oświadczyny

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 lip 2011, 00:18

FrankFarmer pisze:Jeśli pojawią się kolejne osoby, które również nic z tego nie zrozumiały, co napisałem, to postaram się o jakieś karkołomne wyjaśnienie.

Czyli jednak otoczenie decyduje o tym, co robisz :]
no surprises here
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 19 lip 2011, 09:45

Oczywiście. Nonkonformizm to nie socjopatia. Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 lip 2011, 10:46

Oczywiście :)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 lip 2011, 14:05

A kamień to nie sosna. Tylko co to ma do tematu albo do Twojej postawy ?
Awatar użytkownika
Nemezis
Weteran
Weteran
Posty: 928
Rejestracja: 22 maja 2007, 00:40
Skąd: Dziki Wschód
Płeć:

Postautor: Nemezis » 19 lip 2011, 22:33

FrankFarmer pisze:nie o sam fakt zaręczyn jako rytuał mi chodzi. Tylko o formę i podejście do sprawy.

Facet, który przed kobietą klęka wyraża uwielbienie w stosunku do swojej lubej, z którą CHCE budować swoją przyszłość. To wyróżnienie, symboliczna forma okazania oddania tej jednej kobiecie.
Nie raz facet przede mną klękał - nigdy nie odebrałam tego jak skamlenie psa o kość czy świńskie uszko.

Frank, Ty masz jakiś kompleks, szramę na życiorysie, która nie pozwala Ci zbudować normalnych partnerskich relacji. No... albo po prostu jesteś głupim ch***m [:D]

Btw., temat jest raczej poważny, więc nie musisz się tu pucować tym, że omamiłeś dwie panienki i sobie nimi pogrywasz. To słabe.
FrankFarmer pisze:Jak się ma do wyboru więcej niż jedną fajną samiczkę to nigdy taka akcja nie będzie miała miejsca. Same latająi się starają.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Nemezis, łącznie zmieniany 2 razy.
Inatka93
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 06 paź 2017, 20:48
Skąd: Poznań
Płeć:

Re: oświadczyny

Postautor: Inatka93 » 11 lut 2019, 10:59

O oświadczyny należy zadbać. Mam na myśli, że ma to być coś, co kobieta mile będzie wspominać do końca życia, więc byle co to nie może być. Może jakaś kolacja , spacer i ten fakt? U nas mamy Bubbles Bar Warszawa i wiem, że wiele osób już się tam oświadczało. Lokal jest ładnie urządzony, nakarmi każdego, a niedaleko jest Krakowskie i można sie tam przejść i uklęknąc ;d

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości