Szczerość w związku.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Axamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 sie 2007, 21:49
Skąd: Piekło
Płeć:

Postautor: Axamer » 30 sie 2007, 11:15

lollirot pisze:mi się nie podobają, dlatego są głupie. nie no, dorosły się znalazł

Dla mnie to jest głupie nie móie że ogólnie. Dla Ciebie t może byś przenajświętsza rzecz na świecie i chwała Ci za to. Ty nic nie uważasz za głupie? (prócz mnie ocziwiście <diabel> ) Czylubisz jak ludzie się praktycznie mordują na ringu? może CI się to ne podobać a ja to uwielbiam. dobrzze że mamy inne poglądy bo świat był by nudny.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 30 sie 2007, 11:18

Axamer pisze:y nic nie uważasz za głupie?

Axamer pisze:Czylubisz jak ludzie się praktycznie mordują na ringu? może CI się to ne podobać a ja to uwielbiam

sądzę, że jeśli ktoś uważa takie formy "rozrywki" za niezbyt pożądane to po prostu nie biorą sobie na partnera osoby, która je aprobuje bądź uprawia.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 30 sie 2007, 11:22

Axamer pisze:Mi się to po prostu nei podoba w życiu mi sie nie podobały takie tańce.


ale naprawdę, dla mnie to nie ma znaczenia. i dla Ciebie też nie powinno. nie chodzi o to, czy Tobie się to podoba, tylko o to, czy umiesz uszanować to, że inni mogą czerpać radość, mieć prawdziwą pasję i co z tego, że Tobie się to nie podoba? dojrzała, kulturalna osoba uszanuje nawet sluchanie discopolo czy recitale poezji.

inaczej - mój uwielbia mechanike, motoryzacje, a ja jestem osoba ktora spytala sie kiedys a czemu ten samochod ma dwa lusterka? <hahaha> nie kreci mnie to totalnie, ale kiedy on opowiada o czyms z ta pasja w oczach, cos mi tlumaczy, az mi sie cieplej robi.


innymi słowy: get a life. <zalamka> <zalamka>
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 30 sie 2007, 11:30

O rany, co za żenada i dziecinne zachowanie <chory>
Szczerość jest dobra w związku ale nie w takiej sytuacji, możesz mówić że takie tańce Ciebie nie bawią ale nie mówić tego w taki sposób w jaki powiedziałeś. Dziewczynie się zrobiło przykro, sama poczuła się że jest beznadziejna.
Hyhy podał dobry przykład z tym samochodem. Nie można tak brutalnie wyśmiewać czyiś zainteresowań a w tym przypadku pasji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolfshade#
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2006, 00:16
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: Wolfshade# » 30 sie 2007, 11:31

Można było powiedzieć delikatniej, że nie podobają Ci się tańce <aniolek>. Równie dobrze ona mogłaby wyśmiać Twoje hobby, a chyba nie o to chodzi. Szczerość a wyśmiewanie to spora różnica <zalamka>. Jasne, że lepiej powiedzieć, że wiejskie potańcówki Cię kompletnie nie interesują zamiast udawać fascynację. Tylko powiedzieć to w sposób kulturalny. Postaw się na jej miejscu i przemyśl to co powiedziałeś :) i następnym razem zanim coś powiesz zastanów się jakbyś się czuł, gdyby role się zamieniły :) Ciesz się, że Twoja dziewczyna ma jakaś pasję i się w niej realizuje. Przecież niekoniecznie musisz mieć takie samo hobby. Chyba jej zainteresowania i wasze rozmowy na wiejskich potańcówkach się nie kończą :)
Nie kłóć się z głupcem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
Axamer
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 19 sie 2007, 21:49
Skąd: Piekło
Płeć:

Postautor: Axamer » 30 sie 2007, 11:51

KAROLA pisze:ale naprawdę, dla mnie to nie ma znaczenia. i dla Ciebie też nie powinno.

No i tez by nie miało. po prostu ja bym delikatnie powiedział że mi się to nie ppodoba a ona jak sobie by takie coś lubiałą to prosze bardzo. Jesli mnie by na to nie ciągła to może to być jej życiowa pasja
Elspeth pisze:sądzę, że jeśli ktoś uważa takie formy "rozrywki" za niezbyt pożądane to po prostu nie biorą sobie na partnera osoby, która je aprobuje bądź uprawia

a czemu by nie mogłą z nim być? tylko dlatego że kocha taki sport i jego marzeniem było trenmowanie tego? może mu powiedziec nie lubie tegi i nie chce tego widzieć a ni słyszeć o tym ale sobie trenuj jak chcesz. Tak może również być
KAROLA pisze:inaczej - mój uwielbia mechanike, motoryzacje, a ja jestem osoba ktora spytala sie kiedys a czemu ten samochod ma dwa lusterka? nie kreci mnie to totalnie

hehe a ja się pytałem byłej "ato to coś to co to jest??" (pokazując na te wasze kosmetyki wszelakie do twarzy) a ona mały pomeat na ten temat a jak na nia patrze jak chocby do mnie chińczyk gadał <hahaha> :? i tylko" a idź Ty faceci tego nie zrozumieją i zostałem wyrzucony z owego pomieszczenia <diabel> i do teraz nie wiem do czego sa niektóre te wasze rzeczy <diabel>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 555 gości