nie wiem co ja mam zrobic

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 10:10

Smile8 gdzie ja powiedzialem,ze nic nie robie w tym kierunku zeby bylo ok? i kobiety i faceci sa wzrokowcami a ja widocznie nie jestem w ich typie:] ciekawe co madra dzindzer i inne madrosci tego forum by robily jak by byly w takiej sytuacji
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 paź 2010, 10:32

Powiedz: uważasz, że kiedy będziesz ładny - będziesz szczęśliwy?

Z Twoich postów wyziera mi facet, który odstrasza ludzi nastawieniem, ale zawsze znajdzie wymówkę, dlaczego kobiety na niego nie lecą (i który szczęście / nieszczęście potrafi definiować tylko przez "posiadanie kogoś").

Jak już będziesz ładny - zaczniesz sobie mówić, że żadna Cie nie chce, bo nie masz kasy.
Jak już będziesz miał kasę - to wymyślisz coś innego. Za małego penisa, nie ten kolor oczu.


Wymówki, wszystko wymówki. A obiektywnie rzecz biorąc - i nawiązując do Twojej sygnaturki - nie ma żadnego powodu (poza Tobą samym), dla którego już dziś nie miałbyś być szczęśliwy 8)
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 10:34 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 10:43

stawiam na wyglad ,bo jak mowilem wczesniej np gdzies na imprezie podchodze do jakiejs kobiety jestem metr od niej a ta juz macha reka ,ze nie i ucieka i tak bylo nie raz ,wiec co ja mam myslec,ze powod jest w moim zachowaniu jak nawet z nia slowa nie zamienilem?:)
jest tyle kobiet i normalnie 99% mam mnie gdzies rewela... tak wlasnie uwazam,ze byci z kims da mi szczescie ,bo ile mozna byc samemu.
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 11 paź 2010, 11:08

normalny pisze:stawiam na wyglad

To czas na operację plastyczną.
normalny pisze:tak wlasnie uwazam,ze byci z kims da mi szczescie ,bo ile mozna byc samemu.

Jeśli sam ze sobą jesteś nieszczęśliwy, to tym bardziej nie będziesz szczęśliwy z kimś innym.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 12:59

0k zrobie sobie operacje plastyczna
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 paź 2010, 13:13

normalny pisze:stawiam na wyglad ,bo jak mowilem wczesniej np gdzies na imprezie podchodze do jakiejs kobiety jestem metr od niej a ta juz macha reka ,ze nie i ucieka i tak bylo nie raz ,wiec co ja mam myslec,ze powod jest w moim zachowaniu jak nawet z nia slowa nie zamienilem?:)
Toś niemądry, bo niemądre wnioski wyciągasz. Twoje nastawienie również jest nielogiczne, jeśli brać pod uwagę cel jakim jest szczęście.

Dziewczyna na imprezie macha na Ciebie ręką już z metra, więc jest zła bo ocenia nie znając Cię. A cóż innego Ty robisz? Może nie jesteś w jej typie, może przyszła ze swoim facetem, może wczoraj z nim zerwała, może z innego powodu nie ma ochoty, a może zwyczejnie celuje w ładnych, opalonych łysych misiów. Tak czy inaczej, robi Ci przysługę, nie tracisz czasu na i tak nieciekawą rozmowę. Już pomijając uśmiech politowania jaki wzbudzasz idąc na imprezę by porozmawiać.

A z rzeczy wartych przeczytania (w przeciwieństwie do powyższych): Stanisław Tym powiedział kiedyś pewnej Pani, że zadowolenie z siebie to połowa sukcesu, a bardzo duże zadowolenie z siebie może odpowiadać i za cały sukces. To jakie Ty masz szanse?
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 13:14 przez shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 13:19

nie slucham takich tekstow tego rodzaju jak Tyma, to nie jest prawda. Bylem zadowolny z siebie bylem sam ,nie jestem zadowolony z siebie dalej jestem sam,dlatego nie wierze w teksty "powtarzaj sobie przy lustrze ,ze jestes super i tak bedzie"pfff. nie dojdziemy do porozumienia bo wy ciagle twierdzicie ,ze byle jaki gosc ktory wierzy w siebie moze miec wszystko, a ja na swojej osobie przekonalem sie ,ze NIE
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2010, 14:01

byle kto nigdy nie ma nic - i gadanie sobie przed lustrem , ze sie jest super nic nie daje - to nie o to chodzi ! Musisz byc interesujacy ! dla kobiet !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 16:09

masz racje, ale ciagle o tym moowie,ze nie mam mozliwosci pokazania jaki jestem przez wyglad JUZ ROZUMIECIE?
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 11 paź 2010, 16:10

normalny pisze:ze byle jaki gosc ktory wierzy w siebie moze miec wszystko

Byle jaki gość nigdy nie będzie miał wszystkiego.
A poza tym Ty w ogóle nie rozumiesz, co my rozumiemy przez wszystko (że tak grupowo pozwolę sobie odpowiedzieć). Dla Ciebie "wszystko" to posłuszna ładna laska u boku. Drzewo przysłoniło Ci las.

A Tyma nie zrozumiałeś.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 16:19

to mowcie mniej dojrzalym jezykiem to moze zrozumie
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 11 paź 2010, 18:54

normalny pisze:nie slucham takich tekstow tego rodzaju jak Tyma, to nie jest prawda. Bylem zadowolny z siebie bylem sam ,nie jestem zadowolony z siebie dalej jestem sam
Nie słuchasz pewnie dlatego, że nie rozumiesz. Gdzie tam było wspomniane, że zadowolenie z siebie ma być bezpodstawne, nieszczere lub nietrwałe?

normalny pisze:byle jaki gosc ktory wierzy w siebie moze miec wszystko

Byle jaki gość wierzący w siebie może mieć złudzenia.
Byle jaki gość nie wierzący w siebie może być pełen jadu lub w depresji.
Nie byle jaki gość nie wierzący w siebie marnuje swój potencjał.
Nie byle jaki gość wierzący w siebie może mieć wszystko.

Potrzebujesz większego uproszczenia, czy takie wystarczy?

Wygląd nie ma tu większego znaczenia. Zobacz Brada Pitta. Przeciętnej urody jegomość. A jaki podziwiany. Bo talent ma, zarobił na nim a teraz i ludziom pomaga.

No i zwróć uwagę, że "może mieć" nie znaczy tego samego co "ma". Bo jeśli mylisz te rzeczy szukając uniwersalnej recepty na swoje szczęście, to znaczy tylko tyle, że nic nie wiesz o szczęściu. Szczęście osiąga się przez proces, przez zmaganie się podczas którego nie raz definicja szczęścia Ci się zmienia.

Ty chyba raczej chcesz po prostu kogokolwiek zaliczyć.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 18:57 przez shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 22:35

nie chce nikogo zaliczac ,chce znalezc normalna kobiete ktora zaakceptuje jaki jestem. no wlasnie ja bylem takim byle jakim gosciem wierzacym w siebie ktory mial zludzenia ,ale szybko te zludzenia pryskaly teraz jestem byle jakim gosciem majacym depresje i jakos wiekszej roznicy nie widze:) jezeli brad pit jest przecietnej urody to wlasnie tym bardziej swiadczy ,ze ja jestem urody bardzzooooo beznadziejnej
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 11 paź 2010, 23:26

ty przede wszystkim jak juz napisałem jestes "Makową Panienką "

http://www.youtube.com/watch?v=ptrnTw_3JJA
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, 23:28 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
normalny
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 08 paź 2010, 09:40
Skąd: szcz
Płeć:

Postautor: normalny » 11 paź 2010, 23:36

panienka jestes ty
nie wiem co zrobic by byc szczesliwy

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości