Pogubiłem się i proszę o pomoc .

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Seb38
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 19:20
Skąd: Francja
Płeć:

Pogubiłem się i proszę o pomoc .

Postautor: Seb38 » 12 wrz 2021, 19:25

Witam , wszystkich .
Byłem w związku , gdzie wszystko szło tak jak należy i w pewnym momencie zbyt bardzo nadużywałem alkoholu i przestałem starać się o kobietę , którą kocham aż doszło do tragicznego zakończenia związku z moimi wyzwiskami w jej stronę a w późniejszym czasie doszło u mnie do poważnej próby samobójczej , gdzie nie potrafię zrozumieć dlaczego to zrobiłem . Po pozbieraniu się postanowiłem walczyć o kobietę tłumacząc jak bardzo źle na mnie wpływa alkohol i że w moim życiu już nigdy jego nie będzie . Płakała podczas rozmowy zapierając się ,że do mnie nie wróci i nie jest w stanie powiedzieć czy mnie kocha od czasu do czasu popiszemy i po chwili zrywa kontakt . Nie rozumiem jednej kwestii wystawienia kwiatów ode mnie na przeprosiny na portralu publicznym . Staram się jej dawać przestrzeń nie nękając . Chcę o nią walczyć , ale się przyznam że nigdy nie walczyłem o kobietę i nie bardzo wiem jakie kroki mam podjąć .

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości