Co dyskwalifikuje dziewczyne/chlopaka w Twoich oczach.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 06 sty 2008, 21:44

kitty_18 Jak patrze w profil to masz 17 lat. Niewiem czemu ale w tym wieku wydaje mi się to normalne ...

Wszyscy chcą wtedy być na "topie" nie patrząc wtedy czy naprawde imponuja innym :) Poczekaj kiedyś dorosną :P

Podpisuje sie pod postem ByloSobieŻycie <browar>


"czy to była jego wina, nie jej porytej psychiki ? ;DD Padłem. Ewidentnie coś nie było tak."

Czy ty Ted naprawde jestes tak slepy ? czy po prostu zawsze i za wszelka cene chcesz obronic swoj punkt widzenia ? To byla wina JEGO PORYTEJ PSYCHIKI !

Skoro byl az tak zaslepiony ze dawal sie dojic jak frajer to jego wina ... skoro niewidzial tego ze ona od niego chce tylko sponsoringu TO TEZ JEGO WINA !!

My tutaj dyskutowalismy o facetach szarmanckich ktorzy troche zapamietali ze stary filmow obraz "gentelmena" Caly czas ktos przypomina ze nam chodzi o same poczatki zwiazkow ... o pierwsze randki itp. To jest po prostu censored mile dla kobiety jak facet placi ... I jest tak samo zdrowe jak uklad kto zaprasza placi lub kazdy placi za siebie ... ale te uklady sa na DALSZYM ETAPIE ZNAJOMOSCI !!

Czasami dochodze do wniosku ze Tedzio wspaniale czyta ze zrozumieniem ... szkoda ze tylko to co sam napisze :S
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 06 sty 2008, 23:26

TedBundy pisze:czy to była jego wina, nie jej porytej psychiki ? ;DD

a czyja to wina jak nie jego. Dorosły facet a daje sie za nos wodzić. I to komu?? komuś kto bez ogródek wyraża żądania ??
a ona ??
Trochę sprytna, trochę bezczelna pozbawiona pewnych skrupułów, znalazła kogoś z kim była dla kasy.
Gdyby nie był tak zajęty być może dymaniem zauważył by wcześniej, że coś jest nie tak.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 06 sty 2008, 23:34

kitty_18 pisze:Mnie odstrasza, jeśli jakaś osoba (nie koniecznie musi to być ktoś kto zaraz podrywa, wystarczy nowo poznana koleżanka lub kolega) próbuję mi pokazać jaka to ona nie jest ważna :/ takie durne popisywanie się niewiadomo czym :|
Przechodzi w wiekiem :] Ja takich ludzi juz nie spotykam nawet :)
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 08 sty 2008, 02:05

-Gdy za dużo przeklina
-Gdy tylko ciagle lata na imprezy, albo w druga strone..tylko w w domu by siedziała
-jak ma krótkie włosy
-jak nie jest zadbana
-jak robi z faceta bankomat, albo osła ktory musi zarabiać na jej zachcianki
-jak nie ma z nią o czym rozmawiać po godzinie na 1szym spotkaniu to juz odpada
-zdradzajacych też nie lubię
-Kontrolujacych przesadnie, zabroczych, władczych, chcacych na siłe zmieniać faceta io jego osobowoiść -również :)
-cnotek aż do ślubu, uważjacych że sex i wszystko co sie z nim wiąże to grzech, i tylko w celach prokreacyjnych powjinien być uprawiany
-jak słucha radia maryja
-pustakółw lecacych na auto tylko i wyłacznie, pustych dyskotekowych tapeciar

AMEN :)
Love is beautiful
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 08 sty 2008, 14:24

Jak ktoś ciągle mówi o sobie.
Jest przesadnie pewny siebie i święcie przekonany że jemu wszystko musi się udać a do porażek stworzeni są wszyscy inni poza nim.
Nie jest niezależny finansowo i nic nie robi w kierunku żeby to zmienić bo siedzenie na garnuszku rodziców jest wygodniejsze nawet jeśli ten stan miałby trwać do późnej starości.
Nie ma planów na przyszłość, brak pomysłów na życie.
Leń patentowany też odpada.
Gdy nie ma żadnych zainteresowań ( człowiek inteligentny zawsze się czymś interesuje )
Gdy nie podziela lub nie akceptuje moich zainteresowań i sposobu na życie.
Kiedy nie akceptuje tego jaka jestem tylko próbuje mnie zmieniać.
Porównuje mnie do swojej mamy, bo ona jest ideałem kobiety i ja tez powinnam taka być.
Ode mnie wymaga wiele sam nic nie wnosząc.
Jest niezaradny, nie umie mnie wesprzeć bo sam potrzebuje pomocy ( takie duże dziecko, ciapa )

Ogólnie rzecz biorąc każda forma ciepłych kluchów odpada, jak również synusie mamusi, narcyzi i pępki świata.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 09 sty 2008, 00:28

księżycówka pisze:
kitty_18 pisze:Mnie odstrasza, jeśli jakaś osoba (nie koniecznie musi to być ktoś kto zaraz podrywa, wystarczy nowo poznana koleżanka lub kolega) próbuję mi pokazać jaka to ona nie jest ważna :/ takie durne popisywanie się niewiadomo czym :|
Przechodzi w wiekiem :] Ja takich ludzi juz nie spotykam nawet :)


Takich ludzi spotyka się co krok i niej jest ich mało, to raczej charakter a nie wiek ma tu wiele do powiedzenia. Księżycówka samo to co napisałaś bardzo mnie rozbawiło... <hahaha>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 09 sty 2008, 00:36

Animal pisze:Takich ludzi spotyka się co krok i niej jest ich mało, to raczej charakter a nie wiek ma tu wiele do powiedzenia.
Przykro slyszec, ze spotykasz takich ludzi co krok. Ja od liceum nie spotkalam, bo wiekszosc z takiego zachowania wyrosla i sie zmienila :)
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 09 sty 2008, 00:37

Ogólnie mówiąc temat jest o tym co dyskwalifikuje kogoś na starcie a tu się ludzie rozpisywać zaczynają ... psychoanaliza po 1 minucie znajomości. Np. larena napisała że: bo musi być niezależny finansowo. Rozumiem że to było to mocne przeinterpretowanie tematu <diabel>

Gdzieś chyba nawet na początku się wypowiadałem, ale teraz sądzę że nie ma takiej cechy która mogłaby by postawić od razu krzyżyk na danej kobiecie. Oczywiście odrzucam tu skrajności jak np. kobieta popije zrobi tulipana z butelki i zacznie ludzi atakować <evilbat>

[ Dodano: 2008-01-09, 00:38 ]
księżycówka pisze:
Animal pisze:Takich ludzi spotyka się co krok i niej jest ich mało, to raczej charakter a nie wiek ma tu wiele do powiedzenia.
Przykro slyszec, ze spotykasz takich ludzi co krok. Ja od liceum nie spotkalam, bo wiekszosc z takiego zachowania wyrosla i sie zmienila :)


kitty_18 napisała o popisywaniu się nie wiadomo czym....rozumiesz? <diabel> hehehehe...
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 09 sty 2008, 11:17

Charakter ? niby tak ale doroslosc tez ma tu wielkie znaczenie ... A jesli obracamy sie w "normalnych" kregach tacy ludzie sa szybko z grupy eliminowani ... albo widza ze to niema sensu i zaprzestaja "szpanowania" bog jeden wie czym :)
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Animal
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 218
Rejestracja: 01 lip 2007, 19:58
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: Animal » 09 sty 2008, 23:16

tr3sor ten Twój podpis pod postem to też można podciągnąć pod popis... <diabel>
Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Awatar użytkownika
_Blondas_
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2007, 22:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: _Blondas_ » 10 sty 2008, 13:21

Dyskwaliikuje:
-Brak higieny
-Głupiutka
-Leci na kase
-Brak kultury
-Brak szacunku dla rodziny
-Pali
-Nadużywa alkoholu
-Wyjście 2 razy w miesiącu na impreze to już za dużo
-Cnotka
Podnieś się i walcz do końca.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 10 sty 2008, 14:03

_Blondas_ pisze:-Cnotka


<banan> <banan> <banan> no tak bo prawdziwa kobieta powinna odrazu pojsc z toba do wyrka xD
Obrazek





Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 10 sty 2008, 15:55

-Wyjście 2 razy w miesiącu na impreze to już za dużo
-Cnotka

_Blondas_ pisze:Pali


nie rozumiem. Co sie tak czpeili tego palenia?
Awatar użytkownika
_Blondas_
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2007, 22:08
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: _Blondas_ » 10 sty 2008, 16:09

Nie będe się z popiłką całował .
Podnieś się i walcz do końca.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 10 sty 2008, 17:17

_Blondas_ pisze:Nie będe się z popiłką całował

Przecież nie musi Cię całować z papierosem w gębie. Gumy do żucia też istnieją.
Poza tym rozumiem gdybyś się martwił o to, że palenie jest niezdrowe itp. a nie, że całować się źle.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 10 sty 2008, 17:25

_Blondas_ pisze:Nie będe się z popiłką całował .

Też mi się kiedyś tak wydawało, życie szybko weryfikuje takie poglądy "od czapy". Jak Cię walnie piorun z nieba to nie będziesz na to zwracać uwagi.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 10 sty 2008, 17:37

runeko pisze:Przecież nie musi Cię całować z papierosem w gębie. Gumy do żucia też istnieją.

Mi i tak przeszkadza, a guma nie zawsze jest pod ręką. W dodatku ostatnio strasznie się zrobiłam wrażliwa na zapachy i smaki.

Przeszkadza, no. Jakbym miała wybierać, to wolę, żeby nie palił. Z różnych przyczyn, a zapach /smak są jedną z nich.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 sty 2008, 17:55

Mnie tam cieszy, ze z powodu fajek mnie nikt nie zdyskwalifikowal. I ze napewet jak spytalam to sie dowiedzialam, ze nie przeszkadza. Mila odmiana :D Byly niby tozaakceptowal i mnie nie zdyskwalifikowal z tego powodu, ale tknac palcem najczesciej nie chcial po fajku. :/

Poza tym nie rozumiem tego. Ja nikogo nie dyskwalifikuje, ze nie pali. To czemu mnie maja dyskwalifikowac, bo pale?
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 10 sty 2008, 18:03

księżycówka pisze:To czemu mnie maja dyskwalifikowac

Bo mogą :]

Ja na wstępie nie dyskwalifikuję nikogo / dyskwalifikuję wszystkich. A potem każdy ma równe szanse się zasłużyć <aniolek>
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 10 sty 2008, 18:07

Poza tym nie rozumiem tego. Ja nikogo nie dyskwalifikuje, ze nie pali. To czemu mnie maja dyskwalifikowac, bo pale?

Ja bym to porównała do sytuacji kiedy osoba z którą jesteś śmierdzi, albo jechało by jej z buzi jakimś tam odorem. Ale nie ze względu na brak higieny ale tak po prostu. Można to zdzierżyć ale też można tego nie wytrzymać.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 sty 2008, 18:14

pani_minister pisze:Bo mogą :]
Oj to jest oczywiste. Do wszystkiego sie mozna przyczepic przeciez ;P
Elspeth pisze:a bym to porównała do sytuacji kiedy osoba z którą jesteś śmierdzi, albo jechało by jej z buzi jakimś tam odorem. Ale nie ze względu na brak higieny ale tak po prostu. Można to zdzierżyć ale też można tego nie wytrzymać.
No wlasnie i to jest normalne. Tylko czemu nikt nie bierze pod uwage, ze palacycm niepalacy tez moga przeszkadzac? :? I to juz takie normalne dla wielu ludzi nie jest.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 10 sty 2008, 18:18

księżycówka pisze:Tylko czemu nikt nie bierze pod uwage, ze palacycm niepalacy tez moga przeszkadzac?

To oświeć nas w takim razie w jaki sposób niepalący mogą przeszkadzać palaczom? Że właśnie ih ubrania nie są przesiąknięte dymem papierosowym? :>
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 sty 2008, 18:27

Elspeth pisze:To oświeć nas w takim razie w jaki sposób niepalący mogą przeszkadzać palaczom?

Nie rozumieja potrzeby czy tez przyjemnosci palenia.
Generalnie mniejszy komfort przy nich jest.
Przykladow multum kiedy tu male konflikciki zachodza - knnajpy, imprezy, wspolne mieszkanie, podroze itd. Jedno po prostu MUSI zapalic, a drugie nie. I stad niezbyt mile sytuacje, ktore np mi sie zdarzaly od partnerow - komentarze, wyrzuty dt. palenia czy chocby ten wzrok okropny kiedy to ja w lozka wstaje i pierwsza rzecz - siegam po fajka. Bo taki by chcial jeszcze w tym lozku ze man pobyc i nie lapie, ze dla mnie to nie jest przyjemne, bo jedyne o czym mysle to palenie. Jak wypale moge wrocic :D

Takie przynajmniej ja mam odczucia. Wole ludzi palacych niz niepalacych. Jednakze bedac z niepalaca osoba jestem stanowczo na nie zeby zaczynala, bo szkoda zdrowia :)

[ Dodano: 2008-01-10, 18:28 ]
A i jeszcze! Niepalacy nigdy nie maja przy sobie fajek i jak mi sie skoncza to kurcze do sklepu/kiosku trza leciec, bo nikt nie poratuje ;DD
Awatar użytkownika
Nica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:16
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Nica » 11 sty 2008, 14:30

kiedy przyjdzie z papierosem w ustach, brudnymi paznokciami udając cwaniaka w brudnych ubraniach, jesli uzywa nagminnie wulgaryzmów, chwali sie tym ze ma problemy z prawem i nie ma do niczego i nikogo szacunku i jest za bardzo pewny siebie..
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 11 sty 2008, 16:15

1. tona fluidu
2. brak inteligencji
3. malomownosc, brak otwartosci, jak sie nie odzywa godzinami bo mnie nie zna (tragedia)
4. jak nie ma odwagi odezwac sie do mnie i przyznac do bledu
5. jak wiecznie cos mowi :D
6. jak ma do mnie pretensje ze sie robi monotonnie i czeka na cud :D lol
7. jak sie odwali jak barbie
8. jak uwaza siebie za niewiadomo kogo
9. jak nie lubi sie sexownie ubrac przynajmniej do wyrka :>
10. jak jest falszywa suka wobec innych ludzi :>
11. jak sie gapi na mnie i wstydzi zagadac :D
12. jak przeklina (tego nie nawidze) chociaz sam to robie;>
13. jak wiecznie czegos nie moze
14. jak nie ma jej kiedy najbardziej ja potrzebuje
15. jak non stop cos pisze chociaz jej mowie ze nie chce z nia gadac ;>
16. jak nie ma ochoty na seks

To co mi przyszlo do glowy. Jesli chodzi o wyglad to musi miec ladne oczy i sliczny usmiech i w miare ok figure, powyzsze punkty nadrobia kazdy wyglad. :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 sty 2008, 16:49

A mi palenie aktualnie w ogóle nie przeszkadza. Całuje się z palaczem kiedy wypali papierosa - dużo pali, i w ogóle tego nie czuje ani mi nie przeszkadza. Ba, podoba mi się to jak stoi z papierosem w ręku, jak wypuszcza dymek z ust, i nad czymś rozmyśla.
Dlatego u mnie na pewno nie będzie dyskwalifikacji z powodu papierosa. Będzie za to za paskudne zachowanie.

[ Dodano: 2008-01-11, 16:49 ]
księżycówka pisze:Generalnie mniejszy komfort przy nich jest.


Nie przy wszystkich niepalaczach. ;)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 11 sty 2008, 17:49

Nica pisze:brudnych ubraniach

_Blondas_ pisze:Brak higieny

zakery... pisze:jedno co mnie najbardziej irytuje to brak higieny

Piernik pisze:-jak nie jest zadbana

Czy wy żyjecie w jakichś krajach Trzeciego Świata bez dostępu do bieżącej wody i mydła?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 11 sty 2008, 18:23

Marissa pisze:Nie przy wszystkich niepalaczach. ;)
Przy wszystkich choc zgadzam sie, ze przy wielu ledwo odczuwalny dyskomfort ;)

[ Dodano: 2008-01-11, 18:23 ]
lollirot pisze:Czy wy żyjecie w jakichś krajach Trzeciego Świata bez dostępu do bieżącej wody i mydła?
Tez mnie to zastanawia z kazdym postem takim :D
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 11 sty 2008, 22:00

larena pisze:Jak ktoś ciągle mówi o sobie.
Nie ma planów na przyszłość, brak pomysłów na życie.
Gdy nie ma żadnych zainteresowań ( człowiek inteligentny zawsze się czymś interesuje )
Porównuje mnie do swojej mamy, bo ona jest ideałem kobiety i ja tez powinnam taka być.

Gdzie ty takich ludzi spotykasz?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 12 sty 2008, 00:19

księżycówka pisze:Tez mnie to zastanawia z kazdym postem takim :D

Mnie też to zastanawia. Bo generalnie więcej kobiet przesadnie dba o siebie a nie, że w ogóle się nie myje <chory>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości