Pomocy

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

skrzat23
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2017, 22:01
Skąd: Legionowo
Płeć:

Pomocy

Postautor: skrzat23 » 06 gru 2017, 22:22

Witam, proszę o pomoc, przedstawie wam moja sytuacje z dziewczyna: jestesmy ze soba od prawie roku i ostatnio popelniam glupie bledy i moja dziewczyna jest bardzo nerwowa i co jakis glupi blad popelnie to sie odrazu gniewa i jakby nie wiadomo co sie stalo, fakt faktem nie mysle co robie i widze to i tlumacze sam sobie ze po prostu za szybko wszystko robie i musze po prostu w danej sytuacji zwolnic i pomyslec jak i co ale nie wychodzi mi to. <zalamka> w ostatnim czasie rozstalismy sie na tydzien po tygodniu do mnie wrocila ale znow jest to samo i zauwazylem tez ze jak jestesmy osobno to jest ona dla mnie taka chlodna i wgl jakby mnie ni zauwazala czasami ale to zalezy od dnia. Nwm co mam robic poniewaz jak jestesmy osobno to jest zle i wgl ale jak do niej przyjezdzam to jest fajnie i wgl. I w tym jednym dniu jest ok a reszta zalezy od jej chumoru.. <help> Czy jak ja sie staram nie robic bledow i wgl a ona sie czepia o najmniejszy blad i odrazu blokuje albo jak rozmawia to sie rozlacza i nie odbiera to cos jest na rzeczy? Ja staram sie zwracac cala uwage na niej i zeby jej bylo ze mna dobrze, mysle w takiej sytuacji czy mala przerwa od siebie cos da ale boje sie ze to sie rozpadnie. Na poczatku wszystko sie ukladalo i wgl ale teraz jakos tak jest inaczej, nwm moze przez pore roku albo cos nwm, w nie dlugim czasie chce z nia szczerze porozmawiac i sie popytac o pare rzeczy typu czy jej sie znudzilem czy jeszcze mnie kocha itp. Nwm co robic prosze was o rade ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości