poziom

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

blazej28
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2004, 12:10
Skąd: Katowice
Płeć:

poziom

Postautor: blazej28 » 19 sie 2004, 17:08

Jak myślicie, co powinna zrobić osoba samotna gdy słyszy od przyjaciół że powinna obniży poziom. Czy warto spotykać się z kimś tylko dla spotykania? Czy krzywdzi się w ten sposób drugą osobę? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak "poziom"? :573: :573: :573:
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 19 sie 2004, 17:12

Może chodzi im o to, żę szuka się księcia z bajki a w prawdziwym życiu ideałów nie ma.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 19 sie 2004, 17:20

ale ludzie sie doszlifywuja razem ;)
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: poziom

Postautor: Andrew » 19 sie 2004, 17:20

blazej28 pisze:Jak myślicie, co powinna zrobić osoba samotna gdy słyszy od przyjaciół że powinna obniży poziom. Czy warto spotykać się z kimś tylko dla spotykania? Czy krzywdzi się w ten sposób drugą osobę? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak "poziom"? :573: :573: :573:


Znaczy sie tylko tyle, iz dają Ci do zrozumienia , ze powinienes szukać partnerki mniej urodziwej , bo sam masz wysokie w tym temacie loty , zas sam zapewne nie jestes az tak atrakcyjny , JA TO TAK ODBIERAM !!! JA !! ;)
Poziom wcale nie musi byc taki sam ! mowa teraz tu o kwesti inteligencji itp. rzeczy , tu mozna byc z Prtnerem który ma wyzszy , albo ten poziom nizszy ! i nic sie nie stanie !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
blazej28
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2004, 12:10
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: blazej28 » 19 sie 2004, 19:13

Dobrze, a chodzilibyście z kobietą która wam ewidentnie się nie podoba? Muszę też przyznać, i nie jest to tylko moja opinia, nie zadawałem się z ładnymi kobietami. Trudno też mi znaleźć kulawą z garbem.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 19 sie 2004, 20:53

cóz mysle ze o ile czasem przyjacielskie rady sa bardzo pomocne,to w tym wypadku chyba nie zawsze!! Kazdy z nas ma jakas wizje TEJ osoby i moze czasem jest ona zbyt "różowa" co zazwyczaj okazuje sie gdy poznajemy ta własnie osobe :) ale przeciez my szukamy partnerów dla siebie a nie dla swoich znajomych! :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 19 sie 2004, 22:53

Po drugie ! czasem zmiana fryzury makijazu sprawia cuda !! Po trzecie , jak cos miedzy dwoma zaiskrzy , to wtedy z osoby nie za bardzo nam sie podobającej robi sie po prostu sliczna !! i tak .... NIE TO PIEKNE CO ŁADNE , ALE TO ...CO SIE KOMU PODOBA !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
klaudiusz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2004, 22:27
Skąd: dolnyslask
Płeć:

Postautor: klaudiusz » 19 sie 2004, 23:02

witaj

nie bonizaj za nisko lotow moze dostosuje swoje wymagania wobec partnerki na taki poziom na jakim sam jestes

pozdrawiam
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Re: poziom

Postautor: eng » 19 sie 2004, 23:16

blazej28 pisze:Jak myślicie, co powinna zrobić osoba samotna gdy słyszy od przyjaciół że powinna obniży poziom. Czy warto spotykać się z kimś tylko dla spotykania? Czy krzywdzi się w ten sposób drugą osobę? Czy w ogóle istnieje coś takiego jak "poziom"? :573: :573: :573:

A co to takiego ten 'poziom', jak to rozumieć ? :)
intelektualny ? rozumiem, trzerba mieć o czym rozmawiać ...
urody? gusta są różne, ideały piękna też ... każdy szuka tego co go kręci ...
materialny? to już choroba ... mam nadzieję że nie to miałeś na myśli ...
może wzrost ? ;) nie ma reguły ... w obie strony ...

Szukanie ideału jest moim zdaniem chore z założenia, bo można czekać wieczność, poza tym nie zauważamy często tego co pasuje i jest najbliżej nas ... szukamy niewiadomo gdzie ...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 sie 2004, 05:39

Może nazwiemy to "poprzeczką"
Nie wiem po sobie widzę, że uroda to kwestia gustu. Każdemu podoba się coś innego. Do każdego typu urody da się przyzwyczaić. A poprzeczka, to takie głupie stwierdzenie, czasem rzeczywiście niepotrzebnie patrzy się na kobiety z innej półki, a może przyczyna jest w tobie... Zmień swój styl bycia, podejście do kobiet, zasady... Olej to wszystko, może się uda...
I nie myśl, że to tylko puste słowa... Mam podobna sytuacje ;p Jak coś to pisz na priv ;)
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 20 sie 2004, 08:20

Do rad znajomych podchodź z dystansem. :)
Mi kiedyś radzili, abym spróbował z taką jedną (nie nie tą z forum ;)) Mi się nie podobała za bardzo. Zabierałem się do niej jak pies do jeża. :D I dobrze, kto wie, może bym się do dziś z nią męczył, gdybyśmy jednak "chodzili" ze sobą.
Mi też mówili, abym obniżył loty. Ja sobie sam to też mówiłem ale jakoś zawsze mi się podobały te bardziej urodziwe. Nie posłuchałem ani siebie ani ich i dalej mierzyłem wysoko - opłaciło się, bo trafiłem na naprawdę ładną dziewczynę.
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 20 sie 2004, 14:19

jakoś zawsze mi się podobały te bardziej urodziwe


każdemu się podobają bardziej urodziwe :D ale tak jak napisał Krzys, moze Ona jest piekna dla świata, ale najpiekniejsza na świecie jest dla Ciebie, bo ja kochasz :)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości