Teoria...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

normalny

Teoria...

Postautor: normalny » 22 lis 2003, 19:32

Witam,

Chciałbym się z wami podzielić kilkoma swoimi spostrzeżeniami, może niektórzy nie będą się ze mną zgadzać, ale coż, nie zawsze wszyscy muszą się ze wszystkimi zgadzać.


Więc: ile to razy widzieliście ładną dziewczynę, która szła z kolesiem, który jest po prostu idiotą. Znam wiele takich par, dziewczyna- naprawde super osoba, a jej chłopak- totalny idiota. (niektóży mówią na takich zjeb) Więc jak to sie dzieje, co kobiety widżą w takich facetach, co im imponuje? Głupota, debilizm???? Patrząc tak w przyszłość to tacy ludzie nie osiągaja zbyt wiele, przeważnie wykożystuja te birdne kobiety, którym potem odwala. Znam też wielu fajnych, naprawde wartościowych, prtzystojnych facetów, którzy nie moga natrafic na jakas fajną dziewczyne? Czemu tak sie dzieje? Co w końcu imponuje kobietom? Przeciez to co się dziejem, to co obserwujemy do niczego nie prowadzi. Więc Czy ktoś mi powie, czemu kobiety wybierają tych gorszych facetów, a potem płaczą, że jest im źle, a nie widzą, ze tuż obok, na wyciągnięcie ręki jest facet, który da im wszystko to, o czym marzą. Ale one wola inaczej... CZEMU????
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 22 lis 2003, 19:49

dziwnie myślisz ... tak mi się wydaje no ale jak wspomniałeś nie wszyscy musza mysleć tak samo. Ja uwazam że to chyba zalezy bardzo indywidualnie od każdej kobiety. Niektóre wolą przystojnych, inne nie patrzą na wygląd a raczej na wykształcenie, jeszcze inne są z kims bo po prostu czują się dobrze. Można by wymieniać w nieskończoność co kobieta widzi w facecie. I tak samo jest na odwrót, można by spytać co facet widzi w kobiecie nawet "głupiej". Cięzko odpowiedzieć konkretnie na to pytanie ale też jestem ciekaw co myśla o tym inni.
Pozdrawiam !
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

hey

Postautor: Lulek » 23 lis 2003, 01:57

Mi sie wydaje ze widziales pewnie fajne dziewczyny z jakimis koksami ,szczerze to tez nie wiem dlaczego kobiety tak robia , co z tego ze koles jesy wypakowany skoro wladowal w siebie tyle chemii ze szok, a kaske ma pewne z kradziezy i przekretow co ine wrozy dobrze na przyszlosc, ale takie sa widac poslkie realia i nie wie czy szybko sie to zmieni, chociaz sa kobiety ktore planuja sobie przyszlosc i cenia sobie w mezczyznie inteligencje, sposob bycia, poczucie humoru i moglbym tak wymieniac i wymieniac , chodzi o to ze miesnie nie sa najwazniejsze i nie tzreba byc odrazu jakim Apollem, takie jest moje zdanie i mysle ze masz duzo racji w tym co piszesz, dorbze by bylo gdyby sie wpisalu tu takze przedstawicieli plci pieknej, heyka @ll.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Normalny

wlasnie...

Postautor: Normalny » 23 lis 2003, 06:45

Lulek masz 100% racji. Wiem, że są kobirty ceniące w facecie to co najważniejsze, inteligencje, poczucie humoru, itp. Tylko gdzie taka znaleść? Jest to szukanie igły w stogu siana:( Niestety... :(
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 23 lis 2003, 12:13

hmmm no bez przesady, na świecie nie chodzą same "głupie blondynki" które lecą tylko na kase i na nic innego. Znam ogromną ilośc kobiet które patrzą na to co powinno się widzieć w facecie a nie mieć oczy przesłonięte $$.
A jak takie znaleść ? wydaje mi się że na pewno nie w night klubach itp ... chociaz zdarzają sie wyjątki i to dość często. Może lepiej sie wybrać do biblioteki publicznej :D ? albo jakiejś galerii ;) tam bardzo łatwo poznać kogoś patrzącego inaczej na wszystko ;) ...

to tylko takie moje prywatne zdanie...
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 lis 2003, 19:41

Ciekawa teoria...
warto by się nad nią troche zastanowić:)
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2003, 11:32

Popieram sa takie kobiety które patrzą bardzie n ato co ma gościu w portfelu i czym jeździ, a nie nato co ma sie w sercu (duszy).

Chłopaki do galerii albo do biblioteki :)

I szukać, szukac jeszcze raz szukać.

Pozdrawiam
T
Mariusz P

Postautor: Mariusz P » 29 lis 2003, 01:17

witam wszystkich!!!

I ja dołożę w tej sprawie swoje trzy grosze.
Chodzą, ale nie koniecznie pragną z nimi spędzić resztę życia - przecież chodzenie to z jednym to z drugim to nowe doświadczenia dla kobiety. Może dzięki temu mają większą skalę porównawczą i powoli odkrywają jakiego partena poszukują, jakie cechy im najbardziej odpowiadają.

To tylko kilka domysłów. Tak do końca to chyba one same nie wiedzą. Moja parterka czasami widzi we mnie to, co ja bym w sobie nigdy nie dostrzegł 8) .
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 gru 2003, 19:49

tak, kobiety bywaja dziwne. Może panie sie ze mną nie zgodzą, ale zdaje mi się czasem że samie nie wiedzą czego chcą :D
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 10 gru 2003, 00:32

No nic sie nie martw ze sie ie zgodza bo mi sie wydaje ze one same to wiedza ze tak jest , zazwyczaj jest to zwiazne z tym ze dorastaja i same nie wiedze dokladnie czego chca od zycia ale to jest tak mi sie wydaje zupelnie normalne i tzrbe sie do tego przyzwyczaic albo traktowac z lekkim przymruzeniem oka, dodaj do tego jeszcze to z ekobiety bardzo lubia one wrecz przepadaja rozkochiwac w sobie facetow, zwodzic ich i dawac nadzieje, nawet jesli wiedza ze na pewno nic z tego nie bedzie taka jest ich natura i niestety nic na to nie poradzisz, oczywiscie nie mowe ze wszystkie kobietki takie sa i nie chce zeby ktos tu poczul sie urazony , zwłaszcza Kasia i Ewa bo one jak sadze po ich wypowiedziach , sa ql dziewczyny, pozdro.
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 07:27

A ja uważam, że jest pewna grupa, facetów, którzy wykożystują dziewczyny. One potem przezywaja załamania etc... znam takie przypadki. Ta teroia wcale nie jest taka głupia...
Chociaż czy ona nie działa w obie srtony...????
Gość

Postautor: Gość » 10 gru 2003, 11:14

Ach jak to wszystko tak na pisaniu tu ładnie brzmi , och ! jakby to było fajowo jak by tak w zyciu to pieknie było . Ale zeczywistosc jest inna , i nie dziewi sie dziewczynom które to troche patrza jednak na jak to ktos tu powyzej napisał na portwel i jakim samochodem sie jesdzi , bo przeciesz o wiele lepsza jest partia taki facet od innych !! jesli do tego jest jeszcze w porządku no to jest super , Dzis sa ciezkie czasy i zycie samą miłoscia niejednokrotnie nie wystrarcza trzeba miec kase na wychowywanie dzieci , czy chodzby an mieszkanie , i jego utrzymanie trzeba miec cos zjesc , jest tego tyle ze gdybym tu zaczoł to wszystko wymieniac oj długi by to był post i jesli tego wszystkiego zaczyna brakowac robi sie zle i najwieksza miłosc wtedy przechodzi prubę z której mało co która wytrwa , wiec czy nie lepiej panowie zakochac sie w madrej i bogatej dziewczynie ?? a Wy kobiety czy nie lepiej zakochac sie w dobrym i bogatym meżczyznie ?? nie wszyscy co jezdza samochodzmi i mają wypchane portwele ,sa od razu do bani , tak nie mozna ich szufladkowac , choc wiekszosc na pewno . wiec nie mówicie jakbyscie im zazdroscili , tylko dazcie by też sie takimi stać chocby za lat kilka ...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 10 gru 2003, 11:16

gosc powyzej to ja , zapomniałem sie zalogowac , ale i tak stali bywalcy sie kapneli hi hi hi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 10 gru 2003, 15:30

Krzysiu masz rację, jednak jak wytłumaczysz moja sytuacje?

Sam mam 20 lat, mam prace, samochód. Sporo osób mówi mi ze jestem na prawdę fajna osobą. (Nie jestem debilem.) Staram się też taki być jaknajlepszym. Pochodzę z tzw dobrego domu. Jednak nie moge znalesc sobie kobiety. Próbowałem juz wiele razy i nic. Obecnie nie mam nawet nikogo na oku.... Może to jakierś fatum...???? Może masz jakąś rade dla mnie. Mam nadziejeze jest to przelotny etap.
Awatar użytkownika
Poggie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 21 lis 2003, 11:36
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Poggie » 10 gru 2003, 23:22

mariusz a chodzisz na jakies imprezy, dyskoteki itp ? bo ja myslisz ze dziewczyna sama przyjdzie do ciebie no to ... hyh
Let me be the one that shines with You in the morning when You don't know what to do
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 11 gru 2003, 06:48

Nie jestem człowiekiem specjalnie przepadającym za dyskotekami. Jednak chodze na wiele innych imprez. Jednak Spotykam tam wiele kobiet, jadnak żadko się zdaża by jakakolwiek wykazała jakies zainteresowanie moja osobą. Pezwaząnie najlepiej mi sie ropamwia z zajętymi kobietami:) Coż....
Gość

Postautor: Gość » 11 gru 2003, 11:17

No bo jesli chodzisz na imprezy to na takich okolicznosciach jak mi wiadomoa jest wiekszosc par , a na dyskotekach zadnych przygód dziewczyn jest multum wiec moze warto tam zajrzec , nie do konca to jest tak ze sa tam tylko zle dziewczyny , pozatym młodosc musi sie wyszumiec
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

....

Postautor: ramona » 16 gru 2003, 10:37

nie powiedzała bym ze mój partner jest palantem,debilem czy jak sobie tam ich zwiecie --- ijak dla mnie moze mieć nawet malucha :PPPPPP
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

hmm

Postautor: Lulek » 18 gru 2003, 11:46

a jak w ogóle nie bedzie mial samochodu to co wtedy ? :)
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 19 gru 2003, 00:15

A to ciekawe: ja mam samochód i jakos nie mam dziewczyny... 8) a jak go nie miałem to też jej niemiałem
ramona
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2003, 12:24
Skąd: Międzyzdroje
Płeć:

.......

Postautor: ramona » 21 gru 2003, 18:58

lulek pieszo albo autobusem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Lulek
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 22 lis 2003, 00:48
Płeć:

Postautor: Lulek » 24 gru 2003, 11:46

hie hie hie :D poprawna odpowiedz a tak wlasnie sobie jezdze sasasaa busikiem szkoda tylko ze wtedy jest ograniczony co do godziny wyjazdu :P
::: Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności :::
Tomasz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: Tomasz » 02 sty 2004, 13:10

Mam taką swoją teorię, pewnie z resztą zaraz posypią się na mnie gromy z ust płci pięknej.
Bardzo duża liczba kobiet mniej lub bardziej lubi czuć władzę faceta (bez przesady oczywiście). Może to jest powód. Normalny, facet raczej traktuje swoją wybrankę jak partnerkę, a nie jak poddaną. A taki przymulony chemią mięśniak jest właśnie szorstki, twardy, daje swoją przewagę odczuć. Może w tym tkwi sedno sprawy?
Zenek

Postautor: Zenek » 02 sty 2004, 15:39

Zgadzam sie calkowicie z Tomaszem i co wiecej mam mnostwo bardzo dobrych kolezanek, nawet dwie przyjaciolki...ale nic z tego kobiety jak nie mam tak nie mam...coz wydaje mi sie ze napisac po porstu - jestem fajny - jest najlatwiej, a byc takim to roznica..moze sie kiedys dowiem jaka...na razie moje kumpele mowia, ze jestem fajny(chyba, zeby mnie pocieszyc...ale co tam dobre i to).
Zenek

Postautor: Zenek » 02 sty 2004, 15:43

Aha...zeby nie bylo nie jestem samotnikiem...chodze do klubow i innych miejsc gdzie zbiera sie mieszane towarzystko...mam wielu, wielu znajomych...blizszych i dalszych...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 sty 2004, 17:26

Wiecie co: ostatnio rozmawiałem z jedna osobą o tym, że jestem samotny. Ta osoba stwierdziła: ze na 100% nie umiem dostrzec tych kobiet, którym sie podobam...

Wniosek:

Rozglądać się, porzejżeć na oczy:)

Zobaczymy na ile zda się nowa rada, może jeszcze komus się przyda :mrgreen:
kinia

!!!

Postautor: kinia » 08 sty 2004, 23:55

Jestem blondynką, nie głupią i nie brzydką i jeszcze bardzo młodą, jednak nie oglądam sie za sterydami,portfelami,męskimi solarkami zalanymi woda kolońską,markowymi ciuchami i betami..Wiem że większość facetów własnie tak postrzega atrakcyjne dziewczyny, które chodzą do klubu żeby potańczyć a nie znaleźc kolesia na ekskluzywne drinki.Wiele razy spotkałam się z takim tokiem rozumowania więc szybko odprawiałam z kwitkiem kandydatów na jedną nocke..od trzech lat żył obok mnie zwykły chłopak o wielkim sercu, przyjaźniliśmy się dwa lata i jesteśmy już ze sobą ponad rok.Nie jest ani cholernie bogaty ani super przystojny ale jest mój najwspanialszy,szczery kochający i z tak wartościowym człowiekiem chciałabym spędzić resztę życia...
nie narzekajcie tak na dziewczyny bo może rzeczywiście nie wiedza czego chcą ale niektóre z nich naprawdę potrzebuja prawdziwej miłości i faceta przy którym będą czuły się wyjątkowo..sama znam to uczucie i dojrzałam do tego aby kochać i dawać drugiej osobie wszystko co najlepsze..życzę wam udanych długich i ustatkowanych związków,wspaniałej dziewczyny i satysfakcjonującego seksu :P
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 09 sty 2004, 13:34

Respect dla kini! Widze ,że mamy taki sam tok myślenia , w końcu ktoś z kim nie musze sie kłocic :) Jestes bardzo mądrą dziewczyna :) Pozdro:)
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 09 sty 2004, 20:50

Kiniu, mądrze mówisz. Oby było więcej kobiet rozumujących tak jak ty:)

Pozdrawiam...
Kinia***
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2004, 11:45
Skąd: WeirdWorld
Płeć:

Postautor: Kinia*** » 09 sty 2004, 21:49

Dziękuję że mnie rozumiecie..może choc troszkę uwierzyliście w dobre intencje kobiet..zawsze służę pomocą jakby co :) pozdrówki ! :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości