milosc a zdradzie,w zwiazku malzenskim i zwiazku partnerskim

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 29 cze 2004, 20:29

agata pisze:jezeli obie strony wkładaja cos w zwiazek to nie ma mysli o zdradzie bo wszystko czego potrzebujemy znajdujemy u boku naszego partnera(i moze ktos powie ze mam idealistyczne podejscie do sprawy bo młoda jestem i zycia nie znam,ale jezeli jestesmy szczesliwi z kims to nie szukamy przygód z kims innym!!)

To nie jest tylko twoje takie podjeście. Większość z nas przecież nie zakłada, że dojdzie do zdrady. No a poza tym my młode osóbki jeszcze nie do końca poznałyśmy życie i mamy takie podejście. Ale dobrze mieć takie podejście.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Jaga
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 24 lut 2004, 13:18
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Jaga » 29 cze 2004, 21:29

krzys pisze:NO tak ! ale to tylko teoria ! która nie zawsze ma sie tak w rzeczywistosci !a ze to bardzo skomplikowane byc moze ... wiec nie da sie tego opisac prostymi słowami !


Jednak lepiej dążyć do tego co dobre, wiadomo, że nie ma na tym świecie ideałów, anioły są w niebie:)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 30 cze 2004, 07:32

Większość z nas przecież nie zakłada, że dojdzie do zdrady.


moze gdyby ludzie bedac z kims nie zapominali o tym ze cos takiego jak zdrada istnieje to nie przezywalibysmy tak bardzo gdyby juz do niej doszło.........

No a poza tym my młode osóbki jeszcze nie do końca poznałyśmy życie i mamy takie podejście.


a czy z takim podjesciem przebrniemy przez całe zycie to sie okaze ....pewnie dostaniemy jeszcze pare razy po d**** a wtedy.......
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 30 cze 2004, 08:24

Fish uwazaj by banka nie pękła (nie mogłem sie powstrzymać !


Będę uważał :)
Po to to forum żeby podyskutować. A moje poglądy są moimi i będę przy nich obstawał. Jak coś mi sie nie podoba to mówię o tym.
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 601 gości