Wady ukochanych

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Aga
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:38
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Aga » 20 lis 2004, 15:51

Problem w tym Mona Lisa że brak już czasu :) mogłabyś mi tak powiedziec gdybym sie nie zakochała :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 22 lis 2004, 08:16

Nijak się nie zmieni. Może na chwilę, dla niepoznaki, ale i tak z niego wylezie. Z czasem nauczyłam się omijać takich facetów dużym łukiem. Ja muszę mieć faceta z biglem, a nie takie rozlazłe coś. A że miłość ślepa, to wiem... Tylko z czasem trochę człowiek mądrzeje i zakochuje się rozsądnie, co byście nie gadali.

Za stara jestem na ciągnięcie faceta za uszy. Po prostu mi się już nie chce.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 22 lis 2004, 11:02

I też nalezało by powiedziec iz nic to nie da ! (to ciagniecie )
Trujeczko , WSZYSTKO SIE ZMIENIA ......tak , On zapewne też sie zmieni kiedyś , pytanie ile komus napsuje nerwow , i jeki wielki bedzie ten jego stan zmienienia , bo jak sie zmieni wiecej jak 20% TO MNIE KAKTUSA NA RECE WYLEZIE ! :564: wszystko sie zmienia ....? tu też trzeba wziasc perwna poprawkę !! ile sie zmiena a ile bysmy chcieli , albo musialo by sie zmienic , tak by nas to satysfakcjonowało ! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 24 lis 2004, 09:14

Mówie wam dajcie mu szanse, on ma dopiero 18 lat !! Jego "grzeszki" są takie które gwarantują iż można się zmienić. Poczekajcie aż pójdzie na studia i tam dużo, dużo wiecej trzeba będzie załatwiać samemu i będzie miał możliwość się wykazania.

Dużo osób pisze, ze się nie zmieni a czy warto tak odrazu skreślać tego chłopaka? Może zamiast tego napisać jakby sprawić aby mógł się szybciej zmienić.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lis 2004, 09:36

Zmienić?!
No pewnie, że się może zmienić... tylko trzeba pamiętać, że każdy może się zmienić na lepsze i na GORSZE !!
Oby się nie zmienił na gorsze :566:
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 503 gości