Kasa a milosc?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
orenz
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2005, 20:10
Skąd: Z daleka
Płeć:

Postautor: orenz » 04 maja 2005, 20:35

srednie raz na trzy miesiace, na tydzien albo dwa:::
Miej zatem glowe jak glowe na glowie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2005, 20:48

A czego kobiecie w wieku po 30-tce potrzeba ??ma kase ma wszystko ! i choć moze sie to wydać trywialne , to jednak tak jest .Gdyby potrzebowała czegos wiecej !?...dawno by po to siegneła ,taki układ im obojgu pasuje po prostu i tyle ! przyzwyczaili sie do niego , nauczyli sie z nim zyć !Niesie to pewne niebezpieczenstwa , ale zapewniam was młodych czytajacych , zeoboje o tym wiedza i wiele potrafia tolerować , jak On , tak i Ona i o pewnych rzeczach na pewno nie chcieli by wiedzieć ...po co ??
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 20:54

orenz pisze:srednie raz na trzy miesiace, na tydzien albo dwa

Skoro wam to na prawde pasuje. Ja wiem ze bym nie wytrzymala za cholere, ukochanego musze miec przy swoim boku :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 maja 2005, 20:58

Yasmine pisze:
orenz pisze:srednie raz na trzy miesiace, na tydzien albo dwa

Skoro wam to na prawde pasuje. Ja wiem ze bym nie wytrzymala za cholere, ukochanego musze miec przy swoim boku :)


Będę troche złosliwy <aniolek2> pogadamy jak bedziesz po, albo około trzydziestki
wszystko sie zmienia , choc to nie regóła ! 8)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 04 maja 2005, 21:20

Andrew pisze:Będę troche złosliwy pogadamy jak bedziesz po, albo około trzydziestki
wszystko sie zmienia , choc to nie regóła !

Dobra pogadamy <aniolek2>
ale chodzi mi o to ze na pewno nie wytrzymalabym spotkan 4 raz do roku. Dla mnie to nie jest malzenstwo.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2005, 14:13

Teraz tak mówisz , ale majać perspektywy takie finansowe a nie innne w dodatku dzieci przy sobie , musisz isc na kompromis !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 05 maja 2005, 17:01

majać perspektywy takie finansowe a nie innne w dodatku dzieci przy sobie , musisz isc na kompromis !

Oczywiście, ale też do czasu. Jakiego, kwestia indywidualna.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2005, 19:18

To sie rozumie samo przez się! <aniolek2> Koko,ale dobrze ze to dodałaś bo to wazne !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
dominikana
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 maja 2005, 13:01
Skąd: południe
Płeć:

Postautor: dominikana » 05 maja 2005, 19:44

ja myśle ze nie powinniśmy generalizowac ze każdy kto zradko ma ukochaną osobe zdradza itd. to ze widują sie zradko to kwetia jakiejś tam walki o lepszy byt i ja to rozumiem...wcale nie uwierze ze lepiej być razem i ledwo ciągnac...pieniądze szczęscia niby nie daja tylko pokażcie mi szczęśliwych biedaków?!?
ja byłam z facetem z totalnie patologicznej rodziny przez 3,5 roku ...moja rodzina raczej dobrze zyje...i kasa nie stanowiła większego problemu. tak dostosowalismy sobie życie by robić to na co mamy ochotę i na co nas stać i wiem ze jest wiele takich par...jasne ze kasa zawzse jest potrzebna i moze prowadzić do kłotni , rozstan ale z drugiej strony sądze ze panio Orenza na pewno nie raz czuje dumę z tego ze jets prawdziwym facetem który poświecił wiele by utrzymac rodzinę
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 maja 2005, 19:58

No nie wiem tak do konca , czy tak jest dokładnie jak piszesz !?w kwesti tego poswiecenia , tu mógłnym polemizowac , gdybym wiedział wiecej , a ze nie wiem to milczę ! <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 676 gości