Problem z seksem w związku

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

nick88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:58
Skąd: Toruń
Płeć:

Problem z seksem w związku

Postautor: nick88 » 01 mar 2012, 13:13

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem z pewną dziewczyną jakieś pół roku. Na samym początku doszło do seksu oralnego i pettingu jednak było to bardzo niechętne z jej strony. Niestety ale dziewczyna oznajmiła mi, że mimo, iż nie jest już dziewicą to nie chce ani stosunku ani żadnego innego rodzaju seksu bo obiecała sobie, że nie zrobi już tego do ślubu. Jestem załamany i ciężko mi sobie z tym poradzić. Rozmawiałem z nią na ten temat, mówiłem, że mam takie potrzeby ale dla niej jej postanowienie i wiara są święte i przede wszystkim.
Wydaje mi się, że jeśli bym tego nie zaakceptował to chyba związek by tego nie przetrwał. Jednak seks jest dla mnie istotny. Jestem w czarnej dupie i proszę o jakąś podpowiedź.. Czy jest jakaś rada ?
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 01 mar 2012, 14:15

By unieważnić takie postanowienie, dziewczyna musi otrzymać odpowiednio atrakcyjne dla niej bodźce oraz upewnić się, że złamanie postanowienia nie będzie "złe".

Ty argumentujesz to rozmową o swoich potrzebach. Źle. Twoje potrzeby komunikuje sztywny żołnierz w spodniach, ona doskonale rozumie o co chodzi. Rozmowa nie ma usprawiedliwiać seksu, ale pokazywać go jako coś niezwykle atrakcyjnego i dobrego.

Zapytaj siebie dlaczego kobieta może nie chcieć się ciupciać. Strach, ból, przykre doświadczenia, nieufność, niepewność uczucia, brak zaufania, obawa przed wykorzystaniem, strach przed brakiem szacunku. Z tym się mierz, a nie z komunikowaniem swoich potrzeb.

Jakkolwiek osobiście za długo w przekonywanie bym się nie bawił. Tego kwiatu pół światu, a życie za krótkie na męczarnie z osobą tak różną od nas.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 mar 2012, 14:29

Dokładnie ! nich szuka frajera i ksiecia z bajki ktoremu da bo nabierze ochoty , a ktory ja potem znowu żuci [:D] albo pozostanie sama i slubu nie bedzie bo i z kim . Chcesz miec misje naprawiania jej ? to sobie miej , jak dla mnie szkoda czasu na pokrecone panienki .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
nick88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:58
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: nick88 » 01 mar 2012, 15:48

Bardzo mi zależy na tej dziewczynie i Kocham ją. Prawda jest taka, że mocno się różnimy. Nie mogę jej po prostu "olać"...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 mar 2012, 16:31

Moim zdaniem - nawet jak ją przekonasz i do seksu dojdzie to potem od nowa może jej się odmienić i będziesz się tak bujał i bujał.

Dziewczyna ma zasady - akceptujesz je - jesteście razem; nie akceptujesz - odejdź. Dwa proste wyjścia tylko miej jaja i się na coś zdecyduj.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 mar 2012, 17:08

<diabel> no to facet masz przechlapane i zanim sie zorientujesz , z e uciekły ci najlepsze lata , bedzie za późno . Chłopie , zakochasz sie w innej !! nie ma opcji by nie !

juz przepadłes , jeszcze o tym nie wiesz , ale ona juz o tym wie , ze ma cie w reku , własciwie w ci... <diabel> bedzie grac byle jak , a Ty i tak bedziesz tanczył /
zakładamy sie ?
Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 17:11 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 01 mar 2012, 17:51

nick88 pisze:Bardzo mi zależy na tej dziewczynie i Kocham ją. Prawda jest taka, że mocno się różnimy. Nie mogę jej po prostu "olać".
Z Twoich wypowiedzi to nie wynika.

Dziewczyna niechętna do seksu, ale nie przeszkadzało Ci to jej zmacać. A potem opowiadasz nam i jej o swoich potrzebach i punktujesz różnice między Wami, a nie to co Was łączy. I nie wygląda na to, żebyś dokładnie wiedział skąd u niej taka postawa. Ma zasady, ale zasady nie biorą się znikąd.

Wygląda to tak, jakbyś wstydził się tego, że chcesz odejść bo nie jest tak jak ma być, ale że powodem jest seks + boisz się wyrzutów i samotności, to szukasz tu złotej rady na przeistoczenie jej w kocicę lub usprawiedliwienia do jak to ująłeś olania jej.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 02 mar 2012, 00:34

Jest kilka mozliwosci takiego stanu rzeczy. Czesc moze sie laczyc, choc nie musi.
1. Ma zle doswiadczenia
2. Nie jestes dla niej atrakcyjny, nie pociagasz jej.
3. Chce Toba manipulowac
4. Ma cisnienie na slub (polaczone pewnie z punktem 3 i moze 1)
5. Jest z Toba, bo na razie nie znalazla nikogo innego, a nie chce byc sama
6. Ma problemy zdrowotne
7. Bardzo boi sie ciazy
8. Jest nawiedzona religijnie

Z wiekszoscia punktow da sie cos zrobic, ale poniewaz prawdopodobnie chodzi jej o zwykla perfidna manipulacje to bym ja olal. Tzn wpierw sie z nia uporal, przelamal, a potem olal, bo ja lubie wyzwania. Ale to ja ;)
Awatar użytkownika
Junak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 176
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:37
Skąd: Sudety
Płeć:

Postautor: Junak » 05 mar 2012, 09:28

Daj sobie spokój.

Teraz nie chce się z Tobą bzykać i nie masz gwarancji, czy kiedykolwiek zachce. Chcesz tak żyć? Ile wytrzymasz? Rok, dwa, może pięć? A co jeśli po ślubie (jeśli do niego dojdzie) okaże się, że ona w ogóle nie chce się kochać? Jak się wtedy poczujesz? A co jeśli pociągnie komuś na boku, mimo iż przed Tobą nie chciała nawet się rozebrać?

Uważasz, że najcenniejsze co masz, czyli Twój czas, Twoja młodość i Twoje zdrowie psychiczne są tego warte?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 09:29 przez Junak, łącznie zmieniany 1 raz.
Umiesz liczyć ? Licz na siebie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości