Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sie 2008, 21:56

TedBundy pisze:brak wzorców

Czyli znowu dzieciństwo :]
TedBundy pisze:Oczywiście, dojrzewają, potem się tego wstydzą, co robiły.

A co takiego robiły?
TedBundy pisze:Przez rozczarowania, jakże by inaczej.

Czyli jednak nie chcą tego złego ;)

Poza tym, zło, to pojęcie względne, bo jak się spotka taka zła ze złym, to nikt im nie wmówi, że z nimi coś nie tak, bo oni będą lać się, czy wyzywać i będzie im z tym dobrze :D

Acha, i o co chodzi wszędzie z tymi białymi kozaczkami? Gorszy gatunek kobiety, czy jak, bo nosi takowe? Nie jarzę takiej beznadziejnej dyskryminacji. Phh... Kozaczki, też mi coś ;DD
Lepsze widoczne białe kozaczki, aniżeli ukrywająca się pod eleganckimi ciuchami szmira, bo przecież takich też jest masa :]
Także, Ted, bez obrazy, ale trza w świat ruszyć, aby obalić mit białych kozaczków <browar>
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:06 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 03 sie 2008, 22:02

Mona pisze:A co takiego robiły?

Bywały i seks uprawiały z przeciwieństwami Teda
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sie 2008, 22:09

shaman pisze:Czy to w jakikolwiek sposób lepsze?
To dalej jest to samo i nadal śmiech budzi.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sie 2008, 22:16

Dzindzer pisze:Bywały i seks uprawiały z przeciwieństwami Teda

Oj, jakie rozpustnice <hahaha>
księżycówka pisze:To dalej jest to samo i nadal śmiech budzi.

Taa, strasznie zły facet, który jest po prostu zwykłym prostakiem i do złego lata świetlne jemu :D
Może nie chodzi o zło, ale o inność, bo skoro coś jest inne, no to musi być złe, a jak! ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sie 2008, 22:19

Mona pisze:Może nie chodzi o zło
W tym temacie nigdzie nie chodzi o zło. To tylko mała przenośnia dla przeciwieństwa panów pt. "bym jej nieba uchylił" <belt>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sie 2008, 22:20

księżycówka pisze:W tym temacie nigdzie nie chodzi o zło

Wiem :)
księżycówka pisze:To tylko mała przenośnia dla przeciwieństwa panów pt. "bym jej nieba uchylił" <belt>

To jak nazwać to przeciwieństwo? Kochający inaczej? ;DD
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:21 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 sie 2008, 22:21

A są jakieś inne? Bo nie wierzę że źli faceci rzeczywiście pociągają. Czy naprawdę warto pójść z łysym karkiem który zawiezie cię na chatę swoją czarną beemką, tam może i nieco sponiewiera po to by następnego dnia opowiadać swoim kolegom na siłowni: wiecie ale dupę wyrwałem, ciągła mi jak stara ku++a itd.
Tu podales przyklad zlego na ktorego leci bezmozgi stwor :D zazwyczaj, lub mozgi przez przypadek. :)

Chodzi o cos innego - zly facet to taki ktory stwarza sytuacje ze wszystko jest pieknie supcio ale potem przypadkiem sie nie odzywa i ma Cie w dupie :D hehe :P w skrocie.

Ogolnie rzecz biorac - jaki jest problem byc "zlym" facetem, "swinia" - moim zdaniem zaden. Chce Ci sie grac zeby zaliczac, to graj:) Mi sie nie chce, wole byc soba i zaliczac :P
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:23 przez Hyhy, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sie 2008, 22:24

Hyhy pisze:zly facet to taki ktory stwarza sytuacje ze wszystko jest pieknie supcio ale potem przypadkiem sie nie odzywa i ma Cie w dupie

I co, jesteśmy w stanie przewidzieć taką sytuację? <hmm> Chyba że jest efekt tzw. szybkich znajomości i wtedy, co tu dużo gadać :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 03 sie 2008, 22:25

AMX pisze:Wszak to nie Bad-Boy tylko jakiś rasowy socjopata.

Nie, cipka tylko :D
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:29 przez lollirot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 sie 2008, 22:26

No ale wiadomo ze to nie jedyny czynnik charakteryzujacy zlego faceta. Zly facet zalezy od kobiety z ktora sie spotyka. Taka symbioza jak huba drzewna. Inaczej. Dla kazdej kobiety kims innym jest zly facet. Dla kazdej mozesz byc zlym wystarczy wiedziec o co JEJ chodzi i zawsze mozesz sie dostosowac i nieco zmienic (czyt. zalozyc maske).
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sie 2008, 22:29

Racja, Hyhy, to o na cholerę jest tyle stron w tym temacie? :D
Hyhy pisze:Dla kazdej mozesz byc zlym wystarczy wiedziec o co JEJ chodzi i zawsze mozesz sie dostosowac i nieco zmienic (czyt. zalozyc maske).

Tak samo dobrym, też można być. No to mamy masło maślane ;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 03 sie 2008, 22:31

Ale ja nie patrze na "zlo" faceta jako zlo. Kurde nie wiem jak to wytlumaczyc. Ty wiesz o co chodzi :D tylko robisz problem teraz z tego. :P

Wedlug mnie facet powinien byc i taki i taki, przeciez wtedy niczego nie braknie nie:P

Mamy jakis czat jeszcze? :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 03 sie 2008, 22:34

Hyhy pisze:tylko robisz problem teraz z tego. :P

;DD
Hyhy pisze:Wedlug mnie facet powinien byc i taki i taki, przeciez wtedy niczego nie braknie nie:P

Właśnie - według Ciebie, według Teda, według Jasia i według Kryśki (Kryśka lubi pejczykiem, jest zła zatem? ;DD ).
Dobra, żartuję, ale chcę pokazać, że nie ma schematu i tyle! :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 sie 2008, 23:26

Mona pisze:Ty to masz środowisko, Błażej, a chociaż czyste te białe kozaczki? :D
to nie moje środowisko a obserwacje środowiskowe <regulamin>
Mona pisze:Ależ Ty musisz być zepsuty, skoro zwracasz uwagę na takie szczegóły u trzynastolatki ;P
przecież to się w oczy rzuca jak porówna się kobiety w wieku 20 i 30 lat. a o nastolatkach to strach myśleć <regulamin>
AMX pisze:Mnie w tym temacie śmieszy pojmowanie Bad-boya przez Błażeja.Wszak to nie Bad-Boy tylko jakiś rasowy socjopata.
bo Ty za dobry jesteś <brawo>
TedBundy pisze:socjalizacja, brak alternatywy (mądrej, wpojonej, nauczonej), brak wzorców i niestety, głupota implikuje takimi, a nie innymi.
<regulamin> <brawo>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 03 sie 2008, 23:40

Blazej30 pisze:dziś trzynastolatka musi mieć orgazmy wielokrotne, deflorację i partnera erotycznego


no, gdybym się dowiedział,że moja córka odpier... takie akcje :> Błażej, logicznie. Rodzice. Od nich się zaczyna. Solidny rodzicielski fundament to najlepsze antidotum na wirus szmirstwa, który jednak zaatakuje, prędzej czy później. Świat jest go pełen, jak pluskiew czy karaczanów. Po prostu są. Niestety są.

