on nie ma dla mnie czasu

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

michanak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2011, 10:01
Skąd: kraków
Płeć:

on nie ma dla mnie czasu

Postautor: michanak » 27 paź 2011, 10:22

witam. z góry przepraszam, jeśli kiedyś pojawił się już taki temat na forum.
mam problem i zupełnie nie wiem jak sobie z nim poradzic, prosze Was o jakies wskazówki, rady.

Jestem z chłopakiem od roku. poznalismy się jeszcze w liceum, jest ode mnie starszy i skurat złożyło się tak, że on już był na studiach kiedy postanowiliśmy, że zostaniemy para. Na początku bardzo się starał, wiadomo że w związkach bywają gorsze i lepsze dni. Nie mieliśmy łatwo, bo pomimo tego że chodziliśmy, ja do szkoly, on na studia w tym samym miescie, ja mieszkałam jakas godzinke drogi od niego, a czesto bylo tak, ze godziny naszych zajec nie pokrywały się. Jednak spedzalismy ze soba weekendy, staralismy się jakos jednak znalezc wiecej czasu dla siebie.
Do momentu.. az on wstapil do stowarzyszenia dla studentow. moze to sie wydawac smieszne, wiem. ale po prostu od tego czasu nasze spotkania ograniczyly się do jednego w tygodniu, na 2h. wiele z nim o tym rozmawialam, tesknilam. byl nawet czas, że zaczął mnie strasznie olewac.
Na wakacjach znalazł takze prace. miala to byc praca tylko w weekendy i to co drugi, jednak bywa tez tak ze musi pracowac w ciagu tygodnia.

Od września zamieszkałam w tym samym miescie co on. myslalam ze dzieki temu nasze spotkania beda czestsze, ale przeliczylam sie. w koncu skonczylo się tak, ze potrafi przyjsc do mnie raz w tygodniu o 21, spac, a rano przeciez tez nie mamy dla siebie czasu, bo mamy zajecia.
Mówiłam mu, że brakuje mi naszych spotkam, ze tesknie i potrzbeuje go czesciej. On powiedzial, że robi wszystko co może, zeby znalezc czas na spotkania, ale czesciej niestety nie moze, BO MA OBOWIĄZKI.
Brakuje mi go. Nie wiem zupełnie co robic..
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 27 paź 2011, 13:09

Nie wierze, ze nie może się częściej z Tobą spotykać, albo kłamie albo totalnie nie umie organizować czasu. Jedno i drugie mówi o tym, ze niezbyt mu na Tobie zależy.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 27 paź 2011, 14:19

O właśnie, jak się chce to się potrafi. Trzeba jeść, więc można spotykać się chociaż na posiłkach lub na wieczornym piwie po obowiązkach.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 paź 2011, 16:27

Zawsze idzie znaleźć czas. Przy nawale obowiązków to wiadomo, że coś kosztem czegoś, ale dla ukochanej osoby chyba można coś przełożyć na inny termin?
Awatar użytkownika
karo80
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 paź 2011, 20:11
Skąd: Z DALEKA
Płeć:

Postautor: karo80 » 27 paź 2011, 17:17

jak nie ma czasu dla Ciebie to pewnie ma dla 'kogoś" innego... :?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 paź 2011, 22:53

olac go , pewnie przychodzi na noc , sex ma a potem paaaa [:D] odstaw go od sexu a nie przyjdzie w ogole <zakochany>
Obowiazki ? <hahaha> jakie ! moze wystaruje ze mna w zawodach kto ma ich wiecej , a jednak ja znajduje czas i to nie dla jednej kobiety <piwko>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 28 paź 2011, 16:21

Obowiazki ? <hahaha> jakie ! moze wystaruje ze mna w zawodach kto ma ich wiecej , a jednak ja znajduje czas i to nie dla jednej kobiety <piwko>

Andrew to zawsze wyskoczy z ripostą. :)

Dziewczyno, ten facet po prostu dostosowuje Wasz związek do swojego życia. A właściwa tendencja jest kompletnie odwrotna.
Dzindzer pisze:Jedno i drugie mówi o tym, ze niezbyt mu na Tobie zależy.

Dżin ujęła to idealnie, nie zależy Mu na Tobie.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
venuska
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 20
Rejestracja: 03 paź 2011, 14:59
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: venuska » 02 lis 2011, 14:22

Nie wiesz co robić? Bo jak dla mnie wybór jest jasny - albo obowiązki, albo Ty - skoro nie potrafi pogodzić obu tych sfer, to chyba z którejś musi zrezygnować...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości