ganja i dziewczyna

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 16:30

Gosia..., sama jestes głupia...wiara pisze juz bardziej zryte tematy to co mowisz ze ten jest głupi...skoro moderator jej nie skasował to nie jest az tak głupi...

w ogóle ty tam pewnie zyjesz w gronie ludzi wysoko ustawionych to co ty mozesz wiedziec o realiach jakie spotykaja nas...

lollirot,...chcialem sprobwac...co nie mozna...i okazalo sie ze lepiej na trzezwo..

runeko, ty jestes ale baba trep...nie ładnie obrazac ludzi...jeszcze sie naczytala i cyne wali...hehe

Tak ogolnie to zaczolem temat o skromnym zapaleniu ganji...a wiara juz o fecie nawija...
ciekawe kto tu sie lepiej zna na tym scierwie...

WSZYSCY ŚWIĘCI BEZ KITU

[ Dodano: 2006-04-21, 16:34 ]
Hyhy, powiedz mi co ma wspolnego ze mowisz ze mam 14 lat do wypowiedzi" co sadzicie o zapaleniu ganji z dziewczyna"

Dla mnie odpowiedz moze byc np:no lipa w ogóle gadka jakas dziwna, albo zajebiscie ubaw na calego.. a nie ze mam 14 lat bo napisalem taki post...

jakis dziwny kolezka jestes...
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 kwie 2006, 16:47

matys20 pisze:...skoro moderator jej nie skasował to nie jest az tak głupi...

Bo moderatorzy tez czasem lubia popatrzec jak takie fircyki z bramy w podworzu probuja pierdnac, a ze im nie wychodzi to zesraja sie w gacie.
matys20 pisze:w ogóle ty tam pewnie zyjesz w gronie ludzi wysoko ustawionych to co ty mozesz wiedziec o realiach jakie spotykaja nas...

Bez kitu? Piszesz z getta? Mowie Ci, tutaj to bys mial jazde, zebys sie tylko na poludniowa strone wprowadzil. Sami Murzyni, strzelaniny, dragi. Twoj klimat. Tylko czasem niechcacy mozna kulke dostac.
matys20 pisze:runeko, ty jestes ale baba trep...

Sam jestes baba
matys20 pisze:jeszcze sie naczytala i cyne wali

No wiesz co...boli Cie, ze jestem oczytana? Wiesz, w srodowisku i rodzinie z ktorej ja pochodze to jest DOBRA rzecz. C-Z-Y-T-A-C caaacyyy. Rozumiesz? A cyna to pierwiastek taki. No ale skad Ty to mozesz wiedziec? W gettach nie ucza chemii.
matys20 pisze:zaczolem temat

Ty lepiej nie denerwuj bo o tym juz byla cala 9 stronnicowa rozprawa.
matys20 pisze:ciekawe kto tu sie lepiej zna na tym scierwie...

Toz juz napisalam, ze ja. Cpalam fete ze 20 razy w zyciu a ekstazki polykalam hurtowo po za friko byly. O paleniu nie wspomne. Dwa lata u boku dilera (notabene, ktory w pierdlu siedzi w chwili obecnej) przezylam. Zadawalam sie z metami najgorszymi, bylam na takich jumpach, ze malo kto z tego forum takie cos widzial. Ale jednak cos mi sie pozniej w glowce przestwilo, zmadrzalam, rzucilam dilera, zrobilam dwie klasy liceum w Polsce, tu zdalam mature i studjuje, jak to sie ladnie nazywa, Sytemy Informatyczne i Przeplywu Danych(bez wspomagania-tutaj fety nawet na oczy nie widzialam choc ponoc popularna), pracuje sobie jako co-managerka biznesiku, mam meza i jestem szczesliwa. A dopiero w czerwcu zaczynam dziewietnastke. Wiec matys, mozna wyjsc z gowna i wejsc do ludzi. I jak to ktos ujal w topiku o analu : "I nawet pozniej nie smierdzi".
matys20 pisze:WSZYSCY ŚWIĘCI BEZ KITU

"Quo vadis Domine?"
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2006, 16:49 przez runeko, łącznie zmieniany 1 raz.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 kwie 2006, 16:48

matys20 pisze:ty tam pewnie zyjesz w gronie ludzi wysoko ustawionych to co ty mozesz wiedziec o realiach jakie spotykaja nas...


chłopcze, co mają do tego realia? Sam byłem na finansowym dnie kiedyś, ale nie miałem ochoty ani potrzeby wówczas się faszerować dragami. Mam na to za silny charakter <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 16:59

runeko, oj kolezanko....widze ze chcesz pokazc na forum,kim ty nie jestes, co robilas, kogo znalas, co przezylas...masakra

sama mieszkasz w gettcie...wole Polske niz tam jakies czarne klimaty...a ty chyba dostalas od jakiegos czarnucha w łeb ze tak sie znasz na klimatach..hehehehehe

Nie boli mnie ze czytasz ksiazki...tylko ze wzorujesz sie na ksiazkowych definicjach....z tego mam polew,Ktosiek, dobrze napisał"chwalisz sie wiedzą" troche prostacka ale ważne ze jest nie??:P


WIDZE ZE MASZ ŁADNIE BANIE PRZERYTA SKORO HURTEM EXTAZE SZAMAŁAŚ
ja nie mam z tym stycznasci....
pochwale sie tez troche wiedzą...speed zostaje w rdzeniu kręgowym do konca życia...pewnie nie wiedzials...

nie zmądrzałas tylko pewnie wyboru nie mialas...albo melina z DILERAMI i i innymi KASTAMI..albo nauka....i tu masz + kazdy kto cos ma w glowie wybierze to drogie..
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 kwie 2006, 16:59

Ktosiek pisze:"Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience"

Ale to juz Ciekawski mial w opisie.
Ktosiek pisze:Moglbym nabluzgac na Ciebie tez, ale nie znize sie do Twojego poziomu.

Alez to nie bluzg. To stwierdzenie poziomu umyslowego.
Ktosiek pisze:Chyba grama nie widzialas na oczy

Po raz n-ty: dwa lata u boku dilera.
Ktosiek pisze:Glupoty piszesz ale w sumie nie moge Ci tego udowodnic

To co napisales nie ma sensu. Jezeli nie mozesz udowodnic, to skad wiesz,ze to glupota? A skad ja wiem ci jest w marihuanie? PATRZ WYZEJ!
Ktosiek pisze:Mysl jak chcesz.

Owszem, mysle jak chce. I stoja za tym fakty nawet. Niesamowite, co?
Ktosiek pisze:Tak, to Ci wychodzi duzo lepiej niz dyskusja.

Jak dla mnie to za niski poziom na dyskusje. Wybacz.
matys20 pisze:Ktosiek, Tez mnie denerwują takie mądralińskie...

1) Nie podlizuj sie do Ktoska bo on nie wyraza identycznego pogladu co Ty
2) A wez sie chociaz nie rozplacz. A jak tez chcesz byc madralinski to czytac zacznij np. albo choc jakis sport uprawiac. Rozwijac sie w prawidlowym kierunku.
TedBundy pisze:Sam byłem na finansowym dnie kiedyś, ale nie miałem ochoty ani potrzeby wówczas się faszerować dragami.

Chwala Tobie. Zreszta nie rozumiem ludzi, ktorzy zarabiajac 200 zl na miesiac wydaja wszystko na dragi albo na kreche biora i pozniej nozki im lamia. Gdzie tu sens?
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 17:01

TedBundy, maja duzo...zyje sobie kobitka w USA to pewnie jezdzi SLK i gdzies ma wszycho...a tu jest POLSKA baranie TU kazdy obywatel ma przejebane...

[ Dodano: 2006-04-21, 17:03 ]
runeko, a ty w ogóle myslisz ze jak zapalilem ganji to juz jestem ZEREM...zajebiscie
to nie mowie kim ty bys byla na swoje głupie babske myslenie(z tego co piszesz jakie to nie mialas jazdy)...hehehe

[ Dodano: 2006-04-21, 17:08 ]
runeko, Tak w ogóle to chyba nikt 200zł nie zarabia na miesiac...

A łamią nózki to tylko tam u ciebie i to pewnie za darmo...no moze tutaj tez ale nie za bande 100zł czy tam 200zł...tylko jakies wieksze kwoty...a to juz nie moja ranga,w ogóle kto tu mowil o kredycie....he
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 kwie 2006, 17:10

matys20 pisze:albo nauka....i tu masz + kazdy kto cos ma w glowie wybierze to drogie..

CZYTAJ raz jeszcze: studjuje informatyke i jak dotad nie dostalam oceny ponizej 4.
Mam co-managerstwo w firmie.
matys20 pisze:runeko, oj kolezanko....widze ze chcesz pokazc na forum,kim ty nie jestes, co robilas, kogo znalas, co przezylas...masakra

Chce pokazac, zeby takim jak Ty ODRADZIC taki styl zycia i pokazac, ze wyjsc z tego mozna.
matys20 pisze:sama mieszkasz w gettcie...wole Polske niz tam jakies czarne klimaty...a ty chyba dostalas od jakiegos czarnucha w łeb ze tak sie znasz na klimatach..hehehehehe

Nie do konca. Mieszkam w dzielnicy polsko- wloskiej. Bardzo ladnie, czysto i kulturalnie. Najnizszy wspolczynnik zbrodni w calym Chicago. I chyba sie komus ban bedzie szykowal za takie podejscie typu "czarnuch w leb" pier***** rasisto :].
matys20 pisze:napisał"chwalisz sie wiedzą" troche prostacka ale ważne ze jest nie

Powiedz mi tylko jak wiedza moze byc prostacka to Ci przyznam racje.
matys20 pisze:tylko ze wzorujesz sie na ksiazkowych definicjach

Gdybym wzorowala sie na definicjach Marqueza lub Allende to nigdy bym nie pisala tego, co teraz pisze.
matys20 pisze:WIDZE ZE MASZ ŁADNIE BANIE PRZERYTA SKORO HURTEM EXTAZE SZAMAŁAŚ
ja nie mam z tym stycznasci....

Oraz iloraz inteligencji powyzej normy. Ale to moze byc tylko zbieg okolicznosci. Moze Ty zacznij szamac ekstazki to jakims cudem i Tobie pojdzie w gore.
matys20 pisze:speed zostaje w rdzeniu kręgowym do konca życia

Pomylka. Przez siedem lat :]
matys20 pisze:nie zmądrzałas tylko pewnie wyboru nie mialas

Mialam. Tylko Bozia mi dala troche wiekszy mozdzek i nawet jak cpalam (dwa razy w miesiacu) to lecialam na piateczkach.
"Some drink from the fountain of wisdom. Some just gargle" Zdrastwujcie.
matys20 pisze:albo melina z DILERAMI i i innymi KASTAMI..albo nauka

Nigdy nie musialam wybierac. Wszystkie klasy konczylam z wyroznieniem :] <fuckoff>

[ Dodano: 2006-04-21, 17:14 ]
matys20 pisze:A łamią nózki to tylko tam u ciebie i to pewnie za darmo...no moze tutaj tez ale nie za bande 100zł czy tam 200zł...tylko jakies wieksze kwoty...a to juz nie moja ranga,w ogóle kto tu mowil o kredycie....he

W Polsce wydaje mi sie, ze cos wiecej....
matys20 pisze:runeko, Tak w ogóle to chyba nikt 200zł nie zarabia na miesiac...

A jestes pewien? Bo 'chyba' nic nie zalatwia.
matys20 pisze:...zyje sobie kobitka w USA to pewnie jezdzi SLK

Czym jezdze?
matys20 pisze:runeko, a ty w ogóle myslisz ze jak zapalilem ganji to juz jestem ZEREM...zajebiscie

Alez panie Ziobro...ja mysle, ze jestes ZEREM nie dlatego, ze zapaliles, tylko dlatego, ze Ci swiat przeslania.
matys20 pisze:to nie mowie kim ty bys byla na swoje głupie babske myslenie

Ja jestem 7 w 8. Tak wynikalo z testu <diabel>
matys20 pisze:a tu jest POLSKA baranie

Nie recze za ktoregos z modow jak wejdzie i zobaczy, ze Ted'a baranem nazwales...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 kwie 2006, 17:16

matys20 pisze:TedBundy, maja duzo...zyje sobie kobitka w USA to pewnie jezdzi SLK


hehehehe....tak, oczywiście :D Wszyscy w USraju żyją jak Blake Carrington :) Jasne. I co będziemy się ograniczać: SLK to betka, każdy Latynos czy emigrant ma przynajmniej Mercedesa Brabusa <hahaha> Te 40 milionów, nie objętych ubezpieczeniem zdrowotnym też spędza regularnie urlopy w najbardziej wypasionym hotelu Aspen...Poczytaj trochę, chłopczyku, bo się ośmieszasz. Z mojej strony EOT, z indolencją umysłową dyskusji toczyć nie mam zamiaru.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2006, 17:19 przez Ted Bundy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 17:18

runeko, mnie nie musisz tego pisac ze mozna wyjsc z tego...skoro nawet nie wlazłem bo nie mam takich kumpli:)

Nie jestem rasistą tylko skoro o takich ludzich piszesz co z gunami chodzą, to mozna ich nazwac czarnuchami bo na to zaslugują

No prostacka zerżnieta z ksiazki...swoje słowa to cos znacza o sobie a nie kopia...

Po tej extazie to chyba jakis film ze jestes madrzejsza,bo nie uwazam zeby tak było....

Ja tez zajaralem i jakos lajtowo sobie radze...pewnie moglobyc lepiej tylko nie w tym Kraju.
Ty masz mozliwosc rozwijania sie...Polska z 40 lat do tylu jest...ale mozna dac rade
Ktosiek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2006, 15:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Ktosiek » 21 kwie 2006, 17:19

Ale to juz Ciekawski mial w opisie.

I co z tego? Dziekuje za informacje ale w sumie to po co mi to wiedziec?

Alez to nie bluzg. To stwierdzenie poziomu umyslowego.

Po dwoch zdaniach:
"Rozumiem to tak, ze nie masz zadnych argumentow i sie wycofujesz." oraz
"Mam dyplom magistra informatyka Polsko-Japonskiej Wyzszej Szkoly Technik Komputerowych" (co jest wyrwane z kontekstu, nie pisalem tego zeby sie chwalic)
stwierdzasz moj poziom umyslowy?
To moze ja na podstawie Twojej wypowiedzi:
"Cpalam fete ze 20 razy w zyciu a ekstazki polykalam hurtowo po za friko byly. O paleniu nie wspomne." ocenie Twoj? Niestety mam troche w glowie i nie zrobie tego.

Ktosiek napisał/a:
Chyba grama nie widzialas na oczy

Po raz n-ty: dwa lata u boku dilera.

I z 5g robisz 40 blantow? Dobre...

Ktosiek napisał/a:
Glupoty piszesz ale w sumie nie moge Ci tego udowodnic

To co napisales nie ma sensu. Jezeli nie mozesz udowodnic, to skad wiesz,ze to glupota? A skad ja wiem ci jest w marihuanie? PATRZ WYZEJ!

Rozbrajasz mnie. Masz jakies dowody na poparcie swoich slow? Twoje zdanie jest dla mnie takim samym dowodem jak moje dla Ciebie. Zrozumialas teraz?
Ja tez znam dilera od paru lat i nic nie dodaje.

Owszem, mysle jak chce. I stoja za tym fakty nawet. Niesamowite, co?

Fakty, ktore tylko ty znasz? Moze powiesz skad czerpiesz swoje informacje. Tylko nie pisz: bo widzialam - bo to zaden dowod (patrz wyzej dlaczego).

Jak dla mnie to za niski poziom na dyskusje. Wybacz.

Napisala, po czym dyskutuje dalej... Skoro za niski to po co sie udzielasz? Do tego zamiast argumentow uzywasz wyzwisk.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2006, 17:51 przez Ktosiek, łącznie zmieniany 2 razy.
“Imagination is more important than knowledge. For knowledge is limited to all we now know and understand, while imagination embraces the entire world, and all there ever will be to know and understand.” - Albert Einstein
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 21 kwie 2006, 17:19

Modzie widzisz i nie grzmisz. Niech ktoś zamknie ten temat bo ta dyskusja nie ma większego sensu.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 17:20

TedBundy, nie mowie z kazdy...ale skoro tam jest...to chyba zeby lepsze zycie prowadzic LOGICZNE chyba ze bedzie jakis pech...w co watpie
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 kwie 2006, 17:20

Matys dzieciaku malo wiesz o zyciu, naprawde malo :)
Ale ja tez nie wiem wszystkiego :)
Nie udowodnisz racji tam gdzie jej nie masz, wiec po co glupio dyskutujesz?
Skoncze sie juz klocic bo na naszym forum zawsze dyskusje o nakrotykach tak sie koncza :D

Pewnie ludzie je biora i nie widza nic zlego w tym, pewni biora i wiedza ze to jest zle.
Pewnym ludziom sie to wytlumaczy a pewni zrozumiaja jak na wlasnej dupie cos przezyja.
Inni z kolei nie zrozumiaja nic nawet w monarze:)

Pozdrawiam.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 17:26

Hyhy, i co piszesz tak bo cos nie tak na ciebie powiedzialem...fajnie

Tylko pewnie wiem na nie jeden tamt wiecej niz inni co sie wypowaidaja a mało wiedzą
W czym nie mam racji??? nie bardzo rozumiem??? ze fajnie jest sie upalic z dziewczyną??? czy cos innego???
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 kwie 2006, 18:09

matys20 pisze:lollirot,...chcialem sprobwac...co nie mozna...i okazalo sie ze lepiej na trzezwo..

co, gdzie nie można? jestem ostatnią osobą, która mogłaby to powiedzieć. tylko uważam, że Twoje wnioski są nieco głupawe - w końcu twierdzisz, że paliłeś wcześniej kilka razy, więc powinienieś wiedzieć, że to się nie nadaje na robienie nastroju pod poważną rozmowę ;-)
ja nadal tylko nie rozumiem pytania - DLACZEGO nie miałbyś sobie zapalić z dziewczyną, jeśli oboje macie ochotę i nie przeginacie?
matys20 pisze:ciekawe kto tu sie lepiej zna na tym scierwie...

na którym? <diabel>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
on00
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:54
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: on00 » 21 kwie 2006, 18:35

ja wiem ze nigdy nie zapale i nie pozwole dziewczynie zapalic,
kiedys miałem duze problemy a powiem własnie ze zaczynalem od canabis ale na tym nie popzestałem. Zmieniłem towarzystwo. Studiuje. Teraz obecnie nikt z moich znajomych nie pali i nic nie bierze. I szczerze zyje mi sie znacznnie lepiej bez tego.
Awatar użytkownika
nedly
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 lis 2004, 23:12
Płeć:

Postautor: nedly » 21 kwie 2006, 18:52

czytam tak wasze wypowiedzi i nie wiem czy smiać się czy płakać :/
"tak bardzo Cie kocham moj aniolku...ojb..."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 kwie 2006, 19:05

matys20 pisze:Nie udowodnisz racji tam gdzie jej nie masz, wiec po co glupio dyskutujesz?

Może proponuje ignorowac temat. Bo to już nie jest dyskusja tylko udawadnienie swoich racji, których i tak sie nie da zmienić.
matys20 pisze:Tylko pewnie wiem na nie jeden tamt wiecej niz inni co sie wypowaidaja a mało wiedzą
W czym nie mam racji??? nie bardzo rozumiem??? ze fajnie jest sie upalic z dziewczyną??? czy cos innego???

Ważnie, ze Ty duzo wiesz. Myśl co chcesz zioło masz narkotykiem, posiadanie i sprzedawanie tego w Polsce jest nielegalne. Więc także sprzeczne z prawem jest nakłanianie do palenia tego. <cisza>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 21 kwie 2006, 19:38

Hyhy pisze:Ja bym nie chcial panienki ktora jara ziolo,ot tyle.

A ja bym nie chciala faceta, ktory jara ziolo :).
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 kwie 2006, 19:40

wszystko jest dla ludzi ...byle w odpowiedniej ilosci
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 21 kwie 2006, 20:00

Andrew, I tutaj jest dobra odpowiedz...podobno wszytskiego trzeba sprobowac....

Czyli raz czy tam 2 razy zapalic sobie to nie tragedia...zwlaszcza w fajowym klimacie...
nie mowie tu o mittingach co wiara ma tygodniami...to jest lipa
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 kwie 2006, 22:04

matys20 pisze:No prostacka zerżnieta z ksiazki...swoje słowa to cos znacza o sobie a nie kopia...

Po tej extazie to chyba jakis film ze jestes madrzejsza,bo nie uwazam zeby tak było....

Nie pal wiecej bo bzdury wypisujesz. Co zerzrnelam z jakiej ksiazki i gdzie? Prosze mi POKAZAC.
A co do tabletek- nie zmienily ilorazu, z wiekiem jakos sam podskoczyl wyzej.
Ktosiek pisze:Niestety mam troche w glowie i nie zrobie tego.

Zalezy troche czego masz w glowie. Bo nie oleju.
on00 pisze:kiedys miałem duze problemy a powiem własnie ze zaczynalem od canabis ale na tym nie popzestałem. Zmieniłem towarzystwo. Studiuje. Teraz obecnie nikt z moich znajomych nie pali i nic nie bierze. I szczerze zyje mi sie znacznnie lepiej bez tego.

To cos jak u mnie. Tylko, ze ja nie mialam strasznych problemow na szczescie.
nedly pisze:czytam tak wasze wypowiedzi i nie wiem czy smiać się czy płakać

Najlepiej by bylo powiedziec cos na temat.

A ze ja juz powiedzialam co mialam do powiedzenia i widze, ze madrosc z wiekiem przychodzic nie musi, vide niektore wypowiedzi, koncze wiec swoj udzial w tym temacie. Ja swoje w zyciu odbebnilam, wiecej nie bede, tak mi dopomoz Bog itp.A ci co cpaja niech nie szukaja sobie usprawiedliwienia na tym forum bo to nie w temacie jest. Ani nie przychodzic i nie zakladac tematow, zeby sie chwalic, ze z dziewczyna zacpalem i pytac czy mozna."Legalne jest wszystko co nie jest zakazane". Pomyslec o tym a nie o pierdolach tematy zakladac. I w ten sposob oto podzielilam sie moja JEDYNA I SLUSZNA MADROSCIA. Dziekuje. (dla mniej zorientowanych, pije do obrazalskich) <evilbat>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 22 kwie 2006, 09:56

runeko, Nie gadaj ze przez zapalenie pisze bzdury..mniej mam głowe przeoraną niz ty zapewnie po tych chemicznych rarytasach....wydaje ci sie ze jestes mądrzejsza a tak naprawde to nie?? bo niestety dziurska po tej chemi nie zejda ci tak sobie..

Szkoda ze na real nie gadamy to bys sie zmieszała troche wiesz....
Obryta jestes o tych dragach z Anty narkotykowych ksązek...co nic rewelacyjnego nie piszą..

JESLI UWAZASZ ZE ZAPALENIE Z DZIEWCZYNA TO JAKIES ĆPANIE TO CIĘZKO Z TOBA..
OWSZEM NIE MOWIE ZE TO NIE JEST NARKOTYCH ALE ZEBY OD ĆPUNA OD RAZU...

POPATRZ LEPIEJ NA SWOICH KUMPLI Z KRYMINAŁU...TO ZOBACZYSZ CO TO ĆPUN..

"Legalne jest wszystko co nie jest zakazane"---czy ty czasem na pałkarza nie idzesz

"ZAKAZANY OWOC ZAWSZE LEPIEJ SMAKUJE"....

Dobra to poczekam na kolejne profesjonalne obelgi..pani Doktor hehehe
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 10:01

Ja akurat nie znoszę trawy, zwłaszcza samego smrodu. Byłam z facetem palącym to świństwo i nie dałam rady m.in. z tego powodu.
A jak oboje lubicie takie odloty, to proszę bardzo. Ja się w cudze zamiłowania mieszać nie będę. Zwłaszcza w takie mało istotne. Co najwyżej się uzależnicie. A ja Matką Teresą nie jestem. ;)
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 22 kwie 2006, 10:09

Olivia, owszem prawie zadna dziewczyna tego nie cierpi....
Znaczy to tak wszyslo,ze...a mozna buszka pociagnac,ona tez nie zbyt za tym ale pociagla...
Dla odmiany...A co do uzaleznienia to troche inna droga...mnie tam to nie dotyczy...
Slyszalem ze wiara zaczyna od ganji konczy na jakies Heroinie czy co tam jeszcze jest...
Spoko bez obaw..wszystko gra...

I nawet nie zaluje ze sprobowalem tego z dziewczyna...kto inny tego nie doswiadczy a bylo fajowo...i co w tym złego...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 10:11

matys20 pisze:a mozna buszka pociagnac

Ja się duszę, jak czuję ten zapach, więc nawet buszek odpada. I wolę się napić, mieć kaca następnmego dnia niż to palić.
Może mam jakąś alergię na ten smród, jak nawet to kadzidełko w kościele wywołuje u mnie katar alergiczny? ;)
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 22 kwie 2006, 10:14

Olivia, Faktycznie naprade musisz tego nie nawidzic...ale mam kolezanke co jak czuje zapach palacej trawy to mowi ze zbiera sie jej na wymioty...faktycznie mozna miec do tego wstret...

No kadzidełka tez nie sa dla mnie za ciekawe...nie cierpie tego smrodu...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 10:15

No kadzidełka tez nie sa dla mnie za ciekawe...nie cierpie tego smrodu...

A ja uwielbiam. :] Nie porównuj kadzidełek do trawki. <zalamka>
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
matys20
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 15 lut 2006, 13:59
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: matys20 » 22 kwie 2006, 10:20

Olivia, nie porównuje tego do trawki...ale sama napisalas ze "jak nawet to kadzidełko w kościele wywołuje u mnie katar alergiczny?" to chyba moge napisac ze domowe kadzidelko jest dla mnie nie zbyt do zniesienia...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 10:21

to chyba moge napisac ze domowe kadzidelko jest dla mnie nie zbyt do zniesienia...

Możesz, ale domowe jest inne niż kościelne. Widać, znasz się tylko na ganji. :P Jak ja się na czymś nie znam, to się nie mądrzę. A Ty tak.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 756 gości