Seks,i co dalej?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Koteczka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:19
Skąd: z Ciemnosci
Płeć:

Seks,i co dalej?

Postautor: Koteczka » 24 lis 2008, 03:51

Prosta historia..Znalismy sie z pracy,dobrze nam sie rozmawialo.Poszlismy na kawe na piwo i do lozka.Ok zdarza sie,nie oczekiwalam niczego.Nastepnego dnia to ON zadzwonil i przyszedl.I zaczal mowic ze tak milo trzymac kogos za reke i ze chce ze mna byc.Kilka dni bylo cudownie a pozniej zaczelo sie zachowanie jakbysmy sie nie znali,tylko jedna kolezanka w pracy wiedziala ze sie spotykamy,caly tydzien mnie olewal,a w sobote zapraszal na noc.Wytrzymalam kilka tygodni w miedzyczasie tlumaczylam ze mnie rani raz sie poplakama on przepraszal i .. dalej robil to samo <zalamka> W koncu powiedzialam dosc,nie chcialam sie spotkac,a kiedy zapytal dlaczego napiasalam ze nie bede tego dluzej znosc i ze spodziewalam sie czegos innego.Nie raczyl mi nawet odpisac,moze przesadzam ale jakis szacunek by tego wymagal.Mniej wiecej tydzien pozniej dowiedzialam sie ze nocuje u niego owa kolezanka,ktora wiedziala o wszystkim,ba ja sie jej skarzylam troche na niego ! Juz to przebolalam,ale zastanawiam sie co robie zle.I zastanawiam sie po cholere on mi te slodkie teksty sprzedawal?Ja rozumiem ze jakby chcial mnie do lozka zaciagnac,ale to bylo juz PO fakcie,a ja nie oczekiwalam niczego.Przepraszam ze zanudzam ale moze ktos pomoze mi to zrozumiec? :? Bo nie mam ochoty na powtorke.Czy za szybko mnie zdobyl?
"...Obiecam otrzec swe lzy,
juz wiem nie po to mam zyc!
By sie zadreczac do wnetrza,
swoj krzyk chowac-nie tego chce.."
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 lis 2008, 08:07

Koteczka pisze:Czy za szybko mnie zdobyl?
To na pewno. Jak się idzie na szybko do łóżka z kimś to jst zawsze ryzyko i trzeba sprawę szybko przemyśleć czy warto i czy to "smrodu" nie narobi.
Nie przespałabym się tak na zasadzie "było, minęło" z kimś z pracy na pewno. I jeśli:
Koteczka pisze:nie oczekiwalam niczego
to za cholerę bym w cos takiego nie weszła
Koteczka pisze:ze tak milo trzymac kogos za reke i ze chce ze mna byc.Kilka dni bylo cudownie a pozniej zaczelo sie zachowanie jakbysmy sie nie znali
. Facet, który po kawie, piwie i seksie w wersji jednorazowej nagle zapragnął niezmiernie ze mną być? Bzdura i ściema.
Koteczka pisze:caly tydzien mnie olewal,a w sobote zapraszal na noc
Moja droga on dość dosadnie mówiąc chciał mieć do kogo się spuszczać. W tym nic więcej nie było.
Koteczka pisze:a rozumiem ze jakby chcial mnie do lozka zaciagnac,ale to bylo juz PO fakcie
Ale tylko Ty chciałaś raz.
Koteczka pisze:nocuje u niego owa kolezanka,ktora wiedziala o wszystkim
Znalazł kolejną frajerkę. Poczekaj aż ona zacznie się skarżyć.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 08:09 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 lis 2008, 10:28

Koteczka pisze:Przepraszam ze zanudzam ale moze ktos pomoze mi to zrozumiec?

Proszę... Nie oczekiwałaś niczego, to niczego nie masz :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
guido_contini
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2008, 10:32
Skąd: Skandynawia
Płeć:

Postautor: guido_contini » 24 lis 2008, 11:00

Mona pisze:
Koteczka pisze:Przepraszam ze zanudzam ale moze ktos pomoze mi to zrozumiec?

Proszę... Nie oczekiwałaś niczego, to niczego nie masz :)


To chyba tez nie tak.
Poniewaz milosc, zauroczenia jak i rowniez seks maja podloze egoistyczne, ktorym to tez towarzyszy zaborczosc i zazdrosc, dlatego takie rozczarowania.
"Niczego nie oczekiwalam". Czy mozna czegos oczekiwac?
Tak!!! Oczekiwac nalezy wlasnej satysfakcji z podjetych krokow.
Natomiast wydaje mi sie, ze problem w tkwi w niewlasciwym pojmowaniu moralnosci, szczegolnie kiedy mowimy o seksie i podziale na plec.
Opisany przypadek jest tak czesty jak i normalny w codziennosci.
Zauroczenie druga osoba, szczegolnie dla kobiet, bo to one sa wyrocznia, jest podstawa zblizen. Niestety niedojrzlosc partnera czy partnerki ujawnia sie dopiero po czasie, kiedy nie sprawdza sie chociazby z tytulu wypowiedzianych slow.
Jak zrozmiec taka sytuacje? Proste.
Nie oczekiwalas niczego wiec potraktuj to konsumpcyjnie. Podobal sie Tobie facet, mialas go, mials z nim mile chwile az do czasu, kiedy zauwazylas ze nie dorosl do Twojego swiata.
Co zrobic? Przewrocic kartke kalemdarza na dzien dzisiejszy, a nie trzymac go otwartym na stronie z nieaktualna data. Zycie to chwila wiec carpe diem.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 24 lis 2008, 14:23

guido_contini pisze:"Niczego nie oczekiwalam". Czy mozna czegos oczekiwac?
Tak!!! Oczekiwac nalezy wlasnej satysfakcji z podjetych krokow.

Nie to miałam na myśli, ale to, że Autorka nie oczekiwała niczego od niego, już po seksie :)
Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 14:25 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 24 lis 2008, 16:45

A czy można wytłumaczyć coś podobnego....
Poznaliśmy się rok lub dwa lata temu, w pracy, niektórzy pewnie czytali tamten temat. Też był tylko seks, pare spotkań, nic więcej. Nie chcieliśmy chyba nic od siebie, zresztą po czasie tak mi się wydaje. A teraz? Parę dni temu dostaję maila, że chce pogadać, więc się spotkaliśmy. Mówił, że chce coś wytłumaczyć. I wytłumaczył... że był zakochany ale nie odważył się rzucić ówczesnej dziewczyny, która teraz jest jego żoną, że chce byśmy byli przyjaciółmi. Taka nagła odmiana po długim czasie, bez nawet smsa przez tyle czasu?
Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 16:46 przez broken18, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 24 lis 2008, 20:19

Koteczka pisze:Przepraszam ze zanudzam ale moze ktos pomoze mi to zrozumiec? Bo nie mam ochoty na powtorke.Czy za szybko mnie zdobyl?

Facet dostał to czego chciał, Ty dostałaś to co deklarowałaś, że chcesz dostać. Konkretniej napisała Mona. Koniec prostej historii.
guido_contini
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2008, 10:32
Skąd: Skandynawia
Płeć:

Postautor: guido_contini » 24 lis 2008, 22:13

" że chce byśmy byli przyjaciółmi. Taka nagła odmiana po długim czasie, bez nawet smsa przez tyle czasu?"

Pytanie: na czym ta przyjazn ma polegac?
Czy czasem nie na zdradzaniu zony z Toba? Taki maly mecz adrenaliny.
Wytlumaczenie, ktore przytoczylas, jest takie typowe samcze. Poza tym jakie masz inne podstawy do przyjazni, bo seks to tylko zblizenie, fascynacja i uniesienie chwili. Kiedy juz ochloniemy, powinnismy zdarzeniu nadac okreslona wartosc.
Natomiast teraz kiedy juz uslyszalas jego wytlumaczenie, to na co masz ochote? Jak masz ochote na seks dlatego ze on Ciebie fascynuje jako samiec, wiec w czym problem. Jezeli chcesz sie z nim zwiazac, wiec zaproponuj mu zeby najpierw rozwiazal swoje problemy z osoba z ktora juz jest i wowczas kiedy bedzie juz wolny, moze przyjsc do Ciebie.
Obiecaj, ze na niego poczekasz. Powwodzenia

[ Dodano: 2008-11-24, 22:30 ]
shaman pisze:[ Koniec prostej historii.


To co dla kobiety jest chociazby tylko prosta historia, dla faceta jest to tylko najczesciej nic nieznaczacy epizod.

Taki smutny temat poruszacie, ktory swiadczy o niskim poczuciu wlasnej wartosci.
Wskazuje tez na fakt, ze kobieta jak gdyby nie miala prawa do seksu przed malzenskiego, do chwil bezwarunkowych uniesien, czy nawet czysto fizjologicznej konsumpcji.
Chyba za dlugo nie mieszkam w Polsce, dlatego nie rozumie.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 22:32 przez guido_contini, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 25 lis 2008, 10:41

guido_contini pisze:czy nawet czysto fizjologicznej konsumpcji.

Śmiesznie może być wtedy, gdy kobieta jest żarłokiem, nawet w Polsce <niepewny>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 25 lis 2008, 12:38

Lubie takie kobiety hehe :D Nie no nie trzeba nic zrobic zeby Was miec dziewczyny ogarnijcie sie:) Chcialas zeby bylo Ci dobrze - jakbys nie chciala to bys nie poszla.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
guido_contini
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2008, 10:32
Skąd: Skandynawia
Płeć:

Postautor: guido_contini » 25 lis 2008, 15:04

[quote="Mona"][/quote] Śmiesznie może być wtedy, gdy kobieta jest żarłokiem, nawet w Polsce <niepewny>/quote]

Raczej chyba pozeraczem meskich serc i wolowych tez. [:D]
Awatar użytkownika
Koteczka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:19
Skąd: z Ciemnosci
Płeć:

Postautor: Koteczka » 25 lis 2008, 18:37

I ja tez tak to potraktowalam i nie rusza mnie juz to.I nie chodzi o moralnosc bo ja nie sie winna z tego powodu.Dla mnie tez to byl czysty seks,i mowilam mu ze nie czuje sie jego dziewczyna ale on wciaz twierdzil ze chce ze mna byc na powaznie,nawet w zartach rozmawialismy co by bylo jak by sie wpadlo.No niewazne,pewnie po prostu dla niego i dla mnie bycie ze soba to dwa rozne pojecia.Co smieszne on teraz zachowuje sie jakby probowal wzbudzic we mnie zazdrosc,choc ja omijam go jak sie gdzies spotkamy.Dziwny facet,prawie 30 na karku a zachowanie 16-latka.Bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam <browar> <banan>
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 18:44 przez Koteczka, łącznie zmieniany 1 raz.
"...Obiecam otrzec swe lzy,

juz wiem nie po to mam zyc!

By sie zadreczac do wnetrza,

swoj krzyk chowac-nie tego chce.."
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 25 lis 2008, 18:45

I dobrze, ze sie tym już nie przejmujesz. Masz za sobą fajny sek. A z niego możesz sie co najwyżej pośmiać.
Awatar użytkownika
Koteczka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:19
Skąd: z Ciemnosci
Płeć:

Postautor: Koteczka » 25 lis 2008, 18:50

Dokladnie.I smieje sie bo zachowuje sie coraz smieszniej,np opowiada MOJEJ przyjaciolce o swojej nowej ukochanej,albo staje tak ze patrzac przed siebie patrze na niego xD To sie robi coraz bardziej zalosne <hahaha> Pewnie jest mu niezmiernie przykro ze ja powiedzialam "dosc" i nie dalam mu satyswakcji rzucenia mnie 8)
"...Obiecam otrzec swe lzy,

juz wiem nie po to mam zyc!

By sie zadreczac do wnetrza,

swoj krzyk chowac-nie tego chce.."
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lis 2008, 21:27

A ja mysle, ze jestes w nim zabujana i tylko na forum tak piszesz ze masz go w 4 literach [:D]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 26 lis 2008, 21:22

A czemu sie zdecydowalas wlasnie z nim isc do lozka zaraz po kawie i piwie?
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Koteczka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:19
Skąd: z Ciemnosci
Płeć:

Postautor: Koteczka » 27 lis 2008, 14:34

TFA pisze:A ja mysle, ze jestes w nim zabujana i tylko na forum tak piszesz ze masz go w 4 literach [:D]

A dlaczego tak uwazasz?Wlasnie gdybym byla to raczej bym prosila o rade jak go odzyskac chyba ,ne?Nie jestem i chyba nawet nie bylam,niewiem moze jestem zimna suka <aniolek>
A czemu sie zdecydowalas wlasnie z nim isc do lozka zaraz po kawie i piwie?

Niewiem,tak jakos wyszlo,mialam ochote po prostu i tyle.
"...Obiecam otrzec swe lzy,

juz wiem nie po to mam zyc!

By sie zadreczac do wnetrza,

swoj krzyk chowac-nie tego chce.."
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 01 gru 2008, 19:56

guido_contini pisze:Pytanie: na czym ta przyjazn ma polegac?

Nie wiem, tego nie powiedział.
guido_contini pisze:Czy czasem nie na zdradzaniu zony z Toba?

Twierdzi, że nie.
Hyhy pisze:A czemu sie zdecydowalas wlasnie z nim isc do lozka zaraz po kawie i piwie?

Pewnie zadziało między nimi "przyciąganie". Kobieta nie może iść do łóżka szybciej niż po n-tej randce czy jak?
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 gru 2008, 20:22

A kto powiedzial ze nie moze? Ale nie moze sie spodziewac ze oprocz seksu bedzie facet chcial cos jeszcze.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
IKissedAGirl
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 19 lis 2008, 21:07
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: IKissedAGirl » 04 gru 2008, 22:44

Hmmm... ja nie wierzę w zwiazek, który z jednorazowego seksu może się przerodzić w coś więcej.

Więc czego się tu spodziewać? Nie mówię o wstrzemięźliwości wieloletniej, tego zwolenniczką nie jestem, ale bądźmy szczerzy - zasady zostały postawione jasno na początku tego spotkania.

I tak jak napisała księżycówka - kiedy przyłaził ze słodkimi słowkami, on chciał mieć tylko przedmiot, stosujac różne triki.

Czego się tu spodziewać? Temat wygląda wręcz na zamknięty...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 05 gru 2008, 14:01

To ja jeszcze dodam ze sam pociag do ladnej nawet kobiety moze co najwyzej wywolac chec uprawiania z nia seksu hehe bo zeby bylo cokolwiek wiecej to juz jednak musi byc "to cos", pociag intelektualny, wspolne tematy.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości