Była dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Była dziewczyna

Postautor: Xavi » 14 lis 2008, 02:51

Mam problem, moja była dziewczyna, która ze mną zerwała poznała sobie nowego kolęgę z którym kręci, ja już dawno o niej zapomniałem, ale strasznie mnie to wkurza, wydaje się jak by robiła to specjalnie na moich oczach, żeby we mnie wzbudzić zazdrość, dodam, że chodzimy do tej samej klasy w "gimnazjum" więc niestety widuję ich codziennie ;/ A ten kolega to taki typowy intelektualista nic więcej, a ona jest dość imprezową laską... Wiem, powiniennem się tym w ogóle nie przejmować, ale jakoś mnie to wkurza i nie mogę zaznać wewnętrznego spokoju, tymbardziej, że ona mnie zupełnie ignoruje.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lis 2008, 05:36

Była dziewczyna jest byłą. Mimo ze jeszcze ciebie interesuje to zupełnie normalne.
Dobrze było by żebyś znalazł sobie inny obiekt zainteresowań.
Ja sam mam problem z tym ze nie mogę się pozbyć uczucia po poprzednich dziewczynach.
Moim zdaniem nie da się tego pozbyć do końca życia ale można zaaplikować lekarstwo jakim jest następna miłość. Ale jest jeszcze inna metoda, iść z ziomkami zalać pałę kilka dni z rzędu
i odrazu spojżenie na świat sie zmienia :D <pijak>
Lub jakiś klub pub gdzie miłe dziewczyny przychodzą, wiesz zależy co lubisz i gdzie sie bawisz. <pijaki>

Xavi pisze:że ona mnie zupełnie ignoruje.


Ignoruj ją w takim razie też.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 06:53 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 2 razy.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 lis 2008, 08:05

Krzych(TenTyp) pisze:iść z ziomkami zalać pałę kilka dni z rzędu
i odrazu spojżenie na świat sie zmienia :D
Do czasu wytrzeźwienia. Praktykowałam rok temu 6 dniu w tygodniu przez 2 miesiące. Nic nie warta rada.

Osobiście uważam, że dziewczyna świetnie robi ignorując Cię. Taki typ byłych można potem potraktować już tylko w taki sposób.
Gratulacje dla niej za zakończenie tego z Tobą i kolejny związek :)
A i nie sądzę żeby robiła coś specjalnie żeby Tobie w oczy włazić czy wywoływać. Po prostu cieszy się swoim facetem, a Ty już raczej żadnych emocji nie wywołujesz i jest jej wszystko jedno. :]
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 14 lis 2008, 08:33

księżycówka pisze:Do czasu wytrzeźwienia. Praktykowałam rok temu 6 dniu w tygodniu przez 2 miesiące. Nic nie warta rada.


Dla kobiety !! Na mnie i ludzi mojego pokroju działa.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2008, 08:34

Xavi pisze:ale strasznie mnie to wkurza, wydaje się jak by robiła to specjalnie na moich oczach

Xavi pisze:dodam, że chodzimy do tej samej klasy w "gimnazjum" więc niestety widuję ich codziennie ;/

Pomyśl trochę, skoro chodzicie do tej samej klasy to logiczne, ze ich widujesz, to maja sie chować przed Tobą

księżycówka pisze:Osobiście uważam, że dziewczyna świetnie robi ignorując Cię. Taki typ byłych można potem potraktować już tylko w taki sposób.

Dokładnie. Czasami nie da sie inaczej, bo były nie rozumie i nagabuje

księżycówka pisze:Gratulacje dla niej za zakończenie tego z Tobą i kolejny związek :)
<browar>

Xavi pisze:że chodzimy do tej samej klasy w "gimnazjum"

Kurcze od zawsze myślałam, ze Ty to właśnie do gimnazjum chodzisz
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 14 lis 2008, 11:21

Nie wiem dlaczego mnie nie lubicie ;p
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 lis 2008, 11:25

A po co chcesz się z nią kontaktować ??
Czy po rozstaniu dałeś jej spokój ??
Jej zachowanie ma swoje przyczyny, jakie to wiesz chyba tylko Ty i ona.

Musisz się pogodzić, że wasz związek to już przeszłość, zamiast rozmyślać zajmij się czymś
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 14 lis 2008, 12:39

idz do jakiegos osiedlowego sklepiku z kumplami, kupcie sobie po polowce na glowe, zapalcie sobie i jazda ;] pozniej jakas impreza gdzie poznasz kogos nowego ;] kurde masz jeszcze tyle zycia przed soba, az szkoda marnowac go na jakas cizie, bedzie nowa, obys tylko tego chcial ;)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2008, 01:10

Krzych(TenTyp) pisze:Na mnie i ludzi mojego pokroju działa.
I to jest własnie smutne. Współczuję szczerze , bo mie chciałabym z tym typem mieć nic wspólnego...
Xavi pisze:Nie wiem dlaczego mnie nie lubicie ;p
Bo tak piszesz, a nie inaczej?
joj_sport87 pisze:do jakiegos osiedlowego sklepiku z kumplami, kupcie sobie po polowce na glowe, zapalcie sobie i jazda ;]
Najlepsza rada dla gimnazjalisty - idź zapal, zapij. Tylko pogratulować autorom rad <chory>
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 15 lis 2008, 11:45

a co ma bierki ukladac ? nie mowie, zeby sie zachlal w trupa, bo to zadna przyjemnosc (dla wiekszosci), ale niech nabierze humoru i idzie sie pobawic ze znajomymi, tudziez nieznajomymi do poznania, bo piwo kupione i pite na legalu juz tak samo nie smakuje ;)
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 15 lis 2008, 13:56

księżycówka pisze:I to jest własnie smutne. Współczuję szczerze , bo mie chciałabym z tym typem mieć nic wspólnego...


Ty tam najchętniej byś z nikim nie chciała mieć nic wspólnego.

księżycówka pisze:Najlepsza rada dla gimnazjalisty - idź zapal, zapij. Tylko pogratulować autorom rad <chory>


Smęcisz, weź zajdź bo mnie denerwujesz tylko <diabel>

[ Dodano: 2008-11-15, 14:02 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=Md6rURKhZmA <-- ja bym zrobił jak w tym kawałku :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 15 lis 2008, 14:49

Dzindzer pisze:Czy po rozstaniu dałeś jej spokój ??

Tak, jak najbardziej ;]
księżycówka pisze:Bo tak piszesz, a nie inaczej?

Nie martw sie ja Ciebie tez ;]

Musze nad soba popracowac, zmienic sie i za jakis czas sama zobaczy jakiego fajnego kolesia stracila ;]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 lis 2008, 20:38

joj_sport87 pisze:a co ma bierki ukladac ?
Zabawa to nie tylko chlanie. W takim wieku jest czas na sensowniejsze zajęcia.
Krzych(TenTyp) pisze:Ty tam najchętniej byś z nikim nie chciała mieć nic wspólnego.
Przeciwnie. Mam wiele z różnymi osobami i sobie to cenię. Może zwariowanymi, ale ogólnie na szczęście normalnymi.
Krzych(TenTyp) pisze:zajdź bo mnie denerwujesz tylko
To idź się zapij. W końcu ponoć najlepszy sposób na problemy :>
Xavi pisze:zmienic sie i za jakis czas sama zobaczy jakiego fajnego kolesia stracila ;]
<hahaha> A Ty dalej nie łapiesz? To CIEBIE odchodzi ona w tym momencie. JEJ nie obchodzisz ani to jak się zmienisz ani nic. I to jest problem. Żeś się uczepił i odczepić nie umiesz. To Ty masz problem, a nie ona.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 15 lis 2008, 21:25

Krzych(TenTyp) pisze:Ale jest jeszcze inna metoda, iść z ziomkami zalać pałę kilka dni z rzędu
i odrazu spojżenie na świat sie zmienia :D


szkoda tylko, ze zmienia sie to tylko na ten okres czasu, kiedy sie z tymi "ziomkami" zalewa pale, pozniej wszystko wraca.

[ Dodano: 2008-11-15, 21:29 ]
joj_sport87 pisze:idz do jakiegos osiedlowego sklepiku z kumplami, kupcie sobie po polowce na glowe, zapalcie sobie i jazda ;] pozniej jakas impreza gdzie poznasz kogos nowego ;] kurde masz jeszcze tyle zycia przed soba, az szkoda marnowac go na jakas cizie, bedzie nowa, obys tylko tego chcial


puste rady i slogany, ktore najczesciej daja osoby, ktore nie sa w takiej sytuacji, a jak przyjdzie co do czego to sami do swoich rad nie umieja sie zastosowac.

Prawda jest taka, ze co bys nie robil , jak bys sie nie bawil, to zapomnienia nie przyspieszysz. I tak minie wtedy, kiedy ma minac.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 16 lis 2008, 00:23

TFA pisze:puste rady i slogany, ktore najczesciej daja osoby, ktore nie sa w takiej sytuacji, a jak przyjdzie co do czego to sami do swoich rad nie umieja sie zastosowac.

Oczywiscie, ze moga to byc puste rady, bo rzeczywiscie zapomnienie jest w dosyc okrojonym czasie, ale ile mozliwosci zapoznawczych daje taka impreza... :]

Szczerze mowiac - odpusc ja sobie. Tak - nasze pisanie i tak Ci nic nie da, bo zrobisz jak uwazasz, ale przynajmniej zobaczysz jakie rady daja Ci ludzie po takowych przejsciach i troszke bardziej zapoznani z zyciem ;)
Nie jeden mowil, ze bedzie inna, ze dlugie ma zycie jeszcze przed soba, ale tak na prawde myslal caly czas o tej jednej... :)

Pozbieraj sie do kupy, jestes jeszcze na tyle mlody, ze powinienes bez problemu tego dokonac. Znajdz sobie jakies zajecie, zajmij sie swoim hobby. Jesli takowego nie masz polecam jazde wyczynowa na rowerze ;) zima czy lato - jezdzic mozna ;) chociaz w zimie nie polecam, bo stawy kolanowe pozniej bola ;]
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 16 lis 2008, 03:54

księżycówka pisze:A Ty dalej nie łapiesz? To CIEBIE odchodzi ona w tym momencie. JEJ nie obchodzisz ani to jak się zmienisz ani nic. I to jest problem. Żeś się uczepił i odczepić nie umiesz. To Ty masz problem, a nie ona.

Ależ oczywiście, że rozumiem że jej nie obchodzę, co nie zmienia faktu, że może tego jeszcze kiedyś żałować.
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 16 lis 2008, 04:55

Przeciwnie. Mam wiele z różnymi osobami i sobie to cenię. Może zwariowanymi, ale ogólnie na szczęście normalnymi.

I co z tego? Specjalnie wystawiłem dupe i sie wypieprzyłaś nie tam gdzie trzeba.
Inteligentna osoba by tego się nie tknęła.
Mało o mnie wiesz, i całe szczęście. I dobrze ze nie tykają mnie twoje inwektywy.

księżycówka pisze:To idź się zapij. W końcu ponoć najlepszy sposób na problemy :>


Nie znasz absolutnie psychiki poczciwego człowieka !

TFA pisze:zalewa pale, pozniej wszystko wraca.


Jak z się nie potrafi wyciągnąć wniosków z momentu rozluźnienia i absolutnego zrozumienia faktów dotychczasowego stanu emocjonalnego to na pewno taki stan powróci.
W takim stanie ambiwalencja uczuć jest powszechna. Warto utrzymać ten stan.

TFA pisze:puste rady i slogany, ktore najczesciej daja osoby, ktore nie sa w takiej sytuacji, a jak przyjdzie co do czego to sami do swoich rad nie umieja sie zastosowac.


Heh jesteś zjebanym trybikiem w tej maszynie, nie potrafisz oddzielić zabawy od życia to ciebie zgubi. Twoje wypowiedzi są za małym zasobem emocji zęby dawać świadectwo prawożądności.

TFA pisze:I tak minie wtedy, kiedy ma minac.

Jesteś niewolnikiem własnych emocji. Tak jak kobiety.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2008, 04:58 przez Krzych(TenTyp), łącznie zmieniany 1 raz.
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?

Well...

Why is the man...

Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 lis 2008, 11:59

Xavi: znajdz sobie jakąś laske i nia sie zajmij zamiast sie oglądac za panna co cie rzuciła, skoro tak zrobila to nie byla nigdy Ciebie warta ... a jeszcze jak sie z jakims gogusiem prowadza ( zwykle tak jest ) to tym bardziej olej, popatrz na nia przez pryzmat jego osoby - to najlepszy sposob na zmiane zdania o niej, spadla "niżej" ...
I niech się pukną w łeb ci co pisza że zatruwanie organizmu rożnego rodzaju środkami pomaga - nie pomaga.
Jak Ci tamta siedzi w głowie to idź z jakąs miłą koleżanką na soczek poflirtuj - to pomaga.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2008, 12:05 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 16 lis 2008, 13:23

eng pisze:I niech się pukną w łeb ci co pisza że zatruwanie organizmu rożnego rodzaju środkami pomaga - nie pomaga

Skoro tak mowisz - to nic o tym nie wiesz. Pomaga, ale na niedlugi czas. Ale tak czy inaczej najlepszym srodkiem jest poznanie nowej osobki ;]
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 lis 2008, 13:36

joj_sport87 pisze:Skoro tak mowisz - to nic o tym nie wiesz.

Jasne, nałykaj sie prochów z powodu jakiejs kretynki ... najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy warto dla jakiejs bylejakiej k......
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lis 2008, 15:23

Xavi pisze:co nie zmienia faktu, że może tego jeszcze kiedyś żałować.
To raczej właśnie ten fakt zmienia.
Krzych(TenTyp) pisze:I co z tego?
Nic. A miało coś być?
Krzych(TenTyp) pisze:Mało o mnie wiesz, i całe szczęście.
Nie muszę wiedzieć dużo. To tylko forum.
Krzych(TenTyp) pisze:Nie znasz absolutnie psychiki poczciwego człowieka !
<hahaha>
eng pisze:skoro tak zrobila to nie byla nigdy Ciebie warta ...
Albo on jej.
eng pisze:najlepszy sposob na zmiane zdania o niej, spadla "niżej" ...
Albo poszła wyżej.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 lis 2008, 16:17

księżycówka pisze:Albo on jej.

Szczerze wątpię, zwykle to kobieta nie jest warta faceta ...
księżycówka pisze:Albo poszła wyżej.

Niesadzę, to raczej mało prawdopodobne, jedynie mogla zmienic na"g" w ładnym opakowaniu.
<diabel>
Ostatnio zmieniony 16 lis 2008, 16:20 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lis 2008, 16:21

Zazwyczaj zmienia się na coś lepszego alo bardziej do kogoś pasującego. Inaczej zmiana by nie miała sensu. Oczywiście wszystko w subiektywnym odczuciu.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 lis 2008, 16:27

A kto powiedzial że kobiety kieruja sie rozumem i sensem w swoich wyborach ?

Autor pisal że wziela sobie jakiego bezbarwnego kolesia, skoro taki bardziej do niej pasuje to krzyżyk na drogę i potwierdza sie to co powiedzialem - nie byla warta skoro odpowiada jej ktos taki.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lis 2008, 16:29

eng pisze:A kto powiedzial że kobiety kieruja sie rozumem i sensem w swoich wyborach ?
Nie wiem. Nie ja ;)
eng pisze:Autor pisal
Autor czuje jakieś żale i inne emocje co sprawia, że też nie kieruje się rozumem i sensem w swoich wypowiedziach.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 16 lis 2008, 16:34

No więc własnie...

księżycówka pisze:Autor czuje jakieś żale i inne emocje co sprawia, że też nie kieruje się rozumem i sensem w swoich wypowiedziach.

Dlatego ja uważam że od byłych trzeba sie trzymac z daleka, stare "historie" nie są dobre, nie ma po co grzebać w zabytkach własnych emocji, jedynie dystans i brak kontaktu pomaga skuteczenie wymazac niepowodzenie i nic nie wartą osobe ze swojej przeszłości.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lis 2008, 18:41

eng pisze:jedynie dystans i brak kontaktu pomaga skuteczenie wymazac niepowodzenie i nic nie wartą osobe ze swojej przeszłości.
Z tym, że ja nie wiążę się z nic nie wartymi osobami np. Więc kontakt mam, przyjaźnię się albo chociaż znajomość podtrzymuję - luźną, bo luźną ale zawsze.
Ale mam i dystans, i bez emocji podchodzę, i nie grzebię się w tym, bo to już nie rusza po prostu. Tylko, że nie w każdym przypadku jest to realne. Dla autora brak kontaktu były najlepszy, ale ze względu na szkołę się nie da. Więc ignorowanie i zajęcie się własną osobą i może jakąś ciekawą inną dziewczyną byłoby najlepsze :)
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 16 lis 2008, 19:00

Poimprezowałem trochę przez weekend, poznałem trochę nowych koleżanek i już jest myślę w porządku ;) Tyle, że jutro znowu ją będę musiał spotkać ;/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 16 lis 2008, 23:05

Xavi pisze:rozumiem że jej nie obchodzę, co nie zmienia faktu, że może tego jeszcze kiedyś żałować.
Chciałbyś, co nie?

Ludzi poznajemy m.in. po ich życzeniach.

Poimprezowałem trochę przez weekend, poznałem trochę nowych koleżanek i już jest myślę w porządku Tyle, że jutro znowu ją będę musiał spotkać ;/

I tak all goes round and round? Prze... życie <hahaha>
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 16 lis 2008, 23:08

Chciałbyś, co nie?

Może, ale nie musi ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości