Gdzie się podziały cene kobiety?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 paź 2007, 00:23

PFC pisze:To nie jest straszne, o ile nie uważasz, iż taki facet należy Ci się jak psu buda i kropka.
A nawet jak uważam to co? :)
Takie wymagania bardzo szybko życie weryfikuje, więc nie się o co martwić.
PFC pisze:Po prostu żyjemy w świecie, gdzie mało kto może mieć dużo, a coraz więcej osób chciałoby mieć wszystko.
A czy nie zawsze tak było? To takie odwieczne dążnie człowieka do szczęscia doczesnego, dostatku i przybytku...
PFC pisze:Niestety, nie wszystkie.
A ktorych Ci brak?:)
Quake pisze:No jak to o czym? Po polsku piszę przecież, tak?
Po polsku jak najbardziej, ale zrobileś chyba syntezę dwóch tematów, bo trochę zbaczasz z problemu jaki tu z PFC rozważamy ;DD
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 19 paź 2007, 07:11

Jawka pisze:A nawet jak uważam to co? :)


To 1. możesz się różnych frustraci nabawić ;) , 2. możesz wielu facetów nerwowo wykończyć nim:
Jawka pisze:życie weryfikuje
takie wymagania <diabel> ... No w sumie w jakimś sesnie masz raję: ja się tym np. wcalę nie marwtię; jak już wspomniałem chodzi mi bardziej o kwestię dobrego smaku. <aniolek>

Jawka pisze:A czy nie zawsze tak było? To takie odwieczne dążnie człowieka do szczęscia doczesnego, dostatku i przybytku...


Otóż mam wrażenie silne, że kiedyś prócz "odwiecznych dążeń" było jeszcze i silniejsze poczucie realizmu oraz świadomości tego, co naprawdę jest możliwe. Dzisiaj życie generalnie stało się takie wygodne, iż ludzie są w stanie uwierzyć w więcej bzdur i całe grupy społeczne żyją wręcz w fikcyjnych światach. <chory>

Jawka pisze:A ktorych Ci brak?:)


Cóż, zawsze mam wrażenie, że mógłbym być człowiekiem bardziej zaradnym, chociaż być może wcale nie różnię się jakoś znacząco od innych, gdyż jednak wszystkie niemal dotychczas postawione cele w życiu udało mi się zrealizować. Wyznają też zasadę, że czasami warto zrobić krok do tyłu, by później pójść naprzód, lecz na ogół nie spotyka się ona ze zrozumieniem. :] Prócz tego pewność siebie bywa niekiedy tłumiona przez fałszywą skromność. ;) ...A i mógłbym być przystojniejszy, bo jest tylko średnio. <lol> Sama widzisz, iż braki są ogromne. <diabel>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 19 paź 2007, 07:53

PFC pisze:Spro jest na forum poważanych ludzi, którzy zostali np. perfidnie zdradzeni czy coś w tym stylu.

To, że są poważani, mądrzy i rozsądni nie wyklucza popełniania przez nich oczywistych błędów.
Albo ich mądrość wynika z bolesnej nauki. :|
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 19 paź 2007, 08:28

PFC pisze:polegający na tym, że coraz więcej kobiet usiłuje wciskać wymienione przez Ciebie wyznaczniki jako warunki sine qua non, niezależnie od tego, co same sobą reprezentują. ;)

tylko, ze madry, inteligentny, oczytany dla kobiety z doktoratem moze znaczyc cos innego niz dla kobiety po zawodowce. Jedna i druga szuka tych cech u faceta tylko, ze kazda tak jakby tro che na swoja miare.

Quake pisze:Problem polega na tym, że nawet znajdując tego z opisu powyżej, po jakimś czasie zaczyna Ci się, potocznie mówiąc "w dupie przewracać" i dochodzisz do wniosku, iż mimo tego, że ten facet spełnia Twoje wcześniejsze wymagania, to może stać Cię na więcej.

tak moze i jest, ale nie wtedy kiedy pojawiaja sie uczucia, kiedy one juz sa to ta logika przestaje tak funkcjonowac.
Quake pisze:Mówiąc krótko - marnujesz facetowi być może najlepsze lata życia, chociaż tak naprawdę od dawna jest na wylocie

domyslam sie, ze tobie ktos zmarnowal i sie do konca z tym pogodzic nie mozesz
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 paź 2007, 09:33

PFC pisze:ja się tym np. wcalę nie marwtię;
I zostańmy przy tym... :) Bo takie podejście do tej kwestii jest najzdrowsze.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 19 paź 2007, 10:05

Gdzie sie podziały cenne kobiety:

Ano wszedzie ich pełno, czasem przykompleksione, głównie zakamuflowane, potrzebujace do wychwycenia w mire sprawnego łowce <banan>

Troche mi sie smiac chce jak czytam mojego pierwszego posta w tym temacie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości