Jak wzbudzić w niej namiętność?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Jak wzbudzić w niej namiętność?

Postautor: Joe » 14 kwie 2007, 16:45

Witam.

Od jakiegoś czasu spotykam się z pewną kobietą. W nasze relacje są bardzo bliskie, jednak brakuje mi w nich bliskości. Nieraz miałem ochotę ją pocałować, jednak wyszedł tylko buziak. Czasem czuję się jakby ona była zimna i niedostępna. A czasem widzę, ze ona tez tego chce tylko boi się pójść do przodu. Kiedyś poruszyłem z nią ten temat i ona stwierdziła ze potrzeba czasu i "magi" Dodam, ze bardzo mi zależy na tej dziewczynie.

Co mam zrobić, aby powstała miedzy nami namiętność?


pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2007, 17:17 przez Joe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mychola
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 206
Rejestracja: 23 paź 2006, 15:35
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Mychola » 14 kwie 2007, 16:59

Dać jej jeszcze trochę czasu :) możliwe, że ona tak szybko się nie angażuje.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 14 kwie 2007, 19:40

Tak, namietaność nie bierze się z nikąd. To jest mimowolny odruch człowieka. Daj jej czasu, może naprawde potrzebuje wszystko sobie poukładac i przemyśleć.
Zawsze możesz starać się być dla niej wyjątkowy. Dac róże bez okazji etc...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
jbg
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 180
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:48
Skąd: Szczecin
Płeć:

Postautor: jbg » 14 kwie 2007, 19:56

Ile już czasu się spotykacie?
jak jedna osoba nie widzi sensu bycia razem, to związek nie ma podstaw do istnienia.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 kwie 2007, 20:12

Joe pisze:W nasze relacje są bardzo bliskie, jednak brakuje mi w nich bliskości

to one sa bliskie czy bliskosci brakuje ??
Joe pisze:ona stwierdziła ze potrzeba czasu i "magi"

czyli nie dzialasz na nia, ona mysli, ze z czasem i w miare starań cos tam moze zaiskrzy, teraz nie ma nic poza kolezeństwem
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 kwie 2007, 11:12

Magia jest albo jej nie ma. Tego sie nie wywoluje.
Jedyne co mozesz to dac jej czas, ale badz swiadom ze moze sie nei doczekasz teg o na co liczysz.
Awatar użytkownika
Soul
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 253
Rejestracja: 08 maja 2005, 18:00
Skąd: że
Płeć:

Postautor: Soul » 15 kwie 2007, 22:12

moon pisze:Jedyne co mozesz to dac jej czas, ale badz swiadom ze moze sie nei doczekasz teg o na co liczysz.

Może też być lepiej niż sobie wyobrażasz ;]

Dzindzer pisze:Co mam zrobić, aby powstała miedzy nami namiętność?

Pokazuj że nie jest Ci obojętna, w końcu się otworzy;]
Sztuką jest nie szukając nigdy siebie,
wciąż na nowo się odnajdywać.
Awatar użytkownika
Magik
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2006, 15:37
Skąd: 3City
Płeć:

Postautor: Magik » 15 kwie 2007, 23:19

Magia jest albo jej nie ma. Tego sie nie wywoluje.


Z calym szcunkiem ale to nie prawda ;)

Na swiecie sa tysiace ludzi ktorzy sa w stanie uwiesc prawie kazda kobiete. Jak to wytlumaczycie?? :> Trzeba wiedziec tylko jak to zrobic. Oczywiscie panie zaraz sie tu oburza i zaczna pisac ze to musi byc to 'cos', ze musi zaiskrzyc, ze musi sie miedzy wami stworzyc magia, itp, itd...

Faceci tez beda zaprzeczac bo wola tlumaczyc sobie ze jezeli im sie nie udalo poderwac kobiete to widocznie tak mialo byc. To po prostu jest wygodniejsze.


Moglbym tu napisac o tym troche wiecej, ale tego nie zrobie bo i tak to nic nie da. Zostalbym wysmiany i wyzwany od 'debili'. Bylby to zbyt duzy szok dla waszej swiadomosci i percepcji postrzegania swiata. Wiec lepiej pozostancie w tej 'blogiej' nieswiadomosci.

pozdrawiam

Magik
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 kwie 2007, 23:25

Magik pisze:Bylby to zbyt duzy szok dla waszej swiadomosci i percepcji postrzegania swiata. Wiec lepiej pozostancie w tej 'blogiej' nieswiadomosci.

A przeczytałeś FAQ? Tam jest wszystko. Jesli coś miałbyś jeszcze wnieść, to nie krępuj się. Przeżyjemy i Ciebie :)
Bash pisze:Zawsze możesz starać się być dla niej wyjątkowy.

Ale czy autor jest z natury wyjątkowy, czy ma grać klauna wyjątkowego? Być może się ten spektakl spodoba, ale przez całe życie nie pociągnie.

Trzeba po prostu być dla kogoś wyjątkowym :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 kwie 2007, 23:52

Magik pisze:Jak to wytlumaczycie??
Feromony ;P
Magik pisze:Na swiecie sa tysiace ludzi ktorzy sa w stanie uwiesc prawie kazda kobiete. Jak to wytlumaczycie?? :> Trzeba wiedziec tylko jak to zrobic.
Tylko co to ma do magii i namietnosci? Jesli ktos Cie nie pociaga i nie chcesz blizszych kontaktow z nim to rac zej sie to nie zmieni nagle.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 kwie 2007, 08:28

Magik pisze:Faceci tez beda zaprzeczac bo wola tlumaczyc sobie ze jezeli im sie nie udalo poderwac kobiete to widocznie tak mialo byc. To po prostu jest wygodniejsze.




Ja zaprzeczac nie bede , do zdobycia jest kazda !!!! to tylko kwestia czasu i sposobu
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
LauRKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 116
Rejestracja: 01 mar 2007, 17:01
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: LauRKa » 16 kwie 2007, 14:56

Andrew pisze:
Magik pisze:Faceci tez beda zaprzeczac bo wola tlumaczyc sobie ze jezeli im sie nie udalo poderwac kobiete to widocznie tak mialo byc. To po prostu jest wygodniejsze.

Ja zaprzeczac nie bede , do zdobycia jest kazda !!!! to tylko kwestia czasu i sposobu

Ja tez sie z tym zgadzam!


Może to nie jest dosłownie to samo, ale spróbuj poczytać ten temat:
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=10503
Gdyby jakiś facet zrobił mniej więcej to, co opisał tam mac79, to ja byłabym bardzo namiętnie rozpalona :)
"Dobrze widzi się tylko sercem. To, co ważne jest niewidoczne dla oczu."
LauRKa
Awatar użytkownika
Nola
Maniak
Maniak
Posty: 696
Rejestracja: 15 gru 2006, 21:55
Skąd: zachód
Płeć:

Postautor: Nola » 16 kwie 2007, 23:48

być może:
1.jest nieśmiała
2.ma jakieś problemy z wchodzeniem w głębsze relacje
3.po prostu Jej nie interesujesz

moim zdaniem najbardziej prawdopodobna jest wersja nr 3-jesteś dla Niej kolegą i lubi Cię,ale nie odbiera jako potencjalnego partnera,bo Jej nie pociągasz.

Joe pisze:o mam zrobić, aby powstała miedzy nami namiętność?

to samo z siebie wychodzi,na siłę na pewno się nie da.albo na kogoś działasz, albo nie.poszukaj innej lepiej,dużo jest fajnych lasek przecież,nie tylko ona jedna :)

Bash pisze:Dac róże bez okazji etc...


gest bardzo miły,ale taka róża nie sprawi,że coś zaiskrzy...

Magik pisze:Cytat:
Magia jest albo jej nie ma. Tego sie nie wywoluje.


Z calym szcunkiem ale to nie prawda ;)

Na swiecie sa tysiace ludzi ktorzy sa w stanie uwiesc prawie kazda kobiete. Jak to wytlumaczycie?? :> Trzeba wiedziec tylko jak to zrobic. Oczywiscie panie zaraz sie tu oburza i zaczna pisac ze to musi byc to 'cos', ze musi zaiskrzyc, ze musi sie miedzy wami stworzyc magia, itp, itd...

ja jednak uważam,że w większości przypadków ta magia musi być i tyle.oczywiście zdarza się miłość od drugiego wejrzenia,kiedy ktoś,na kogo wcześniej nie zwracaliśmy uwagi,staje się dla nas atrakcyjny i nie możemy uwierzyć,że wcześniej go nie zauważaliśmy,ale to występuje rzadziej.wiadomo,są faceci/kobiety,którzy są tak dobrzy i wyćwiczeni w uwodzeniu,że dzięki tysiącom patentów i technik znajdą sposób by uwieść,ale na pewno nie zadziała to na każdą/każdego. kiedyś jeden facet próbował właśnie tak na mnie zadziałać,ale nie udało mu się to,chociaż wielu ludzi uważało,że ma ujmującą osobowość,jest inteligentny i zabawny.dlaczego?bo po prostu nie podobał mi się,mało tego odpychał mnie swoim wyglądem pomimo zadbania,nie podobała mi się jego barwa głosu,drażniły mnie jego gesty.i co z tego,że był elokwentny i fajny,dla mnie był po
prostu odrażający i tym samym oczywiście żadnej chemii nie było(a na marginesie to był jeszcze o jakieś 18 lat starszy ode mnie,co już dopełniło wszystkiego <belt> ).no i widzisz,zainteresowania nie da się wymusić,musi istnieć jakieś przyciąganie,bez tego nie ruszysz.i nie mów,że to kobiece dziwne "coś"/magia/"iskrzenie",to wymysł.to musi być i koniec.

Magik pisze:Zostalbym wysmiany i wyzwany od 'debili'. Bylby to zbyt duzy szok dla waszej swiadomosci i percepcji postrzegania swiata. Wiec lepiej pozostancie w tej 'blogiej' nieswiadomosci.
.
no tak,kolejny uważający się za proroka :) ciekawi mnie,co to za "rewolucyjną" teorię masz,która ma mi światopogląd do góry nogami wywrócić :D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości