Ona chce dziecka przed ślubem

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

xampp
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2010, 00:51
Skąd: Internet
Płeć:

Postautor: xampp » 21 gru 2010, 14:11

Zmuszanie faceta do tego, żeby zrobił i wychował dziecko nigdy nie wychodzi na dobre...
FrankFarmer

Postautor: FrankFarmer » 21 gru 2010, 14:55

Maverick pisze:Gada o dzieku to niech gada i to wszystko. Na zaczepiki ze chce miec dziecko odpowiadaj ze Ty chcesz dom wybudowac i juz.

To po ch się żenić? Bo lubią komedie? Czy że są wybrani, że chodzą do kościoła ogarnięci natchnieniem niejakiego "ducha świętego"?

vnu007dl - poczytaj se, co ci Mijka pisze i odpowiedz na pytanie: czy zachowałeś - zgodnie z "kolejnością" "czystość" przedmałżeńską?

ps. w twojej "prawidłowości kolei rzeczy" znalazłem niestety błąd. Otóż przed posiadaniem kobiety "powinieneś" najpierw przygotować lokum - dom. Niedopatrzenie? [:D]

Kurde, cudzysłowia mi sie przetarły już. <diabel>
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, 14:59 przez FrankFarmer, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 gru 2010, 16:29

FrankFarmer pisze:ps. w twojej "prawidłowości kolei rzeczy" znalazłem niestety błąd. Otóż przed posiadaniem kobiety "powinieneś" najpierw przygotować lokum - dom. Niedopatrzenie? [:D]

No i drzewo wypadałoby posadzić.
Aspired
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2010, 01:18
Skąd: Polska, Mało.
Płeć:

Postautor: Aspired » 27 gru 2010, 01:12

Ona szuka dowodu Twojej miłości, takiej na wieki, że jesteś gotowy nie tylko na ślub, ale już na dziecko... Daj jej do zrozumienia, że ją kochasz, najlepiej czymś mocnym i ustalcie definitywnie, że nie chcecie dziecka przed ślubem ;o
Przegranym nie jest upadający na deski, lecz ten, który się z nich nie podnosi.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 410 gości