STOP samotności!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 maja 2006, 15:38

Blazej30 pisze:z kolegą nie ma lizanka. O seksie nie wspomnę.

Tu mamy inne zdanie. :]
Z resztą się zgodzę. ;) Tylko ja tam nie chcę żadnego durnego koleżeństwa w tym sensie.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 maja 2006, 15:39

sami pisze: w każdym razie NIGDY nie zgadzajcie się, by Was swatano
po prostu trafiłaś na zonka <diabel> ale można trafić np na takiego faceta jak ja <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 03 maja 2006, 15:40

Blazej30 pisze:widziałem juz faceta w rybaczkach ale faceta który płacze na randce to jeszcze nie

Na podwójnej randce, na podwójnej :|
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 maja 2006, 15:41

Olivia pisze:Tylko ja tam nie chcę żadnego durnego koleżeństwa w tym sensie.
to sie kobito zdecyduj a nie rób nam wody z mózgu
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 03 maja 2006, 15:43

sami pisze:I to mnie przeraża <wsciekly> Jeżeli na dzień dzisiejszy - prawie 20 lat - szczęsliwie trafić nie mogę, to co będzie dalej? :|
Nie wiadomo co będzie dalej, nikt nie wie...
sami pisze:Za 5 czy 6 lat zostaną mi same "odpadki" na które nikt nie zwrócił uwagi <hmm>
Jak tak podchodzisz do tematu, to gratuluje braku mózgu...
sami pisze:Tam nie wiem - szukam i guffno, nie szukam i też guffno :|
To nie szukaj gówna, tylko faceta! Sama też coś sobą reprezentuj, to inni Cię będą szanować.
sami pisze:A przecież nie jest ze mną aż tak źle :P jestem osobą bardzo wesołą i na takie drugie jabłuszko chciałabym trafić. Tylko że zazwyczaj z fajnymi facetami kończy się na dobrym koleżeństwie, bo właśnie mają kogoś <wsciekly>
I to jest życie, cholerna loteria gdzie diabeł karty rozdaje.
sami pisze:A jak mnie obdarzają uczuciem to jakieś zdechlaki bez charakteru, wrażliwcy, których trzeba wziąć za rączkę i otrzeć im nosek :|
To weź sobie zabijake, wpier...li Ci od czasu do czasu i będziesz lecieć do mamusi, możesz wziąść sobie imprezowicza i wszystkie kaktusy po koleżankach łapać.

Co Ty chcesz od życia? Co możesz komuś dać (w przenośni, nie dosłownie)?
Ostatnio zmieniony 03 maja 2006, 15:49 przez czero, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 maja 2006, 15:43

sami pisze:Na podwójnej randce, na podwójnej
to nie tak źle. Mogłyscie uciec do toalety <diabel> Płakał z radości? <diabel> że wreście go jakaś chciała? <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 maja 2006, 15:44

Blazej30 pisze:to sie kobito zdecyduj

Ja się dawno zdecydowałam. Więc chce mieć czyste koleżeństwo.
A reszta niech się dzieje, jak se tam chce. :]

Choć samotność czy singlowanie nie jest zbyt przyjemne. No ale cóż. ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 maja 2006, 15:49

Olivia pisze: Więc chce mieć czyste koleżeństwo.
bez sexu bądź lizanka <diabel>
Olivia pisze:Choć samotność czy singlowanie nie jest zbyt przyjemne.
zdecydowanie.Źle wpływa na zdrowie <chory>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: sami » 03 maja 2006, 15:53

czero pisze:To nie szukaj gówna, tylko faceta! Sama też coś sobą reprezentuj, to inni Cię będą szanować.

Szacunek to jedno, miłość to drugie. Na brak tego pierwszego na szczęście nie narzekam ;P

czero pisze:To weź sobie zabijake, wpier...li Ci od czasu do czasu i będziesz lecieć do mamusi, możesz wziąść sobie imprezowicza i wszystkie kaktusy po koleżankach łapać.

Co Ty chcesz od życia? Co możesz komuś dać (w przenośni, nie dosłownie)?

Eeee tam zabijaka od razu :P Jak nie bedzie płakał na randce to już dobrze, a jak będzie mial poczucie humoru i ludzką życzliwość to gites :)
A na poważnie to chciałabym spotkać kogoś zwykłego, z kim będzie tak jakoś łatwiej, lepiej, mimo problemów będzie się szlo do przodu, o kogo będzie można się troszczyć. Dać swój czas, troskę, uśmiech i starać się, by ten człowiek był szczęsliwy i widział we mnie przyjaciela. Ale nie kogoś rozchwianego emocjonalnie, niezdolnego do podejmowania decyzji, płaczliwego. Nie potrafię czegoś takiego udźwignąć :|
Afro mi nie przeszkadza ;)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 maja 2006, 15:59

sami pisze:A na poważnie to chciałabym spotkać kogoś zwykłego,
a jaki jest twój typ? <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 maja 2006, 15:59

Do samotności trzeba dorosnąc. Ktoś kto nigdy jej nie doświadczył to nie zrozumie, jakie to nieprzyjemne uczucie.
Kolezeństwo:
Fajna sprawa, ale jak powiedział Błażej, to jest tylko namiastka związku, która moze sie w niego przerodzić.

Jednym słowem, wszystkiego w życiu trzeba doświadczyć.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 maja 2006, 16:02

Blazej30, takie flirciki se na priv moze przeniescie?
Ludzie pisza ze genialny topic a wy se czaciki tutaj robicie. Nie ma jak zepsuc nie?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 maja 2006, 16:04

Blazej30, takie flirciki se na priv moze przeniescie?
<mlotek> mi nie flirciki w główce <mlotek> napisała że chce "zwykłego faceta". Chcę się dowiedzieć czy ten "zwykły facet" to nie aby Brad Pitt <mlotek>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 03 maja 2006, 16:06

sami pisze:
czero pisze:To nie szukaj gówna, tylko faceta! Sama też coś sobą reprezentuj, to inni Cię będą szanować.

Szacunek to jedno, miłość to drugie. Na brak tego pierwszego na szczęście nie narzekam ;P

czero pisze:To weź sobie zabijake, wpier...li Ci od czasu do czasu i będziesz lecieć do mamusi, możesz wziąść sobie imprezowicza i wszystkie kaktusy po koleżankach łapać.

Co Ty chcesz od życia? Co możesz komuś dać (w przenośni, nie dosłownie)?

Eeee tam zabijaka od razu :P Jak nie bedzie płakał na randce to już dobrze, a jak będzie mial poczucie humoru i ludzką życzliwość to gites :)
Czekaj, czekaj cierpliwie za pewien czas ktoś się musi trafić. Tylko nie przegap, nawet jeśli on po części nie będzie sie mieścił w Twoim wyobrażeniu! ;)
A na poważnie to chciałabym spotkać kogoś zwykłego, z kim będzie tak jakoś łatwiej, lepiej, mimo problemów będzie się szlo do przodu, o kogo będzie można się troszczyć. Dać swój czas, troskę, uśmiech i starać się, by ten człowiek był szczęsliwy i widział we mnie przyjaciela. Ale nie kogoś rozchwianego emocjonalnie, niezdolnego do podejmowania decyzji, płaczliwego. Nie potrafię czegoś takiego udźwignąć :|

Jak chcesz to potrafisz, i tak od razu można było napisać. Tak przy okazji nie oceniaj siebie aż tak nisko, jak stracisz głowę to będzie Ci wszystko jedno czy z niego niedorajda, beksa czy co tam jeszcze.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 maja 2006, 16:08

Blazej30 pisze:napisała że chce "zwykłego faceta". Chcę się dowiedzieć czy ten "zwykły facet" to nie aby Brad Pitt <mlotek>
To se zaloz tenmat od tegoa anie OT robisz tutaj! <mlotek> <mlotek> <mlotek> <mlotek>
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 03 maja 2006, 17:43

czero pisze:
sami pisze:Za 5 czy 6 lat zostaną mi same "odpadki" na które nikt nie zwrócił uwagi <hmm>
Jak tak podchodzisz do tematu, to gratuluje braku mózgu...

<mlotek> jeszcze nie dawno sam dokładnie identycznie pisałeś ! <mlotek>
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 03 maja 2006, 18:01

tanebo pisze:
czero pisze:
sami pisze:Za 5 czy 6 lat zostaną mi same "odpadki" na które nikt nie zwrócił uwagi <hmm>
Jak tak podchodzisz do tematu, to gratuluje braku mózgu...

<mlotek> jeszcze nie dawno sam dokładnie identycznie pisałeś ! <mlotek>

Ejże, przyjacielu! Wątek panny z dzieckiem chyba wyjaśniłem? Czy ja gdziekolwiek napisałem cokolwiek o odpadkach?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 maja 2006, 18:03

czero pisze:Wątek panny z dzieckiem chyba wyjaśniłem?

I tak smród z tego powodu będzie ciągnął się za Tobą.
A poza tym pisząc o odpadkach, nie miałam na myśli ludzi po rozwodach, czy z dziećmi. Chodziło mi raczej o to, że nie przebiera się tak już w wyglądzie i charakterze, tylko bierze, co jest.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 03 maja 2006, 18:10

Jak to bierze co jest? Wracamy do poprzedniej epoki? Nie zapominaj, że każdy ma inny gust i dlatego nie mówcie o odpadkach, czy o przebieraniu w kimkolwiek !
46
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 maja 2006, 18:12

Anja pisze:Nie zapominaj, że każdy ma inny gust

Nie zapominam i to mam też na względzie. :]
Nie chodzi mi o to, żeby ktoś się czuł urażony. Tylko, że w pewnym wieku albo się nie chce, albo juz nie te możliwości, by przebierać dowolnie. I czasami wtedy trzeba brać, co los zsyła.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 03 maja 2006, 18:15

Ale dlaczego się zadowalać "pólproduktami" tylko po to żeby nie byc samotnym? przecież nie jest powiedziane, że na siłę trzeba się wiązać. Nie trzeba brać wszystkiego co los zsyła, zawsze można szukać dalej.
46
Awatar użytkownika
Piotrek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2006, 20:20
Skąd: z krzesła...
Płeć:

Postautor: Piotrek1983 » 03 maja 2006, 18:30

Anja pisze:Ale dlaczego się zadowalać "pólproduktami" tylko po to żeby nie byc samotnym? przecież nie jest powiedziane, że na siłę trzeba się wiązać. Nie trzeba brać wszystkiego co los zsyła, zawsze można szukać dalej.


Ze wszystkim powyżej się zgadzam... poza nazywaniem w ten sposób innych ludzi. Czytam to forum i widze, że niektórzy nieraz przesadzają.
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 03 maja 2006, 18:38

Anja pisze:Ale dlaczego się zadowalać "pólproduktami" tylko po to żeby nie byc samotnym? przecież nie jest powiedziane, że na siłę trzeba się wiązać. Nie trzeba brać wszystkiego co los zsyła, zawsze można szukać dalej.
Bo człowiek jest isotą stadną, nie przyzwyczajoną do dłuższego przebywania w samotności. Nie zawsze możesz i chcesz szukać dalej - Olivia słusznie to ujęła.
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 03 maja 2006, 18:48

Przepraszam za określenie, jednekże było w cudzysłowie, co podkreślam.
OK wszystko pięknie co mówisz czero ale człowiek dązy do tego żeby mieć to co idealne. Zgadzam się że czasem nie ma już sił na szukanie, ale podam przykład. Czy kobieta ma się zadowalać facetem, który jej nie szanuje, katuje, jest obleśny. Tylko dlatego, że nie ma siły szukać?
46
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Postautor: czero » 03 maja 2006, 19:23

Anja pisze:Przepraszam za określenie, jednekże było w cudzysłowie, co podkreślam.
OK wszystko pięknie co mówisz czero ale człowiek dązy do tego żeby mieć to co idealne. Zgadzam się że czasem nie ma już sił na szukanie, ale podam przykład. Czy kobieta ma się zadowalać facetem, który jej nie szanuje, katuje, jest obleśny. Tylko dlatego, że nie ma siły szukać?
Ma czy nie ma, tu chodzi o coś innego - statystycznie jak zapewne wiesz kobieta gnije w takim związku i nie decyduje się na zmianę. Powodów są tysiące: gdzie będę mieszkać, a co z dziećmi, czy kogoś znajdę, etc.
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 03 maja 2006, 19:39

Piszesz,że człowiek jest istota stadną. Co wg mnie oznacza że nie izoluje sie od innych ludzi, a nie że nie potrafi żyć bez partnera. Gdyby tak było to dążylibyśmy do parowania się i rozmnażania, nie szukając partnera do rozmów, z którym byśmy się dobrze czuli. Chodziłoby tylko o to żeby był dobrym bankiem spermy. Wtedy gdzieś byśmy mieli to że jest zubożały emocjonalnie, czy sadystyczny. Czyż nie?
46
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 maja 2006, 19:51

Anja pisze:Chodziłoby tylko o to żeby był dobrym bankiem spermy
No niezpuełnie. Gdyby tak bylo a tak jest nawiasem mowiac osoby ktore wybieramy musza posiadac okreslone cechy ktore poznajemy m.in przez rozmowe. Bo to o tym Czero pisze [o zyciu stadnym] nie ogrniacza sie tylko do płodzenia potomstwa.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 maja 2006, 20:12

prison pisze:Ktoś kto nie doświadczył samotności może co najwyżej mówić, że temat jest ciekawy. Dla kogoś samotnego ten temat jest po prostu genialny. Chyba nie będzie nadużyciem jeśli napiszę, że tamat przywraca wiarę, sens życia. Czyta się go jednym tchem...
Cubasa, mówię oficjalnie WIELKIE DZIĘKI Jestem starszy od ciebie o dwa lata, ale byles w stanie przekonać mnie ze warto powalczyć o swoje szczescie. Biorąc przyklad z ciebie poszedlem na miasto i...sie umowilem . Tak po prostu się umówiłem! Oczywiscie wszystkie plany wzięły w łeb - miałem zapytać o kilka rzeczy, ale... Miałem nie pytać o niektóre rzeczy, ale pytałem... Ale czy to ważne? Wazne jest ze teraz czuje sie niesamowicie i wiem, ze w przypadku ewentualnego niepowodzenia mogę to powtorzyć jeszcze wiele razy Trzymajcie jutro kciuki

Chciałoby się zacytować tego gościa (elektryka wysokich napięć) w oslawionym filmiku: "bylem bardzo wylewny" ;)
Nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość :]
Trzymamy kciuki. Pisz co i jak ;DD
prison pisze:PS. Cubasa - wiesz, że jesteś sławny? Na www.osamotnieni.pl powstał nawet topik o tym topiku Dzieki niemu tutaj trafiłem.

No nieźle...ekhem... jestem sławny ;DD
Pomysle nad jakimś hasłem. Hmm...może "Cubasizm to nie tylko walka! To coś więcej! To sposób bycia!"? Może "Cu-u-basizm to nie igraszka. Cu-u-basizm nie kaczka dziwaczka"? <hahaha>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 03 maja 2006, 22:08

Po prostu napisz o tym książkę. Zdobędziesz sławę, pieniądze i kobiety ;)
Awatar użytkownika
Hevi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 02 maja 2006, 19:43
Skąd: Białystok
Płeć:

Postautor: Hevi » 03 maja 2006, 22:56

hehe, ja się próbuję przełamć tak jak autor tematu już od dłuższego czasu, szkoda tylko ze mi to nie wychodzi :/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości