Co o tym myślicie ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 05 sie 2009, 13:39

Olivia pisze:Eee tam, chłopaki. Pissing też może być fajny, jeśli kogoś kręci.
Ale nie w lozku :P A przynajmniej nie swoim :P
Awatar użytkownika
kitty
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 27 lip 2008, 23:52
Skąd: MadnessLand
Płeć:

Postautor: kitty » 18 sie 2009, 23:16

Vectorek chyba zapomniał wrócić, a przeczytałam wszystko i sama aż jestem ciekawa, jak mu poszło.
Swoją drogą, ja bym chyba nie odważyła się spróbować jeszcze raz po czymś takim. Za bardzo by mnie to bolało. Jestem jak najbardziej za kopnięciem w dupę tej laski. Niech się do woli wtedy "zajeżdża" z kim chce.
...drzazga mojej wyobraźni
zapala sie od słowa...
Vectorek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2009, 12:15
Skąd: Iława
Płeć:

Postautor: Vectorek » 09 maja 2010, 02:35

Witam po bardzo długiej nieobecności. Z góry przepraszam za odgrzewanego kotleta.

Możecie na mnie naskoczyć wyzwać itp. Nie umiałem przekreślić tych lat razem i dałem dziewczynie szanse. Jesteśmy razem ale sprawa slubu odeszła w niepamięć. Po prostu powiedziałem Jej jasno i wyraźnie, ze następny wyskok i Nas nie będzie. Póki co jest wspaniale i jest mi dobrze z Nią.

Zaklina sie na wszystko co kocha i szanuje, ze zdradziła raz po miesiącu znajomości a "internetowe zdrady" traktowała tylko i wyłacznie jako środek na zabicie czasu.

Mówi , że mnie kocha. Wierze jej bo widać , ze się bardzo stara. Choć nie jest jej łatwo.

Dzięki serdeczne za zainteresowanie i pomoc. :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 maja 2010, 02:55

Tez bym tak zrobil ;) Tylko teraz musisz na siebie uwazac, zeby nie przesadzac z nieufnoscia, zazdroscia itd. Generalnie jesli bedziesz mial problem z zaufaniem jej to albo uznasz ze Cie zdradza/moze zdradzac i to zaakceptujesz, albo nie zaakceptujesz i swoimi (uzasadnionymi lub nie) podejrzeniami doprowadzisz do rozstania.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 12 maja 2010, 02:42

Moim zdaniem mogla myslec o tym wczesniej:) Do piachu z nia:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 12 maja 2010, 17:44

Milosc to nie umowa z operatorem komorkowym ktorego mozna zmienic jak zaliczy wpadke.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości