24 lata, nigdy nie byłam w związku. Jak poznajecie facetów?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 lip 2011, 17:26

Sir Charles, a widziałeś kiedyś żeby pułapka goniła mysz? <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 25 lip 2011, 17:40

Olivia pisze:Co to jest, że teraz inność to otwartość, a normalnym jest bycie samotnikiem. To zmora dzisiejszych czasów.
tarantula pisze:Nie rozumiem. Ostatniego roku przyjechalam do Krakowa jako ta NOWA, nie znajaca nikogo. W pracy poznalam pelno znajomych plci obojga i wychodzili my do knajp,na lodowisko, na zakupy, gry w karty. Dlatego nie rozumiem jak mozna nie poznac interesujacych postaci w nowym miejscu, jedyne rozwiazanie to albo chorobliwa wrecz chora niesmialosc albo wybujale ego.
Ale to moje i tylko moje spostrzezenie.
Sa jeszcze inne opcje przeciez. Tak samo jak komus sprawia przyjemnosc spedzanie czasu z innymi ludzmi na kreglach, tak innemu bedzie sprawiac przyjemnosc spedzanie czasu z innymi ludzmi przy XXX przy czym XXX niekoniecznie musi byc rozrywka ktora jest powszechnie lubiana i przy ktorej poznaje sie inne osoby. Mozna tez po prostu lubic czas spedzac samemu. Moze mam wybujale ego, ale moja wyobraznia oraz poziom intelektualny pozwalaja mi spedzac czas w samotnosci nie bedac samotnym. Takie cos nazywam mysleniem, a myslec mozna o wielu rzeczach - nawet o calkowicie abstrakcyjnych. Ja lubie sobie myslec np o systemie wykorzystania wody deszczowej w domu ktory kiedys moze wybuduje, albo (jako wielki fan serii SG) o ogolnej przyszlosci ludzkosci i tym ze mozliwe (ale nie pewne) ze nie znajde sposobow by jej doczekac. Mysla mozna wybiegac w przyszlosc o setki lat i miliony lat swietlnych. Oczywiscie mozna tez wykorzystywac mozg do koordynacji ruchowej pozwalajacej trafic metalowa kula w drewniane klocki zwane kreglami.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 17:41 przez Maverick, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 lip 2011, 22:06

kot_schrodingera pisze:Sir Charles, a widziałeś kiedyś żeby pułapka goniła mysz? <diabel>

Bez takich mi tu! :)

Od pół roku moje wychodzenie "w miasto" w weekend ogranicza się tylko do spokojnych wyjść do pubu, kawiarni lub spokojnego popijania wina w domu, z przyczyn obiektywnych i niezależnych ode mnie.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 29 lip 2011, 15:43

Olivia pisze:z przyczyn obiektywnych i niezależnych ode mnie.
masz areszt domowy?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 436 gości