bo jeszcze jak bylem w 8 klasie, i byl bal na koniec osmej klasy, umalowala sie, wlosy ulozyla i zmienila oprawki okularow... i byla to jedna z ladniejszych dziewczyn ktore widzialem na tym balu :) (to tak troszke ntg... ale tez ciekawe spostrzezenie wdlg mnie ;>)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 04 lut 2004, 14:06

Kina, teatry i biblioteki? Ich wlasny swiat w domu?
Halooo mamy XXI. Wake up! Nie wiem gdzie przespaliscie te pol wieku lub wiecej!
Nie maluja sie?

No nie, wezcie przeczytajcie co zescie powypisywali. Przeciez to sa TAKIE TOTALNE BZDURY ZE GLOWA BOLI!
Owszem, moze jakas dziewczyna ktora tam sie znajdzie bedzie pozadna. Moze nawet wiekszosc. Tylko kto dzis chodzi do biblioteki? Znalem jedna dziewczyne co wg was bylaby "pozadna". I jest chyba nawet :) Siedzi w domu, czyta, czyta itd. Nie ma wlasnego zdania, nie zna zycia. Trafi na kolesia co ja wykorzysta i tyle (bo nie bedzie umiala sie obronic) albo na innego nudziarza trafi i beda zyli dlugo i szczesliwie.

Ale czy waszym zdaniem kazda dziewczyna ktora lubi potanczyc na dyskotece jest dziwka??? Bo tak to zabrzmialo. Czy wy nie wiecie, ze tzw pozadne dziewczyny TEZ chodza na imprezy? I ze nie siedza caly czas w domku?

Prosze mi tak nie uogolniac bo defetyzm siejecie.
Awatar użytkownika
Dvorak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 186
Rejestracja: 20 sty 2004, 21:38
Płeć:

Postautor: Dvorak » 04 lut 2004, 14:10

nie no pewnie ze nie ;) w ogole to to ze lubi potanczyc to atut :) ja tylko trafilem taka ktora bez alkoholu to na parkiet nie wyjdzie :( no ael... :) hmm rzeczywscie troche bzdur tutaj jest :)
Awatar użytkownika
Tomi20
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 30 sty 2004, 09:24
Płeć:

Postautor: Tomi20 » 04 lut 2004, 14:19

Ale czy waszym zdaniem kazda dziewczyna ktora lubi potanczyc na dyskotece jest dziwka??? Bo tak to zabrzmialo. Czy wy nie wiecie, ze tzw pozadne dziewczyny TEZ chodza na imprezy? I ze nie siedza caly czas w domku?


Nie nie i jeszcze raz nie, nic takiego nie powiedzialem ze kazda, i nie chcialem zeby to tak zabrzmialo.

Faktyczni troszke tu brdurek jest. :mrgreen:
Awatar użytkownika
J-94
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 122
Rejestracja: 14 gru 2003, 15:06
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: J-94 » 04 lut 2004, 21:37

A co powiecie na to siedzą sobie przy stoliku dwie kobiety kóre przyszły się pobawić aż tu nagle podchodzi kilku śmierdzących papierosami i alkocholem i koniecznie szukają zaczepki taniej rozrywki może i szybkiego sexu one stanowczo odp nie a oni swoje to jak takich prymitywów byście sami nazwali bo jeżeli ktoś mówi nie to powinno uszanować się jego wole tylko słysze ta czy tamta dziwka a facet to co niby święty? nie wszystkie kobiety idą odrazu się lajdaczyć na zabawę

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości