Zdradzam

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Topp
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:28
Skąd: Mokotów
Płeć:

Postautor: Topp » 20 wrz 2008, 16:28

Maverick pisze: Reasumujac nie wiem jak mozesz spac, lub nei czuc do siebie obrzydzenia.


Mav...a słyszałeś kiedyś żeby SSmani z Auschwitz musieli brać środki nasenne? ;)
Nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić, jak to mówią.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 wrz 2008, 18:39

Topp pisze:Mav...a słyszałeś kiedyś żeby SSmani z Auschwitz musieli brać środki nasenne?
Trzeba by sie spytac Donalda Castro alias Chemiczny Donek jak tam jego dziadek spal ;)
A tak na serio to od kiedy w Auschwitz byli SSmani? Poza tym to zupelnie co innego. Chociaz... w sumie mozna podobienstwo znalezc. Normalny czlowiek po zabiciu niewinnego czlowieka bedzie mial problemy ze snem lub inne negatywne objawy. Tak samo jak normalna osoba po zdradzie kogos kogo sie kocha bedzie miec wyrzuty sumienia, bedzie czuc odraze do siebie, nie moc zasnac itd. Ale nie k...wiszon.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 wrz 2008, 19:23

Hyhy pisze:Nie to ze zakladam. Ale tak bywa, uwierz mi


Nie ucz ojca dzieci robic, swoje okazje itd. juz w zyciu przerobilem i wiem do czego jestem zdolny.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 wrz 2008, 14:20

TFA pisze:Nie ucz ojca dzieci robic
przepraszam tato. To nie nazywaj normlanych ludzi kur wami.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 21 wrz 2008, 16:02

amazonka123 pisze:czy ja jestem chora że kocham dwóch facetów a może po prostu wydaje mi się że to miłość do tego drugiego a to zauroczenie?
Nie jesteś chora. Faktycznie możesz być na etapie kiedy kochasz obu, ale długo tak pewnie nie będzie i wkrótce zrozumiesz na którym bardziej Ci zależy.

Maverick pisze:A tak na serio to od kiedy w Auschwitz byli SSmani?
Od początku istnienia obozu <regulamin>
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2008, 16:03 przez Zaq, łącznie zmieniany 1 raz.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 21 wrz 2008, 23:19

Zaq, faktcznie, jakis niewielki odlam powiazany z SS mial udzial w kierowaniu obozami. Ale nie przesadzalbym o ich udziale w obozach.
Zaq pisze:Nie jesteś chora. Faktycznie możesz być na etapie kiedy kochasz obu, ale długo tak pewnie nie będzie i wkrótce zrozumiesz na którym bardziej Ci zależy.
Nie chce sie wpowiadac na temat milosci, co kto moze czuc a co nie, niemniej jednak bardziej prawdopodobne wydaje sie byc ze ona nie wie czego chce niz to ze kocha obu.
Topp
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 89
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:28
Skąd: Mokotów
Płeć:

Postautor: Topp » 22 wrz 2008, 00:29

Mav nie chce, więc ja się wypowiem. Generalnie ostrożnie używałbym słowa "miłość". Ludzie zdecydowanie za często swoje brudne jadaczki nim wycierają. Miłości to tu akurat jest najmniej. Są za to jakieś chore układy, dorabianie wiadomej części anatomicznej uszu i brak świadomości czego się chce. Do tego sporo wyrachowania wywodzącego się z nędznej samooceny.
Nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić, jak to mówią.
juli36
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2008, 20:10
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: juli36 » 07 paź 2008, 20:21

Wiesz mam ten sam problem!Zdradzam meza!!!!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 07 paź 2008, 21:03

I niby co tym do tematu wniosłaś ??
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 07 paź 2008, 21:29

Niech założą klub dla zdradzających.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 07 paź 2008, 23:36

juli36 pisze:Wiesz mam ten sam problem!Zdradzam meza!!!!

Ja też!!
Połączmy się w kręgu <fala>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 paź 2008, 08:51

Hmmm osobiście gdybym kochała i zdradziła, to raczej bym się tym nie chwaliła, bo wystarczyłoby mi moje własne poczucie winy obrzydzenia itd, i już raczej nie chciałabym słuchać komentarzy innych na moj temat....W jednym przypadku zdarzyło mi sie zdradzić, ale po tej zdradzie (już zresztą przed nią) czułam że nie kocham więc w sumie wystarczyło zakończyć cyrk, a sumienie było czyste.

Wiec dziwi mnie troche że autorka mówi, ze męza kocha jest z nim szczesliwa a jednak zdradza....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 paź 2008, 09:00

a co tu dziwnego ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
szilkret
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 165
Rejestracja: 22 cze 2004, 17:06
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: szilkret » 09 paź 2008, 10:50

Sądze że autorka wątku sama wie iz to co robi jest niewłaściwe.
Nie mnie oceniać czyjeś postępowanie bo nie raz i nie dwa sami wpadamy w podobne gówna i co wtedy :)

Myslę iż należałoby przemyśleć sytuacje, przeanalizować i dziwczyno albo rzuć kochanka i żyj jak przystało albo rozstań sie z mężem ;) Wtedy sytuacja zostanie rozwiązana.
Wybory są trudne ale stanie w miejscu raczej potrafi spłatać nie lada figla i rozsypie się wszystko na raz. Wybierz a o reszcie zapomnij jakby nigdy sie nie zdarzyły. Kręgosłup moralny mozna sobie o kant d...y rozbić bo zycie pisze samo scenariusze i raczej nie ma sie co oglądać za siebie tylko przeć do przodu.
I nic nie wiem i nic nie rozumiem
I wciąż wierzę biednymi zmysłami
Ze ci ludzie na drugiej półkuli
Muszą chodzić do góry nogami

"Julian Tuwim"
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 09 paź 2008, 10:53

Andrew pisze:a co tu dziwnego ?


no dziwi mnie troche to że w sumie to nie ma ani jakiś specjalnych wyrzutów sumienia (które skoro kocha męża chyba jednak byc powinny), ani nie mówi, ze chce z tym skończyć bo sytuacja ta jest niezdrowa, w sumie autorka oznajma nam że zdradza i co z tego wynika? nic....
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 paź 2008, 13:42

a wyrzuty to ona moze i miec [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 09 paź 2008, 18:56

Hyhy pisze:To nie nazywaj normlanych ludzi kur wami.


Now iem ze w stolicy to jest normalnosc, juz jedna babe stamtad mialem, dlatego ja kobiety raczej tam nie szukam.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 09 paź 2008, 21:52

jak dla mnie autorka jest po prostu pusta. Spojrzec na jej styl pisania i w ogole to co pisze... niczego jej brakuje niby, nie ma dobrego sexu z kochankiem, wiec po cholere jej to ?:| jak dla mnie wyglada to na obraz pustej blondi (nie mam nic do blondynek ;] )
z reszta ktos dobrze wspomnial: glupota lub kurestwo
wg mnie, obie te cechy <diabel>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
Daisy
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2005, 13:34
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Daisy » 09 paź 2008, 22:28

Ciekawe ile lat ma autorka... byc moze byla bardz mloda gdy brala slub i sie po prostu nie wyszalala a teraz to wychodzi wszystko :> Albo albo.... zrob se kartke ktory lepszy... i z nim badz... a jak nie wiesz ktrorego wybrac to powiedz o tym drugim mezowi.... wedy zostanie ci juz tylko kochanek....
"Największą karą dla kłamcy jest nie to, że ktoś mu nie wierzy,
ale to, że on sam nie potrafi uwierzyć nikomu."
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 09 paź 2008, 23:03

Daisy pisze:Ciekawe ile lat ma autorka... byc moze byla bardz mloda gdy brala slub i sie po prostu nie wyszalala a teraz to wychodzi wszystko

Wiek i to, czy wyszalała się, czy nie, nie ma nic do rzeczy. Do tego trzeba mieć po prostu "charakter" 8)
Daisy pisze:wedy zostanie ci juz tylko kochanek....

Do czasu ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
ona...
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: ona... » 26 lip 2010, 17:30

Współczuje twojej partnerce, domyślam się że skoro jesteście jeszcze razem to ona o niczym nie wie. Zgadza się? Powiem ci szczerze że gdyby chodziło o mnie to nie chciałabym Ciebie znać. Pomyślałeś o niej jaką krzywdę jej świadomie zadajesz? Patrzysz tylko na siebie i swoje potrzeby. Ciekawi mnie po co z nią dalej jesteś? Skoro jesteś takim człowiekiem to może powinieneś prowadzić życie singla? Przynajmniej w ten sposób nikogo nie zranisz. Takie jest moje zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 26 lip 2010, 18:01

ona... pisze:Ciekawi mnie po co z nią dalej jesteś? Skoro jesteś takim człowiekiem to może powinieneś prowadzić życie singla?
Po pięciu latach od założenia tematu, autor na pewno jest już innym człowiekiem. Ba, może jest nawet jaką rybą czy wafelkiem w kolejnym wcieleniu?
Andzia17
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2013, 11:58
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Andzia17 » 15 lis 2013, 12:01

Albo dalej kontynuuje i chce pobic rekord :D
Kamil86nowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2014, 13:26
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Kamil86nowak » 10 lip 2014, 13:31

Zdrada - jeśli miała kiedykolwiek miejsce to znak, że nie jesteśmy z odpowiednią osobą i tyle w temacie :P
Życie to nie bajka ;)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 lip 2014, 16:11

bzdura i wielkie uproszczenie - ale rozumiem ze jest to wypowiedz młodego osobnika :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
dirtydiana
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:27
Skąd: Zakopane
Płeć:

Postautor: dirtydiana » 24 lip 2014, 15:11

Nie ma się czym chwalić publicznie...
eliza56

Postautor: eliza56 » 19 sie 2014, 11:05

Pół sukcesu to to, że widzisz, że coś robisz źle.. Możliwe, że jesteś przystojny, dbasz o siebie chodzi Ci o dowartościowanie siebie i udowodnienie sobie, że możesz zdobyć te kobiety..a tak w głebi jesteś niepewny siebie /ile masz lat i czy byles kiedys zdradzony/
Awatar użytkownika
eliza565
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 11:11
Skąd: Mszana
Płeć:

Postautor: eliza565 » 19 sie 2014, 11:28

<banan> ma charakterek <banan>
Gdybym była łzą w Twym oku natychmiast przestałabym płakać by Ci nie stracić
vogolio
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:29
Skąd: Kętrzyn
Płeć:

Postautor: vogolio » 26 paź 2014, 22:54

Bądź ze mną! Mam podobny problem, zawsze utrzymuje jeden stały związek w którym mam średnio trzech mniej stałych kochanków, nawet jeśli staram się wszystko zakończyć po niedługim czasie znów sytuacja się powtarza. Uwielbiam mezczyzn, z każdym jestem na inny sposób szczęśliwa i nie potrafię wyobrazić sobie życia aż po grób z jednym wybrankiem 8) możecie mnie krytykować i tak uważam, że nie robię nic złego <banan>
kat
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:47
Skąd: wwniea
Płeć:

Postautor: kat » 30 paź 2014, 14:50

chyba brakuje ci zainteresowania i adrenaliny. pewnie cie ktoś rzucił i teraz lubisz się mścić, to też jest jakaś opcja, ale ogólnie, to... współczuje <brawo>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości