rozstania przez papierosy ;/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

brotek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:23
Skąd: warszawa
Płeć:

Re: rozstania przez papierosy ;/

Postautor: brotek » 10 lip 2020, 13:16

Polecam zgłosić się do - https://spps.pl/psycholog/terapia-malzenska-dla-par/ na pewno pomoże porozumieć się i dojść do punktu gdzie obie strony będą zadowolone :)) Z opinii innych osób widzę ze terapia bardzo często pomagała.
zielarka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2019, 22:49
Skąd: Siedliska
Płeć:

Re: rozstania przez papierosy ;/

Postautor: zielarka » 31 sie 2020, 12:10

Czy ten recigar to od razu działa? Kiedyś brałam jakieś tabletki i normalnie 3 tygodnie brania i nic, ale może po prostu były za słabe bo to jakieś ziołowe byly
meri
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2021, 10:32
Skąd: europa
Płeć:

Re: rozstania przez papierosy ;/

Postautor: meri » 31 sty 2021, 10:43

Nie ma co oszukiwać, tylko powiedz mu, że masz problem z rzuceniem, może chłopak ci pomoże. Ja rzuciłam z dnia na dzień i udało mi się, wiadomo, że mnie kusiło, ale byłam silna plus miałam wsparcie męża. Obecnie nie palę już 4 lata :)
antos
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 20 kwie 2017, 16:07
Skąd: Katowice
Płeć:

Re: rozstania przez papierosy ;/

Postautor: antos » 24 lut 2021, 20:11

zielarka pisze:Czy ten recigar to od razu działa? Kiedyś brałam jakieś tabletki i normalnie 3 tygodnie brania i nic, ale może po prostu były za słabe bo to jakieś ziołowe byly


I jak udało się rzucić?? Mam znajomych co stosowali Recigar i wszyscy nie palą. Ja osobiście nie wiem jak to rzucać bo nigdy nie paliłam.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości