Kobieta po przejciach, roznica wieku

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

xirrus
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2017, 08:00
Skąd: Warszawa
Płeć:

Kobieta po przejciach, roznica wieku

Postautor: xirrus » 19 lip 2017, 08:31

Cześć,
Na wstępie ja 23, ona 31 lat, poznaliśmy sie jakieś 8 miesięcy temu, od tego czasu spotkaliśmy sie 6 razy, z przerwa w kontakcie bo nie rozmawialiśmy ze sobą jakieś dwa miesiące. Po czym sama do mnie napisała i proponowała spotkanie, teraz rozmawiamy ze soba regularnie, ale ona nagle stwierdziła ze BOI sie we mnie zakochać i nie możemy tego ciągnąc. To pewna siebie kobieta, ułożona, bardzo zawiodła sie na poprzednim partnerze z którym była 3,5 roku i kiedy zaczęła naciskać go na zaręczyny i ślub to sie ulotnił.
Argumenty których używa żebyśmy sie nie spotykali, tłumaczy tym ze nasz związek niemialby przyszłości, sa oczywiście kompletnie od czapy, jak np. ze mamy znajomych w rożnym wieku, ze co będzie jak ona zacznie chcieć czegoś więcej, zamieszkac razem, chce dzieci itp. Powiedziałem jej ze sie z nia nie zgadzam ale rozumiem i szanuje jej decyzje.
Prawda jest taka ze zawiodła sie na tym palancie poprzednim (byl 3 lata młodszy od niej) i boi sie kompletnie zaufać młodszemu facetowi. Uwaza ze sie nia znudzę po roku i znajdę sobie młodszą.
Jesteśmy do siebie bardzo podobni, pasujemy do siebie, ona to tez widzi. Uznaliśmy ze bedziemy sie spotykać co jakiś czas (jak kumple) ale nie zaczesto zeby sie w sobie nie zakochać, problem w tym ze ja wiem i ona wie po co sie spotykamy, ja to odbieram tak ze daje mi szanse.
Pytanie tylko jak ja do siebie przekonać? Byl taki moment ze umawialiśmy sie na wspólne wakacje, a potem kompletnie mnie od siebie odsunęła. Nie wiem jak to teraz naprawić
Indyanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2017, 12:25
Skąd: Grudziądz
Płeć:

Re: Kobieta po przejciach, roznica wieku

Postautor: Indyanka » 19 lip 2017, 14:02

Najpierw musisz się zastanowić, czy faktycznie chcesz tego związku - zadaj to pytanie sam dla siebie. Przede wszystkim nie naciskaj - stopniowo, z czasem, będziecie nieuchronnie się do siebie zbliżać, jeśli faktycznie do siebie tak pasujecie. W dodatku - ona będzie czuła presję związaną z wiekiem, więc jeśli będzie Cię postrzegać jako realnego partnera, a nie tylko ciekawą przygodę - nie każe Ci czekać latami. Daj Wam czas i działaj powoli, z wyczuciem i zrozumieniem - to najlepsza rada, która może Ci przynieść to, czego pragniesz :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 257 gości