Śmiejcie się, śmiejcie z "przychylania nieba". :> Cokolwiek to znaczy w pełni, nieba przychyla się kobietom tego wartym. W innych przypadkach to zwykła strata czasu, pieniędzy, zachodu i umiejętności.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 03 sie 2008, 23:50

TedBundy pisze:Błażej, logicznie. Rodzice. Od nich się zaczyna. Solidny rodzicielski fundament to najlepsze antidotum na wirus szmirstwa, który jednak zaatakuje, prędzej czy później. Świat jest go pełen, jak pluskiew czy karaczanów. Po prostu są. Niestety są.
i co mają zrobić ci rodzice? zamykać w piwnicy? muszą kształtować seksualność dziecka. a Polsce panuje trend - jeśli o tym ni rozmawiamy to tego niema. a jeśli dziecku nie powiemy to zachowa dziewictwo i zostanie świętym. a jest przecież jeszcze grupa rówieśnicz i środki przekazu.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 03 sie 2008, 23:51

Tak tylko w kwestii formalnej; lista przytoczona przez Błażeja zawiera błąd:

Blazej30 pisze:2. Brak złudzeń i innych oznak irracjonalnego myślenia


W oryginale jest pewnie "delusions", a "delusions' to urojenia :)
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 23:51 przez tank girl, łącznie zmieniany 1 raz.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 03 sie 2008, 23:57

księżycówka pisze:Nie znasz większości kobiet

No trudno żebym znał większość, ale jakoś z mojej pozycji obserwatora widze przeważające "zestawy" damsko-męskie i jest tak jak napisałem.
Zresztą patrząc ta twoje wybory facetów to raczej sama nie szukasz "intelektualistów" ... więc nie wciskaj ciemnoty ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 04 sie 2008, 00:26

O, jeszcze enga brakowalo, kolejnego eksperta od kobiet.
"Pelna chata".
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 00:36

Wujo Macias pisze:O, jeszcze enga brakowalo, kolejnego eksperta od kobiet.

Macias, ja nie jestem ekspertem, najprościej mówiąc mam doczynienia z kobietami, widzę, obserwuję, rozmawiam i widze różne reakcje, zachowania, słysze różne zdania, opinie, coś jakbym w maglu pracował albo w zakładzie fryzjerskim ;)
I chyba mam więcej okazji niż ty rozmawiać z kobietami, a jako że nie traktują mnie jak potencjalnego męża język im się chętniej i łatwiej rozwiązuje, zresztą umiejętność obserwacji też jest u mnie nieźle rozwinięta ...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 00:52 przez eng, łącznie zmieniany 2 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 04 sie 2008, 00:53

księżycówka pisze:W tym temacie nigdzie nie chodzi o zło. To tylko mała przenośnia dla przeciwieństwa panów pt. "bym jej nieba uchylił"

Mnie osobiście nie.

Mona pisze:I co, jesteśmy w stanie przewidzieć taką sytuację?

Skoro ja mogę, dlaczego Ty (Wy) nie?

"Zły" facet, to nie dres, to banalne. To nie jest też dobry, ale stanowczy mężczyzna. To ktoś, kto swym urokiem/zachowaniem/sposobem bycia przyciąga kobiety, mimo że możliwe jest zaobserwowanie u niego niepożądanych cech. To jest moim zdaniem meritum. Ktoś nieznajomy oceni go jednoznacznie. Ktoś znający osobnika z opowiadań również. Ale pod wpływem jego "czegoś", kobieta nawet świadoma racjonalnych i oczywistych przesłanek do negatywnej oceny, usprawiedliwia je (te przesłanki) i tłumaczy w wymyślny, zawsze korzystny dla "złego" sposób. A potem cierpi i "o jaka ja głupia byłam", "przecież widziałam".

Dlaczego?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sie 2008, 00:56

eng pisze:Zresztą patrząc ta twoje wybory facetów to raczej sama nie szukasz "intelektualistów" ... więc nie wciskaj ciemnoty ...
Wybory? Znasz 1 sztukę. :> Nie generalizuj aż tak.
eng pisze:jakoś z mojej pozycji obserwatora
Rozejrzyj się dalej.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 01:01

księżycówka pisze:Wybory? Znasz 1 sztukę. Nie generalizuj aż tak.

Ok, nie generalizuję. Zobaczymy kto będzie kolejnym "wybrankiem" ... nie będzie to typ "kujonka" w okularkach, ani nicz tych rzeczy, jak zawsze zresztą.
księżycówka pisze:Rozejrzyj się dalej.

Całe życie się rozglądam, a to co widzę ostatnio coraz bardziej mnie załamuje, głownie poziom ludzi który widzę wokoło, czuję się naprawdę jak Ufo wśród ziemian ...
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 04 sie 2008, 01:10

eng pisze:I chyba mam więcej okazji niż ty rozmawiać z kobietami, a jako że nie traktują mnie jak potencjalnego męża język im się chętniej i łatwiej rozwiązuje, zresztą umiejętność obserwacji też jest u mnie nieźle rozwinięta ...
Bo jestes fotografem? Chyba niekoniecznie.
Ale to nawet nie o to chodzi, mnie bawi po prostu ten matrix, ktory co poniektorzy tutaj probuja tworzyc. I co ciekawe, robia to glownie kolesie, ktorzy dostali od kobiet nieco mocniej po dupie (vide Ty, Blazej, Ted). Ja z kolei wokol siebie widze sporo fajnych, wartosciowych kobiet- tych co to ich ponoc tak malo jest. To co, w nibylandii zyje?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sie 2008, 01:11

eng pisze:nie będzie to typ "kujonka" w okularkach, ani nicz tych rzeczy, jak zawsze zresztą.
To raczej oczywiste. Preferuję normalnych.
eng pisze:Całe życie się rozglądam
Ale na pewien fragment. Tak jak Ted. Tak jak ja. Z tym, że ja nie generalizuję niemal na całą populację.

[ Dodano: 2008-08-04, 01:12 ]
Wujo Macias pisze:Ale to nawet nie o to chodzi, mnie bawi po prostu ten matrix, ktory co poniektorzy tutaj probuja tworzyc. I co ciekawe, robia to glownie kolesie, ktorzy dostali od kobiet nieco mocniej po dupie (vide Ty, Blazej, Ted). Ja z kolei wokol siebie widze sporo fajnych, wartosciowych kobiet- tych co to ich ponoc tak malo jest. To co, w nibylandii zyje?
Po prostu - każdy widzi to co chce widzieć.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 01:24

Wujo Macias pisze:Bo jestes fotografem? Chyba niekoniecznie.

Gadają bo jestem czy nie traktują mnie jak potencjalnego męża bo robię to co robię ?
Wujo Macias pisze:Ale to nawet nie o to chodzi, mnie bawi po prostu ten matrix, ktory co poniektorzy tutaj probuja tworzyc.

Dla Ciebie to jest matrix, dla mnie rzeczywistość, wokoło pełno pięknych kobiet tyle że cudzych i na dodatek z beznadziejnymi kolesiami ...
Wujo Macias pisze:I co ciekawe, robia to glownie kolesie, ktorzy dostali od kobiet nieco mocniej po dupie (vide Ty, Blazej, Ted).

No patrz, jaki pech ... ;)
Wujo Macias pisze:Ja z kolei wokol siebie widze sporo fajnych, wartosciowych kobiet- tych co to ich ponoc tak malo jest.
Ale ja nie twierdzę że ich nie ma ! Są ! Tyle że nie są dla mnie ani dla takich jak ja, wolą zdecydowanie przeciwległy w skali typ "faceta".
Wujo Macias pisze:To co, w nibylandii zyje?

Nie, prędzej w świecie własnych urojeń i wyobrażeń, zetkniesz się z brutalną rzeczywistością to pogadamy.
księżycówka pisze:To raczej oczywiste. Preferuję normalnych.
Każda preferuje wyłącznie "normalnych", a co z resztą tych "nienormalnych" jak ja ?
księżycówka pisze:Ale na pewien fragment. Tak jak Ted. Tak jak ja. Z tym, że ja nie generalizuję niemal na całą populację.
Ja nie generalizuję, widze to w praktyce, na codzień, każdego dnia w pracy, na ulicy, a kiedyś dawno temu w gronie towarzyskim tego forum, jak jeszcze gdzieś ktoś łaskawie zechciał mnie oglądać ...
księżycówka pisze:Po prostu - każdy widzi to co chce widzieć.

Nie, każdy widzi tylko to z czym ma szansę się zetknąć, czyli swoje realia i otoczenie, w moich realiach nie walą tabuny chętnych drzwiami i oknami odkąd jestem solo, może u Maciasa jest nieprzerwany napływ chętnych, nie wiem ...
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 01:42 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sie 2008, 02:02

eng pisze:Każda preferuje wyłącznie "normalnych", a co z resztą tych "nienormalnych" jak ja ?
Mają problem? :?
eng pisze:Nie, każdy widzi tylko to z czym ma szansę się zetknąć, czyli swoje realia i otoczenie,
Z których wychwytuje to co chce właśnie, z czym się styka, co go razi po oczach, co potwierdza jego myśli i tezy.
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 04 sie 2008, 02:08

księżycówka pisze:Mają problem?

No co ty ! A ja ciągle słyszę że to tylko wymysły i prawda jest zupełnie inna ...
księżycówka pisze:Z których wychwytuje to co chce właśnie, z czym się styka, co go razi po oczach, co potwierdza jego myśli i tezy.

Hmmm ciekawe ... to znaczy w/g twojej teorii wokół mnie pełno chętnych akurat na mnie pięknych kobiet tylko ja sobie wmawiam że one mnie nie chcą ... cudownie, pokaż choć jedną ;)

Zastanawia mnie po co wciskacie tą ciemnotę ? Lepiej się czujecie negując publicznie swoje prawdziwe podejście i zachowania ?
Co jest złego w tym że taka jest prawda że wyłącznie normalni "macho" mają jakiekolwiek szanse a reszta może zostać w domu ? Bawi was robienie z ludzi idiotów ?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2008, 02:18 przez eng, łącznie zmieniany 3 razy.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 sie 2008, 08:10

eng, ja chyba w pewnym momencie przestałam Cię rozumieć. Ja o krowie, Ty o rowie!
Nie tylko tacy "źli" mają szansę, nie tylko tacy "dobrzy" mają. Tu mówimy o tym, że pewną część kobiet do tych "złych" ciągnie, są dla nich atrakcyjniejsi przynajmniej w kwestii krótszej znajomości. I dochodzimy dlaczego. Ale kurna nie zależy tu nic od jakiś "beemek" czy innych takich co śmiech budzi, nie mówimy o "macho" ani o Twoich szansach u płci przeciwnej. Nie mieszaj wszystkiego.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 04 sie 2008, 08:53

shaman pisze:"Zły" facet, to nie dres, to banalne. To nie jest też dobry, ale stanowczy mężczyzna. To ktoś, kto swym urokiem/zachowaniem/sposobem bycia przyciąga kobiety, mimo że możliwe jest zaobserwowanie u niego niepożądanych cech. To jest moim zdaniem meritum. Ktoś nieznajomy oceni go jednoznacznie. Ktoś znający osobnika z opowiadań również. Ale pod wpływem jego "czegoś", kobieta nawet świadoma racjonalnych i oczywistych przesłanek do negatywnej oceny, usprawiedliwia je (te przesłanki) i tłumaczy w wymyślny, zawsze korzystny dla "złego" sposób. A potem cierpi i "o jaka ja głupia byłam", "przecież widziałam".

Dlaczego?
a może to jest tak że zło jest po prostu atrakcyjne. popatrz na to z męskiej strony - spotykasz 2 laski:
- laska pierwsza - zahukana okularnica co przed ślubem za majtki cię nie wpuści - nie ma z nią o czym rozmawiać - w gruncie rzeczy brzydka
- laska druga - kobieta o wysokim standardzie - piękna - chętna do zabaw erotycznych - wygadana
co wybierzesz? źli koledzy są po prostu lepsi w te klocki. nie mają licznych blokad. są bezpośredni. są na luzie <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości