Niecodzienny problem...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

mecenasik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:25
Skąd: rerrr
Płeć:

Niecodzienny problem...

Postautor: mecenasik » 01 kwie 2010, 12:20

Witam mam pewiem problem mianowicie jestem ze swoja dziewczyna od 10 miesiecy... Byl to dobry i udany zwiazek... Do czasu az ostatnio zaczela ona mia strasznie dzialas na narwy stala sie tajemnicza skryta i wydaje mi sie ze nie jest ze mna do konca szcze zapewnia mnie zawsze ze mnie bardzo kocha i chce ze mna byc na zawsze! Ja o tym wiem ale czasmi juz nie wytrzymuje i mam dosc... I problem polega na tym ze chcialbym sie z nia rozstac bo po prostu sie "mecze" ale nie potrafie bo mi na niej zalezy... I chyba moje sie samotnosci. A najgorsze jest to ze mieszkamy w jednej wiosce i wiem ze jak to skoncze to bede skazany na widywanie jej praktycznie codziennie... Co wy o tym myslicie i jakie jest wasze zdanie? Prosze o odp ;)
Awatar użytkownika
bubu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 178
Rejestracja: 16 wrz 2005, 00:01
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: bubu » 01 kwie 2010, 12:39

Pytanie na poziomie 17-latka. Masz 2 wyjścia- albo ciągnąć dalej albo nie. Jeśli wiesz że związek jest z góry skazany na to że sie nie utrzyma, to chyba bez sensu dalej to ciagnąć i igrać z uczuciami 2 strony. Lepiej teraz trochę przeboleć niż się męczyć całe życie. Dodatkowe drobiazgi , że "będę ją widywał" to raczej wątek poboczny. Może najpierw sam odpowiedz sobie na pytanie czego na prawdę chcesz i wtedy bedziesz miał odpowiedź.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 01 kwie 2010, 12:47

mecenasik pisze:Co wy o tym myslicie i jakie jest wasze zdanie?

Że to nie jest niecodzienny problem

mecenasik pisze:.. Do czasu az ostatnio zaczela ona mia strasznie dzialas na narwy

Jak to si objawia? Co takiego robi, że działa Ci na nerwy ?
mecenasik pisze:stala sie tajemnicza skryta

Napisz coś więcej
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2010, 13:15

a przelecialeś ja juz ? jesli nie to na co czekasz ... mylisz , ze Ona po co Cie ma ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
mecenasik
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:25
Skąd: rerrr
Płeć:

Postautor: mecenasik » 01 kwie 2010, 13:47

Dziala mi na nerwy bo czasami zachowuje sie obojetnie i tak jak by jej nie zalezalo juz na niczym a czasami mogla by dla mnie skoczyc w ogien ma wachania nastroju czasami baardzo duze (nawet jak nie ma okresu) poprostuuu czasami jej ninawidze i mam ochote wziasc ja i walnac ja o lawke w parku... Stala sie tajemnicza i skryta.. Too przestala mowic o sobie np jak kiedys co ja ciekawego spokalo wciagu dnia jak jej nie zapytam jak sie cuzje albo o cos innego to sama nic nie powie... Jak gdzies pojedzie i spotyka sie ze znajomymi to tez nie jest za bardzo rozmowna na ten temat...
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 kwie 2010, 15:28

Co mnie to obchodzi jaka jest , nie odpowiedziales na pytanie !!
Jaka ma tez byc jak sexu brak , ja tez bym łaził zmierzły i to jeszcze jak [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Suseł
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2010, 20:00
Skąd: WLKP
Płeć:

Postautor: Suseł » 01 kwie 2010, 16:13

Tobie się wydaje tylko, że Ci na niej zależy. Po rozstaniu to zniknie. Nie bój się samotności, nie bój się wówczas poznawać nowych ludzi. Nie takie rewolucje człowiek przechodził :)
Gdyby wierność była w męskiej naturze, faceci mieliby wciąż ten sam model telefonu. A kto dziś używa Nokii 3310?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 kwie 2010, 18:05

mecenasik pisze:ma wachania nastroju czasami baardzo duze
mecenasik pisze:czasami jej ninawidze i mam ochote wziasc ja i walnac ja o lawke w parku...
Ty nie mniejsze jak widać :D

mecenasik pisze:Co wy o tym myslicie i jakie jest wasze zdanie?
Jak mi w życiu coś nie pasuje to to zmieniam - proste. Czy to praca, kolor włosów, styl, sposób spędzania czasu czy mężczyzna czy jeszcze co innego. Życie jest za krótkie żeby męczyć się z czymś co nie daje satysfakcji. Oczywiście, jeśli zależy to nie od razu rzucać i już - zmienić tzn. też próbować naprawić. :)
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 01 kwie 2010, 18:51

Klon jak nic.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 283 gości