Dzisiejsze dziewczyny

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 23 lis 2007, 16:40

Wujo Macias pisze:O czym moze gadac 22latek z przecietna 17tka? Ja wiem, ze sie trafiaja kumatsze ale jakos tego nie widze.


najwidoczniej są na tym samym poziomie ;-)
Chaos is a friend of mine
Awatar użytkownika
Becon
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 07 sie 2007, 20:07
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Becon » 23 lis 2007, 16:51

Nola pisze:najwidoczniej są na tym samym poziomie ;-)


Już jej podziękowałem, tak na serio lubie starsze od siebie. Hmm w dzisiejszych czasach nie da się rozmawiać z 17 stkami i 18 stkami (chociaż tutaj są jakieś wyjątki), dla mnie nie ma z nimi kontaktu, zainteresowania itp Chciałem sprawdzić, która będzie chętna podjąć jakąkolwiek rozmowę i jak widze to żadna.

Wniosek do wyżej prowadzonej rozmowy jest tak, że większość dziewczyn poniżej 18 stki poddała się modzie i zwyczajom. Niestety zasmucające odkrycie ;-P
ara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: ara » 25 lis 2007, 00:37

dziwne to wszystko, też stwierdzam że, kolesie z netu nie chcą się umawiać, boją się nie wiem. A te łatwe dziewczyny jak pisał Kermit, moim zdaniem jest to wina wprowadzenia gimnazjum. W sensie że, podstawowa już się skończyła więc uważają się za dorosłe choć w głowie jedno albo nic, zadzierają nosa. A to dopiero 14, 15 lat.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lis 2007, 14:54

ara pisze:A te łatwe dziewczyny jak pisał Kermit, moim zdaniem jest to wina wprowadzenia gimnazjum.
"Łatwe" dziewczyny to nie jest wytwór gimnazjum- to, że mentalność większości tych szkół jest poddatnym gruntem dla dziewczyn, które w głowie mają jeszcze sieczkę to inna sprawa. Prawda jest taka, że gdyby to takiej szkoły trafiło dziecko ukształtowane odpowiednio to nie byłoby problemów jakie mamy dziś. Bo to, że na psychikę człowieka w dużym stopniu oddziaływuje środowisko: miejca, ludzie z jakimi się spotyka jest prawdą. Temu nie można zaprzeczyć, bo nawet najmocniejszy charakter nie oprze się dobrze przeprowadzonej manipulacji. Tylko, że zanim czlowiek trafi do tego typu szkoły przechodzi dwa bardzo ważne okresy w życiu. Wtedy to właśnie rodzice mają prawie całkowity wpływ na to jakim człowiekiem będzie ich dziecko. Wiadomym jest, że w pierwszych latach rozwoju dom rodzinny jest niemal całkowicie odpowiedzialny za dziecko. W wczesnych latach szkolnych a odpowiedzialność się dzieli, ale i tak rodzic ma ogromny wpływ na to jak kształtuje się psychika jego dziecka. Tak jak nie jest w stanie kontrolować całkowicie tego co robi jego 16-letnia córka, tak o 8 latkę może zadbac odpowiednio.
Więc proszę mi tu nie zwalać winy na gimnazjum- bo i tak wszystko sprowadza sie do tego czego nauczyli nas rodzice.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 25 lis 2007, 17:17

Jawka pisze:........ tak o 8 latkę może zadbac odpowiednio....


8lat więc to 2 klasa podstawówki, rodzice w pracy, dziecko wraca po szkole do domu, nudzi się to siedzi przed telewizorem albo buszuje po necie. Co widzi? Wiadomo, na wpół gołe laski na teledyskach i inne bzdury. Jak ma oglądać głupoty od małego to potem nie jest dziwne co się dzieje jak jest starsze[dziewczyny czy chłopaki] No co? Przecież w telewizji tak pokazywali.
Powiem Wam że widać różnice między dzieciakami co siedzą przed netem a tymi co mają normalne zajęcia jak kiedyś, np granie w piłkę, podwórko. Widzę to dobrze bo opieram osąd o przykład- moich kuzynek: dwie skrajności prawie. Mają mniej więcej 18 lat jedno myśli już o studiach a drugie nabija na liczniku.
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 25 lis 2007, 22:43

Animal pisze:Powiem Wam że widać różnice między dzieciakami co siedzą przed netem a tymi co mają normalne zajęcia jak kiedyś, np granie w piłkę, podwórko.
Tu się zgadzam jak najbardziej. Ja swojemu dziecku internet zafunduje dopiero na 18-ste urodziny :-)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 25 lis 2007, 22:54

Dodam jeszcze jedno, jak miałem 15 latek to jedyne o czym myślałem to jak sie urwać z kolesiami na piłkę, tyle nas zawsze było że się nie mieściliśmy na boisku. Robiliśmy wtedy turnieje między drużynami tak aby każdy mógł pograć.

Teraz boisko świeci pustkami, biorę poprawkę że się jednak trochę mniej dzieciaków teraz rodzi ale czy aż tyle mniej aby boisko było puste od rana do wieczora :? Nie mam wątpliwości że TV i net wypacza. No i jeszcze dodam że kiedyś prochy nie były tak popularne jak kiedyś, ale to już zbyt duży off top jest.
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Nepalczyk
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:23
Skąd: pol
Płeć:

Postautor: Nepalczyk » 25 lis 2007, 23:04

Mi ostatnio na imprezie jakaś 17-18 latka proponowała seks, byłem srogo oburzony takim zachowaniem, co raz gorzej z tymi dziewczynami.
Pink Floyd - High Hopes
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 25 lis 2007, 23:15

Nepalczyk pisze:Mi ostatnio na imprezie jakaś 17-18 latka proponowała seks,

czyli co?

podeszła i z tekstem rodem z liroya?

ja Wam powiem, że dzisiejsze dziewczyny nie są takie złe...o ile umie wyszukać się perełek wśród tej całej pół nagiej głupiej tandety ... i dzisiaj można otoczyć się wspaniałymi kobietami, dziewczynami...a wszelkie "takie inne złe i nie dobre" olać
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 25 lis 2007, 23:49

Dzisiejsze, wczorajsze dziewczyny...nie ma znaczenia. Świat od zawsze dzieli się na 30% ludzi i 70% swołoczy.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2007, 07:50

Jawka pisze:
Animal pisze:Powiem Wam że widać różnice między dzieciakami co siedzą przed netem a tymi co mają normalne zajęcia jak kiedyś, np granie w piłkę, podwórko.
Tu się zgadzam jak najbardziej. Ja swojemu dziecku internet zafunduje dopiero na 18-ste urodziny :-)


Wiekszej pierdoły tu dawno nie przeczytałem <aniolek> i nie gniewaj sie prosze !! <przytul> Ale miedzy tym co Ty chcesz, a tym co bedzie ... jest przepasc !!


Wujo Macias pisze:O czym moze gadac 22latek z przecietna 17tka? Ja wiem, ze sie trafiaja kumatsze ale jakos tego nie widze.


O czym ? i tu zdziwił byś sie, chyba, ze ów 22 latek nie ma z nią o czym gadac i dla niej on bedzie nudny <hahaha> Jak czytam takie załozenia to dziwnie sie czuć zaczynam :>

Nola pisze:najwidoczniej są na tym samym poziomie ;-)


to zas sugeruje, ze ja jestem na poziomie 17 - sto latki, albo one są na poziomie 43 latka ??
Brawo, swietne założenie. <aniolek> Dlaczego ja ... jakos potrafie pogadac z 17 latkami i nie mam z tym problemu, zas one też nie ?(wyjatki pomijam !!)


FANTOMAS pisze:Dzisiejsze, wczorajsze dziewczyny...nie ma znaczenia. Świat od zawsze dzieli się na 30% ludzi i 70% swołoczy.


O.....! to dopiero ! :| czyli :
ludzie z tego forum to 30% normalni i aż 70% swołoczy - no dziekuję ...
albo - tu wszyscy są cacy !! <hahaha> no bo to wyjatek takie forum.
i wreszcie Ty ! ten normalny, no i swołocz ! wymien ją !! :>
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 26 lis 2007, 11:47

To jest moja opinia i mam do niej prawo.
PS Nie wiadomo, czy ktoś z tego forum należy do swołoczy. Może akurat wszyscy łapią się do tych 30%.
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2007, 13:18

FANTOMAS pisze:To jest moja opinia i mam do niej prawo.
PS Nie wiadomo, czy ktoś z tego forum należy do swołoczy. Może akurat wszyscy łapią się do tych 30%.


No ba !! ... jasne, ze masz prawo do opini wlasnej, tyle tylko, ze sposób w jaki ją wyrażasz, jakich słów używasz swiadczy o Tobie klasyfikujac Cie automatycznie do jakiejs grupy przez Ciebie wymienionych.
Ja bynajmniej nie znam grupy ludzi, których nazwałbym swołoczą, a by taka wystepowała az w 70% ??to juz mnie maxymalnie zaskakuje, tym bardziej, ze wyraza to człowiek młody.
Sa ludzie, którzy mi bardziej odpowiadaja lub mniej, są i tacy co wcale, ale nazwanie drugiego czlowieka swołaczą, bo nam ich zachowanie nie pasuje ...? to marginala sprawa byc moze, żadne 70% populacji !! :> Innosc innych w kwesti zachowania, pogladów nie moze powodowac takich nazewnictw. Wiecej szacunku do drugiego czlowieka! tym bardziej, ze nie rozmawiamy tu o mordercach, wypatrzeńcach, dewiantach, itd. <browar>
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 26 lis 2007, 13:27

Ok, jak to Cię trochę uspokoi, to zmieniam nazewnictwo: 70% Ludzi to idioci. <browar>
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 lis 2007, 14:41

FANTOMAS pisze:Ok, jak to Cię trochę uspokoi, to zmieniam nazewnictwo: 70% Ludzi to idioci. <browar>


<hahaha> jesteś smieszny, w dodatku Ty zapewne nalezysz do tej 30% grupy? ok ... niech Ci bedzie. <pijaki>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 26 lis 2007, 17:08

Jawka pisze:"Łatwe" dziewczyny to nie jest wytwór gimnazjum

A moim zdaniem do pewnego stopnia jest. Trzynastolatki dopiero kształtują osobowość, dość gwałtownie w dodatku,najlepsi rodzice nie sprawią, że w wieku lat 8 czy 10 dziecko będzie w pełni świadome i odpowiedzialne, a w wieku lat 13 będzie podejmowało same właściwe decyzje. W tym idiotycznym wieku całkiem niezłym pomysłem jest posiadanie jednej, stałej, sprawdzonej grupy rówieśniczej (w której stosunki i wzajemne relacje zostały nawiązane dużo wcześniej, w wieku 6 czy 7 lat - kiedy nikomu nie marzyło się nawet, żeby je podtekstami erotycznymi podszywać). A gimnazja sprawiły, że w tym głupim wieku, zamiast oparcia można liczyć co najwyżej na licytacje i walkę o pozycję w nowo poznanej grupie podobnie nieukształtowanych młodych ludzików.
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 29 lis 2007, 00:20

Zgadzam się, ma się 13 lat -nie najlepszy wiek- wpada się w nowe środowisko i trzeba zabłysnąć, a jak najlepiej? Poprzez robienie głupot <pejcz>

Gdzieś kiedyś przeczytałem że wiek już 10 lat dla chłopaka to wiek w którym zaczyna przejawiać chęć bycia w grupie, wcześniej tego nie ma. To ma swoje konsekwencje, i jak mu sie grupy nie znajdzie: harcerze, sport to on se na pewno znajdzie lub grupa znajdzie jego. Tylko nie wiem czy ma się to samo do dziewczyn, podejrzewam że też.
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 29 lis 2007, 21:33

Ostatnio przydarzyła mi się taka zabawna historyjka:

Byłam se z kolegą i Jego znajomymi w klubie na imprezie. W pewnym momencie podeszłam do baru po coś do picia, a jakiś małolat (miał max. 20 lat) wyjechał do mnie z tekstem: "Powiedz mi, gdzie tu jest najbliższy bankomat, skarbie" :/

Oczywiście Jego zapał został ugaszony w tonie spokojnym i przyjaznym, ale niesmak pozostał. <pijak>
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 29 lis 2007, 21:39

Olivia pisze:Ostatnio przydarzyła mi się taka zabawna historyjka:

Byłam se z kolegą i Jego znajomymi w klubie na imprezie. W pewnym momencie podeszłam do baru po coś do picia, a jakiś małolat (miał max. 20 lat) wyjechał do mnie z tekstem: "Powiedz mi, gdzie tu jest najbliższy bankomat, skarbie" :/


Super, poczułaś się jak w filmie, podchodzi kowboj i wylatuje z tekstem......o kurde dobre dobre <hahaha>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 29 lis 2007, 21:46

Animal pisze:podchodzi kowboj

Chyba coś w rodzaju giermka. :/

Uwierz mi, że ta sytuacja mnie nie rozbawiła.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 29 lis 2007, 23:35

Olivia pisze:
Animal pisze:podchodzi kowboj

Chyba coś w rodzaju giermka. :/

Uwierz mi, że ta sytuacja mnie nie rozbawiła.

Czemu, toz nic dziwnego czy zlego sie nie stalo?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 lis 2007, 00:07

Wujo Macias pisze:toz nic dziwnego czy zlego sie nie stalo?

Ale też nic takiego, co miałoby mnie wprawić w stan jakiejś euforii. :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2007, 07:13

rany julek !! z igły widły zrobic chcecie <zalamka>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 30 lis 2007, 12:27

Andrew pisze:rany julek !! z igły widły zrobic chcecie <zalamka>


Hmmm...jak by do mnie jakaś powiedziała obca dziewoja Skarbie lub kotku to nie był bym specjalnie w niebo wzięty. <cisza>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 30 lis 2007, 12:41

Animal pisze:
Andrew pisze:rany julek !! z igły widły zrobic chcecie <zalamka>


Hmmm...jak by do mnie jakaś powiedziała obca dziewoja Skarbie lub kotku to nie był bym specjalnie w niebo wzięty. <cisza>

Szczegolnie, gdyby byla to jakas naprawe niesamowita niewiasta?
O, na pewno humor zepsulby Ci sie momentalnie.
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 30 lis 2007, 14:42

Otóż mylisz się, może i wyglądać jak miss świata ale jak nie ma szacunku do mnie to się może walić na ryja. Pod tym względem jestem dość wrażliwy na takie odzywki <pejcz> Poza tym niewiasty tak nie mówią :>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 30 lis 2007, 15:57

Jak powiedzialem, czepiacie sie niemilosiernie... tym bardziej, ze nie zostalo tu oddane to co najwazniejesze w wypowiedzianym przez tego czlowieka zdaniu. Czyli jaki mial wyraz twarzy, czy sie usmiechał, czy był pogodny itd. jesli tak - wielkie mi chalo <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 30 lis 2007, 20:07

Wujo Macias pisze:Szczegolnie, gdyby byla to jakas naprawe niesamowita niewiasta?


szybko bym ją sprowadził na ziemię :] Bruderszaftów z byle kim nie piję i taki ton jest dla wybranych. Życie! ;DD
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 30 lis 2007, 21:27

Wujo Macias pisze:Szczegolnie, gdyby byla to jakas naprawe niesamowita niewiasta?

Ja np. nie chciałabym żeby jakiś obcy człowiek mówiłby do mnie skarbie, kotku, cudeńko. Nie lubie takiego spoufalania się. Sama tego nie stosuje, i tego wymagam od innych.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 423 gości