Czy warto się przejmować .... ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Adam_xxx

Czy warto się przejmować .... ???

Postautor: Adam_xxx » 31 gru 2005, 12:33

Mam taki mały dylemat ... otóż 2 facetów zalecało się do mojej dziewczyny jeden z nich oferował jej romantyczny spacerek i w ogóle ale dała mu KOSZA a nie długo później był drugi koleś który powiedział jej że chętnie by zajął moje miejsce i itd. i również dala mu KOSZA:) !! Gdy siedzę u mojej dziewczyny to ONI puszczają jej strzałkę a smsów nie mogę czytać wiec nie wiem czy cos jej tam piszą ! I chciałem się zapytać czy warto się nimi przejmować , czy lepiej dać sobie spokój i nie denerwować się już więcej . ;)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 31 gru 2005, 12:36

skoro dala kosza to zdecydowanie nie denerwowac i zapomniec :) w koncu byc z kims znaczy ufac mu (heh w sumie sama za bardzo ostatnio tego nie stosuje :/ ) no ale zycze powodzenia :*
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Max
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 07 lis 2005, 16:26
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Max » 31 gru 2005, 12:45

Hehe mam ten sam problem tylko ze z jedym palantuniem: http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewt ... 5&start=20

Na dodatek jakis czas temu dowiedzialem sie że on chce isc na sylwka tam gdzie my <zly1> , zresztą poczytaj sobie to sie przekonasz moze co masz zrobic <aniolek2> .
''Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą''

Wergiliusz
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 31 gru 2005, 17:28

Nie przejmowac sie....chociaz moj facet na poczatku tak sie przejmowal, ze musialam nawet numer tel.zmienic, zeby do mnie nie dzwonili i nie pisali :(
zaufaj jej....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 gru 2005, 18:27

Adam_xxx pisze: lepiej dać sobie spokój i nie denerwować się już więcej

ton jest według mnie odpowiedz
powiedziała tym adoratorom nie i to wystarczy. Moze kiedys jeszcze jakis sie przyplatac, takie zycie. Ale najwazniejsze, że Twoja dziewczyna ich odrzuca
Adam_xxx

Postautor: Adam_xxx » 31 gru 2005, 18:40

tak ale ja wciaz cos podejzewam bo ona sie do mnie coraz mniej odzywa ! sa chwile ze nawet przez 5 h sygnalka nie odesle a potem mowi ze cos przygotowywala (np.salatke ) ale kto robi salatke 5 h ???
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 31 gru 2005, 18:46

Adam_xxx pisze:sa chwile ze nawet przez 5 h sygnalka nie odesle a potem mowi ze cos przygotowywala

nie jestes całym jej swiatem, to jasne. Nie rozumiem idei ciągłego sygnałkowania. Daj jej luzu. Chce to puszcza. a kazanie sie tłumaczyc dla czego nie pusciła, dziecinada, chcesz stracić panne rób tak dalej
Awatar użytkownika
Offik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:08
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Offik » 01 sty 2006, 15:00

Dzindzer pisze:nie jestes całym jej swiatem, to jasne. Nie rozumiem idei ciągłego sygnałkowania. Daj jej luzu. Chce to puszcza. a kazanie sie tłumaczyc dla czego nie pusciła, dziecinada, chcesz stracić panne rób tak dalej


absolutnie sie z tym zgadzam... w koncu nie kazdy wisi na telefonie i czeka na sygnala zeby odpuscic... ja czesto tak mam ze na sms odpisuje po kilku godzinach ...a to chyba wazniejsze niz sygnalek...
pozdrawiam serdecznie

Offik
Adam_xxx

Postautor: Adam_xxx » 01 sty 2006, 15:58

tak tylko jak ja mam duzo pracy i nie puszczam sam sygnalkow tylko je odsylam to zaraz ma do mnei pretensje co robilem takiego waznego ze nie moglem sam puscic strzalke itd
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 sty 2006, 17:53

Adam_xxx pisze:waznego ze nie moglem sam puscic strzalke

a moge wiedzieć co na celu ma takie puszczanie sygnalków, bo nie rozumiem
Awatar użytkownika
themadablues
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 22 lip 2004, 19:27
Skąd: się wziąłem ?
Płeć:

Postautor: themadablues » 01 sty 2006, 20:10

Adam_xxx pisze:tak tylko jak ja mam duzo pracy i nie puszczam sam sygnalkow tylko je odsylam to zaraz ma do mnei pretensje co robilem takiego waznego ze nie moglem sam puscic strzalke itd


A po ile macie lat ze musicie puszczac sobie sygnaly? To jest dobre na szesnanastolatkow ;)
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 02 sty 2006, 14:06

chyba nie spławia ich skutecznie, skoro piszą, puszczają sygnały...:)
no, ale to może jacyś desperaci są...
"If you’re leaving close the door.
I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 sty 2006, 22:09

Głęboka Purpura pisze:chyba nie spławia ich skutecznie, skoro piszą, puszczają sygnały...usmiech

Też mi to przez mysł przeszło i ciekawam szczerze mowiąc tego jej "nie" :>
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 02 sty 2006, 22:35

A po ile macie lat ze musicie puszczac sobie sygnaly? To jest dobre na szesnanastolatkow


:>

Ja mam 16 lat.....

A tak pozatym, to jest może nie bardzo, ale lekko podejrzane.
Jak Cię naprawde kocha, to na 100% oleje tych dwóch głupich podrywaczów (którzy dobrze wiedzą, że jest zajęta - trzeba mieć naprawde nierówno pod sufitem, żeby podrywać zajętą dziewczynę, która nie daje do zrozumienia, że jest jej źle z partnerem).
teofil
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 02 sty 2006, 22:09
Skąd: kwidzyn
Płeć:

Postautor: teofil » 02 sty 2006, 22:58

nie chce dac ci przeczytac smsow = ukrywa cos,
porozmawialbym z nia na ten temat
<3
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 02 sty 2006, 23:51

Czyli jak wyżej, desperaci to pewnie nie są, jak facet dostaje "wyraźnego" kosza, to nie jest aż tak nachalny, a tu masz ich aż dwóch, faktycznie z nią pogadaj
moon pisze:ciekawam szczerze mowiąc tego jej "nie"
yhm, dosyć wątpliwe
"If you’re leaving close the door.

I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 03 sty 2006, 09:30

teofil pisze:nie chce dac ci przeczytac smsow = ukrywa cos,
porozmawialbym z nia na ten temat

A może - nie chce dać ci przeczytać smsów=chce mieć odrobinę prywatności, której to nie masz prawa jej odbierać?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 sty 2006, 09:35

teofil pisze:nie chce dac ci przeczytac smsow = ukrywa cos,


a moze uwaza swój telefon za częśc swojej prywatnosci
ja tez nikomu nie daje czytac sms'ow, czasami sama komus czytam

a jesli chodzi o to jej nie, nawet nie wiecie ilu desperatów jest na swiecie, ilu ludzi do których nic nie dociera. a moze ona po prostu jest mało kreatywna i nie umie tak zupełnie stanowcvzo im tego powiedziec, chce ale nie umie
Awatar użytkownika
Głęboka Purpura
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 86
Rejestracja: 10 lip 2005, 11:50
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Głęboka Purpura » 03 sty 2006, 22:27

Dzindzer pisze:a jesli chodzi o to jej nie, nawet nie wiecie ilu desperatów jest na swiecie, ilu ludzi do których nic nie dociera.

dwóch jednocześnie? Możliwe, ale mało prawdopodobne

Dzindzer pisze: a moze ona po prostu jest mało kreatywna i nie umie tak zupełnie stanowcvzo im tego powiedziec, chce ale nie umie

Też tak myślę, cos może w tym być, chyba że lubi być adorowana i nie przeszkadza jej to tak bardzo, jak autorowi tematu
"If you’re leaving close the door.

I’m not expecting people anymore..."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 03 sty 2006, 22:30

Asiula pisze:skoro dala kosza to zdecydowanie nie denerwowac i zapomniec w koncu byc z kims znaczy ufac mu (heh w sumie sama za bardzo ostatnio tego nie stosuje ) no ale zycze powodzenia


Niebylbym taki pewien, wiem z autopsji i to w przypadku dwoch roznych dziewczyn. jak ktos powiedzial skoro lubi byc adorowana i nie chce im powiedziec dosadnie zeby dali jej spokoj i za pare tygodni moze sie okazac ze zrobila Cie w rogi z adoratorem o ktorym mowila wczesniej ze jest debilem :) czesc.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 sty 2006, 09:00

Adam_xxx pisze:sa chwile ze nawet przez 5 h sygnalka nie odesle

A Tobie się wydaje, że dziewczyna naprawdę nie ma co robić tylko sygnałki wymieniać?? pewnie zwyczajnie ją wkurza ciągle dzwoniący telefon, szkoda Ci paru groszy na minutę rozmowy?????? A skoro nie wiesz co robić to podsuną Ci dwa najprostsze sposoby.
1. Połam konkurentom palce :)
2. Kup jej nową kartę a starą zjedz ;)
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości