Ta cholerna nieśmiałość

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 08 sie 2004, 08:33

mariusz pisze:Ciekawe spostrzeżenie, jednak z własnej obserwacji widze, że kobiety w wieku 18-22 lata żadko zwracają uwagę na inteligencje... (chyba, że na takie tylko trafiam ;) )


nie tylko Ty Mariuszu :-) moze obaj nie mamy szczescia do innych kobiet :?: ;-) aha, poszerzylbym granice wiekowa od 17 do 24... Bez urazy prosze mile panie :!: Ale mowie o osobach ktore ja spotkalem, Wy jestescie ich 100% zaprzeczeniem :-)

mariusz pisze:Nie wiem jak inni faceci, ale mnie tez w jakis sposób kręci inteligencja u kobiet ;)


tu rowniez sie dopisze, mam nadzieje ze Mariusz sie nie obrazi :-) nie interesuje mnie w ogóle kobieta ktora nie przejawia inteligencji, moze ja dziwny jestem :?:


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 08 sie 2004, 11:00

ale jeśli wyczuwam brak inteligencji to choćby nie wiem co...

Fajne słowa ale i tak większość "mało" inteligentnych kobiet ma spore powodzenie od tych naprawde inteligentnych. Choć to też działa na przeciwnej płci. Ale taki już jest nasz świat.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 sie 2004, 12:24

Święta racja. Niby każdy woli inteligentną, a jak przyjdzie co do czego, to i tak pada na pełną idiotkę, tyle że atrakcyjną. Dopóki nie wypowie pierwszego zdania. No ale na co komu gadająca baba... ;)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 09 sie 2004, 13:17

Fajne słowa ale i tak większość "mało" inteligentnych kobiet ma spore powodzenie od tych naprawde inteligentnych.
No ma, ale wsrod tych mniej inteligentnych. Debil ciagnie do debila :)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 09 sie 2004, 18:56

Debil ciagnie do debila

no Kochanie ja bym Cie debilem nie nazwala...a ciagniesz do mnie:)

hmma co do tej inteligencji , to przeciez to jest podstawa , gdyby facet byl glupi to o czym bym z nim rozmawiala?a skoro nie da sie rozmawiac..to...co??
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 09 sie 2004, 22:48

a skoro nie da sie rozmawiac..to...co??

To dużo. Serio. Oprócz gadania zostaje jeszcze milion różnych rzeczy. A jak nie wierzycie, to rozejrzyjcie się dookoła. Mało tego, często te inne rzeczy przeważają i zostawia się kogoś, z kim tak dobrze się rozmawiało. Zostawiona strona zastanawia się, "dla jakiej idiotki on mnie zostawił". Często dla takiej, co gadać nie umie, ale za to np. o siebie dba, bo eks juz zapomniała, jak to się robi.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 10 sie 2004, 10:10

mrt pisze:
a skoro nie da sie rozmawiac..to...co??

To dużo. Serio. Oprócz gadania zostaje jeszcze milion różnych rzeczy. A jak nie wierzycie, to rozejrzyjcie się dookoła. Mało tego, często te inne rzeczy przeważają i zostawia się kogoś, z kim tak dobrze się rozmawiało. Zostawiona strona zastanawia się, "dla jakiej idiotki on mnie zostawił". Często dla takiej, co gadać nie umie, ale za to np. o siebie dba, bo eks juz zapomniała, jak to się robi.


albo zastanawia sie "ciekawe z jakim palantem teraz jest..." coz, roznie to w zyciu bywa. lubie kobiety inteligetne, ale nie wyrachowane. tych drugich sie boje.


Ja Ne,

    Gorgon
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 10 sie 2004, 10:30

no Kochanie ja bym Cie debilem nie nazwala...a ciagniesz do mnie:)
A Ty znowu swoje... i kto tu jest uparty? ;)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości