O co mu chodzi ...?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

emdzej
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2014, 11:10
Skąd: stąd
Płeć:

O co mu chodzi ...?

Postautor: emdzej » 17 sie 2014, 11:33

Hej wszyscy, postaram się opisać zwięźle mój problem.
Poznałam parę dni temu chłopaka, ucieleśnienie mojego marzenia.... Niepokoi mnie jednak jego zachowanie, niemal od razu zaproponował mi poważny związek, pytał ile chcę mieć dzieci bo on dwójkę. Że chce sobie w końcu ułożyć życie, mieć rodzinę, że bardzo bardzo tego pragnie.. W sumie nic nienormalnego, ale że zaproponował mi to po paru godzinach rozmowy jest niepokojące przynajmniej dla mnie. Nie muszę się na to zgadzać, wiem, ale doszło między nami do zbliżenia, tzn nie do pełnego seksu, bo nie było prezerwatywy, dla mnie to problem, ale nie dla niego, powiedział że następnym razem zrobimy to bez zabezpieczenia, i że on chce córeczkę.

"Najlepszy" tekst usłyszałam wczoraj, kiedy stwierdził żebym przyszła bo chce się ze mną kochać, ale zrobimy to bez zabezpieczenia. Ja na to że nic z tego, po za tym to on miał o to zadbać. Oznajmił więc żeby przełożyć spotkanie.....
Poczułam się jak przedmiot, towar, jak inkubator. Jemu chodzi tylko o zapłodnienie mnie, nie o sam seks ale o dziecko. Czy to on coś ma z głową czy ja?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sie 2014, 12:24

emdzej pisze:Czy to on coś ma z głową czy ja?
On.
emdzej
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2014, 11:10
Skąd: stąd
Płeć:

Postautor: emdzej » 17 sie 2014, 12:33

Jego zachowanie mnie urzekło, serio, facet który chce mieć rodzinę, dzieci. Ja też, ale żeby proponować to w sumie nieznajomej??
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 sie 2014, 14:14

Bo on nie szuka miłości tylko kogoś to mu dzieci urodzi.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 sie 2014, 14:24

emdzej, mi też kiedyś jeden facet na pierwszym spotkaniu wyznawał miłość, a na drugim chciał żebym z Nim zamieszkała. A potem okazał się stalkerem.

Uciekaj póki czas.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
noreen
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:45
Skąd: łódź
Płeć:

Postautor: noreen » 03 paź 2014, 09:58

W jakim jest wieku? Z doświadczenia wiem, że starsi kolesie bywają zdesperowani [:D] czują, że czas nie stoi w miejscu i chcą działać tak szybko, jak to tylko możliwe. Moi znajomy byli małżeństwem 7 miesiecy po poznaniu. Chociaż to trochę inna sytuacja, Tomek nie ma takiego ciśnienia na dzieci;P

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości